Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

mata35
12. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Kočky, je tu niektorá, čo by speedy už nechcela?

lucenek
12. únor 2009

mata já podruhé bych si koupila bebe high trek 😉

lucenek
12. únor 2009

ale až ho budud prodávat tak ho obečim to jo
zase jsem si ho vytunungovala origo madlo s obalem a logem nánořník s logem.... 😀

alififi
12. únor 2009

mata ja by som speedy kludne kupila znova
mozno preto, ze som kocare nejak zvlast neriesila, takze neviem ako su na tom ine
mne speedy vyhovuje
mala je novembrova, takze tam v hlbokom bola v pohode do aprila, potom sla do sportovej casti
keby sa mala narodit v lete, tak asi na tu velkost vanicky kukam

teraz ma 15 mesiacov a uz nechce v kocari byt 😔
na leto uz mam zapp

alififi
12. únor 2009

veronika nemas fotku s tym capuplajovskym slnecnikom ?

sisstin
13. únor 2009

mata: já bych ho už taky nechtěla 😉

mata35
13. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

sisstin a aký by si chcela? čo ti na ňom nevyhovuje? Ja iž korbičku nepotrebujem, zháňam iba šporťák.

sisstin
13. únor 2009

mata: bud Bebe confort high track nebo Per perego GT3..mně na speedákovi vadí to polohování zad 😒 pak, že je strašně širokej vzadu..ale fakt strašně 😒 do boudy hrozně fučí, když jedeš po něčem hrklavym, tak ta bouda furt pada 😒 , ma blbý pásaní ..ta boudička je hrozně krátka..takže tam svítí..u toho BBHT je tak dlouhá, že tam ani nefučí ani nesvítí..má malej košík...jako není špatnej, ale znám už lepší prostě 😖 a pokud chceš origo doplnky, tak je drahej šíleně 😒

lucenek
13. únor 2009

jako musím dát sis za pravdu šla bych do toho stejného co se líbí jí.....

sisstin
13. únor 2009

ještě bych přidala, že mi vadí, že nejde sporták naklikávat po i proti směru, a blbě se skláda 😉

poznikova
13. únor 2009

Ahojte mamičky práve sme si kupili Quinny no chcela by som k nemu aj nánožník, viete mi poradiť ktorý by mi k nemu pasoval.
Vopred daaaaaaaaaaaakujem za odpoved

mata35
13. únor 2009
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Ďakujem Vám ten Bebe confort je fakt pekný, ale nevidela som ho zatiaľ naživo, ale páči sa mi. Tie kolečká nie sú moc veľké? A ľahko sa riadi? Skúšali ste to niektorá? Ste mooooc zlatučké, za rady.

veronikahel
13. únor 2009

mne na nom najviac nevyhovuje, ze sa neda otocit v oboch smeroch... košík je z tých menších, ale ak nechodíš s kočíkom na veke nákupy, tak je ok. a sis, mne sa nikdy nestalo, zeby nám spadla strieška, drží dobre 😕
polohovanie je blbe, ale ked si zvyknes a nacvicis, tak to ide dobre....
a cenovo je drahy...

poznikova, nánožníky šije pani na MMB : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994

veronikahel
13. únor 2009

baby a mozno by sa dalo vymsliet to polohovanie uplne do roviny... tak, zeby sa na tie bocne spony, ktorými je pripnuta špor. časť o konštruckciu, pripli také isté spony, tým by sa to predĺžilo a potom hore ešte povoliť tie sucháče a možno by to šlo... 🙂

lucenek
13. únor 2009

veru jo to jo..ale nevím co na to přetížení konstrukce dejme tomu těžší dítě a pustíš kočár...víš jako stabilita....

veronikahel
13. únor 2009

no neviem 🙂 ak chce niekto uplnu rovinu, nech skusi... mne sa to nezda zle, tak ako to je...

lucenek
13. únor 2009

jo mě taky ne...jen se obávám že když se to fakt jako úplně narovná tak se hodně změní těžiště a mohl by kočár přepadnout...možná u lehkého prcka ne..
možná mám jen bujnou fantazii 😀

veronikahel
13. únor 2009

je to možne, že už by to nebolo dobre... asi to pre niečo je tak, ako to je...

alififi
13. únor 2009

moje nervy, kolko negativ 😕 😀

sisstin
13. únor 2009

mata: ty kolečka jsou trošku vyšší než u speedaka..ale zas nejsou tak široká 😉

michaelamia1902
21. únor 2009

Ahojte maminy, mam jednu otazocku, by ma zaujimalo ci ma niektora z vas skusenosti s podlozkou do sportovej casti - vid. link
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17056684&tab=0
podla mna to nie je original quinny, ale maxi cosi, zda sa mi to s nou take pohodlnejsie pre babo, len neviem ci sa to da dokupit, Pripadne ak to niektora mate - aku znacku ste kupovali, dakujem za odpoved.

lucenek
21. únor 2009

mišo mám origo quinny a tot ne opravdu maxi cosi ta quinny je jinak tvarovaná mám ji v albu tak kukni

tobi08
21. únor 2009

Ja si myslím, že to je nejaká novinka, lebo sú farby iba čierna, tmavo modrá a červená. A asi je to quinny.

lucenek
21. únor 2009

tobi vidíš to je možné to mě nenapadlo.... 😉

michaelamia1902
22. únor 2009

Dievcata dakujem za odpoved, lucenek pozerala som aj v tvojom albume ty mas ciernu,ale to si kupila priamo s kocikom, leby mi sme tam nic take nemali ☹ , tak hadam sa to da dokupit ako doplnok. My sme kupovali quinny speedi z kolekcie 2008, tak by ma zaujimalo, ze ked to budem objednavat, ze aky je to model ta podlozka- ani neviem ako to mam nazvat.

lucenek
22. únor 2009

Míšo nekupovala jsem dohromady ale zvlášť nahodilá koupě 😉
mišo rok modelu podložky je fuk páš speedi 07, 08 a 09 jsou rozměrově stejné navíc je třeba origo madlo, nebo jiná barva..ale že by sezvětšovala sedací část to ne, takže je to fuk 😉

holis84
23. únor 2009

dobry vecer ja doufam ze tu pevne najdu odpoved kdyz jste se rozhodovali pro Quinny Speedi proc ne treba Quinny Buzz? Ja jsem rozhodnuta pro tuto znacku ale nemuzu se rozhodnout ktery vzit 😔 tak doufam ze me zkusene maminky poradi

lucenek
23. únor 2009

holi kolečko..přední ujedu ted ve sněhu v pohodě...a větší sporták určitě a pohodlnější dle mého

holis84
23. únor 2009

lucenek diky moc za radu bych nejradsi oba ale to me neprojde. Lucenek ja jsem koukala ze mas holcicku 6 mesicu to znamena ze letni ze? vozis ji jeste v korbicce nebo uz jste vytahli sportak? ja totiz v srpnu cekam miminko tak me vsichni strasi ze korbicka nam bude uz v tuto dobu mala 😨

lucenek
24. únor 2009

holi v 5m jsme šly do sporáku čili v prosinci.....byla narvaná ve fusaku a v kombi takž je to pohodlnější pro malou, jako někdo vydrží i do března....