Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

dahlia23
17. bře 2011

@berus222
@ivett1 nám visí presne tak isto 🙂

janulka21
18. bře 2011

Ahoj, chtěla bych si koupit nový sporták a rozhoduji se mezi tímto, Greco Trekko a Jane. U tohodle kočárku mě dost děsí Vaše poznámky s tím páskem 😖 Jak to přeně myslíte? To fakt nedrží v sedu? Ta taška k němu je dost hrozná, ale s tím se dá něco dělat, jako třeba koupit jinou nebo používat tu co už doma máme. Můžete mi, prosím napsat jak jste s kočárkem spokojení? Jak se sním jezdí ve sněhu? Jsem zvyklá na čtyřkolku a trojkolky se bojím tak budu ráda, když mi napíšete. Děkuji 🙂

innes
18. bře 2011

@janulka21 nám ty záda drží, ale je fakt, že je lepší si to "posadit" bez prcka, pak už to jde do úplnýho sedu dost těžko. Holky tady na to mívají ještě jeden pásek navíc - asi časem taky pořídím. Jinak já jsem se sporťákem spokojená. Budeš mít asi trošku problém s najížděním na chodníky a z nich dolů- to je fakt rozdíl oproti 4kolce. Jinak se se zaaretovaným kolečkem chová řekla bych stejně. Já bych do něj šla i znovu, necháme si ho i pro druhé dítko. Je úžasně lehký a dobře ovladatelný. Oproti kočárkům kamarádek fakt luxus. Tašku nemáme - zvažuji takovou obyč z DM za necelý 2stovky, mají i hezké designy.

janulka21
18. bře 2011

@innes Aha, už sjem se právě lekla s tím páskem, nevypadá to moc dobře ☹ akorát teda nechápu, když si dám kočárek do sedu bez prcka a pak je to v poho tak proč tam teda ten pásek je? Pormin, ptám se jak pako, ale fakt mi to nedochází 😀 Tašky mají v DM hezký, to je fakt a stačí. Akorát mě štve, že si koupíš kočárek a k tomu musíš koupit ještě madlo, případně tu tašku a ještě pláštěnku. Nánožník je jak?
No a najíždění na chodníky, hmmm to bude zajímavé, bydlíme na sídlišti a chodníků je tady hafo tak to bude
super podívaná až pojedeme 😀

innes
18. bře 2011

@janulka21 nánožník jsem si nechala šít na mmb. Je fakt, že se prodává dost očesaný, ale to i dost jiných kočárků (řekla bych, že skoro všechny ty "dražší") 😅 No jak tu psaly holky, snad jsme to dobře pochopila - mají tam ten pásek utaženej přímo na sed a když to chtějí dát dolů, jen ho odepnout (je topopruh jakna batohu s klipsem na koncích), jinak se to dá už pěkně polohovat tím co tam je. Mně to třeba s dcerou která leží, do sedu jen s dvěma rukama dát úplně nejde 😝 Proto si ten pásek asi spíchnu a už by to neměl být problém 🙂

janulka21
20. bře 2011

@innes Už ten pásek asi chápu, dočetla jsem se, že kočárek nejde do úúúplného sedu do 90C, ale jen mírně zaklonit a ten pásek je tam na těch 90C 😎 Snad je to tak správně. Dneska se na něj jedem podívat tady u nás do jednoho obchodu, strašně s mi líbí ta barevná kombinace Chilli, jelikož máme ted modrý kočárek a holčičku tak aby měla i holčičí kočárek 😀 Jen jsem se chtěla zeptat, zda tam půjde fusak Emitex combi 3v1 nebo budu muset koupit jiný? Ten Emitex máme nový tak snad tam půjde v poho. Díky

innes
20. bře 2011

@janulka21 Bych řekla, že tam snad půjde jakýkoliv fusak 🙂 My máme Lodgera, ale nevím, co by tam mělo vadit, že by tam nešlo cokoliv jinýho 😕

janulka21
20. bře 2011

@innes Myslela jsem, aby ten fuak nebyl moc malý nebo naopak aby nepřečuhoval. Ještě jsem kočárek neviděla naživo, proto se tak hloupě ptám. Večer už to bude lepší 🙂

innes
20. bře 2011

@janulka21 on je spíš dost prostorný, tak přesahovat snad nebude a kdyby byl menší, tak to neva, hlavně, že bude akorát prckovi 😉 Však uvidíš, až ho uvidíš 😀

berus222
21. bře 2011

@janulka21 ja som tam pouzivala emitex 3v1 celu zimu a bol fajn.

baby, ako riesite v lete slnko? slnecnikom alebo nejakou clonou? Ak clonu, prosiiim fotku.

dosa
21. bře 2011

@berus222 - ja mam vyskusanu clonu od sunshine kids, je velmi pruzna a pasuje na vsetky kociky... nemam odfotenu na speedovi, ale ta strieska na hlbokom kociku je taka ako aj na vacsine sportovych kocikov... zaviaze sa v dvoch bodoch po bokoch kocika a potom ju mozes posuvat hore dole, ako vam bude vyhovovat...

berus222
21. bře 2011

@dosa jej, ta je super. a je aj v inych farbach?

ivett1
21. bře 2011

@dosa ahoj...presne nieco take zhanam, aj ked asi uz len "na chvilu", lebo moj je uz velky na kocik...mali sme slnecnik, ale vzal si ho do parady nas maly sikovnicek🙂

innes
21. bře 2011

@berus222 já mám z mmb tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12898727&tab=0 a je vcelku na prd 😒
@dosa ta tvoje vypadá fakt dobře 😵

dosa
21. bře 2011

@berus222 @ivett1 @innes - je to tato a robi sa len v ciernom. no ktovie, mozno tento rok pridu aj s inou farbou 🙂 a berus, ty si z tt, kupila som ju v bambini
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
pekne nam sedela aj na quinny buzz a to je teda maximalne atypicka strecha 😀

innes
21. bře 2011

@dosa tak další věc, kterou nutně potřebujem 😀

dosa
21. bře 2011

@innes jednoznacne 😀 a ked maly spinkal, mal tam super intimco, nikto mu tam necumakoval...

ivett1
21. bře 2011

@dosa tak a nasadila si mi "brouka do hlavy".... 🙂

zuzik28
9. dub 2011

Holky, měla bych dotaz....myslíte, že je vhodné dát do sporťáku 4 měsíční mimčo? Myslím kvůli tomu, že nejde polohovat do úplného lehu. A taky jsem někde četla, že je ležení moc tvrdé. Pomůže ta zmenšovací vložka?

ikon
10. dub 2011

ahojte,

tiez sa chcem opytat na tu zmensovaciu vlozku? je to dobra vec? rozmyslam dat Simonku do sportaku, ale kedze este uplne nesedi, tak rozmyslam, ze by som tam nieco vlozila...len je to dost drahe...nestacila by mi len nejaka podlozka/vlozka do kocika?

ikon
10. dub 2011

a este sa chcem opytat na ten pasik, co tu rozoberate na poslednej strane, aby sa dala dat do sedu 90 stupnov - to si vyrobite, ci sa to da niekde kupit? 😕

lucenek
10. dub 2011

tu vložku si určo kupte já speeda měla a fakt je moc tvrdej....
ten pásek si vyrobíš 150cm a 5cm na šířku a koupit tu skobu, konce zatavit, nejíp zapalovačem ať se to časem nerozdrbká....na druhý konec druhou část zacvakneš do sebe a hotovo

lucenek
10. dub 2011

jestli chcete mám dva pásy k regulaci...zbyly mi skoby a pásy tak jsem to ušila....

jerryjanka
10. dub 2011

ahojte
@ikon
@zuzik28
určite kupte zmenšovaciu vložku - obyčajna ušita je skôr len na zmakčenie a možno ako dizajn ale nič vám nenahradí to polohovanie ako je urobene v tej originálnej vložke - ja som to dostala od super kamaratky na vianoce a tak teraz sa strašne tešim až pojdeme do šporťáku lebo sa mi tam nebude moja princezná prekacovať a bude mať makučko

jerryjanka
10. dub 2011

inak sme dnes kupili xtra sedačku na zappa takže mam už vlastne akoby 3 quinny kočiky
speedi, zapp original a zapp extra 😀

jerryjanka
10. dub 2011

@lucenek ja by som ten pásik brala peniažky by som ti poslal v obalke suhlasiš?

lucenek
10. dub 2011

@jerryjanka klidně skoba 50 1.5m poruh 18kč, celkem 68Kč plus pošta

lucenek
10. dub 2011

@jerryjanka jinak gratuluji k mimču 😵 jsem tu zase dlouho nečumákovala...pamatuju jak jsi měla po svatbe a doma už byl quinák 😵

ikon
10. dub 2011

@jerryjanka @lucenek aký pásik?

jerryjanka
10. dub 2011

@lucenek super len netušim cenu pošty 😅 inak dakujem za gratulaciu - počkali sme si dlho ale stalo to za to 😵