Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

minitrouble
10. čer 2010

dahlia - romanka tam bola od 3och mesiacov ...moje baby su strasne zvedave a chcu sa divat von - oni prave potrebuju tie podnety a neznasaju sa divat len na mna - simi dokaze cele hodiny pozorovat listy, stromy, a vsetko naokolo 😉
ale podla mna ak je dieta spokojna v hlbokom tak ho tam treba nechat co najdlhsie 😉 🙂 ...my prave na quinnym ocenujeme ten sportak a to ze ma ten pololah lebo tak mozu lepsie sledovat a este ma tie super okienka na bokoch a cez to obe baby sledovali/sleduju vsetko naokolo 😵 😵

minitrouble
10. čer 2010

no ja som to kupila od kamosky - ono to je vlasnt slnecnik na uplne iny kocik ale ma adapter na quinny speedy - a uplne super drzi - dokonca mi drzi aj na bugaboo bee co mame ako golfac - fakt som s nim super spokojna 😵 😵

verled
10. čer 2010

minitrouble:já jí mam tu vložku, ale nelíbí se mi moc, na mmb dělá pani jiný a ty mi přijdou lepšííí🙂

verled
10. čer 2010

dahlia:jako táda si snad ani nevšiml, že na mě nevidí.-)))

dahlia23
10. čer 2010

@verled, ja mám tiež vložku do kočíka z CZ mimibazaru, je krásna 🙂 ale neni zmenšujúca. a máme podložku aj do hlbokého, takú istú... veľmi sa mi to páči 😵
no, tak ho možno naložím do toho športiaka, lebo keď je hore, tak na mňa sa teda pozerať nechce... to sa vláčime v liliputi 🙂

minitrouble
11. čer 2010

verled - a v com ti pride lepsia? ..lebo mne sa paci prave to ze tam simi pevne lezi a nesmyka sa a ze je to super material aj na leto - jasne ze esteticky to nie je nejake extra super ale funkncne je podla mna uplne super 😵 😵 ...simonka je taka utlejsia a uplne je jej v tom perfektne 😉 🙂

berus222
11. čer 2010

ahojte baby. potrebujem velky sportak pre rocneho syna. ten, co som mala vybraty zacnu dodavat az v 01/2011, tak dalsia moznost je quinny speedy. myslite si, ze je to zbytocne pre takeho velkeho? ide mi hlavne o zimu, nech ho nemam zase v golkach, lebo tam mi uz nevleze. pri druhom by som si dokupila len vanicku. aka je dlha vanicka? do kedy ste v sportaku vozili deti? dakujeeem

minitrouble
11. čer 2010

@berus222 ja som v sportaku quinny speedy videla uz aj 4rocne dieta a v pohode sa tam zmestilo - dokonca tam v pripade nudze odvezies aj 2 deticky - mladsie vzadu a starsie vpredu 😉

jerryjanka
11. čer 2010

@berus222 speedi je najväčší šporťák na našom trhu 😉

minitrouble
11. čer 2010

@jerryjanka a existuje na dakom inom trhu vacsi sportak? teda priestrannejsi? ...ja som zatial ani na nete nic vacsie nenasla 😅

jerryjanka
11. čer 2010

vraj BMB indie je väčší pišu ho do 5 rokov ale da sa o tom uspešne pochybovať 🙂

minitrouble
11. čer 2010

@jerryjanka hmmm musim dakde oskusat a porovnat 😀 😀 ...aj tak na quinnyho nedam dopustit 😅 😅

jerryjanka
11. čer 2010

neviem posudiť zatial neodskušany v reale 😅

verled
13. čer 2010

mini:myslim to spíš do budoucna.-)jako že je velká táda za chvilku v tý malý nebude moct bejt..... 😉

janasrub
14. čer 2010

Koupila jsem si na mmb korbičku quinny dreamy i s originální pláštěnkou, pláštěnku jsem včera zkoušela nasadit a zdá se mi hodně malá. Už je i na natrhnutá. Máte stejnou zkušenost? Jakou pláštěnku používáte vy? Mám si pořídit nějaký universál?

minitrouble
14. čer 2010

@janasrub hej ta plastenka je taka mala - ja som ju pouzila asi tak 3x - uz ani neviem kde ju mame ...v pripade nudze sa tam da natiahnut takze my sme nic ine nekupovali
@verled - neviem nam teda ta vlozka posluzi este minimalne do zimy - moje baby su utle a malinke cize my prave tu zmensujucu potrebujeme lebo inak je tam simi uplne stratena a viem ze pri romi som pouzivala podlozku z fusaka tu spodnu cast a to bolo malo lebo bola taka chudulinka 😝 ...potom na druhy rok si kupime tu dekoracnu asi 😉

dahlia23
14. čer 2010

@janasrub ja som na dreami mala len tú origoš, stačila nám, naučila som sa ju aj naťahovať v pohode 🙂 dneska som vytiahla šporťák, ale malý je v ňom úúúplne stratený. asi pôjdem kúpiť tú zmenšujúcu vložku 🙂 do vaničky je totiž LTT , má 67 cm a 6,8 kg 😅 ale má len 3 mesiace 😅

minitrouble
14. čer 2010

@dahlia23 jeeejda ...to nasa simca ma 6500g a ma 5.5 mesiaca 😎 😝 ....presne pre toto ja potrebujem tu zmensujucu vlozku....a to sa vsetkym u nas v rodine zda simca baculata oproti romanke 😎 😀

dahlia23
14. čer 2010

@minitrouble , díky 🙂 takže nie som matka tyran, že ho tam chcem šupnúť, že? 🙂 ale tá vložka je fakt nevyhnutná 🙂 idem kuk, kde ju u nás majú a bežím kúpiť.... a ako sa Simonkepáči v tom športiaku? chce tam byť v pohode? ja sa bojím, čo malý, keď na mňa neuvidí.

janasrub
14. čer 2010

dahlia23: a jak jsi ji natahovala? Odzadu od boudičky nebo zepředu?

A když moc neprší, není ta boudička trochu nepromokavá, musím hned natahovat pláštěnku?

minitrouble
14. čer 2010

dahlia - no simi sa tam veeelmi paci - lebo to je otvorene a ma super vyhlad a cez to bocne okienko sleduje vsetko naokolo ...aj romi ten kocik milovala 😉 🙂
janasrub - ja ked trosku prsi nedavam nic - len ked lialo jak z krhle som davala plastenku 😉

dahlia23
14. čer 2010

@janasrub dávam ju tam od búdičky smerom dopredu. ale inak je strieška nepremokavá, aj s tým nánožníkom. chytil nás raz lejak jak bejk, pláštenku sme nemali, ale voda pekne stiekla, malý bol v suchu.
@minitrouble aj malému sa tam páčilo, lenže sa mi šmýkal dolu. bez tej podložky to ešte asi nezvládame. tak som športiak zložila a dala mu korbičku. to sa samozrejme, začal hnevať. ja neviem, mne príde hrozne malý, nie veľkosťou, ale vekom. uvidíme, či sa mi podarí u nás zohnať a vyskúšať tú vložku, že ako bude s ňou.... ale ďakujeeem.
ozaj, robila si to babám úplne naležato alebo tak ako je to štandartne?

verled
14. čer 2010

mini:táda je taky huendír má 7,5 kila, ale 71cm😀tak mu to dole zvadá nohy a pak mu tak blbě přes to visej, má dlouhý, asi bude modelka🙂)
janasrub.já měa taky origopláštěnku a jde mi tam upe akorát......jako tak jasně že se to natahuje, ale mě se líbí jak na to krásně pasuje.-)a nide nic nepřečujuje a taky jsme natahla dycky nejdřív boudu a pak to natáhla na zbytek.-)

dahlia:jako to mi přijde mínus u tý korby dreami, je fakt malá.....

chtěla jsme se zeptat, střecha na sporťáku, nejde mi to pořídně zafixovat a když přejedu nějakej hrbol, hned se to hne, nevydrží mi to pořádně natažený..jak vám?

a rozbilo se mi ten čudlik na skládání:-/se mi ty ťupinky nezatahnou, nemáte někdo trik, nebo stalo se to někomu?

jinak jsme spokojená....ale štve mě, že se musí všecko dokoupit a ty ceny jsou děs......madlo, a hlavně jako origo pláštěnka na sporťák za 900??se potooo neee??pasuje tam univerzal od emitex?

minitrouble
14. čer 2010

@verled my mame plastenku na sportak za dakych 10euro 😎 - nic moc ale v pohode posluzi 😉 ...30euro by som nedala ani za svet 😎 😀 ...fusak mame lodger bunker....jedine tasku mam original 😉
ten sportak strecha - tu strechu musis posuvat po tej konstrukcii a hladat miesto kde najlepsie sedi - alebo pritiahnut tie srobiky tusim dakto spominal 😉

dahlia23
14. čer 2010

@verled, mne sa tiež páči tá origoš pláštenka. my máme všetko origoš k speedimu, teda okrem slnečníka, to máme tú clonu. ale všetko kupovala moja mamina. a pláštenku na športiak sme kúpili za nejakých 26-27 eur. brutuuus, ale mne sa tá neorigoš nepáčila, to odstávalo, plandalo a pod. by mi to liezlo na nervy a nie málo 🙂

verled
14. čer 2010

mini:díky mrknu na ty šroubky.-)protože mě to děsně štve jak se to zatahuje tak hned na něj svítí slunko a on je nepříčetnej.-)

dahli.jo tak to mě by se líbila, ale za kus igelitu to nedam🙂ale jako na sporťák prostě budu dávat tu emitex a hotovo.-)

berus222
16. čer 2010

baby, nepredavate nahodou niektora len sportak vo farbe fudge?

janulabj
22. čer 2010

ahojte,neviete mi prosím Vás poradit či pasuje madlo z Quinny buz aj na speediho? prosim prosim,jedna pani predava tak neviem .....

janulabj
25. čer 2010

neviete mi prosím poradit ako je to s tym madlom? alebo kde sa dá kupit nejaké,či už na SK alebo ČR e-schope...bazáre...díky... 🙂

minitrouble
25. čer 2010

@janulabj - na speedyho je specialne madlo - teda su tam 2 varianty - bud madlo z chicco multiway (ktore vsak neodporucam) alebo original madlo na quinny speedy - najdes podla mna aj na slovenskom MMB (www.mimibazar.sk) - stoji okolo 25-30 euro cca 😉 🙂