Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

kaa
22. bře 2010

Kackaj- není zač 😉
No ten modrý se mi taky líbil, i ten zelený i ten červený 😀 Ale jak jsem psala, jsem konzerva, ten černý taky není špatný 😀

Ohl té korbičky - ty jsi asi příliš namlsaná z firkonu 🙂 , jinak prý ta délka patří mezi standard, bylo mi řečeno. Na šířku se mi prcek vlezl v pohodě, ale on je spíš do délky než do šířky, takový prostě hubenější.

Ten sklon zad je prý asi 15stupňů, ale počkej chvilku, přítel se půjde kouknout a změří ti to 😀

minitrouble
22. bře 2010

inak ten vas typ na to koliesko s tym WD40 sme vyuzili na nasom novom P&T 😉 ...sa nam zacalo zadrhavat koliesko a vrzgalo tak to manzel namazal a paraada zase sa krasne toci ....ale teda pri quinnym sa nam to nikdy nestalo 😝 ...my proste na quinnyho nedame dopustit 😅 😅

kaa
22. bře 2010

WD40 je vynález století, my tím natíráme všechno🙂

kackaj
22. bře 2010

Minitrouble (super nick🙂), díky za fotky. Tak tříměsíční mimčo tam trošku plandá se mi zdá, ale náš klacek už tam asi bude napevno...dost🙂 Já do toho asi půjdu...vyměním firkon za speediho...nemůžu na něj zapomenout🙂

kaa
22. bře 2010

Mini a jak se vám jezdí v Phillovi, jsou dětičky spokojené?

kackaj
22. bře 2010

Kaa, to nemusíte tak hrotit a měřit to úhlometrem🙂 Ale fakt díky moc za podporu a ohlasy, já se z toho snad zblázním, máme si pro něj jet až za 14 dní, tak se musím v tom utvrzovat, abych si to za tu dobu nerozmyslela🙂

kaa
22. bře 2010

Kackaj- tak teda oprava- asi 20stupňů 😀
Schvaluju, běž do toho, budeš určitě spokojená.

kaa
22. bře 2010

Neboj, neměřil 🙂 , jen ho potřeboval vidět, to je otázka 2min- rozložit, kuknout, složit.

kaa
22. bře 2010

Kackaj- 14 dní je ok, my ho měli zaplacený a objednaný 3měs dopředu, a já potom chodila, jestli bude ok, že to zruším a že stál moc peněz 😀

pepuka
22. bře 2010

Kaa, vím jak to je 😉 Taky to furt řeším,aby mu nebyla zima. 🙂

Kackaj, já jsem ten leh na sportáku taky neřešila Matteo spal od malička s podloženou postýlkou,protože byl blicí miminko. A ted se u nás spí v kočárku přes den pořád,protože v postýlce prostě neusne tu máme jen na noc. Takže si myslím,že jim neubližujeme. A sed jak píše Kaa se dá udělat za pár kaček.

pepuka
22. bře 2010

Tak já než něco písnu ,tak vy už tady frčíte 😀

kackaj
22. bře 2010

Joo, tak já se teda nebojím už🙂 Už jsem dokonce tak rozhodnutá, že jsem paní napsala, jestli to přecejen nemůžem uspíšit ten prodej🙂 Aby mě už nic nehlodalo🙂

kaa
22. bře 2010

Kackaj- tak to má být, no aby ti ho náhodou někdo nevyfoukl 😀

minitrouble
22. bře 2010

kackaj - no pre simi sme uz kupili tu zmensujucu vlozku do toho - aj ked sme ju este neskusali ale kedze moje deti su take nie moc velke tak si myslim ze ked prejdeme na sportak o chvilku tak to bude parada - potom zase nafotim 😉 🙂
a P&T je fajn - teda splna to co som od neho ocakavala ale nie je to quinny speedy ..proste na ovladanie je narocnejsi - quinny ide ako po masle, priam sa smyka ...lahulinko sa ovlada proste 😵 😵 ...a to pritom akoze P&T je tiez chvaleny kocik ale pre mna je neporovnatelne horsie ovladatelny ako quinny 😉

kaa
22. bře 2010

Mini- kde máš fotky? Jsem se chtěla pokochat tvojí kočárkovou mánií 😉
Pro mě je Quinny taky nej, co se týče ovládání, super jedním prstem, a zkoušela jsem od kamarádky buzze a ten je teda o hodně těžší na řízení 😝 , ona zas byla nadšená ze speeďáka 🙂

kackaj
23. bře 2010

Holky, tak pro quinnyho si jedu ještě dnes🙂 Nevíte, jestli je rozdíl mezi fusakem, který pasuje do korbičky a fusakem do tříkolky? Nebo je to jedno a to samé? Až to zgómnu, tak se budu zajímat asi o ten sed a leh, tak se na mě prosím připravte🙂 Prý jde o nějakou prkotinku tam, ale abych si to zvládla vykonstruovat🙂

minitrouble
23. bře 2010

kaa - no nam menili MK tak ked kliknes na moju fotku tak tam to ja vidim vsetky moje albumy - tak neviem ze ci aj u vas na .cz verzii je to tak 😉
kackaj - tak som zvedava ze co nan povies ked ho budes mat, dufam ze budes spokojna 😉 😵

kackaj
23. bře 2010

Taaakze, su tu🙂 Za prvé, vypadá to dooobře🙂 Za druhé, jezdí se s tím dooobře🙂 Za třetí, mám milion otázek...dá se vyprat celý sporťák? Je lepší sluneční clona(popř.jaká), nebo slunečník? (vyfasovala jsem už takový hodně jetý, tak asi bych šla do nového) Co ten fusak, užije se v tříkolce? A kde se dá objednat nejlépe ta podložka do sporťáku? Madlo kupovat, nebo nekupovat...je to k něčemu?
A dodatek...ten patent na polohování zad teda vymyslel asi náš Ondra, nebo někdo podobně mozkově vyvinut 😀

kaa
24. bře 2010

Mini- tak když kouknu , tak vidím, že máš tři alba, ale nejde se tam dostat, asi na .cz mám smůlu 😝 A mně se to kočárkové album tak líbilo.
🙂

CLONA- Pepuka :
Včera jsme byli zkoušet clony, takže jsem měla na boudě sporťáku emitex, a docela blbě se to přidělává, ta clona je jakoby z neprůhledného šustáku (je to hodně hladké). Jsou tam klipsy, kterými se to přichytne na stranách dole a prostředek je nařasený gumičkou a drží na boudě, ALE jak jsem chtěla tu clonu poopravit, tam mi to vyjelo ze spon (je to hladké a ta spona se tam jen nasune). A celkově to bylo takové hrozně velké a na quinnym nehezké a kočár to vyloženě hyzdilo.
Pak jsem zkoušla ivemababy
http://www.ivemababy.eu/shop/detail/slunecni-st..., ta je dokulata a menší (kdežto emitex je hranatá) a ta tam sedí líp, spony jsou u stříšky napevno přišité na gumu, celkově vypadá na kočáru dobře a nijak ho nehyzdí, ALE když je slunko nízko, tak nezacloní (ptž je menší než emitex) a před větrem teda moc neuchrání, když je větší vítr, tak to prostě tu clonu otočí.
No ale už ji mám koupenou a dala jsem za ni 290,-, v tom netovém obchodě je levnější, ale s poštou to vyjde podobně.
Asi tě teda zklamu, ale nejlepší to je vyzkoušet, pokud je teda kde, já budu asi používat kombinaci slunečník a clona. Jak psala Minitrouble, tak třeba v létě, když má prcek holé nožičky, tak to clona nezastíní.
Dneska půjdeme ven, tak to zkusím vyfotit, včera tam nebylo pořádné světlo a bylo tam na fotce prd vidět.

kaa
24. bře 2010

Kackaj-no to všechno jsou takové drobné mouchy, které vychytáš🙂
Sed- no to mně taky štvalo, ale uklidnilo mně, že kamarádka to má taky u x-landeru 🙂 , jinak mám v albu ušitý pásek, který ti ten sed zlepší. Ale psala jsem si s kočkou, která používá popruh z tašky od noťasu, a má ho regulovatelný🙂 Já jsem si ho ušila napevno, aby to fest drželo a buď bude Kuba sedět nebo ležet. Pokud se mu nebude líbit, může po svých
😀
Praní- asi bych to celé sundala a ve vaně vydrbala, já myslím, že je to pratelné.
Fusak-jsme používali emitex, jestli ho využijeme příští zimu - nevím a ještě jsem si k tomu dokupovala univerzal nánožník z emitexu, nesedí úplně přesně, ale svůj účel splní.
Slunko- clona x slunečník viz výše.
Podložka- hledej na mimibazaru, zadej si podložka quinny a najde ti to ženské, co to šijou, ušijou ti dle tvého přání.
Madlo- nevím,jestli je k něčemu, my jsme ho měli už jako origoš v kolekci 2009, jinak holky dokupovaly chicco, a my jsme třeba na madlo koupili hračku z chicca http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/hracky-na-..., tak doufám, že Kuba bude řídit, ať se tak nenadřu 😀

ani3012
24. bře 2010

baby môžem sa spýtať ? V popise kočíka som našla,že samonastaviteľné kolesá...to su ake? 😕
Pevný hliníkový kočiar s praktickým skladacím mechanizmom, • veľké samonastaviteľné predné kolesá s možnosťou zabrzdenia, odľahčenie všetkých kolies......

minitrouble
24. bře 2010

co sa tyka prania tak my mame ten nas potah taky akoby sustakovo-impregnovany ...takze nam staci pretriet mokrou handrickou 😉 🙂 ...inak vyzera uplne ako novy ...fakt neskutocne ...my mame tu starsiu koleckiu Black Reflection a fakt ten nas bol asi vydareny kus
jedine co je na nom uz znicene je rucka - ta penova lebo manzel ju na kusku rozrezal o nieco - ale to je uplne ze asi 1cm 😝 😎
madlo sme mali to z chicca ale to bolo uplne na h...., kamoska si objednala to original madlo to je podstatne lepsie aj ked stoji okolo dakych 25-30euro tusim ....ale romanka madla nemala rada takze my sme boli bez madla 😉

podlozku chces na zmensenie??? alebo na dekoraciu??? ...lebo to je rozdiel 😉 🙂

minitrouble
24. bře 2010

ani - fuuha to netusim co je tym myslene - oni sa daju bud zafixovat ze idu jednym smerom alebo potom tak ze sa normalne tocia ...a tocia sa dokonale fakt uzasne lahko sa ovladaju a brzdis bud rucnou brzdou hore na rucke alebo normalne dole ako kazdy iny kocik - my mame este 2 dalsie 3kolky - Maxi Cosi Mura a Phil&Teds Vibe a teda to sa ovela horsie ovladaju a tocia tie 2 kociky 😝
asi teda moc netusim ze co presne tym mysleli 😀 😕

ani3012
24. bře 2010

minitrouble
ďakujem 😵

pepuka
24. bře 2010

Kaa, děkuji moc,tak já až budu v ČR zajdu někam do obchodu a taky radši vyzkouším. Ještě juknu na tu safety. A určo slunečník taky koupím na to léto bude fajn,ale ted asi využiji víc tu clonu.
Tak otevři okno dokořán Mája ti posílá sladký pusinky 🙂
Kubík má krásnou hračku na to madlo. Taky budeme muset něco zakoupit. Jinak Matteo včera zjistil, jak jsou zevnitř slídy ty volné uši jak já tomu říkám,že se zato může přitahovat. Takže ze včerejšího spaní nebylo nic, nebot si našel něco nového na hraní a já ho musela furt hlídat,aby se nepřevrátil. Asi mu začnu svazovat ruce 😀

Kackaj gratuluju ke koupi vysněného kočáru 😉 Praní jsem vyřešila,že jsem koupila navhčený ubrousky Dettolcosmetic a celý jsem ho s nima otřela.

kackaj
24. bře 2010

Kaa, pepuka, mini, díky🙂 Podložku nechci ani na zmenšení, ani na dekoraci, ale aby to měl malý pohodlnější. Už jsem v pořadníku na origoš, nebo mi ušije ta paní na mmb. Madlo bych měla mít chicco zároveň s tou origoš podložkou, tak uvidíme. Clonu jsem nějakou sháněla, ale nevím co z toho bude, zatím se paní neozvala a slunečník tu mám, ale jiné barvy a ještě takovej porouchanej, ale novej asi kupovat nebudu, uvidím až co ukáže léto🙂 Ten sporťák zkusím aspoň trošku poutírat pro dobrý pocit. Tak uvidíme, ještě dneska bych chtěla vyjet, tak asi vyperu až večer🙂 Dík holky, zatím.... 😉

kaa
24. bře 2010

Pepuka- okno otevřeno, zpráva doručena.....MLASK... 😀 kují, ta byla sladká 😀 Ještěže Kubíček spí, jinak by žárlil 😀

Kackaj- tak ať se ti dobře jezdí 😉

Ani???? já tež nevím, to přední se dá zaaretovat a jinak nevím............ 😒 Tak tam zkus napsat a dej nám vědět, co tím mysleli 🙂

kackaj
24. bře 2010

Holky a využily jste hodně pláštěnku? Máte nějaký tip, která neorigoš levnější se na speedi hodí? Ráda bych věděla, co je na tom igelitu tak drahé???🙂

kaa
24. bře 2010

Kackaj- my jsme využili pláštěnku na korbě, nikdy nevíš, kdy tě zastihne déšť a nebudu riskovat, že mi ta voda udělá fleky, a kupovali jsme neorigoš, tu origoš jsem ani jednou neměla na kočáru, je strašně tvrdá. Ve sporťáku nás stihl déšť jednou.
Byla to úplně obyč, kolem 150,-, my tu máme kousek velko a maloobchod a tam to mají.

kaa
24. bře 2010

Je to tak drahé, protože tam máš přišitou látkovou cedulku Quinny 😀