Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

malovani
30. led 2008

ena: díky moc 🙂
iza: dej prosím vědět i ty 😉 , fotky jsou vítané 🙂
díky holky!

iza
autor
30. led 2008

ahoj holky, tak dorazil nánožník amadlo a jaké překvapení...ani jedno nesedne 😠 ☹ ..nechápu..madlo je moc úzké a nánožník krátký 😒

iza
autor
30. led 2008

u toho madla teda chybí doost ..ne jen trichu jak tu někdo psal...vůbec nemám šanci to tam nacvaknout 🙄 😠

nelika666
30. led 2008

iza a aky nanoznik si kupovala? s gumickami? nechce sa mi hladat spat 😅 a madlo mas z ct.04? ci 05?

my mame nanoznik casualplay ten s tymi gumickami a sadne super, madlo mame ct04 a ako pisali baby predtym je trosku uzsie, tak to treba trosku viac natiahnut

iza
autor
30. led 2008

no nánožník je bez gumiček, ačkoliv na obrázku byl s gumičkama a madlo je 04 a fakt nejde nacvaknout i kdybych nevím co...chybí tak 5cm ☹ a natáhnout teda nejde..hele není možný, že máte nějaký užší kočárky? Já mám kolekci 2007...to madlo fakt nejde natáhnout

nelika666
30. led 2008

iza s gumickami sa uz vraj nevyrabaju.. na slovensko prislo len par kusov zaciatkom januara.. ale aj ked mas bez gumiciek, da sa to upravit.. treba len trosku sikovnosti.. citala som na stranke baby-cafe.cz - tam si baby nasivali suchy zips.. skus mrknut - su tam asi 2 ci 3 diskusie o quinny a nanoznikoch..

a ja mam kolekciu 2006, mozno preto to nesedi 😒

iza
autor
30. led 2008

nelinka asi to bude tím...no prostě se to pokusím vrátit nebo vyměnit 😒 dík moc 🙂

nelika666
30. led 2008

iza, pre zaujimavost, ak mozes, zmeraj to madlo 😉 mozno mas len "vadny" kus 😉

iza
autor
30. led 2008

tak moment....

iza
autor
30. led 2008

tak madlo má 37(vzdálenost mezi těma dvěma nacvakávadlama) a šířka kočárku je cca 47 😅 😅 ..

nelika666
30. led 2008

sirka madla sedi, mas sirsi kocik, moj speedi ma sirku cca 44 - a to som uz merala od tej strbinky po druhu strbinku, kde sa kociar "zlomi" pri skladani 😅

iza
autor
30. led 2008

tak v tom to bude ach jo ☹

nelika666
30. led 2008

ani ma nenapadlo ze by mohol byt rozdiel v sirke kocika 😅 ..

susuk
30. led 2008

ahojte, tiez sme si prave kupili speedi.
Iza aky model mas ty?

susuk
30. led 2008

Chcela som sa tym vlastne spytat ci modeli 2007 su teda sirsie?

nelika666
30. led 2008

ena, vy tiez mate 2006 deep red, tak ako my, nie?

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=201520

nelika666
30. led 2008

tak baby, ktore mate 2007, zmerajte prosim sirku kocika 😉

marty78
30. led 2008

Neviem, ci vam to pomoze, tu na nemeckom ebay ponukaju t madlo.
http://cgi.ebay.de/FRONTBUGEL-FUR-QUINNY-SPEEDI...

noangel
30. led 2008

nelika666: chces vedet sirku sportaku nebo hlubokyho?

nelika666
30. led 2008

sportaku, kvoli tomu madlu 😉 diskusia vyssie 😉 lebo ja mam 2006 a madlo chicco sadne a izi ma 2007 a nesadne, tak len preto 😉

adikasb
30. led 2008

Pouzivali ste niekto Quinny Speedi aj s nacvaknutou autosedackou-vajickom Maxi Cosi? Pasuju vsetky vajicka Maxi Cosi, alebo len tie novsie? My mame Maxi Cosi vajicko, ale starsie a rozmyslam ci nam to bude pasovat, aj ked teraz to este vyuzivat nebudeme, ale do buducna.

ena
30. led 2008

nelika666: no, kupovali sme ho niekedy v decembri 2005, tak hadam je to kolekcia 2006uz a ano, je to deeply red..

adikasb: my mame autosedacku maxi cosi, tiez kupovanu v 2005 a sadne v pohode, len na vanicku a autosedacku treba adaptery.. my sm ekupovali vsetko spolu naraz, myslim, ze k vanicke su automaticky adaptery, ale nie som si ista ..

ena
30. led 2008

inak, to madlo z toho linku od marty78 vyzera presne tak isto ako to na chicco az na rozdiel v cene.. my sme kupili za necelych 500sk a ked sme uz mali kupeny, som potom vidrla v KIKA za tusim 399 sk..

iza
autor
31. led 2008

holky to madlo od marty je určo chicco-má tam i ty šipky.
Tak znova píšu:ty zvás co mají kolekci 2007 jako já..tak tam madlo Chicco nesedne....kočárek je o dost širší než kolekce 2006

iza
autor
31. led 2008

tak holky pozor ,pozor ukázalajsem se jako naprostý dement..já tomadlo cpala vysoko..když jsemse koukla na fota od Ena tak jsem zjistila, žeto madlo se dává níž!!!! 😅 tak beru vše zpět...madlo tam pasuje,jen se musí trochu roztáhnout 😉
ale fusak na to nejde.... 😒

iza
autor
31. led 2008

tak a naposled..ale asi je ta nová verze přeci jenom trochu širší neb když setam to madlo dá tak se kočík troxhu jako překroutí..no ale madlo jde hoodně velkou silou roztáhnout a kočárek pak není šejdrem 🙂

ena
31. led 2008

iza: to madlo sa ti po case rozchodi 🙂) a potom tam uz pojde lahsie.. lebo ja osm ho napriklad stale davala dole a naspat, ked som napriklad davala maleho do fusaku.. (inak, emitex 3 v 1 je tam uplne super.. este aj teraz do decembra som tam davala starsieho, ale uz ma mladsieho brata, takze uz mu kocik aj fusak okupuje on🙂 )
alebo ked som ho spiaceho vyberala z kocika, tak mi vtedy madlo zavadzalo..

krejculka
20. únor 2008

Ahoj holky,taky řeším madlo na kočárek quinny speedy,je 2 roky starý,takže kolekce 2006,tak to znamená,že tam to madlo od Chicca ct.O4 bude sedět?Mohla byste mě to některá,kdo ho máte vyfotit a poslat na email?Nechte mě kdyžtak vzkaz v IP a já pošlu email.Děkuju moc

mallorry
20. únor 2008

ahoj holky, chci se vas zeptat, planuji koupit kocarek quinny speedy sx, termin porodu mam na prelomu srpna zari, tak se chci zeptat, zda se mi tam miminko vleze v zime i s fusakem... 😖