Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

minitrouble
26. črc 2010

@deyana no tak k tej teutonke ta sklamem 😎 😀 😀 my tu mame taku temu ze kocikove maniacky a teutonka tam zrovna moc dobre nedopadla ..vraj je strasne tazke a nemotorna - vobec neperuje a ovela horsie sa ti s nou bude chodit ako so speedym 😝 😅 😅 aj ked pre dieta ma lepsie striesku a lepsie polohovanie ale pre mamicku to nie je bohvieaky kocik 😝
my sme dnes kupili v poradi nas 8mi kocik 😎 😀 😀 a momentalne mame doma zase 4 ....takze viem o com hovoris pri testovani kocikov 😉 😅 😅

deyana
27. črc 2010

minitrouble.. tak jsi mi teda zkazila naděje :D Kámoška ji má, a hrozně si ji chválí.. to teda bude šílenej výběr, no mám na to tak rok a půl čas, pokud vše půjde podle plánu :D Ale je dobrý se v tom trochu orientovat. Abych nakonec neskončila s nějakým obyčejným hlubokým kočárem a golfkama co už mám 😝

berus222
27. črc 2010

tak uz sa idem aj ja pochvalit. dnes nam prisiel vo farbe fudge a je super. maly sa v nom hned vyspal krasne narovnany. ale... aj vy mate tu penu na ruckach taku volnu? myslim tym, ze to neni natiahnute natesno, ale ked to drzim, da sa mi otacat okolo trubky. pri mojej sikovnosti ju hned roztrhnem. 😅

a este k tomu lezaniu, ked odlepim tie suche zipsy, ktore drzia oprieku, tak sa mi opierka da dat az tak dole, ako niektori vyrobcovia pri svojich kocikoch udavaju, ze je v uplnom lahu.

dahlia23
28. črc 2010

fuu, baby, vás teda prečítať 🙂

@zuzkabar1983 určite kúp tú redukčnú podložku (originál!!!). my už týždeň jazdíme v športiaku a malý má až dnes 5 mesiacov.

@deyana písala si, že Tvoja malá je drobučká, že nosí aj niektoré veci veľ. 68. náš malý má síce len 5 mesiacov, ale cca 73 cm a bez pár gramov 8 kg. A do vaničky mi vojde. Akurát, že sa snažil posadiť, prevaľoval sa, vykopával sa... musela som na neho fakt dávať pozor. a potom decká na opekačke zašpinili poťah na hlbokom, tak som vytiahla športiak a je v ňom spokojný, ad sedenie: má to na najvyššej polohe, pretože sa snažil posadiť, tak že sa držal madla... ležať nechce. ale keď zaspí, tak s tou redukčnou podložkou je to skoro rovné, chrbátik je mierne vyvýšený, ale už v pôrodnici neležal rovno, ale mal špeci postieľku, kde sa tá vanička celá naklápala.
jediný problém, ktorý som mala ja je ten, že malého mám tvárou od seba. ale jemu sa to zjavne páči. 🙂

@minitrouble Ty choď robiť obchodného zástupcu pre Quinny 🙂 zlatá si 🙂
ja som tiež spokojná. a už sa vozí aj Lenka. len čo malého vezmem do liliputáša, tak Lenka je nasáčkovaná v kočíku 😀

minitrouble
28. črc 2010

@dahlia23 a to este nevies ze ten posledny novy kocik co som si kupila je tiez quinny 😎 😀 😀 pre mna najlepsia znacka proste 😅 😅

dahlia23
28. črc 2010

@minitrouble a aký quinny? prezraď a inšpiruj ma 🙂
jeeej ,teraz pozerám, že Romanka je presne o 2 roky staršia od našeho Jurka 🙂

minitrouble
28. črc 2010

@dahlia23 senzz som si kupila a je super 😵 😵

dahlia23
28. črc 2010

@minitrouble ja som po ňom tiež pokukovala. ale zas speeďak je super do terénu... a na to naše žulovokockové námestie je speeďak ako stvorený 🙂
kamoška má concord fusion a to je taká hrkotálka pri našom kočíku. fuj, nechcela by som ho ani za nič 🙂

minitrouble
28. črc 2010

@dahlia23 no my prave mame este ten surodenecky P&T + u babky mame Muru a potrebovali sme nieco co budeme mat len a len do auta - urcite by som si Senzz nekupovala na bezne kocikovanie ...na to je najlepsi kocik s nafukovacimi kolesami ...ale do auta na presuny treba daco male (aj na vybavovanie po uradoch, pripadne cestovanie a tak)
a speedaka my uz moc nemame prilezitost vyuzivat lebo zvacsa chodim s tym surodeneckym 😒 ☹

minitrouble
28. črc 2010

@dahlia23 na Concordy mam celkovo svoj nazor...ani za svet niiikdy - total smejd kociky podla mna 😎 😝

dahlia23
28. črc 2010

@minitrouble no veď to je jasné 🙂 my chodíme veľa pešo, takže pre mňa je speedi úplne naj 😵 😵 😵
keď chodila Lenka do škôlky, robila som s ním priemerne 10 km denne. teraz je to menej, lebo majú prázdniny.... 😅

deyana
29. črc 2010

Minitrouble, ten senzz mě teda dost zajímá.. taky jsem na něj koukala, ale asi moc do terénu není viď? myslím, že ty kolečka byly hodně malý.. a co stříška, dá se dobře polohovat? Vím že si na to někdo stěžoval.. je to podle mě tak kočárek někam do města, do nákupka, na dovolenou pokud nebrázdíš lesní cesty.. takže bohužel opět pro nás na nic :D Ale quinny se mi líbí všechny tím svým designem, jen by mohli trošku víc přemýšlet a dělat to důmyslněji, případně dávat k tak drahým kočárkům i nějaké příslušenství.. jenže oni moc dobře ví, že lidi jdou a koupí si to..

minitrouble
29. črc 2010

@deyana je presne taky ako pises ...my ho mame cisto len ako kocik do auta ...na prechadzky po meste mame P&T Vibe, Q.Speedy a Maxi Cosi Muru....tento senzz je presne na mesto, nakupne centra a perfektny do auta 😵 😵 ..u nas je nevyhnutne mat minimalne 2 kociky - jeden do auta na presuny (lebo vela sa presuvame) a jeden na prechadzky dlhe lebo byvame na kopci a chodime dost na dlhe prechadzky ...

janulabj
30. črc 2010

prosim vas poradte ako mam namontovat madlo...konečne došlo a ja neviem ako na to....a nemožem najst papiere od kočiara...dakujem

dahlia23
30. črc 2010

@janulabj dáš tam tie adaptéry na madlo (kde sa dávali adaptéry na hlboký kočík, sedačku alebo len tie krycie na športiaku) a do toho zacvakneš madlo 🙂

janulabj
30. črc 2010

dakujem,chcelo to len viac sily....a naš kočiar ma pre Olivera novy rozmer 😀 😀

dahlia23
30. črc 2010

@janulabj a doteraz Ti vydržal v hlbokom či ako?

janulabj
30. črc 2010

nie,čosi,on je už dááávno v športiaku,ešte ani pol roka nemal a už som ho dala do športiaku,len som nemala madlo doteraz

medan29
13. srp 2010

mám dotaz jaký máte nánožník?

minitrouble
13. srp 2010

@medan29 na co nanoznik? - mala som Jane bol mi na nic ...mam super fusak a to uplne staci 😉 🙂

medan29
13. srp 2010

@minitrouble takže jen fusak?uvažuji že koupím ten originál http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29067982

medan29
13. srp 2010

@minitrouble a jaký máš fusak

minitrouble
13. srp 2010

@medan29 ja mam lodger bunker a som straaasne moc spokojna 😵 😵 original sa mi zdal dost tenky aj ked ho ludia celkom chvalia ..ale neviem mne prisiel tenky dost 😎

innes
18. srp 2010

Ahoj holky, přecházíme do sporťáku, malá se sice do hlubokýho vejde, ale je to hrozná Keliška, tak se v něm nudí. Koupila jsem tu originální zmenšující vložku, tak je v něm spokojená. Chci se zeptat, jakou na sporťák používáte pláštěnku - nějaký odkaz na i-obchod? Fusak budem pořizovat asi Lodger a nánožník z mmb. Díky 😉

berus222
18. srp 2010

@innes my pouzivame tuto:
http://www.babetkovo.sk/index.phppage=shop.prod...
schova mi pekne aj tasku

innes
19. srp 2010

@berus222 mně se ten odkaz nezobrazuje. No už jsem objednala pláštěnku od emitexu 😉 Snad bude sedět.

berus222
19. srp 2010

@innes no ved to je ona. sedi dobre.

medan29
21. srp 2010

Já koupila univerzální pláštěnku od sam baby tak uvidíme, jinak pořád čekám na zmenšovací podložku, už mě to štve, malá je zvědavá a nechce být v hluboké, jinak pořád nevím jaký nánožník a zimní fusak

deenakee
24. srp 2010

Ahpjky. Nevím jestli to tay už šlo... ale chci si koupit zmenšovací položku do quinnyho od emitexu... asi tuto

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/barevne-vl...

Zkoušeli jsme v obchodě origoš, ale aj ked je kráásně měkká, tak malému je jen do půlky hlavy.... Jura už je velký kluk, ale bez podložky mi přijde quinny takový tvrdý... Zkoušeli jste někdo tu emitexovou vložku?

Jinak nánožník se mi v obchodě líbil tento....
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/nanozniky/...

Má zipy, tak se bude mimčo v zimě krásně vyndávat. Ještě teda rozmýšlím, jestli si nánožník a vložku nenechat ušít. Jedna paní prý šije na quinny moc krásné nánožníky a vložky, které jsou spolu sladěné. Uvidíme.

katinam
25. srp 2010

Caute, ma niekto ten univerzalny nanoznik od Emitexu, na ktory deenakee o prispevok vyssie dala link? Da sa pouzit na Speedi? Lebo podla rozmerov je o dost kratsi ako Emitex Nánožník Trojkolka, ktory niektore speedacky pouzivaju. A treba vobec nanoznik alebo staci fusak?