Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

minitrouble
20. únor 2010

kkury - tak uz mame P&T ale kupili sme ten najnovsi model tak vysiel dost draho ale sa mi straasne moc pacil tak som neodolala 😵 😵 ...a sme sa rozhodli ze si nechame aj speedyho - budeme ho mat miesto lahkeho golfaca (kedze obaja s muzom ho zboznujeme tak sa nedokazeme ho ani vzdat 😀 😀 )

kaa
20. únor 2010

Jo Kkury, šila jsem v ruce, to zvládneš...kup si bavlnku a vyšívací jehlu hrubou.
Jak jsem to přeložila, tak jsem to sešila po krajích a pak i v ohybu a šila jsem to co 3dírky v popruhu(aby to bylo pěkné), kdyby to nebyla černá bavlnka/černý popruh, tak to fotnu, ale asi by bylo prd vidět.

kaa
20. únor 2010

Kkury- dala jsem ten pásek do alba, ať můžeš kuknout, to fakt ušiješ .....

kkury
21. únor 2010

minitrouble, a to máte teda P&T vibe? Ten je vymazlený, ale já hleděla i na peníze 😎 A i tak jsem spokojená. A taky si nechám speediho, do toho nabalím staršího babičce nebo tatínkovi a já budu moc s malou vyjet solo. Mám ještě golfáč cybex topaz, ale to pro mimi není.

kaa, tak ty máš pásek jen na to sezení, jo? No já to mám stejně vlastně buď úplně naležato nebo v sedu. Tak to snad taky zvládnu, jsi zlato, žes mi to blikla, to je vždycky lepší vidět 😎

minitrouble
21. únor 2010

kkury - hej hej mame Vibe ....ja som proste ked som ich videla a porovnala nedokazala odolat tomu Vibe 😝 😅 - no my mame este maxi cosi mura a este jeden lahky brevi grilo ale ten uz som sa rozhodla predat lebo ho uz vobec nepouzivame asi 3/4 roka sme ho ani raz nemali 🙂

dahlia23
21. únor 2010

kaa, a načo je dobrá tá podložka do šporťáku? je fakt pekná. to si si dávala šiť u tej pani, čo šije aj nánožníky?

my kočík ešte stále nemáme doma. dneska som bola v predeti a videla som tam taký jasno zelený (farba twist to ale nebola...) - hlboké prevedenie . ale ten matroš bol hroznýýýýýý 😖 dúfam, že ten fudge vyzerá lepšie 😅

minitrouble
21. únor 2010

dahlia - my sme kupovali original podlozku do sportoveho kocika quinny a kupovali sme ju preto lebo quinny je fakt velmi priestranny kocik a tak ked don das tak 4-5 mesacne babo (co my v lete uz tam isto dame simi) tak tam je potom stratene - takze ked tam mas tu vlozku tak tam dieta lepsie sedi a ta origos vlozka je taka dobre urobena ze podlla mna pre mensie deti je to fakt lepsie aj na chrbat
akurat neviem tie co baby objednavaju ci maju tiez aj takyto vyznam alebo len esteticky - to uz fakt neviem 🙂

dahlia23
21. únor 2010

ahaaa, ďakujem 🙂

no, neviem, kedy my pôjdeme do športiaku, vidím to na jeseň, lebo veď v lete (ak sa mu bude chcieť ležať) mu bude lepšie vo vaničke...

ale každopádne sa po tej podložke poobzerám 🙂

minitrouble
21. únor 2010

dahlia - no prave ze v lete ju tam v tom sportaku super prefukovalo - mali sme slnecnik cize bola cela v chladku a pritom jej tam prefukovalo + mohla sledovat cestu a ludi a to sa jej velmi pacilo 😵 🙂

dahlia23
21. únor 2010

no, veru, uvidíme... teraz ma napadlo, že Lenka je síce aprílová, ale v lete sme už tiež mali športiak, lebo sa to lepšie vetralo ako hlboký... tú vložku som našla, len je iba v 3 farbách ☹ antracit, červená a čierna. tak fakt neviem.. vy máte ktorú?

práve rom dočítala test kočíkov, čo bol v Nemecku. A dosť som sa bavila. To iste netestovali ľudia, ktorí majú deti 😀

minitrouble
21. únor 2010

dahlia - no my sme kupili tu ciernu lebo my mame taky cierno-sivy kocik (predchodca Ravenu - ten nas sa vola black reflection) - cize ciernu som kupila 😉 🙂 ...a kupovali sme to na biga.sk tam mali najlepsiu cenu tusim 😉
ja uz tie testy necitam vobec ..mam pocit ze su robene na "objednavku" aby spropagovali iste vyrobky 😝

dahlia23
21. únor 2010

no, je to možné... lebo tie výsledky boli viac ako podivné 😝

my možno kúpime tú čiernu farbu, mám pocit, že aj na fudge je čo to čierne 😵

kaa
21. únor 2010

Dahlia- já jsem nechtěla origoš podložku Quinny, ta je jako zmenšovací a to bychom asi nevyužili, a tak jsem si nechala ušít podložku bez těch bočnic.
A chtěla jsem ji z toho důvodu, aby měl pohodlí a měl to trošku měkčí a navíc když se bude potit, tak ať mu tam nedávám plínku, bude se potit do podložky, kterou vyperu a za chvíli ji mám suchou.
A paní ti to ušije dle tvého přání, my máme kočár Raven a chtěl ajsem černou a vyšité šedé Q.
Takže u nás 2x praktický a 1x estetický význam 🙂

Pošlu ti kontakt na tu paní, jestli chceš.

kaa
21. únor 2010

Kkury, já jsem si dělala jen pásek na sezení, leh řešit nebudu, i teď mi v tom pololehu usne, tam snad mu to potom nebude vadit, a úpravou lehu nebudu riskovat převrácení kočáru.

dahlia23
21. únor 2010

kaa, hoď mi, prosím, kontakt do IP. ďakujem 😉

ten ľah by som ani ja neriskovala, v speedim sa deťom určite spí lepšie než napr. v bugaboo. aj keď speedi vyšiel v teste ako nevhodný pre deti 😀 fakt nechápem, podľa čoho hodnotili 😀

kaa
22. únor 2010

JJ, taky jsem četla, že speedi je závadný 😉
Jdu ti to hodit do IP.

jahody11
22. únor 2010

kaa: posles ten kontakt aj mne? 😵 dikes, aj ja uz rozmyslam ako to urobim malej aby sa nepotila vo sportaku, ked uz teraz v zime je nas spotenacik... a to ma oblecene akurat body, pancuchy a dupky, tenku mikinku a ciapku a aj tak ju vyberam spotenu...

kaa
22. únor 2010

Jahody- jasan- já ti přepošlu to , co jsem posílala Dah 😉

U nás právě přesně tak, už ho moc nenavlíkám, a přesto je mokrý jak myš, tak jsem chtěla na léto něco praktického a estetičtějšího než plínku. 😉

kkury
22. únor 2010

Holky, já nemyslela upravit leh, ale že by se pás udělal delší a byly tam třeba 2 spony na různé polohy, úplný sed, polosed a na leh už není potřeba pás, to se prostě kočár spustí, jak to děláme dosud 🙂
Podložku mám taky nějakou šitou od paní z MMB, ale kupovala jsem ji od paní, co si ji šít nechávala, takže nevím, kdo to šije a taky mám jednu univerzální emitex, ta tam tak nesedí, ale je to příjemné froté a dávala jsem i do autosedačky, prostě dle potřeby.

kaa
22. únor 2010

Aha Kkury, já myslela, že chceš prodloužit ten leh.

No a asi by se to fakt muselo řešit těma 2sponama, a nebo koupit nějakou lepší, protože já jsem si zašila jeden konec a druhý jsem chtěla nechat volně na regulaci, ale jak jsem se zapřela o opěradlo, tak mi to povolilo, takže jsem si zašila oba konce a mám to napevno, a bude prostě leh a sed.

No tak ještě že jsem nekupovala tu emitexovou podložku, naštěstí nemají černou 🙂

Holky a budete dokupovat tu sluneční clonu? Já jsem si koupila ze startu slunečník, ale zdá se mi to na prd, a je takový neskladný....no naštěstí nestál majlant.
http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/slunecni-clon...

minitrouble
22. únor 2010

dahlia, kaa - quinny vysiel ako zavadny ale len co sa tyka materialu - ten test bol vsak neskor spochybneny pretoze vraj posudzovali zavadnost materialu normamy ako sa posudzuju hracky - cize preto vacsina kocikov vysla materialovo zavadna
pokial si dobre pamatam tak co sa tyka polohovania na chrbatik tak mal uplne najlepsie hodnotenie a to prave aj vdaka tej zmensovacej vlozke - pretoze ta umozni aj malym detickam mat idealny sklon chrbatika a najma je dostatocne pevna 😉 🙂 cize sa tam dietatko nezosmykuje a pevne tam lezi 🙂

minitrouble
22. únor 2010

kaa - ak mozem poradit tak ja by som radsej volila slnecnik ako clonu - pretoze tu clonu nahradis aj pripnutou plienkou - to co bol problem je to ze romi mala hole nozicky a tam ta clona nesiaha - cize slnecnik som mala tak umiestneny aby mala aj nozicky v tieni aby sa jej nespalili 😉 viem ze aj slnecnik ma nevyhody - najma ked fuka tak ho stale treba napravat ale podla mna rozhodne zakryje vacsiu plochu ako ta clona 😉

kaa
22. únor 2010

Mini- díky za radu, vidíš, ty nožky mně nenapadly!!!!Takže rozhodně slunečník nevyhodím, i kdy jsem chtěla.

O tom vím, že to posuzovali jako hračky, to zas byl někdo příliš aktivní, já jsem to četla, když jsme měli kočár objednaný a právě jsem to studovala, abych věděla co a jak, no ale nerada bych tu objednávku rušila, Quinny byl můj nej favorit.

No já doufám, že když vyjedeme bez fusaku, tak už Kubík bude trošku větší a zaplní si ten kočár, tu zmenšovací vložku se mi nechce kupovat.. 😒

kkury
22. únor 2010

kaa, sluneční stříšku mám just tu stejnou a není to nic moc, je docela účinná, když je slunce hodně nahoře, ale odpoledne, když už slunce klesne, tak když jedeš proti, tak tam prostě svítí a neuděláš nic. Slunečník mám a je mnohem lepší, můžeš si ho nakroutit jakým chceš směrem a právě zastíní i ty nožičky, to je super. Když fouká, je to horší, ale žádná hrůza.
Jinak si myslím, že Kubík bude dost velký do sporťáku, já tu zmenšovací vložku nikdy nechtěla. Hezky si ho tam připoutáš a určitě ti tam nebude lítat 😉 Dáš ho do pololehu, bude koukat ven a bude spokojený jak želva 😎

minitrouble
22. únor 2010

kaa ja som zvykla ten slnecnik narvat pod striesku jednym krajom - tak aby tam bol akoby zastrceny 😉 a len som ho potom naklanala so stran a celkom to fungovalo - ale mali sme jeden ten slnecnik a ten bol super len nam padol na dovolenke do piesku a pokazil sa a potom sme kupili druhy a ten bol na h.... Teraz sme kupili ten original Quinny slnecnik za tych 30euro aj s tym adapterom - akurat neviem ze ci ho vobec budeme pouzivat kedze sme kupili novy kocika a quinny uz budeme mat len ako nahradny kocik 😖 😒

kaa
22. únor 2010

No holky, to jste mně teda potěšily, jako je to fakt, že si ten slunečník natočím jak chci, tak budu holt s tím operovat a s tím zastrčením pod stříšku- no to je taky dobrá vychytávka, super.
Já teda nemám origoš, je to nějaký "no name", ale ten účel snad splní.

kkury
22. únor 2010

Tak já mám slunečník tento http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22695033&tab=0
a jsem s ním spokojená. Je uni, takže na každý kočárek sedne, jen je lepší to uchycení mít podložené nějakou pěnou nebo gunou, aby to hezky sedlo, je to plastové a jak se s tím pořád lomcuje, tak to odírá tu konstrukci. Jinak dobrý, není s těma volánkama, to se mi moc nelíbí a poslouží i jako deštník 😀

jahody11
22. únor 2010

baby, viem ze sa niekde pisalo aj o nanoznikoch na speedyho, tak za kazdu radu budem vdacna a este neviete ci sa da poslat na dobierku z CR do SR??????? 😒

jerryjanka
22. únor 2010

jahody na českom mimibazare najdeš viacero čo šije nanožnik na speedi stači to dať do toho okienka na vyhladanie
dobierka sa poslať dá - ale malokto to urobi - zvyčajne chcu platbu vopred 😉

jahody11
22. únor 2010

tak ja im aj zaplatim vopred ale tam to chce cez int. banking aj swift aj nejake ine blbosti... ci sa to bude dat zaplatit takto, potom by to bolo ako normalka balik...