Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

danko74
20. dub 2011

Ahoj maminy, chcem sa opýtať tých z vás, ktoré máte originál zmenšovaciu podložku do kedy ste ju používali, myslím do akého veku dieťatka. Mám 11 mesačného chlapčeka, a nie je to žiaden drobček, ale príde mi v športiaku taký "stratený". Len si nie som istá, či je táto zmenšovacia podložka vhodná pre takto staré detičky, prípadne ako dlho ju vlastne využijem. Ďakujem

jerryjanka
22. dub 2011

@danko74 ahojky
my ešte šporťak nevyuživame ale myslim že ta podložka tak do roka - ak je ti tam maly stratený skôr sa ti už oplatí investovať do šitej podložky ktorá to tak viacmenej vypolstruje než do tej originálnej jedine ak planujete druhé a kočik si budeš nechávať

lucenek
24. dub 2011

@jerryjanka minulý týden jsme ti poslala ten pásek, písni pak jestli došel 😉

jerryjanka
24. dub 2011

@lucenek jasne prišiel vo štvrtok dakujem

michi7300
27. dub 2011

ahojte, vie mi prosím niekto poradiť kde kúpim náhradný diel na kočík quinny speedi, zlomila sa nám ta časť čo sa strká do bezpečnostného zapínania. ďakujem za odpoveď

michi7300
28. dub 2011

@dosa ďakujem pekne za inormáciu.

keyssi
29. dub 2011

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na pláštěnku na kočárek Quinny Speedi. Dnes jsme poprvé použili kočárek v dešti s pláštěnkou Emitex a to se nedalo, chtěla jsem se zeptat, pasuje na kočárek ještě jiná, než originální pláštěnka, případně liší se pláštěnky podle typů kočárku? Myslím tím třeba Speedi 2010 nebo 2011, pokud máte někdo na prodej za dobrou cenu, budu ráda. Díky za odpověď.

mishusha
1. kvě 2011

@keyssi myslim, ze origos plastenky sa nelisia, ale ine asi velmi nesadnu, kedze quinnak ma tu prednu cast trosku inu. je lepsie zainvestovat a kupit original quinny, predsa to len vyuzijes dost casto, ci v zime alebo v lete. aspon u nas to tak bolo 🙂

medan29
1. kvě 2011

@keyssi já na hlubokou měla originál a na sporták jsme koupila univerzální za 130,- ze sam baby a super

ivett1
4. kvě 2011

@keyssi ahoj, ja mám upravenú univerzálnu 😉 ...zatiaľ sa mi celkom osvedčila ...a keď sa mi roztrhá, tak ma to aspoň nebude tak mrzieť, pretože o jednu originál som už prišla 😝

jerryjanka
6. kvě 2011

čaute - ja som teraz objednala dve univerzalne - tenke - boli za smiešnu cenu asi 4 eura tak som sama zvedava 😅 😅

agatkak1
9. kvě 2011

Ahojte maminy, potrebujem poradit. Vymenili sme hlboku cast q.speedy za sportovu a ked maly spinka, tak strieska absolutne netieni na tvaricku. Ako to riesite vy? Neviete ci sa neda kupit nejaka "väcsia"?

berus222
9. kvě 2011

@agatkak1 ja som si teraz objednala clonu sunshine kids. este mi neprisla a planujem ju pouzit az pri druhom, ale hodim foto ked pride. jedna kocka tu uz mala fotky s tou clonou. slnecnik neodporucam. teda aspon nas ho rval alebo padal sam.

ivett1
10. kvě 2011

@agatkak1 ahoj...mrkni dozadu na stranu 63, tam sa o tom nedávno písalo 😉 a sú tam aj nejaké fotky a link...

medan29
10. kvě 2011

@agatkak1 já koupila univerzální slunečník za 260,- a super

agatkak1
12. kvě 2011

@berus222 Aj ja som prave pisala predajcovi. Vcera sme boli von a bola to katastrofa ☹ akokolvek som tam upevnila plienku, tak sa nasla medzera, cez ktoru svietilo slniecko. Ta slnecna clona vyzera byt dost velka, tak dufam, ze splni ucel. Ked ju budes mat pripevnenu, tak mi prosim posli foto aj referencie 😀 😀

agatkak1
12. kvě 2011

@medan29 Aj nad tým som uvažovala, ale ten mi nepomôže proti vetru ...

agatkak1
12. kvě 2011

@innes ahoj ... pisala si, ze si kupila nanoznik na MMB. POslels mi prosim link?
😉

medan29
12. kvě 2011

@agatkak1 no já jsem nánožník kupovala univerzální a ok, a jinak no nepomůže

innes
12. kvě 2011

@agatkak1 ahoj, nechávala jsem si šít nánožník u této paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387 🙂

agatkak1
12. kvě 2011

@innes dakujem za tip, idem nejaky pozriet. 😉

jerryjanka
13. kvě 2011

čaute - ja mam clonu kiddopotamus, a je paradna, ked budem vonku odfotim

veru77
3. čer 2011

@keyssi : já jsem nejdřív taky koupila uni pláštěnku a po pár použitích šla do koše ... doporučuju koupit pláštěnku originál ... já jsem naprosto spokojená, perfektně sedí, odvětrání je taky super vyřešené a já ji sehnala za 630,- Kč ... ale stálo to za to ...

lucenek
4. čer 2011

jerry dovolím si vložit.... akurát jak zafoukal vítr tak to blambelalo a všeci čučeli co to je...měla jsem to před rokem dvěmi a moc to nebylo k vidění

jerryjanka
5. čer 2011

@lucenek super dakujeme , ja terza chodim so zappom xtra takže som ani nemala ako to odfotiť tak si mi urobila službičku, inak ona sa da prakticky stiahnuť a pripevniť na miesto kde su nôžky takže by to chranilo uplne , napriklad ked babatko spinká tak by na neho ani nefukalo ani nesvietilo

lucenek
5. čer 2011

@jerryjanka mno..to možná kdyby tam u té střechy bylo co myslím ty pásky se sucháčem.....ty tam nejsou

jerryjanka
5. čer 2011

@lucenek nie su ale myslim že by sa to dalo lahko vyriešiť došitím, alebo pripnuť sponkou

ladie
6. čer 2011

Ahoj holky,
mám dotaz ohledně doplňků ke QS.

1. vyplatí se kupovat originální zmenšovací vložku do sporťáku nebo stačí tohle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35306985&tab=3

2. a co fusak? Je originál Quinny o tolik lepší, že byste do něj investovaly? Nebo stačí Emitex?
http://www.baby-car.cz/cz-detail-277005-zimni-f...

3. originál taška QS mi přijde vyloženě hnusná. Máte někdo zkušenost s taškami Lassig?
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-...

Díky za odpovědi!

berus222
6. čer 2011

@ladie ahoj. na prvu otazku ti este neviem odpovedat, lebo sme ho kupovali uz pre velke dieta. k fusaku: mali sme emitex a bola som maximalne spokojna. pekne tam drzal, nestahoval sa dole a je dost teply. a k tej taske: mala som inu, nie original a bola som spokojna. potom som zacala vymyslat a kupila som si (nastastie vyhodne) original tasku. musela som si na nu nasit suchy zips, aby aspon trosku vyzerala a stale to neni ono. je dobra velka ale to je asi vsetko.