Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

kkury
13. únor 2010

Ahojky, tak já mám speediho rok a půl, jsem s ním jakž takž spokojená, ale nevím, jestli bych nešla do jiného kočárku. Měla jsem ještě kolekci bez madla 08, tak jsem musela dokupovat. Ještě jsem s ním teda nebyla v žádném servisu, ale chtělo by to, otočné kolečko se moc neotáčí, takže v obchodě na dlažbě jedu často na smyka. A co mi teda vůbec nevyhovuje, tak to je polohování zad, oni píšou, že je to plynulé nastavení zádové opěrky a vypadá to jako úžasné plus, ale že je to nějaký blbý popruh s klipsem, to už nepíšou. Nejen že to moc nedrží, když děcko dělá kraviny, ale taky když ho chci zvednout z lehu do sedu, potřebuju k tomu tak 3 ruce. A taky ruční brzda moc nebrzdí. Jo a taky od začátku mi zatáčí na jednu stranu, když zaaretuju kolečka, tak jede křivě. ALe jinak je hodně prostorný a synovi se v něm líbí. Jo ještě mám výtku ke stříšce u sporťáku, časem se vychodí a tím, že tam není vzpruha, která se zacvakne, když chci stříšku roztáhnout, tak nedrží, je tam nějaký mechanismus, který se vychodil.
Nánožník mám emitex univerzální, sice než to tam popřípínám, tak je to nic moc a jde vidět, že to k tomu nepatří, ale svůj účel plní na výbornou, sedí dobře.
Chci se zeptat, jestli nemáte někdo nějakou vychytávku na to polohování zad, slyšela jsem, že si na to maminy šijí nějaký popruh, který povolují drukama nebo suchým zipem, dost dobře si to neumím představit.

dahlia23
13. únor 2010

kkury, díkes za podrobné info. 😉 my máme kočík objednaný, ešte stále nedorazil, myslím, že je to 2010, tak dúfam, že to bude v pohode.
a to vylepšené polohovanie niekde bolo, len tiež som z toho jeleň 😅

lucenek
13. únor 2010

kkury právě proto šel z domu koupíš si 150cm popruhu (galanterka nebo hornbach atd)je to ten co se třeba dáva do baTohů jak se reguluje délka těch ramének ten černý pás šíře 5cm a koupíš si tu skobu zacvakávací do sebe na jeden konec našiješ konec skoby a tu druhou část provlečeš druhý koncem a vznikne ti takový pás se zacvakávatkem....ten dáš (ze strany sebe jak vozíš kočík, ne ze strany dítka jak leží) pod zádovou část cca tam, kde máš to vlastní polohování speediho a provlečeš kolem konstrukce co je na bocích a pak to sepneš k sobě a posuneš si ten popruh tak aby ti to vyhovovalo, čili hjá to měla nastaveno furt na max sed....ale i tak sem si musela kleknout zatlačit hlavou do zádové opěrky a rukama to stáhnout k sobě event přitáhnout a tím pádem ti ty ty záda bude držet jako by ten pás přes konstrukci
ježiš snad mě pochopíš 😅

dahlia23
13. únor 2010

lucenek, ja som pochopila 🙂 díkes 😉
a aký kočík ste kúpili keď speedi šel z domu? 😉

lucenek
13. únor 2010

peg peregp gt3 😉
je víc krytej líp polstrovanej
v ceně plná výbava (nánožník, ledvinka)
a hlavně velikoej koš zabudované boční držíky na pití jednodušší skládání a artetace kolečka na konstrukci nešahám a neušpiním se

lucenek
13. únor 2010

ale zase to není úplně špatnej kočár.... 😉 je krásnej širokej ale malej koš a nutnost dokupovat polstrovanou podložku tašku...a stříška je taková moc otevřená no.....

dahlia23
13. únor 2010

ten PP GT3 sa páčil aj mne. ale netúžila som ho skladať do auta. veľmi často cestujeme (každý víkend). a okrem toho, nevošiel by sa ani do výťahu. čo by mi doma nevadilo, lebo ho môžem nechať v sušiarni, bývame hneď na prízemí. lenže svokrovci na 5. poschodí, kde nie je ani pivnica, ani nič. čiže preto sme vybrali quinny.
ja mám ešte športiak po Lenke, takže pre prípad núdze využijeme aj ten. 🙂
a tašku aj všetky doplnky mamina objednala, takže to som fakt neriešila, akurát ten nánožník budem musieť poriešiť, ale to až na jeseň... 🙂

lucenek
13. únor 2010

dah však jasný,hlavně at se vleze, je menší o trochu a lehčí myslím o kilo dvě 🙂 ten speedi

dahlia23
13. únor 2010

ale včera som ten GT3 zas okukovala v obchode 🙂 to je iné fáro 🙂 u nás je celkom problém aj s obchodmi (väčšina je po schodoch), čiže mne aj tie 2 kilá pomôžu, keď ho budem musieť trepať hore 😀

a GT3 si mala aj s vaničkou, či až keď bola malá väčšia - iba šporťák?

lucenek
13. únor 2010

jen sporták, ale kdyby bylo druhé dokoupim vaničku je to můj 4tej kočár a zatím vede 😀

dahlia23
13. únor 2010

😀 tak na štvrtý pokus je to už asi to naj, že? 🙂 a aké si mala predtým okrem speediho?

lucenek
13. únor 2010

graco mirage a jane energy ty sem si nechala na jaro golfáčky

zuzka11
13. únor 2010

Holky, odbornice na Speedi! ja jsem zatim spokojena, ale mam zatim korbicku, pak si budu chodit na rady ohl.sportaku 😀 ale uz ted premyslim - na mimibazaru jsme videla, ze nekdo sije potahy - mate nejaky, kupovaly jste, ev.nechavaly jste si uzit, tak u koho?Ty co jsem tam videla mi prisly na holcicku, ja bych radsi chlapecky nebo neutral....to jsem ale princezna, co? 😔 🤐 😵 Moc diky...

dadi18
13. únor 2010

Ahojte, máte prosím niektorá problém pri skladaní kočíku QUINNY SPEEDI? Chcela by som sa opýtať, či aj vám to zarachotí, akoby sa niečo zlomilo keď ho rozkladáte. Pri skladaní úplne tichučko a pri rozkladaní to ide ťažšie a vždy zarachotí. Neviem či to robím dobre.Stlačím len to tlačidlo na rúčke čo sa stláča aj pri skladaní a tie poistky na bokoch rúčky sú otvorené. Zakaždým mám pocit, že sa niečo zlomilo. Prosím poraďte mi, či to robím dobre. Dakujem. Maja

kaa
13. únor 2010

Hyolyk, já taky teď začala jezdit se sporťákem a docela mně teda štve to polohování.....od Lucenka jsem to teda moc nepochopila, ale já si to přečtu ještě jednou...
Na malého mi nefučí, zvednu mu límec od fusaku a ten límec od nánožníku a je docela krytý. Ale nsmím zapomenout upravit mu vnitřek boudy, jinak to má otevřené a fouká mu tam vítr.

Dadi 18- mně to nechrastí, tak neporadím 😒

Zuzka- nechala jsem si šít vložku do speedi,, černou a vyšité šedé Q (kočár mám barvu raven), pohledám tu paní a hodím ti do IP odkaz

kaa
13. únor 2010

LLucenek- já už to asi chápu, jakože dvojitě to provleču pod zádovou opěrkou a tak si reguluju sed...no ale tak se nedá regulovat úplný leh, ne? Protože do lehu mi to drží ty sucháče 😒

jerryjanka
13. únor 2010

dadi - to rachotenie - to bude asi ako to zacvakne do seba - ked to rozložiš 😉

zuzka11
14. únor 2010

Holky moc diky za pomoc a za odkazy na ty potahy.....sed, leh a podobne laskominky zatim neresim, to az tam tygra posadim, tak asi budu valit oci 😀 A pak se zase s krizkem po funuse ptat, prootze to nepochopim 😔 Ale jakmile ted pojedu do Hornbachu budu koukat po gume a skobicce(karabince) 😀

lucenek
14. únor 2010

kaa ten leh jde taky, musíš koupit ty sucháče a prodloužíš je.....našiješ na stávající a jde , ale tohle moc osobně neoporučuju, oni totiž moc dobře ví, proč ho do lehu neudělali...on by se totiž převrátil, má dost dlouhou zádovou opěrku a s tím zatížením se okamžitě změní těžiště......

k tomu sedu ano musíš ten pás dát pod záda pak to provlečeš jakoby směrem nahoru na konstrukci ty boční tyče , které přechází v madloa pak zase dolů k sobě k zádům
já měla někde fotos...ale tu už asi nenajdu ale pokusím se

achalteke
14. únor 2010

Dadi mě to dělá taky konstrukce při rozložení, jak se tam něco do něčeho zacvakne.

Zuzko já jsem si nechala šít od paní na MMB jak vložku, tak nánožník....zatím jsem nezkoušela jsme pořád ještě v korbě

kaa
14. únor 2010

Lucenek- s tím lehem mně to napadlo, dívala jsem se totiž na golfky Zapp a ty nemají polohování, ona sice to nějaká paní šije na mmb, ale výrobci quinny přímo nedoporučili polohování, že se můžou pak převrátit.
Ale snad to nevadí, prcek už má 5,5měsíce, tak mu ten pololeh neublíží.

S tím polohováním to nějak vyzkouším, ještě je chvíli čas, ale už začnu koumat.
Kdybys našla foto, byla bych mooooc vděčná,a jsi mně úplně nahlodala, jak jsi psala, že jsi nebyla s quinny spokojená, já jsem z něho ještě pořád nadšená, akorát to poloh. mně štve.

kaa
14. únor 2010

Lucenek- furt uvažuju, jakou skobu jsi tam měla, nebude lepší tam nabít druky?
No věda to je holky, ten náš drahý Quinny 😀

lucenek
14. únor 2010

kaa nee tou skobou reguluješ sed čili zkosení zad, takže to musí být pevné i pořádné druky by se mohly rozprdnout a vyjdou tě dráž

kkury
14. únor 2010

Holky, to je věda, co? Takový kočár 😀 Ale každý má něco si myslím, já teď řeším sourozenecký, za chvíli rodím a furt nevím, co pořídit 😠
luci, taky bych byla moc vděčná za foto, nevím, jaké skoby máš na mysli, jinak si myslím, že to chápu. Právě kvůli tomu, že mě ten kočárek už trochu se.e, tak přemýšlím, že koupím sourozenecký phil & teds vibe, je to mono kočár a přídavným sedátkem, tak pak bych se zbavila speediho a nechala si phila 😒 No uvidím, mám hlavu jak kopačák, kdo ty kočáry sakra vymyslel? 😕 Bychom nosily děcka v šátku a hotovo, ne? 😝

lodgermaniacka
15. únor 2010

baby, ja som velmi uvažovala nad speedy, velmi sa mi páči, ale čo to tu čítam, je až smiešne, to aby si mamičky museli kupovať pasky a skoby, nech kočík funguje tak ako ma? 😖 smutne ☹ taketo niečo nejde reklamovať?

aktakk
15. únor 2010

Lodgermaniacka- prave to su neni veci na reklamaciu, lebo oni su tak vyhotovene, ze sa nedaju dat do uplneho sedu a preto si mamicky "vymajstrovali vylepsovaky". Ja osobne som si zamilovala tiez tento kocik, ale uz samozrejme tiez zacinam uvazovat ☹

lodgermaniacka
15. únor 2010

aha, tak som asi nepochopila, ved ani jane slalom nema uplne rovnu opierku, to bude asi problem u viac kočíkov

aktakk
15. únor 2010

No presne tak, len tazko povedat aky rozdiel v sedeni je pri Jane a aky pri Quinny. Ci je v jednom moznost lepsieho sedu ako pri druhom. Ale tiez si myslim, ze maloktore idu do uplneho sedu.

lodgermaniacka
15. únor 2010

každy jeden kočík ma svoje muchy, preto mam už dva 😀 😀 😀

aktakk
15. únor 2010

Ja ani jeden, preto hladam ten "naj" a obavam sa, ze ho nenajdem , uz sa mi o tom aj sniva ☹