Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

zuz11
6. srp 2008

mna by zaujimal ten skejbort k tomu kde kupim, ena ty ho mas ak sa nemylim 😀 alebo da sa aj neake sedatko vedla domontovat? 🤐 nechcem kupovat ziaden iny kocik a urcite nie surodenecky, nevyuzijeme kedze Hanka pojde na jar do skolky resp jasli 🤐

nikap
7. srp 2008

makina: zavolej do servisu Libfinu, tak jsou ochotní a poradí, já tam už volala kvůli brzdám a poradili, já poštelovala aje to super

sisstin
7. srp 2008

holky..mně to asi bude muset vyrobit MP..já jsem děsný střevo 🤐

nikap
7. srp 2008

co je MP?

sisstin
7. srp 2008

nikap: Můj přítel 😅 😅 😅 😅

nikap
7. srp 2008

😀 😀 😀 😀 😀

nějak mi to v tom horku nepálí, MP by byl i monogram mého manžela 😀

ena
8. srp 2008

zuz11- tak uz to mas v IP a pre ostatne, co by chceli skate, pasuje tam super skate znacky LASCAL, my mame BuggyBoard Maxi

makinka.1
8. srp 2008

Nikap,diky,zavolam. 😉

sisstin
10. srp 2008

holky...tak až přijede přítel, tak budeme tvořit ten sed, nebo spíš on bude tvořit a já radit 😝

tekvica
10. srp 2008

tak ja som tiez rozhodnuta pre quinny speedy, lamalo, aj trocha lame ma to aj na quinny buzz, ten 4 kolesovy, ale odradzuje ma uzka sportova sedacka a taka nijaka strieska, mam pocit, ze je tam len na okrasu, asi najmensia strieska, aku som videla zatial. ale zas buzz ma krajsie farby, no...

tak ale pre pohodlnost baba je asi vhodnejsi ten speedy.
ale- babo sa ma narodit v decembri, napcham ho do korby aj s fusakom? teda napchat napcham, len ako dlho vydzi. tak mi napadlo, ci radsej nekupim vanicku od maxi cosi, ta je vacsia, len ci bude pasovat...

ale zas ked tam pasuje autosedacka maxi cosi, tak snad aj vanicka. nemate s tym skusenost?

sonoga
10. srp 2008

tekvica, ak sa ti ma babo narodit v decembri, tak mas vyriesene. horsie sme to mali my, co sa nam deti narodili v lete. pretoze do zimy podrastli a uz bolo tazsie napchat ich tam aj s fusakom. ale je som tam Zinu napchala v poho, ked mala 4 mesiace aj ked 6 mesiacov.

minitrouble
10. srp 2008

tekvisca - presne podla mna fusak potrebujes tak maximalne do konca februara a to ho tam isto napchas - a potom staci ten kryt co tam je a tenka deka alebo len tenka deka 🙂
a ak si z BA tak zbehni do predajne predeti.sk na kosickej a osksusaj a povymienaj ze ci to sedi - maju tam aj muru aj speedyho 🙂

tekvica
10. srp 2008

tak zienky , mate pravdu, ja- amater, som si to neuvedomila, ze vlastne zimne deti maju v tomto vyhodu, ze do tychto mensich korbiciek sa napasuju a do dalsej zimy uz budu v sportakoch.

viac hlav, viac rozumu 🙂

ale teraz som zistila, ze ten novy buzz ma dvojitu sportovu cast, jedna je pre mensie dietko, druha pre vacsie, preto je aj drahsi o kusok, ako klasicky buzz.

a teraz babo rad 😀
v rukach som mala len speedyho a jednotka s hviezdickou, ale teraz nebudem spat a budem dumat, ktory- speedy ci buzz, 😀

sisstin
10. srp 2008

tekvica: buzz jsem viděla na živo 😉 ted čtu, že má dvojitou sportovní část...já viděla asi 1,5letého chlapečka..byl v tom kočárku narvanej šíleně..a to to byl drobek..ten můj speedák je asi tak 3x větší a širší 😉 dál by mi strašně vadily plastová kolečka..když jedeš po kostkách, tak to drncá a dělá šílenej zvuk, navíc ta stříška u něj je fakt směšná 😖

pro lidi, co stále kočárek skládají je asi ten buzz lepší, jinak na něm nevidim vůbec žádný výhody 😔

tekvica
10. srp 2008

sisstin,
presne toto mi vadi na buzz, musim len samu seba presvedcit 🙂

speedy je pohodlnejsi pre dieta, to som si ista, len tie farbicky na buzz sa mi lubia viac, ale emocie msuia ist bokom, ked ide o pohodlie 🙂
v podstate ho az tak casto rozkaldat nebduem, byvam v centre mesta, buzz je skor kocik pre mamicky, co rady travia cas v nakup.centrach , tam bude urcite super, ja ten typ nie som.

s tou sedacku, je tam nejaka mensia ako keby vlozka pre mensie dieta a bez vlozky pre vacsie dieta, takze sa sport. cast zvacsi, tak nejak som to pochopila.

na buzze mi vadi aj tto, ze to dieta je take " odhalene" v tej sport. casti, neviem, ako to nazvat, taky sportak holatko...

no tak sa pomaly presviedcam 😀
boze, ja som spekulant a nerozhodna k tomu, super kombinacia

sisstin
10. srp 2008

tekvica: tak já to dítě viděla asi v té "větší"části..no šílený..čuměly mu nohy ven, neumim si představit, že by v tom kočárku spal 😕

tekvica
10. srp 2008

sisstin,
prosim ta a zmesti sa do sportovej casti u speedyho fusak combi od emitex?

lebo mam pocit, ze do buzza sa ani nezmesti, len original quinny fusak, emitex sa mi pozdava viac.

sisstin
10. srp 2008

tekvica: já mám ten origoš fusak, ale emitex jsem měla taky 😕 já si moc neumim představit to větší dítě v emitexu 😕 tak snad ti odpoví někdo, kdo ten emitex používá i na větší dítě...já ho měla jen do 5m. 😉

tekvica
10. srp 2008

aha, no tak to budem musiet teda zistit 😕

sisstin
10. srp 2008

tekvica: ten emitex mi přijde takovej neforemnej a děsně hunatej,my budeme mít ted na zimu rok a něco..fakt si neumim představit, jak by mi v něm vydržel 😕

lenchita
10. srp 2008

čauky,
já mám speediho a emitexový fusak - takový ten prodlužovací, myslím, že to je ten combi - a absolvovali jsme v něm už dvě zimy (Jůlinka je lednová) a předpokládám, že v něm zvládneme i tu další😉 je blbý, že ten fusak po kočárku tak jako trochu "klouže", ty materiály se asi nemají rády😉 ale to by dělal asi každý fusak😉ale jasně že když tam byl přichycený popruhama, tak mi dítě nikam neujelo🙂 když jsem viděla ten originální, tak mi moc nedocházelo k čemu je, přišel mi takovvý dooost slabý, ale v ruce jsem ho nikdy neměla, takže nemůžu objektivně posoudit.Ten emitexový je tlusťoučký spacáček🙂

nečetla jsem tuhle diskuzi celou zpátky, ale jen se přidám s konstatováním, že teď jsme kočárek vylepšili madlem a takovým tím popruhem pod zádovou část, aby byla víc v sedu než v pololehu a Juli je spokojená jak želva, pořád je vyplesklá na tom madle 😵 😝 😎

sisstin
10. srp 2008

lenchita: ten origoš vypadá tence jen na pohled..vevnitř je teplej až až 😉 a hlavně mi fakt přijde vhodnější pro dítě např. starší jednoho roku 😕

noangel
10. srp 2008

tak jsem koupila kocici obojek 🙂 a taky budu stelovat. ja zas potrebuju uplne do lehu protoze valibuk nesedi a dlouho nebude ale ma uz 74 cm a 8,5 kg tak do korbicky nemam sanci ho narvat

sem to zkoumala a kdyz prodlouzim ty bocni "cvakacky" a ty horni suchy zipy tak to dolehu uplne pujde vic zatim nepotrebuju

sisstin
10. srp 2008

noangel:jj..do lehu ti to půjde 😉 ale i ten leh, co tam je...je dost velkej..ale pro 4m mimi asi ne 😕 jinak máte o 1,5kg víc než my 😝

noangel
10. srp 2008

siss 🙂 mam zrouta no. ja taky byla vypaseny mimino (ve 3 mesicich 7 kg tadule mel 7,4) a pak rychle vyrostla. tadeas nastesti neni tlustej ale velkej no. ja byla fakt tlusta 🙂

sisstin
10. srp 2008

noangel: fakt nechápu, proč ty korby dělaj tak malý 😖

noangel
10. srp 2008

siss a jsou maly fakt skoro vsechny sem mela moznost malyho dat do peg perega 4kolky klasicky a nebyla o moc vetsi nez speedak. a 5 cm navic me fakt nevytrhne

sisstin
10. srp 2008

noangel: no fakt je to na prd, když máš větší dítě..4m mimino má bejt ještě v korbě..a ne ve sportáku 😖

sisstin
10. srp 2008

noangel: my by jsme se tam teda do těch 9m vešli..ale takovejch dětí je málo..a má taky 74cm..takže krátký by mu to bylo možná taky 😕

noangel
10. srp 2008

siss zatim ho tam davam ale je to na tesno vidim to jeste max na mesic ale to uz si asi vylozi nohy na spodni okraj 😀 a uz ma skoro 5 m