Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

kejtykejla
24. bře 2010

Ahoj holky, tak my na sporťáku taky nemáme origo pláštěnku. Máme tu emitexovou, ale přesně nevím kterou. Na kočárku sedí podle mě dobře a hlavně není tuhá jako ta originální. Na korbičce jsme měli tu origoš a než jsem ji nasadila tak mi vždy ujela tramvaj.
Kaa, ohledně té clony, tak prosím tě kde se nachází ta prodejna?? Taky už ji musím koupit.

dahlia23
24. bře 2010

pridávam sa k spokojným používateľom speediho. fakt sa super ovláda, dokonca som už vyriešila aj problém s výťahom. najprv som dávala dolu koliesko, ale potom som párkrát kopla dobre do dverí, čo sú dolu, zadrhávajú sa totiž o dlažbu - krivo osadené. a už sa aj dolu v poho vojdeme do výťahu. tak sa teším. 🙂
jediné, čo som neodhadla: potrebova som prekonať 2 schodíky, so športiakom, čo som mala pre Lenku (2 kolesá vzadu a 2 zdvojené vpredu) som v poho zvládla 3 schody. ale tuto sa mi zvrtlo predné koleso a bola som v háji. ma niekto videl, tak si musel myslieť, že inteligentná blondína 😀

dahlia23
24. bře 2010

ozaj, my máme tú clonu teutonia, ona je také trochu priehľadná, akoby husto tkaná sieťka. sedí dobre, chráni dobre, ale tak my sme ešte v hlbokom... ale mávam ju tam aj proti vetru, škoda, že ten límec na nánožníku je taký krátky.

pepuka
24. bře 2010

Kaa, jsme rádi,že zpráva dorazila přece jenom je to kus cesty 🙂

Pláštěnku na sporták máme origoš chodím na prochajdy kolem řeky někdy tam fouká,tak jí nasadím a jde to lehce. Jsem s ní spokojená. Je fakt,že je teda drahá,ale tady u nás by byla drahá i neorigoš. Co jsem zakoupila je sítka proti hmyzu,protože začíná být jaro v plném proudu.

kackaj
24. bře 2010

Mini, ještě jsem si vzpomněla...viděla jsem u tebe v albu buggypod na speedim...jak se s tím jezdilo? Chceme druhý brzo, ale další kočár už bych teda raději nekupovala, jsem zvědavá za jak dlouho se zbavím toho starýho 🙂

spalka
24. bře 2010

aj my mame speediho, nemozem ho s nicim porovnat, lebo to je jediny kocik co som kedy mala 😉, ale niekedy nadavam na to nastavovanie chrbatiku, patent teda nic moc ☹...my sme veru vsetko pred prvym pouzitim vyprali, normalne cely spodok zo sportoveho kocika v pracke na tridsiatke, akurat som predtym vybrala tie umele hmoty spoza tych suchych zipsov 🙂 a v pohode, nic sa nestalo...mame aj originalny prsiplast, ten je super, lahko sa nasadzuje, par sekund, hotovo, urcite lahsie ako ten na vanicku 😀 a kedze mam krpca a zdalo sa mi, ze sa v tom sportaku straca kupili sme aj tu zmensovaciu vlozku...ta isla tiez najprv do pracky (som asi trochu praci maniak 😀 ), myslim, ze pomohla, ale aj tak sa mi zda, ze mala nesedi uplne rovno a sucha sa dolu ☹, slnecnik je v pohode, ale ked sa donho oprie vietor akurat tak zboku, fuu 😀

minitrouble
24. bře 2010

kackaj - zavisi ake aktivne je tvoje dieta 😉 u nas to nefungovalo tak sme kupili nakoniec P&T kocik a to je super
pockaj skusim najst kde som o tom pisala v tej teme o buggypode 😉 🙂

minitrouble
24. bře 2010

kackaj - tu som o tom detailne pisala, tak aby som to nekopirovala tak posielam link - asi v strede stranky velmi dlhy prispevok 😉 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/tema/buggypod/?...

spalka - ja tiez rada periem ale nejak kocik sa mi nikdy nechcelo - ani ked sme mali bledoruzovy tak som ho neprala radsj len cistila handrickou 😝 😀 😀

kackaj
24. bře 2010

Mini, díky🙂 To je fakt, že s tím bude horší se někam vejít a tak, u nás např. i na chodník, to mi nedošlo. No, tak jsem zvědavá, za jak dlouho se zadaří prcek, jak na tom bude starší prcek a co vymyslíme za přepravu. Možná pak už bude stačit jen board, podle toho, jak bude Ondra starý a velký...
Ale je super mít na to od někoho recenzi, sám člověk to jen tak v hlavě všechno nepřebere co jsou výhody a nevýhody🙂

Tak dnes byla první vycházka..asi 5km🙂 Tak jsme projeli polňačky, panelovou tankodromovou cestu, cyklostezku, chodníky i dlažební kostky a všude paráda🙂 Vyjeli jsme teda ještě s korbičkou, páč sporťák jsem vydrhla a suší se a Ondra se do ní v pohodě vejde ještě teď v 7m a 9kg a 70cm, s fusakem by to pravda bylo horší, ale právě jsme si s manželem říkali, že je ta korba dobře vypolstrovaná a těsná, že už sama o sobě musí dobře držet teplo, takže v zimě může stačit nějaká teploučká deka pod prcka a nahoru něco pěkně zahřívacího, že ten fusak není až taková podmínka. Jako mezi firkonem je tam rozdíl 13 cm, ale vlastně to zas tak poznat není. Takže u nás super. Na té polňačce jsem chytla nerv, že máme klepací kolo a přišla jsem na to, že ťukala pet lahev o podvozek...ufff to jsem si oddychla🙂

Holky, ještě mi prosím někdo v rychlosti napište ... madlo chicco brat nebo nebrat? Mám to rozjednané, ale aby mi tu potom neleželo a aby to nevypadalo blbě na tom kočárku... Honeeem pište prosím, musím odpovědět🙂 Dík 😉

kackaj
24. bře 2010

Jéžiš, já jsem úplně vygumovaná, vždycky se chci na něco zeptat a vzpomenu si na popadesáté...co taška na kočár? Jakou máte? Origoš je opět drahá jak pes, ale ani se mi nelíbí... Ď. Fakt už poslední opruz a pak už na to házím bobek😀

minitrouble
24. bře 2010

kackaj - teda madlo chicco by som nebrala 😒 ...ak tak to original madlo na kocik - to chicco tam moc nesedelo - bolo prilis nizko 😉

minitrouble
24. bře 2010

toto: http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=39803&a...
to je fakt super - ma ho kamoska a sedi presne tak ako by malo madlo sediet - to chicco tam bolo len na ozdobu podla mna neplnilo vobec svoju funkciu ... 😝

minitrouble
24. bře 2010

veru ta origos je sice super ze ladi ku kociku ale teda nic moc ....odporucam kupit v DMku - neviem ci mate siet drogerii DM ale u nas na SK ma DM svoju tasku a ta je spickova vsetci si ju chvalia 😉 🙂
ja som si vyzobronila na vianoce tu origos a zbytocne vyhodene peniaze veru - ako je v pohode ale fakt draha na to ze zase az taka super neni 😖

kackaj
24. bře 2010

Mini, našla jsem tu diskuzi o té tašce z DM. Ale vůbec nevím, o kterou jde, nemáš ji v albu? Zítra jedu kolem DM, tak mrknu...ta taška je vybavená nějakými produkty?

minitrouble
24. bře 2010

no ja tu z DMka nemam ☹ ...vo vnutri by mali byt tusim dake veci z DM vyrobkov - ale predpokladam ze v DMku budu mat len tu jednu tasku 😉 ...ine tam nepredavaju - tak sa skus na nu spytat 😉

kackaj
24. bře 2010

Tak to je fakt🙂 Zeptám se a uvidím co bude🙂 pa

kackaj
25. bře 2010

Tak hnědá DM taška je doma a je super, spousta přihrádek a je prostorná, pěkně tam narvu i naši látkovou výbavu na celý den🙂 Díky za tip holčeny🙂 Teď furt váhám, jestli objednám, nebo neobjednám tu sluneční clonu, jestli to vůbec budu používat. Možná bych spíš vzala takovou tu šponovací, co se natáhne přes celej kočárek a chytne u noh...o ty nožičky jde přece taky. A stejně, když bude malej vzhůru, tak asi nebude vyžadovat žádnou a když bude spát, tak je ta natahovací asi lepší. No, nevím, ještě si to musím promyslet...🙂 To jsou problémy, ještě že má člověk na té mateřské pořád co řešit 😉

minitrouble
25. bře 2010

kackaj - my sme vzdy fungovali pri speedakovi len so slnecnikom, teraz mame uz aj ten original tak som zvedava aky bude 😵 😵
som rada ze si spokojna s taskou, skoda ze som si to ja nezistila pred tym ako som kupila tu original 😒

kackaj
25. bře 2010

No, ten origoš sluneční je hrozně drahej na to, že nevím, jestli ho chci používat🙂 Objednala jsem tu clonku na boudičku zatím jen a taky jsem chtěla objednat origoš madlo a pláštěnku, ale tak pro jistotu jsem se ještě jednou mrkla na bazarové zboží, jestli tam něco zrovna nepřibylo a ona je tam origoš pláštěnka, madlo chicco (to teda neberu) a zmenšovací podložka a kdybych věděla, že paní prodává i tašku na madlo, tak jsem mohla ušetřit 150kč, ale zas ta DM taška je FAKT dobrá 😉 Tak jsem zvědavá, jestli na mě ta pláštěnka zbyde nebo jestli už ji má paní střelenou...

kackaj
25. bře 2010

Tak prý jsem v pořadníku, no to už se na mě asi nedostane🙂

zahara
25. bře 2010

ahojte maminy speedacky 😉 o kratky cas by som rada zacala vozit v sportaku, kedze v hlbokom sa malemu uz ozaj prestava pacit, mam 2007 model a ziaden nanoznik, neviete mi, prosim, poradit, kde zozeniem nieco vhodne na terajsie vozenie? viem, ze nejaka pani z mmb ich aj sila priamo na speediho, no nemozem to najst.. ak ste tu uz tuto otazku riesili, prepacte, ze sa opat pytam, no nemam moc casu to tu vsetko precitat 😅
ja som teda z toho dost mimo, neviem si to sportako-vozenie zatial ani predstavit, citala som aj o tom Vasom vylepsovaku pre lepsi "sed" - to je preco dobre? dakujem 😉

zahara
26. bře 2010

uz som presla diskusiu a nasla tu pani z cr, co sije, tak jej aj napisala 😉
mali ste niekto moznost vozit aj cam corinu? ja rozmyslam, ci na leto quennyho alebo nevymenim rovno kocik 😅 za sportak, co sa da vozit v smere aj v proti smere jazdy..

zahara
26. bře 2010

tak nanoznik i vlozka viac-menej objednane od tej pani 😉 aby som tu nediskutovala sama - mohli by ste mi napisat, kto mate skusenost s tymi nanoznikmi, ci mam kupit taky v celku alebo ten zo zipsom? Ta pani mi pisala, ze so zipsom je praktickejsi, no ja sa bojim, ze pri mojom stasti sa mi ten zips coskoro pokazi 😒 je ten bez zipsu tazsi na manipulaciu? skladanie, nasadzovanie myslim...

minitrouble
26. bře 2010

zahara - neviem mne sa moc cortina nepaci 😎 ...pride mi strasne velka a tazkopadna ale tu na MK su tusim na nu celkom dobre recenzie - tak si to premysli ak sa ti paci tak si ju kup alebo si ju chod odskusat 😉 🙂
a nanoznik my zatial nemame, mozno na zimu objedname potom 😉 uvidime podla toho ktory kocik budeme pouzivat viac 🙂

zahara
27. bře 2010

minitrouble - dik za odpoved, ja este rozmyslam, ze ktory nanoznik teda objednat, ale asi ten bezzipsovy vezmem..

gabcos
28. bře 2010

Ahojky, prosím o radu..🙂 Nevíte zda korby od Speedi pasují na Buzze??? Máme doma Buzze, korbu jsem prodala a teď chci koupit novou na 2. bejbíska....Speedi má ale lepší výběr barviček... 😉 😉

leryl
28. bře 2010

ahoj,mělo by to pasovat,jednu prodávám nechceš ji 😉

kaa
28. bře 2010

Zahara- nánožník bych brala bezzipsový, ale fusak se zipsem, já jsem si koupila emitex, a jsem zvědavá, jak tam budu příští rok cpát prcka i s botkama, to bude ten fusak jak čuně- a nebo sundávat botičky? Jenže v té spodní části už není flís, ale taková omyvatelná kapsa. Ale vypadá, že je zateplená, ale furt nandávat a sundávat botky 😝

kaa
28. bře 2010

Gabcos- jj mělo by to pasovat. Dokonce i speedi korba na podvozek x-lander.

jahody11
28. bře 2010

ja mam fusak Kaiser a som 100% spokojna, ten ma aj zips z kazdej strany takze aj s topankami pekne obujeme 😉