Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

maki73
27. bře 2012

Holky, já si pořídila quinny minulý týden a moc spokojená teda nejsem, ale to bude tím, že druhý kočík máme hartan, moc ráda bych věděla, kde seženu nějakou tu měkkou vložku, aby mi v něm mimčo neodmítalo sedět, byla zvyklá na měké a teď se šprajcuje

jerryjanka
28. bře 2012

@maki73 ak chceš original tak cez nejaky e-shop alebo bazar, ak ti stačí šitá kukni u vás mimibazar a tam vela vela žien to šije a niektoré sú fakt pekné tie kúsky. doladia ti k tomu tašku ak chceš alebo ine doplnky.

maki73
28. bře 2012

@jerryjanka dík mrknu tam, divím se, že mě to nenapadlo 😀

mishusha
28. bře 2012

baby odporucite mi slnecnu clonu na speediho? kde dostat kupit a ktore pasuju...

jedina30
28. bře 2012

cauko ja som si kupila teraz sunshine-kids-slnecna-clona-shade-maker...celkom sa mi pozdava..na Speedy je mala strieska a mne to dost vadilo..

jerryjanka
28. bře 2012

ja mam kiddopotamus a tiež super akurat farebne mi nesedí ale to neva

flowerfairy
1. dub 2012

@mishusha mne sa paci tato od emitexu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5571477&tab=14
Baby si ju tu chvalili. Asi kupime tuto 🙂

ladie
1. dub 2012

@mishusha já jsem si clonu nechala šít na MMB. Vypadá přesně jako ta od Emitexu a sedí skvěle.

monulikk
11. dub 2012

@mirka099 Prosím kde si našla madlo na quinny?? daj link, dakujem pekne Monika

mirka099
11. dub 2012

@monulikk pisem to o stranku pozadu... pockaj skopnem to...

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s......

sice pekna palka ale radsej takto..pasuje nadherne, mam ten starsi typ quinnyho... klik a je to

mirka099
11. dub 2012

@mirka099 nejak ma ten link nenasmeroval.. tak este raz
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

mirka099
11. dub 2012

Baby a plastenku ste si dokupovali? nemam chut aj za nu za novu vysolit 30 € 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😠
pasuje nejaka univerzalna?musim si nejaku zohnat... vdaka za tipy....

monulikk
11. dub 2012

dakujem 🙂

jerryjanka
12. dub 2012

@mirka099 ja nemam origo - nejaku univerzalnu myslim že pasuju prakticky všetky uni.
tato ma dobru cenu a je to priamo na trojkolky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12411609&tab=0

jerryjanka
12. dub 2012
jerryjanka
12. dub 2012

@mirka099 alebo ak nakupuješ na ebay tak toto je cena tip top aj s poštovnym to vyjde na 5,50

mirka099
12. dub 2012

@jerryjanka vdaka... vyzeraju super..aj cenovo...ved to je hruuza dat za original 30€ 😕 .... este raz dik za tipy 😉

ia.
17. dub 2012

holky pls jakou máte pláštěnku na quinny speedi?

jerryjanka
17. dub 2012

@ia. ja mam nejaku univerzalnu je ich kopec

ia.
17. dub 2012

@jerryjanka jj už jsem našla od emitexu za 176 kč 😉 díky

ladie
20. dub 2012

Ahoj holky, máte někdo na Quinnym držák na pití? Mám ho na golfkách CC a manžel se do držáku tak zamiloval, že ho chce i na sporťák 🙂 Nevíte, jestli tam nějaký půjde (originál jsem nikde nenašla)?

jerryjanka
2. kvě 2012

ahojte
niekto tu mal na speedi pridaný buggypod sedadlo, nepamatam si kto to bol, tak som sa chcela spytať či by si tá osôbka znova kupila prídavné sedadlo alebo radšej kupila súrodenecký kočík

jerryjanka
2. kvě 2012

už som to dočitala takže asi skôr to bude ten druhy - vlastne štvrty kočík 😅

xaverov
10. kvě 2012

Holky, nevite, prosim, jakej skate pasuje ke Quinnymu? Diky

iwky
12. čer 2012

kočky vôbec to tu neviem nájsť ak to tu vôbec je .... kde nájdem ten trik na úplný ľah?

dosa
12. čer 2012

@iwky trik na uplny lah neexistuje, len na uplny sed 😉

lucenek
12. čer 2012

@iwky existuje, a to povolit ty boční suché zipsy, koupit v galanterce stejnou šíři a nastavit je tak aby dále spustili zádovou opěrku, ale nedoporučuju, zásadně se změní těžiště kočártku a mohlo by dojít při spaní a v té poloze k překlopení kočárku na hlavu dítěte.....

ia.
12. čer 2012

ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s někým, kdo dokáže upravit Quinny Zapp tak, aby šel do lehu? prý nějaká paní na mimáči...

anjelicek26
12. čer 2012

@ia. - kupis zapp xtra sedanku 😉

A aky je ten trik na sed @dosa , to by ma celkom zaujimalo 😀 Ja s nim len korculujem, ten polosed mi celkom vyhovuje, aspon sa nevyklana...

ia.
12. čer 2012

@anjelicek26 to se dá koupit ta vložka, jo?