Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

sonoga
27. dub 2008

ahojte, aky slnecnik pasuje na Quinny Speedi? Pasuje tam aj ten od quinny Buzz alebo si musim kupit nejaky univerzalny?

lamia
27. dub 2008

Sonoga myslím že ten od Buzze tam nejde,ale ten je stejně dost mrňavej,lepší jsou ty univerzální.
Jinak k madlu,no já ho k Speedi ani nekupovala,páč dost dobře nechápu,na co ho na kočáru mám mít....malá stejně musí být připoutaná,takže jako zábrana proti vylézání z kočáru to fakt nefunguje,mám madlo ke golfkám,no použila jsem ho asi dvakrát,jak malou nepřikšíruju,tak vytáhne nohy,otočí se a postaví,tak je mi to fakt na prd.Ale to Chicco tam prý jakžtakž sedne. Nánožník máme ten Casualplay,asi kdybych nebyla líná do něj hrabat,dal by se upravit tak,že by seděl naprosto perfektně,i takhle je fakt prima. Ještě tam sedí univerzál na trojkolky od Emitexu,ale ten mi přišel takový neforemný a zbytečně veliký. Ale znám pár Speedimamin,které nánožník vůbec nekupovaly a jezdí jen s fusakem a taky v poho.

mon25
27. dub 2008

cau holky, tiez sa vam na sportovej verzii speedi stale sklapa strieska? Mne to nejako nejde zacvaknut na pevno a dost mi to lezie na nervy, stale to vystierat 😠

lamia
27. dub 2008

Mon mě se stříška nesklápí...teda zacvaknout to taky nejde,je to jenom tak volně regulovatelný,ale fakt se mi to nesklápí...

sonoga
28. dub 2008

ani mne sa to nesklapa. ja som si kupila nanoznik a jmadlo. teraz som dala madlo na kociar a mam problem dat do kociara Zina, kedze bud to mam zle nasadene, ale je to nejak nizko. a vlastne tiez neviem, naco som to kupovala. predtym, pri Mirkovi tam madlo uz bolo, ale bolo take ako taky maly stolik aj z otvorom na flasku.

sylvar
28. dub 2008

my dokoupili madlo, s tím poutáním malá nechce být připoutaná, protože když je, nemůže sedět a musí být opřená a to ona nechce, takže pokud nejsme v jó terénu, sedí a drží se madla 😵

mon25
28. dub 2008

uz sa mi strieska nesklapa 😵
a aj som prisla na to cim to bolo, chcela som dat polohu co najviac lezmo a zapla som spodok len na cvocky, kt. su na spodu striesky, cize vaha maleho stahovala striesku dole 😨
tak som dnes zapla tie bocne suche zipsy a bolo to v pohode
madlo som tiez kupila a zda sa mi ze je uplne naprd a zbytocne, hlavne teraz, mozno ked bude maly vacsi.....ale uz mam kupeny aj Zapp, takze madlo nevyuzijem 😠

ena
28. dub 2008

mon25: madlo je dobre na vykladanie noh 🙂

mon25
29. dub 2008

ena super 😀 tak potom to nebol zbytocny nakup 😉

alififi
29. dub 2008

existuje teda na Speedy nejake dobre madlo ? alebo len toto na vykladanie noh ? 😎

iza
autor
29. dub 2008

ahoj holky,
tak madlo máme to od Chicca(nejen na nohy, ale i na hračky 😀 ), dneska bymi snad měl dorazit nánožník(nechala jsem si ušít ten od paní z MMB, některá jste sem dávala odkaz)..můžu pak nafotit
stříška se mi sklapiuje, možná to taky bude tím, že jí špatně zapínám , okouknu to
slunečník bych ráda koupila, jen nevím jaký..
ještě jsem někde viděla, že de dákoupit takovej držák na flašky ke kočárku a ten pasuje i na speedi

iza
autor
29. dub 2008

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994
tady je odkaz na tu paní...tak uvidím jak to bude vypadat v reálu 😉

anielik
29. dub 2008

ahojte no nam je madlo na 2veci...hlavne nam odpadava :( takze okupuje garaz :(((((

xaverov
3. čer 2008

Holky, mam dotaz.

Na co jsou ty podlozky do hlubokyho kocaru? Resp.je mi jasny, ze to je mekci pro dite, ale to ta normalni podlozka, co uz je soucasti Q. nestaci? Ja myslela, ze dam na to plenu, pak jeste max. tenkou decku, pak dite a hotovo(pokud neni zima a neni ve fusaku) To jako ne a mam porizovat jeste podlozku? Diky

sisstin
3. čer 2008

xaverov: ty poldložky jsou spíš do sportáku, aby se jim nepařili záda..a v zime, aby bylo teplo 😉

xaverov
3. čer 2008

Sis: takze do sportaku je to nutny poridit a do hluboky korby asi spis ne, co? To tam na tech 5 mesicu stejne muzu dat jen deku, ne? Dekuju. A jses spokojena s origo fusakem? Nebo mam jit do toho Emitexovyho? Dik

sisstin
3. čer 2008

xaverov: do hluboký nevim, já čekám ted ten sporták až..hlubokej jsme měli jinej...ten Emitex je teda proti tomu Quinny o mooooooooooooooooooooooc silnější, ale prej ten Quinny taky hřeje..tak nevim...ozkoušim v zimě 😝 😅

xaverov
3. čer 2008

Sis: jsi rychlejsi nez blesk 😀 Hmmm, jenze kdyz je ten fusak silnejsi, tak zase nevim, jestli ho i s ditetem nacpu v zime do kocaru, kt.vevnitr meri 26 cm. Jojo, ja si vzdycky umim vybrat. Hlavne, ze to dobre vypada. 😅

sisstin
3. čer 2008

xaverov: vizuelně se mi ten Quiiny do hluboký vůbec nezdá 😕 spíš na sporták jenom...jak je ta korba velká-malá nevim, my měli obří krávu DorJan..a tam se vešlo všechno 😅

xaverov
3. čer 2008

Jasne, jak rikam, ja si vzdycky umim vybrat 😀 No snad to nebude tak hrozny, jen teda nevim, jestli teda do toho Emitex. fusaku, kt.je silnej vubec jit... Asi pockam az na podzim a uvidim. Vzdyt dite jeste nemam venku 😉 A s taskou spokojena jsi?

sisstin
3. čer 2008

xaverov: hele..tašku mám ještě na poště 😅 a kočár mi má teprve přijít do 14 dnů 😅 😅 😅 😅

xaverov
4. čer 2008

Tak to jo. 😀 Ja myslela, ze tasku uz doma mas... No jo, co se da delat, nejak nakoupim

sisstin
5. čer 2008

xaverov: tak už mám tu tašku,jako pěkná, má přebalovací podložku, spoustu kapes a kapsičku na mobil, ale stejně nechápu, co na tom stojí 1800 🙄 😅

bihan
5. čer 2008

Siss, vpredu ten nápis Quinny 😅 a látka, ktorá je rovnaká, ako na kočíku.

xaverov
5. čer 2008

😅 1800, to je docela vostry. No jak pise Bihan, ten napis stoji tak litr... 😀 Hele, nedelej si s tim hlavu, tak budete paradnici.
Chtela jsem se vcera podivat v Babychiccu, jak vypada Q.taska a fusak a oni, ze to nemaji, ze je to jen na objednani.. Ach jo, takhle se uvalujou prachy za zajice v pytli. Jsem teda docela zvedava, jak poznam, jestli ten fusak se mi na sirku i dylku vejde do korby, kdyz to ani nemuzu vyzkouset.. Fakt to nejak nemaj´ vychytany.

alififi
5. čer 2008

taska je inak na prd, uz by som ju nekupila, je kopec lepsich 😖

noangel
5. čer 2008

xaverov: vydrz do vikendu ja ti to zkusim ale ten fusak je delanej na sportak a zda se me delsi nez korba ale vyzkousim a pisnu (fusak mam uskladnenej u rodicu tak nemuzu hned)

noangel
5. čer 2008

a doplnky doporucuju objednavat pres net kidsroom.de (taska vyjde na €38) nebo ebay ceny uplne jinde 😉

sisstin
5. čer 2008

noangel: dík, ale trošku s křížkem po funuse..už mám pláštěnku za 1000, fusak za 2250 a tašku za 1800 a pumpičku za 450 😅

noangel
5. čer 2008

siss: sorac ja to taky objevila nedavno 😉