Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

dahlia23
26. únor 2010

už som pozerala tie nánožníky. ja by som kúpila si nánožník, vložku do športiaku aj do hlbokého. len sa neviem rozhodnúť z akej látky 😀

veronikahel
26. únor 2010

🙂 teraz má už veľa vzorov. my sme kúpili čierny.
podľa mena a mesta to vyzerá, že je to tá istá pani. Volala sa Martina a bola z Ostravy...

kaa
26. únor 2010

Čauky holky, Dahlia, super fotečky, a ten sporťák je fakt obr, když se ti tam vejde i ta tvoje velká slečna 🙂

Holky, objevila jsem dírku ve slídě, co je na boku, asi tak 0,5cm, to mně docela štve, ptž ve sporťáku jsme chvilku...to jsem zvědavá, jak to bude dotrhané za půl roku. Není na to nějaká finta, jak to zalepit, aby to nebylo vidět? Hlavně ať se to dál netrhá. Už jsem uvažovala nad průhledným silikonem.

dahlia23
26. únor 2010

kaa, ani mi nehovor, že v pláštenke za toľko peňazí sa urobí dierka 😠 lebo čo je veľa, to je fakt moc. keď sa to stane na univerzále za 8 €, tak to človek ešte nejak prekusne, že...? netuším, ako by sa to dalo praviť, ale hádam niekto príde s nápadom ...

minitrouble
26. únor 2010

kaa - co je slida? nam sa nikde dierka neurobila 😒 ..asi by som to reklamovala ...
inak do speedyho sa podla mna vojde normalne aj 4-5 rocne dieta 😉 🙂

jerryjanka
26. únor 2010

slídou asi myslela ten plast na streche šporťaku je tam sieťka a plastove priesvitne okienko tak tam sa každemu urobi diera časom.
speedi je robeny prave pre deti až do 4 rokov -aspon tak piše vyrobca 😉

minitrouble
26. únor 2010

jerryjanka - nam sa tam nic take neurobilo 😕 ...takze ja by som taku vec isto isla reklamovat (Pokial je kocik este v zaruke)
aha ..tak to som nikdy necitala ze co pise vyrobca ..ale raz som videla jednu mamicku na korculiach so speedy a v kociku sedelo podla mna odhadom cca 5rocne dieta - uplne v pohode 😉 🙂
my sme tam skusali viest 2 deti naraz - cca 1.5 rocne boli obe a vopchali sa za seba a kocik ich udrzal 😝 😀

soanpe
26. únor 2010

mně ani sestře se dírka neudělala 😎

jerryjanka
26. únor 2010

skusiť reklamovať to môže
ale dosť pochybujem že jej to zreklamuju - povedia že to je použivanim... 😠
ale za skušku nič neda - no speedak je fakt velky - ešte je jeden taky velky a to je bumbleride indie - ten je pisany až do 5 rokov 😅

soanpe
26. únor 2010

jerryanka
jde o to, jak to při reklamaci podáš a hlavně pokud je kočár od autorizovaného prodejce, tak mu ještě udělají revizní servis 😉

jerryjanka
26. únor 2010

určite zaleží na tom u koho kupovala - treba to skusiť ale čo som tak čitala vela ludom sa to urobilo 🙄

dahlia23
26. únor 2010

baby, slída je pláštenka 😀

dahlia23
26. únor 2010

hmm, ja som to pochopila, že sa jej pláštenka na boku roztrhal. ale ten plast na šporťáku... ☹ mne to už nemyslí... mala by som porodiť 😀

minitrouble
27. únor 2010

no nam kebyze sa roztrhne hocico tak mame smolu lebo som to mala dakde z anglicka z nasej firemnej stranky ...takze stastie ze prezil tie 2 roky bez akejkolvek zavady 😀 😀
dahlia - a jak to ze este nerodis????? ze 1.3. a druhorodicka !!!!

dahlia23
27. únor 2010

no, ani mi nehovor 🙂 termín mám dneska 🙂 ale nejak to na pôrod stále nevidím 😅
ja dúfam, že my tiež prežijeme tie 2 roky bez závady 🙂
dneska som to pozerala, ten kočík je fakt do 4 rokov (20 kg). paráda. tak prinajhoršom do športiaku budem môcť naložiť aj Lenku 😀

katulikveryk
2. bře 2010

děvčata, obracím se na vás s žádostí o radu...určitě to tu už někde je...ale diskuze je veeelmi dlouhá a já jsem teprv na 8. straně 😝
Se Speedim jezdím dva roky, zažil už mnoho dobrodružství...trochu jsme ho vytunili...spokojenost, ale teď po uplynutí dvouleté záruky mi začala padat stříška...máte někdo zkušenost co s tím, jak to opravit?
Dá se na to koupit nějakej imbusáček a dotáhnout? Nebo musím do servisu 😠

Děkuju moc za odpovědi 😉

Katka

minitrouble
2. bře 2010

katulikveryk - hmm neviem co presne co myslis - skus to pripadne odfotit ze co a ako ti pada 😖 ..bo fakt netusim 😕 ...nam sa akoby sklapa ta strieska od novoty ale to len staci poposuvat na rucke tu striesku a najst spravnu polohu ale to asi neni tvoj problem 😝

jerryjanka
2. bře 2010

vraj to padanie sa da urobiť nejakym pritiahnutim šrobika - vravela mi to susedka 😉

katulikveryk
3. bře 2010

no nafotit to moc nejde...
prostě ta stíška nevydrží napnutá, když projedu nějakou nerovností, tak tím drcnutím se to zase sklopí... 😖
nevím, jak to lépe popsat...jdu prozkoumat ten šroubek...

minitrouble
3. bře 2010

katulik - no tak to nam robi od novoty 😝 a to riesim tym ze poposuvame tu striesku po rucke...ale tiez preskumame ten srobik (len neviem kedy kedze ho uz skoro vobec nepouzivame 😅 )

veronikahel
3. bře 2010

to sa nam este nestalo 😕
asi to bude tym srobikom, mozno ho mate povolený

kaa
6. bře 2010

Holky roztrhlo se mi to na boudě, ne pláštěnka, reklamaci mi neuznají. Je to způsobeno používáním, no naštěstí to nejde vidět. Tak se s tím musím smířit.

Dahlia- gratuluji k miminku🙂

minitrouble
6. bře 2010

Dahlia - aj my gratulujeme k babatku 🙂 sestricka sa isto tesi ze ma zivu babiku doma ze?

verled
6. bře 2010

holky pomoc:-/...mam píchlé kolo, nemůžu sehnat nějaký za rozumnou cenu a jenom jedno, jsem sama, take vydání rovno třeba tisícovce je pro mě nemyslitelný☹máte nějakou radu???děkuju

leryl
6. bře 2010

my kupovali jedno asi za 450kč přez net,ale zkus třeba opravnu kol,třeba Ti to tam zalepí

jerryjanka
6. bře 2010

verled skoč si do opravovne bikov
proste cykloservis a vypytaj si tam
😉

minitrouble
6. bře 2010

verled - my sme kupovali priamo od distributora quinny tie duse na kolesa a stali okolo 400sk ...napis priamo im.
inak manzel to nakoniec zalepil normalne tak ako bicykel (kolo) ...kupil si v predajni byciklov tu supravu na lepenie defektov a dodnes na tom behame 😅 😅 a uz ani neviem kde sme dali tie nahradne duse 😝 😀

dahlia23
6. bře 2010

kaa, minitrouble, ďakujem 🙂

my už sa doma veselo vozíme, Lenka by ho samozrejme mohla kočíkovať celý deň. 🙂
trápi ma jedna vec, to predné koliesko, keď sa otáča, tak občas sa akoby zadrhne, ide síce, ale akoby ťažšie a trošku to vrgne. tak som ho už aj vybrala, aj som pozerala, či je dobre nastavená tá aretácia, všetko v poho. môže sa to niekde namazať alebo čo s tým? trochu mi to lezie na nervy 😒

my by sme budúci týždeň mali mať už aj podložky do hlbokého aj do športiaka od tej pani z ČR, tak sa teším 🙂

jaj, a som ešte trochu vytočená na toho, čo mamine predával kočík, lebo na športiak nebola origoš pláštenka, ale že "univerzálna pláštenka na športový kočík s prehadzovacou rúčkou" 😠 asi si viete predstaviť, ako to tam vyzeralo 😠
tak som ju mamine zabalila, že nech ju ide vymeniť. išla tam sestra a ten pán jej povedal, že ale veď tú si berie každý, lebo originál stojí 900 Skk. ma skoro natiahlo. akože niekto dá 700 eur za kočík a rozmýšľa, či dá za pláštenku 8 alebo 28 eur... to hádam nie. tak som im ju zbalila znova, že ja chcem jednoducho ten originál, pretože toto je hrozná atrapa a hlavne, nesedí na trojkolku....
spravila som dobre? 😅

verled
6. bře 2010

děkuju holky.-)zkusim se pozeptat...

minitrouble
6. bře 2010

dahlia - isto si urobila dobre..lebo my mame len tu atrapu kedze sme v tom case original nezohnali nikde a nejak sme aj tak v dazdi nikam nikdy nechodili ale podla mna ta plastenka original je isto lepsia

inak to s tym kolieskom by som asi reklamovala 😒 😎 ...to som este na quinnym nepocula ze by sa stalo - oni sa prave pysia tym ze maju najlepsiu aretaciu koleciek !!! ...takze ak sa ti na tom koliesku nieco nevidi radsej to hned chod reklamovat 😉