Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

pepies
16. bře 2009

neviete mi poradit, ci existuje nieco ako slnecna clona na Quinny Speedy SX sportak? alebo treba kupit slnecnik, aby malemu nesvietilo slnko?

lucenek
16. bře 2009

pepi mám slunečník ale clona existuje hodim ti odkaz

veronikahel
16. bře 2009

pepies my používame slnečk a dáždnik v jednom casuaplplay
http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/slnecniky/s...

lucenek
16. bře 2009

vaw ale ta cena 😲

veronikahel
16. bře 2009

lucenek, len o nieco drahší ako ta clona... a môžeš ho využiť aj ako dáždnik, a niekde sa dá nájsť aj lacnejšie, to som dala hneď prvú linku, čo som našla 😉

achalteke
23. bře 2009

ahoj holky, dnes mi přišel kočárek quinny speedi společně s hlubokou korbou a sedačkou maxi cosi cabrio fix. Bohužel nemám manuál v češtině a tudíž netuším jak se kočárek skládá a jak se nasazují adaptéry na hlubokou korbu a autosedačku....Můžete mi někdo poradit? moc děkuju ☹

lucenek
23. bře 2009

alchateke jednoduše i v tom ne českém návodě máš obrázy na konstrukci je takové černý plast a šedý ťuplik...ten zmáčkneě a ten šedý plast vytáhneš směrem k rukojeti nahoru pryč, ted máš oddělaný prostor k tomu, abys na to samé místo nasadila adaptéry a na něj bud korbu nebo sedajdu 😉

achalteke
23. bře 2009

lucenek díky moc zkusila jsem to a jde to 😉 a jak se tedy skládá? na to jsem fakt nepřišla ☹ v návodu jsem našla jen jak ho rozložit...

sisstin
23. bře 2009

alchateke: zmáčkneš ten čudlík, co je na madlu 😉 ze spoda..pod tím nápisem Quinny..a tlačíš dolů 😉

lucenek
23. bře 2009

jo a nohou nártem držíš tu spodní trubku kde je brzda..teda tak to musim dělat já.....

lucenek
23. bře 2009

jakokdyby nadzvednout a pak tlačit dolů

sisstin
23. bře 2009

mně se takhle začal rozkládat omylem, když v tom Tygr seděl 😕 😅

achalteke
23. bře 2009

holky jdu to zkusit ....

achalteke
23. bře 2009

nejde mi to... 😒

sisstin
23. bře 2009

achaltake: jo..musíš ještě odklopit ty postranice na madle 😉 kterýma se vytahuje ta teleskopicka tyč 😉

achalteke
23. bře 2009

tak postranice pomohly a je to....moc děkuju....jinak jsem s ním velice moc spokojená 😀

a ještě drobnost - jak se stahuje stříška u korby?

sisstin
23. bře 2009

achalteke: korbu jsem neměla..ale mělo by to být na zacvaknutí nějaký 😕 já s nim zas jako 100% spokojená nejsem..není to špatný kočárek..ale už bych vybírala jinak 😔

lucenek
23. bře 2009

u korby ty šedé čudle co vypadaj že se s nima dá točit oba najednou zamáčni dolů a hlavou zatlač na rám a povolí to a jde dolů zpoět to jen napneš zpátky než to svkane jakoby víc dopředu

pepies
23. bře 2009

dakujem babulky za tie tipy na clonu, ja som nasla tuto, myslite, ze bude stacit?
je univerzálna a aj cena je dobrá..............
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4755303

sisstin
23. bře 2009

pepies: já ji mám..a je totálně k ničemu..ta se hodí jenom na kočárky..které mají boudičku nízko nad sedátkem 😉

lucenek
23. bře 2009

ted jsem to chtěla napsat podle obrázku a typu boudy ee
zkus clonu safety 1st

pepies
23. bře 2009

do prdele, dnes som ju zaplatila, no co uz, neni to az taka velka polozka ☹
az potom ma napadlo opytat sa tu na fore
no co uz, som blondina 😀

chymenitta33
24. bře 2009

Kočenky bude my na quinny pasovať madlo chicco Ct O4? že sa mi zdá našla som na českom nete za 440,-Kč

veronikahel
24. bře 2009

chymenitta, ano bude pasovat 😉

chymenitta33
24. bře 2009

😵 veronika--Dakujem🙂sa mi zdalo len som si enbola istá.

veronikahel
24. bře 2009

chymenitta, skus najsť ešte niekde inde to madlo, my sme ho kupovali za 490 SK a to pred rokom a pol...
a lucenek tu raz písala, že predáva toto madlo, tak možno ho ešte má...

pepies
24. bře 2009

chymenitta ja som nasla na mimibazare madla chicco za 490,- Sk, ale momentalne ich vobec nemaju ☹

pýtala som sa u tohto predajcu:

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=57529

lacnejšie som žiaľ nenašla, myslím, že ani nezoženieš na SK 😉

lucenek
24. bře 2009

chym pasovat bude ale bude ažž dole upnute nechceš radši oricho za 690kč a je v místě adaptérů???je to fakt lepší, já to svoje chicco už prodala