Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

mishusha
18. únor 2012

@iwky ja uz jazdim s mojim tretiu zimu a veru sa mi nic podobne nestalo. a to je teraz snehu na mader vsade 🙂
mam ho zaaretovane a jazdi sa s nim skvele.

iwky
19. únor 2012

@jerryjanka
@mishusha
Díky, tak už som rozhodnutá na 100% 🙂

mirka099
19. únor 2012

Ahojte..tento tyzden by mal prist Quinny aj mne 🙂 Ciernucky krasnucky... uz sa tesim.. madlo som nakoniec kupila tu a dala som zan 32€ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .. dva tyzdne na to som tu na bazari nasla za 18 € skoro ma vystrelo 😠 😀
ale co uz snad bude stat za to!

kape
22. únor 2012

Prosim Vas ide polohovat sportiak v pohode , ked je tam zmensovacia vlozka original do Quinny Speedi?

jerryjanka
22. únor 2012

@kape tak isto ako aj bez podložky.

kape
23. únor 2012

@jerryjanka - ďakujem a Ty ju máš? Oplatí sa to kúpiť, pri staršom synovi som nemala a po prechode z vaničky mi tam prišiel strašne utopený. A pevne som verila, že toto by problém mohlo teraz pri druhom poriešiť. Tak či si to mám kúpiť, alebo sú to vyhodené peniaze.

jerryjanka
23. únor 2012

ja som to mala kupila mi to kamaratka. je to dobrá vec, akurat som nepochopila tu cenu, niečo maju strašne predražené

kape
25. únor 2012

@jerryjanka - dik za odpoved, ja som si dala v CR kupit vo farbe antracit nakoniec, vypredajova cena bola 490 CZK. Tak si myslim, ze super. No soom na to zvedava, ked to budem mat doma.

mirka099
26. únor 2012

Baby uz mame nasho Quinnyho... Jazda je super, prvý kočík čo sa páči aj manželovi a to je čo povedať 😀
Jeden dotaz... Polohovanie cez tu snurku sa vam zda byt prakticke? Dat do lahu este ako tak zvladnem, ale horsie je to uz ked ho chcem polohovat naspät do sedu... ide mi to velmi tazko 😝

anjelicek26
26. únor 2012

@mirka099 - ked najdes link na madlo, prosim posli, my nemame a hodne mi to tam chyba 😝

mirka099
26. únor 2012

@anjelicek26 uz som kupila tu:
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

sice pekna palka ale radsej takto..pasuje nadherne, mam ten starsi typ quinnyho... klik a je to 😉

evitka82
26. únor 2012

@janika84 tak ta strieska nema chybu...by som si dala aj ja urobit ale sama to tam vsit?????tak to by som asi nezvladla.. 😅 😅 a ci by sa trafila do farby...som si dala robit teraz podlozku a nehodi sa mi musim dat urobit inu...vrrr

evitka82
26. únor 2012

@mirka099 a mozem sa opytat preco ste tam nemali madlo???to ktory rocnik quinakov bol bez madla.my ho mame a mame ani neviem 2010???

evitka82
26. únor 2012
mirka099
26. únor 2012

@evitka82 fuuuha, pravdu povediac neviem ktory je to rocnik..kupila mi ho kamaratka z anglicka, vysiel ma za super cenu..a madlo k nemu nebolo..iba vanicka ale tu som ani nekupila 🙂
inac krásne foto 😵

evitka82
26. únor 2012

@mirka099 he he nohy hore..ale este je tam utopena Ďubka naša to sme len skusali este sme vo vanicke 🙂

jerryjanka
27. únor 2012

stare verzie madlo nemali, len ak niekto dokupil, myslim že madlo bolo až od r . 2010 - ja mam quinny z 2005 😀
inak polohovanie ma naprd, naštastie my už len ležime alebo sedime rovno a tam mam taky pasik na to polohovanie do rovneho sedu, aj strieška naprd ale tak su aj drahšie kočiky čo maju niečo naprd.

sashabb
27. únor 2012

@mirka099 citujem: "Polohovanie cez tu snurku sa vam zda byt prakticke? Dat do lahu este ako tak zvladnem, ale horsie je to uz ked ho chcem polohovat naspät do sedu... ide mi to velmi tazko"
-------------------------

Ja som to robila tak, že som chrbátik zdvihla, podržala lakťom alebo bokom ruky a tak zatiahla šnúrku. Tak že by som priamo zaťahovala polohovanie tak nie, to ide zle.

mirka099
27. únor 2012

@sashabb Dakujem.. snazim sa to robit tak aj ja, uz som si opierku chrbatika pridrzala aj hlavou :D lebo ku koncu mi to uz ide tazko 😒 a ked ho chcem dat sdediet na maximum - to aby som poprosila nejakeho okoloiduceho pana 😠

janika84
27. únor 2012

@evitka82 urcite by si to zvladla 😉 trvalo mi to sice asi 2 hodiny ale vysledok stoji zato 😎 inak keby tej pani posles tvoju striesku ona by ti to tam aj nasila.len budes cca mesiac bez strechy a budes musiet zaplatit postu tam aj spat. 😒 tej farby by som sa nebala-ked si pozries jej album tak sila uz snad na kazdu farbu quinnyho takze vie ake su...ja som jej poslal fotku mojho a ona mi hned napisala ze ma taku latku
inak toto je ta pani
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387

mirka099
27. únor 2012

@janika84 dakujem za tip.. uz som pani poprosila o rodicovsky pultik... pri minulom kociku som si nam zvykla a teraz si zrazu nemam kam dat mobil a kluce 😅 .
.
. mate s nim skusenosti?
.

asi si od tej pani zoberiem aj nalepky Quinny a obal na madlo :D a pomaly si mojho Quinnyho vytuningujem 😎

janika84
27. únor 2012

@mirka099 mala som od nej pultik na rucku ku kociku nuna.bol super 😉 ma tam vselico,ze. chvilami chcem vsetko 😀

mirka099
27. únor 2012

@janika84 veru.. strasne by som chcela aj tu clonu na striesku ale musim sa krotit... ten pultik sa mi vsak strasne zapacil...

evitka82
27. únor 2012

@janika84 ahaaa ved od nej mam naanoznik.(na foto)a vobec som si nevsimla ze robi aj striesky...kuuurnik...ale chlap ma asi zabije.... 😠 míňam ako malý boh

janika84
27. únor 2012

@evitka82 no mi o tom hovor,ja uz pred muzom schovavam.a ked sa opyta ze to mas nove?ze cosi sak to uz mame davno 😀 a nanoznik super 😉

evitka82
28. únor 2012

@janika84 aj ja tak 😀 teraz mi ma prist podlozka do kociara tak uz len vyzeram postarku a chlap ma volno tak to sa asi nevykrutim ked tu zacenga...dufam ze hodi listok do schranky a ja pojdem AKOZE vyniest smeti... 😀 😀 😀 😀

berus222
12. bře 2012

ahojte baby. nemate niektora nahodou fotku kocika s tou zmensovacou podlozkou? rozmyslam, ze ju kupim, lebo chcem dat maleho do sportaku, len nemam moznost si ho v nej vyskusat, tak chcem aspon vidiet ako to vyzera.

jerryjanka
16. bře 2012

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jerryjanka/a...

moc ti to nepomôže asi lebo je tam aj mala ale možno
@berus222

tessa3331
26. bře 2012

Môžem sa opýtať na quinny speedy s vaničkou dreamy? Neviem či je tá vanička dosť veľká. Či sa mi v zime do neho zmnestí cca 6 mesačné dieťa aj fusakom a zo všetkým zimným vybavením. Veľmi sa mi páči, ale bojím sa že bude malý

jerryjanka
26. bře 2012

@tessa3331 ak bude menšie zmestí, ak väčšie tak určite nie, dalšia vec je že máloktorý kočík ma vaničku väčšiu takže tam si moc nepomôžeš ked nechceš polský kočík ktorý má vaničku aj pre 3 ročné dieťa.
a ešte jedna vec, polročné dieťa ti už nebude chcieť byť vo vaničke 😉