Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

deyana
8. únor 2011

@medan29 já jsem si tam dávala takovej pásek / třeba z tašky na notebook.. za tu sedačku, omotat kolem rukojetí a přitáhnout.. pak když chceš položit dítko, tak to rozepneš.. mě to ale štvalo, jako dalších xxxx věcí tak šel z domu..

dahlia23
8. únor 2011

@medan29 ja mám taký pásik, ako píše deyana a som spokojná. rýchlo zapnem, rýchlo rozopnem, drží to dobre.
a s kočíkom som v globále spokojná. aj tak by som asi nič lepšie v tejto hmotnostnej kategórii nenašla, ale ako som už povedala, nemať veľké auto, tak speediho nechcem ani za nič na svete 🙂

medan29
8. únor 2011

@deyana moc děkuji a co jsi pořídila místo něj?

medan29
8. únor 2011

@dahlia23 moc děkuji

eveluska
8. únor 2011

holky mate nejakej drzak na piti na rukojeti? jako pro me, ne pro mimco 🙂 napr. na termohrnek a tak.... diky za tipy 🙂

deyana
9. únor 2011

@medan29 Buzze s terénním předním kolem 🙂 ale u nás spokojenost velikáááá.

deyana
9. únor 2011

@eveluska Na ebayi jsem to viděla, asi za 300Kč tuším???

eveluska
9. únor 2011

@deyana diky 🙂 ceskej ebay? nebo us nebo uk neb nemeckej?

deyana
9. únor 2011

@eveluska UK.. je to univerzál na všechny kočárky, mají tam různé fotky jak to drží.. docela pěkné..
http://baby.shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=strolle...

medan29
9. únor 2011

tak jsme koukala a žádný takovej pásek na stáhnutí doma nemám tak budu muset něco koupit, už mě to vytáčí jak to pořádně nejde stáhnout

dahlia23
12. únor 2011

@medan29 ja som kúpila tuším 1,6 m toho pásiku, taký širší a sponu na to, ušila som to len v ruke, lebo sa mi kvôli tomu nechcelo stroj vyťahovať. 😀

dahlia23
12. únor 2011

@medan29 takto to vyzerá na kočíku 🙂

medan29
13. únor 2011

@dahlia23 jsi zlatá moc díky

dahlia23
13. únor 2011

baby, ktoré máte speediho 2009, boli adaptéry na hlboké lôžko balené k športiaku alebo nie? predávam vaničku a kupujúca má kočík od sestry, a tam údajne neboli. za koľko ich mám predať? myslela som si, že ich nechám ku športiaku, keď ho budem chcieť predať, keďže ja som ich mala vo verzii 2010 balené pri športiaku.
Ďakujeeeem. 🙂

katy1979
13. únor 2011

@dahlia23 ■Quinny Speedi je dodávaný vrátane slnečnej striešky, nákupného košíka, adaptérov pre uchytenie hlbokého lôžka alebo autosedačky Maxi-Cosi.
Takze adaptery su dodavane k sportovej casti

dosa
13. únor 2011

@dahlia23 - ja mam uuuplne staru verziu a adaptery boli tiez ku sportaku.... na vacsine kocikov su adaptery ku sportaku...

dahlia23
14. únor 2011

@katy1979
@dosa
ďakujem 🙂

eveluska
4. bře 2011

holky asi debilni dotaz, ale ve chvili, kdy zacnu pouzivat sportak, tak uz tam nenacvaknu autosedacku?

eveluska
4. bře 2011

@dahlia23 ja mela adaptery taky ke sportaku..... na bazarech jsou myslim okolo 100, 150Kc

dahlia23
4. bře 2011

@eveluska, ďakujem. 🙂 a sedačka ide krásne nakliknut aj na športák ;)

eveluska
4. bře 2011

@dahlia23 takze mam normalne sportak s tim textilnim "potahem" a na to jde jeste nacvaknout i sedacka? to by bylo skvely! moc diky za odpoved 🙂

dahlia23
5. bře 2011

@eveluska jasné 🙂 a strieška šporťáku ide krásne pretiahnuť až po rúčku sedačky, takže baby je ukryté pred vetrom, slnkom a pod... my sme tak chodili, lebo sme dlho veľmi veľa cestovali. teraz už našťastie toľko necestujeme 🙂 šporťák musí byť nastavený na ležanie 🙂

eveluska
6. bře 2011

@dahlia23 super 🙂 moc dekuju za info a instruktaz 🙂

medan29
7. bře 2011

Mám dotaz používáte slunečník na sporták?a jaký?já jsme koupila clonu ale malé to vadí že nevidí a ječí a ječí

berus222
9. bře 2011

ahojte dievcence. bola by niektra z vas taka dobra, mohli by ste mi odfotit original tasku quinny na kociku? planujem si kocik (zatial mam len sportak) skompletizovat pre 2. mimi a rozmyslam nad taskou. len co som do teraz videla, tak ju mali len prehodenu cez rucku a visela im dost nizko, takze nebola po ruke, ale museli sa do nej sklanat skoro az ku kosiku. tak neviem. uz ste niektora videla teraz tie nove farby slnecnikov? minuly rok mali len cierny, ale teraz su aj ine farby.

ivett1
11. bře 2011

@berus222 ahoj, myslela si taketo foto?...

berus222
11. bře 2011

@ivett1 ano. diky. a ta taska sa neda tak nejak dvihnut, aby bola po ruke? lebo mne sa zda strasne nizko.

ivett1
11. bře 2011

ani moc nie 😅

medan29
11. bře 2011

@ivett1 mě tedy jde ale pak ji nedám přes hlavu je tam přece na utahování 😀

ivett1
12. bře 2011

@medan29 no, lenže ja keď som to skúsila zatiahnuť a zavesiť, tak mi zavadzala vzadu "strieška" a taška odstávala 😅 nič moc...takto pekne "úhľadne visí" a je na ňu radosť pozrieť 😀