Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

soanpe
28. bře 2010

kaa
taky mám emitex fusak a máme za sebou první chodící zimu
fusak jsem vyprala až ted. celou zimu vydržel bez praní a nebyl špinavý
když jsem do něj posazovala Sofí, tak jsem fusak na jedný straně rozepla a strčila jí tam a ta část bez fleesu , kam se dávaj boty se dá lehce otřít.když byla fakt zprasená, tak jsem jí na boty dala návleky ušitý ze šustáku nebo obyč pytlíky 😉

zahara
28. bře 2010

kaa - diky za radu, nanoznik bezzipsovy uz objednany 😉 sa mi aj viacej pacia ako tie zipsove a nebudem veru riskovat, ze sa mi ten zips casom pokazi.. nad fusakom som veru este ani nerozmyslala, to budem riesit neskor, ako tam krpca narvat - uz teraz ma moj "maly" takmer 10 kg 😅 pozerala som u teba v albume aj to vylepsenie sedu - sama si to sila? stale nechapem, ako sa to pouziva a v com to ten sed vylepsi

soanpe
28. bře 2010

dahlia
já se speedim v pohodě sjedu i schody do metra 😀
kočár nakloním tak, abych schody sjížděla po zadních kolech a přibržďuju ruční brzdou

gabcos
29. bře 2010

díky moc za reakce...🙂
Leryl, písni mi do IP jakou máš barvičku atd....🙂

verled
29. bře 2010

holky hoďte sem prosím, kde jste kupovaly duše??chci co nejlevnějc.-)kuju

minitrouble
29. bře 2010

verled - my sme kupovali priamo od dovozcu a stali okolo 10euro tusom 😉 ...ale aj tak sme ich nepouzili a stale ich niekde mame odlozene, manzel nakoniec ten jeden defekt co sme mali na fungel novom nepouzitom kociku zalepil a dalsi sme za cele 2 roky uz nemali 😀 😀

minitrouble
29. bře 2010

v cz je tusim dovozca libfin alebo tak dako sa vola 😉 🙂

makinka.1
29. bře 2010

Ahoj holky,chtela bych poradit,jestli na Speedaka pasuje nejake stupatko,mate zkusenost?

teriskaa
29. bře 2010

Hoolky.. mám dilema.. Quinnyho jsem si zamilovala..🙂 jenže máme teďkon tři měsíce a týden a k tomu 65 cm a 7, 5 kg.. což si myslím, že asi v korbičce bude natěsno, že? jenže co potom s tím? rovnou do sporťáku..?..

kackaj
30. bře 2010

Teri, Ondra má 7měsíců a 9kg a do korbičky se vejde. Koupili jsme ji teda teprve teď, teda celý kočár z druhé ruky, takže jsme v ní byli minulý týden už jen s dekou bez fusaku. Vejde se tam akorát, ale on moc prostoru nepotřebuje, když leží, tak spí a když sedí tak je tam místa habakuk🙂 Ale teď už jsem vytáhla sporťák včera poprvé a taky pohoda, akorát mi připadne, že v korbičce si udělá líp teplo, ten sporťák už je takovej moc otevřenej a zrovna včera byla dost kosa. Já myslím, že korbička by už možná byla zbytečná, ale zas jestli plánujete druhé... Koupila bych jen nějakou druhorukovou zase, jinak je to páááálka🙂

kaa
30. bře 2010

Soanpe- díky za připomínku k fusaku, vidíš pytlíky na boty mně nenapadly 🙂

Zahara- ten pásek jsem si šila sama, nic na tom není, jinak jsem šicí analfabet, a slouží k tomu, že ti udělá lepší sed než ten pásek, který je vzadu na opěradle a stahuje se. Zkoušela jsem to dát venku do polosedu a myslím, že tu psala Lucenek, že používá hlavu, že si jí podrží to opěradlo a pak stáhne ten pásek. Já jsem se smála,ale už jsem se dosmála 😝 To polohování zad vymýšlel idiot, a to je jedinná věc, která mně na quinny fakt s..e 😝 😝

Kackaj- ty máš tu tašku z dmka za 6stovek? Já jsem na ni koukala, ale zdála se mi obrovská, jak ti sedí na kočáře?

dahlia23
30. bře 2010

baby, s tou taškou z DMky neprovokujte, už som po nej pokukovala. Akože tá origoš je fakt super ku kočíku, ale keď v nej potrebujem niečo nájsť, tak katastrofa... zatiaľ tam ale napchám všetko, čo potrebujem - látkové plienky, vrecko na plienky, náhradné oblečko, slnečnú clonu, peňaženku, utierky, vreckovky.... proste všetko. akurát som odtiaľ vyhodila tú origoš prebaľovaciu podložku, lebo tá zaberala pol tašky. mm takú flanelovú podgumovanú plienku, tá je úplne super spratná.

makinka, myslíš to stúpatko - nejaký boardík? lebo to by sa možno aj nám hodilo. do mesta s deckami sama ísť pešo nemôžem, Lenka to tam a späť pešo nezvláda. autobusom nehrozí. a autom je problém s parkovaním. takže chodíme len na ihrisko... 😒

kaa
30. bře 2010

Holky, já vím, že se všecko nemusí brát až tak vážně, ale na stránkách quinny nedoporučovali to stupátko, kvůli převážení, ale asi na to musí upozornit, že?

dahlia23
30. bře 2010

kaa, ešte že Ťa máme 😉 ja som najprv hovorila, že ho nechcem... potom, že aj tak sa tam nedá dať... tak som rada, že ma niekto v tých nezmyselných úvahach o jeho kúpe zastavil 🙂

kackaj
30. bře 2010

Jé, tak to je blbý, že na quinny board nejde...co budu dělat, když se zadaří a budou mimina dvě?🙂 To asi budu přecejen muset vyměnit kočár☹

Kaa, jo...ta taška z DM je původně za 600kč, já jsem na to na radu holek tady na MK použila slevový kupon na 25% a bylo z toho 450Kč, což už je docela dobrá cena. Taky tam dostanu vše, co potřebujem, akorát už je pak trošku nadupanější. A abych pravdu řekla, ještě jsem ji na quinnym neměla, páč zatím se nedá venku přebalovat a já s ním zatím byla jen na okružních jízdách tady, tak jsem nic nebalila sebou. Ale myslím, že bude fajn, vypadá fakt dobře🙂

lenocka23
31. bře 2010

baby, neviete kde na stranke dm-ky by som nasla tu tasku..? vdaka

kackaj
31. bře 2010

Nikde🙂 Nebo aspoň já jsem ji tam nenašla🙂 Musíš asi rovnou do DM, ale je fakt pěkná, velká a kvalitní🙂

dahlia23
31. bře 2010

kackaj, neospevuj toľko tú tašku 😀 😀 😀

kaa
31. bře 2010

Dahlia- asi se tam dá připevnit, třeba Minitrouble tam má na quinnym přidané sedátko, ale jak jsem psala, quiňáci to nedoporučují, já bych ale měla strach, že se to fakt převrátí, a nechci to teda zkoušet, i když u nás by se tam vozil nevím kdo, když Kuba je jedináček 🙂 A píšou, že to jednostranně zatíží kočár a může ho poškodit.
http://www.quinny.libfin.cz/faq.php#11

Kackaj- jo nepruď 🙂

dahlia23
31. bře 2010

ja by som to sedátko už nebola ochotná akceptovať. Lenka je už stará korčula 😀

kackaj
31. bře 2010

Soráč...ale fakt je dobráááá🙂 No, ne, zázrak to není, ale když si vzpomenu za jaký ceny se prodávají srovnatelný tašky, tak jsem spokojená🙂
Dahlia, tak to Lenča možná už ani ten board nepotřebuje, ne? Ale asi to není na velký trajdání, co? Já nevím, zatím máme jednoho prďousa, až budou dva, tak si budu taky lámat hlavu🙂

petulik.zlin
31. bře 2010

Zdravím všechny, momentálně obhlížím (zatím jen na internetu) tento kočárek, hluboký + sporťák, ale u hluboké korby se píše délka jen 73 cm, což mi přijde přeci jen míň než u jiných kočárků. Je to velký problém? A co sporťák, je "festovní"? Nerada bych, aby se po čase nějak vyviklal nebo vrzal. 🤐

dahlia23
1. dub 2010

kackaj, ona ho už nepotrebuje, v princípe. len sa s ňou nejak rýchlo ďaleko nedostanem. 😅
peti, korba je dlhá 75 cm. ja neviem, náš krpec má 54 cm a aj s fusakom je to v pohode. dlhšie korbičky asi ani nikto nerobí. 😒

katka008
1. dub 2010

ahojte, ja mam quinny speedy uz rok a som najviac spokojna, stale je v super stave to sme s nim pobehali aj tatry 🙂)) Teraz s nim chodim korculovat. 😉
Vo vanicke som mala maleho len do 4,5 mesiacov lebo dlhsie nevydrzal lezat a pozerat na strop 🙂 a sportak je fakt skvely, a to stale chodim autom, takze skladam rozkladama nonstop a vobec nie je zniceny...a najlepsie sa ovlada. Vsetkym odporucam. Len jednu chybu ma, a to ze to polohovanie je otravne s tou snurkou, fakt to idiot vymyslel, ale to nie na kociku najdolezitejsie.

minitrouble
2. dub 2010

petulik - s tou dlzkou vanicky som to tu uz raz pisala ...chod si ju radsej osobne premerat lebo pokial viem tak quinny zo zahadnych dovodov uvadza rozmery svojho kocika mensie ako su (vnutorne) ...cize ta vanicka je realne dlhsia a sirsia - nasa simonka je teraz riadny dlhan ma 3 mesiace a cca 64cm a ma tam este obrovsky kusisko rezervu ...myslim ze romi sme tam skusali dat este ako 8-9mesacne a zmestila sa tam aj na dlzku aj na sirku 😉
tak isto sa hovori ze najsirsi kocik je Jane slalom a pritom quinny sportak je aj dlhsie aj sirsi ale uvadzaju si na nete uzsie rozmery 😉 🙂
ten kocik je podla mna najkvalitnejsi kocik - raz som stretla jednu mamicku a mala taku zvlastnu farbu kocika co som nikdy nevidela a hovorila ze ona uz ho ma 5-6 rokov este po starsej dcere a ze uplna parada ze mu nic nie je.....tak isto aj my dennodenne sme ho skladali do auta a este aj kolesa sme davali vzdy dole lebo sme mali male auto (SWIFT) ...a nikdy mu nic nebolo ...boli sme s nim aj v snehu aj letecky a aj v piesku a nic sa mu nestalo 😉

minitrouble
2. dub 2010

baby skoda ze som sa aj ja nespytala skor a neposlali ste mi ten link na to pridavne sedatko ....bo by som ho nebola kupila a mohla som usetrit dakych 35euro co som stratila na tom ze som ho kupila a nasledne predala 😒 😖 ...ale nevadi aspon som vyskusala a viem povedat svoj nazor na to 😉 🙂
inak uprimne ked nemusim brat P&T tak hned radsej vytahujem quinnaka milacika 😀 😵 😵 aj ked mame zase ten problem ze simca nechce byt vo vanicke ako ani romca nechcela byt lebo stade nic nevidi tak tam mrnci a fuci ...tak cakame ked uz bude teplejsie a pojde do sportaka 😵 😵

kackaj
2. dub 2010

Holky, nevím, jestli to tu už nezaznělo, pořád se tady ten skejtík omílá dokola...je tady někdo, kdo ho na quinny už vyzkoušený má??? Já mám totiž dilema...samozřejmě už vím, že výrobce nedoporučuje, ale to by pro mě možná znamenalo, že si quinnyho nechám jen chvilku a až bude druhý, tak skočíme zpět na firkon, kde skejtík přidělat lze. Asi dvoumístnej kočár kupovat nechci, na těch pár měsíců to snad nemá smysl. Byla bych ráda, kdyby mi tu někdo potvrdil, že board na quinny je v pohodě a že se mu z toho kočár nerozsypal🙂

minitrouble
3. dub 2010

kackaj - ja som tu o tom aj pisala a aj som pisala v tej teme o buggypode (pridavnom sedatku) my sme nemali skate ale pridavne sedatko - mali sme ho mesiac. moj nazor je ze je to pouzitelne ale musis zvazit ake je tvoje dieta a za akym ucelom ho chces pouzivat a kopec dalsich veci. nasa romca tam vzdy zaspala a ked nespala tak stale stade chcela vystupit a tym mi naklanala cely kocik.
ale rozhodne ak nemas peniaze ne surodenecky kocik tak je to riesenie - podla mna kazda 3kolka bude mat problem s takymto sedatkom ....jedine na co to je dobre je podla mna tazky 4kolesovy kocik...vsetky ostatne to podla mna musi zatacat do jednej strany ...tolko moj nazor
ale rozhodne to pouzitelne je - len necakaj ze to je idealne 😉 ...ja som zvolila surodenecky kocik predsa len a som spokojna - mame aj quinnaka a aj P&T a striedam podla potreby 😵

minitrouble
3. dub 2010

aha a kocik sa z toho isto nerozsype podla mna 😀 😀 ...akurat musis davat bacha lebo sa ti narusi tazisko a kocik bude lahko prevratitelny 😉 🙂

kackaj
3. dub 2010

Díky mini, já jsem četla o tvém buggypodě, jen jsem chtěla slyšet, jestli někdo jezdí dlouhodobě se skejtem. U mě nejde o peníze, že bych nemohla pořídit sourozenecký kočár, ale že se mi quinny líbí, doma máme ještě pořád firkona a kupovat třetí kočár, to už se z toho asi zvencnu a manžel dvakrát🙂 No, o to tak nejde, ale co s tím quinnym, já si ho koupila, že ho miluju a pak bych ho měla měnit? No, uvidíme. Hlavně prý kluci ani na tom skejtu moc nevydrží, natož v kočáře, prý jsou to čertíci a to náš Ondra je už teď🙂 Ale jak říkám, uvidíme, čas všechno ukáže a až bude třeba, tak se snad správně rozhodneme jestli skejt nebo kočár🙂 Díky ještě jednou🙂