Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

katinam
18. kvě 2010

Caute Speedacky, ako je to pri tomto kociku s odpruzenim, netrasie vam velmi s drobcom pri nerovnom terene?Zatial sa mi nepodarilo nikde najst, ci ma nejake odpruzenie alebo nie. Inak vyzera super a splna vsetky moje poziadavky. 😅

minitrouble
18. kvě 2010

podla mna odpruzenie ma ...ved si ho chod vyskusat do predajne 😉 🙂 ...ja som to prave minule skumala lebo sa na to niekto tu pytal a normalne to peruje v tych klboch pri kociku 😉

katinam
18. kvě 2010

vdaka, chcela som si usetrit cestu, minule ma to nenapadlo pozriet a aj tak ho nebudeme kupovat z toho obchodu, cez internet je lacnejsi. Pruziny nikde na obrazkoch nevidim, tak som bola zvedava, aku mate skusenost pri pouzivani. 🙂

janulabj
28. kvě 2010

@silvia.t ...aj ja premýšľam ako na tú tvrdú podložku...baby neriešili ste tu už niečo také? alebo z čoho ušiť...
a nanožnik tiež nemáme,silvia.t daj foto ako to máš vymyslené s tou dekou.ďakujem za odpovede
@minitrouble budeš predávať slnečník? ja práve hľadám aký kupim 🙂

jerryjanka
28. kvě 2010

ahojte
ja som podložku ale taku mäkku kupila už k speedimu - bola to ta špeci verzia tak to tam bolo automaticky ale je to ročnik asi 2005 alebo 2006
inak nanožnik som si dala ušiť v cr - mam ho v albume a nebol s doručenim žiadny problem. ešte zvažujem aj nanožnik na zappa ale to som si zasa povedala že to bude skôr letny kočik a ak by bolo zimšie skôr použijem origoš fusak 🙂 inak mam zappa polohovatelneho 😀 ale kupila som ho už v takom stave prerobeny na polohovanie. Ale som taky zhanala a som rada že ho mam.

verled
29. kvě 2010

holky tahle paní dělá super vložky do speediho i nánožníky.-)

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

verled
29. kvě 2010

já mám vlořku origo quinny a ta je blbá, je tak divně anatomicky udělaná a jenom na minichvilku si myslim, tyhle šitý vydržej jsou přes skoro celej sporťák.-)

lucenek
29. kvě 2010

jerry janka 😵 😵 😵 gratuluju konečně k těhuuuuuu 😵 😵 😵 😵
PS v zimě ti bude fučet do kočáru ánožník je opravdu třeba quinny je fakt velice ptevřenej nekrytej kočík 😉

lucenek
29. kvě 2010

verled taorigo je zmenšovací jen pro mimuška, pak ztrácí smysl, je fakt že ty šité jsou lepší...ale kdyby quinny dělalo kočár pořádně a polstrovalo, vůbec by se nemuselo utrácet za podložky, které jsou opravdu nutností, sám o sobě je kočár tvrdej

lucenek
29. kvě 2010

ad odporužení...no holky nemá ho.quinny pouze nadskakuje to je vše ted mám odporužený kočár a s quinnymu se to nedá srovnat

jerryjanka
29. kvě 2010

lucenek dakujem
prvu zimu budeme vo vaničke
druhu už v šporťaku ak nevymenime - čo zatial neuvažujem - a tam mam aj vložku, dokonca dve, jednu origoš druhu šitu, mam nanožnik, mam aj original fusak tak snad zima nebude 😅

minitrouble
29. kvě 2010

@janulabj ..zatial nebudem predavat slnecnik - je fakt super - takze si ho nechavame ...odporucam tento origos slnecnik podla mna je naozaj dobry 😉 🙂 😵 😵

minitrouble
29. kvě 2010

ozaj inak mame tu origos zmensujucu vlozku a je to podla mna tiez super vecicka - nelutujem ze som zainvestovala do tychto origos veci 😵 😵

medan29
29. kvě 2010

ahojka, mám dotaz jaké máte na tento kočár stínidlo proti sluníčku?

minitrouble
29. kvě 2010

medan - ja mam len ten origos slnecnik a nam to uplne staci 😵

verled
4. čer 2010

holky máte někdo zkušenost s touhle clonou v kombinaci se speedim??slunečník nesnášim, je naprd, chci aby tam měl pořádnej stína viděla jsme na něj.-) a nemusela to furt upravovat.-)a tahle se mi zdá super🙂jen nevim jestli drží a tak🙂

dahlia23
5. čer 2010

verled a aká je to clona? 🙂
ja mám teutoniu, ale my sme zatiaľ v hlbokom, sedí dobre a je priehľadná. ale pri dcérke som ju používala aj na športiak, spokojné sme boli obe. 🙂

teriskaa
6. čer 2010

dahlia: Ty máš teutoniu? Já jsem asi úplně blbá,ale mně nejde vůbec na tu korbičku dát 😀

verled
6. čer 2010

dahli:jejda jsem ji zapoměla dít odkaz.-))
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24152796&tab=1
tahle mě se líbí že je pěkně velikáááá

verled
6. čer 2010

teris:takže teutonka??.-)

verled
9. čer 2010

holky kdy jste přešly na sporťák??Táda se mi už do korby nevejde, takže jdem dneska... 😠

minitrouble
9. čer 2010

vered my sme v sportaku uz davno - ale nie preto ze by sa nezmestila ...to sa ona zmesti v pohode ale ona tam uz nevydrzi ...ona sa chce divat - rovnako to bolo aj s tou starsou ta isla do sportaka od 3mesiacov lebo inak mala nervy ked nic nevidela 😉

verled
10. čer 2010

minitroble.a v pohodě??já měla strach abych mu nějak neublížila, sedět ještě počádně neumí, ale ten leh mi přijde dostatečnej, mam tam i tu vložku a Tádovi se tam líbí🙂tak to je fajn.--)

děkuju

dahlia23
10. čer 2010

verled, tá clona vyzerá super 🙂
nám včera nestačila naša, cez obed, keď svietilo zvrchu, tak sme mali kočík prekrytý takou ľahučkou bavlnenou šatkou kúpenou na dovči - pareo 😀 a bolo to úplne super 🙂

verled
10. čer 2010

dahlia:nakonec jsme koupila tuhle a je taky dobrá a vypadá jako by tam patřila🙂svítí mu jen od kolen dolu🙂

http://www.slune-cz.cz/slunecni-clona-na-kocarek/

verled
10. čer 2010

😅 já mu právě chci nechat výhled a ne aby byl furt pod plenou🙂jinak jsme už ve sporťáku a maximální spokojenost

achalteke
10. čer 2010

holky help, nevíte kde se dají na speedyho sehnat nová kolečka (zadní)? Ty naše jsou už úplně rozervaný 😢 ☹ ....

minitrouble
10. čer 2010

@verled - romanka ma krasny rovny chrbatik 😉 🙂 ...nijak jej to neuskodilo - dokonca som sa o tom bavila aj s lekarkou a hovorila ze najma je dolezite aby ten kocik bol dostatocne pevny v tej casti na lezanie a sklon az tak nezavazi ...ved deticky ktore treba polohovat kvoli refluxu musia byt neustale v takej polohe
jedine co by som ti odporucila je kupit tu zmensujucu vlozku - ta je podla mna uplne super - mame ju teraz pri simonke a fakt si ju pochvalujem
a vsetkym - ten original slnecnik je podla mna fakt perfektny 😵 😵

dahlia23
10. čer 2010

@verled, tá naša clona je priehľadná, ale už som ju nenašla na nete. ale keď zaspal, tak mu svietilo, vtedy som ho prikryla, keby bol hore, tak z toho kočíka vyskočí 🙂
@minitrouble a romanka bola odkedy v športiaku? ja sa nejak neponáhľam, malý je tam síce tak nadoraz, ale ešte mi príde maličký. nie kvôli ľahu, ale kvôli tomu, že ho budem mať otočeného od seba a aby to pre neho nebolo priveľa podnetov ešte...
máme ísť na víkend preč, tak som nad tým športiakom uvažovala, že je to spratnejšie ako vanička. ale zas auto odvezie... 🙂

dahlia23
10. čer 2010

@minitrouble - k tomu slnečníku treba aj ten držiak, že? ale ja som ho našla iba k senzz a buzz ☹