Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

ladie
15. led 2013

@mamamonika no já nevím, ale QS madlo má 😕 No a brzdu stačí občas dotáhnout - stejně jako třeba na jízd. kole.

Na polohování stačí naprosto jednoduchá vychytávka - cca metrový pásek (popruh) a plastová spona - galanterie, dohromady asi 50,-
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=356...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31311535&ta...

A další vychytávky - taška na pláštěnku, nánožník, sluneční clonu, obal na madlo (mladej je čuně)... jsem si objednávala tady
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=277387

ivett1
17. led 2013

@mamamonika aj ja som mala na QS už madlo originál, brzdy obe mi fungovali (a stále fungujú) na 100% ...ale, sú po generálke🙂 ... na sed som používala pomocný pás, nánožník mi sedel ako uliaty od casualplay a ostatné som si podokupovala, sieťku proti hmyzu som si urobila, lebo biela sa mi nepáčila ...ja som s QS bola veľmi spokojná, ale je pravda, že som ho používala hlavne na prechádzky, korčule, beh a do terénu, teda dlhšie trasy ... a na rýchle nákupy a krátke trasy som mala zapp ... 🙂 ... inak, myslím, že som ešte priestrannejší kočík (a taký ľahký), ktorý sa dá fakt ovládať jednou rukou ako QS, nenašla ... čo som pochodila a poskúšala šporťáky, tak boli také ťažkopádne ... teda, aspoň v čase, keď som si ja vyberala kočík😉... možno teraz je to už bežný štandard u šporťákov - myslím tá ľahká manipulácia, aj v teréne, aj v NC atď....🙂

leni0607
27. led 2013

Baby chcem sa spytat, čo dávate do vaničky akú podložku...všetcimi hovoria že deku ale cchela som niečo original do vaničiek....

jerryjanka
27. led 2013

ved tam podložka penova - ako matrac už je - ale inak sa da aj ušiť na mmb su maminy čo ti urobia do toho položku, ale my sme davali ohnutu zavinovačku ešte alebo deku

adelii
7. únor 2013

Maminky,kde prosim kupim novy potah,budu na quinny? alebo neviete o niekom,kto mi to vsetko usije? vdaka 🙂

renny.enny
8. črc 2013

holky 🙂 tolik příspěvků se mi číst nechce :D chtěla bych se zeptat jde na kočárek quinny speedi korba od jiného kočárku? nebo jen korby od quinny?

jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme svou knihovničku pojmů a zkušenosti, kde si na jedno místo vkládáme jak obecné informace např. o kočárcích, tak také zkušenosti - je to tedy přehledné místo s rychlým vyhledáváním 🙂

Pokud máte zkušenost s kočárkem Quinny Speedi, můžete ji vložit do knihovničky na https://www.modrykonik.cz/kocarky-quinny-speedi/ ? 🙂

Hodně to pomůže ostatním maminkám, které třeba koupi tohoto kočárku plánují 🙂

Děkuji Vám a přeji fajn den!
Janča

kikimaruska
26. zář 2013

Obnovuji tuto diskusi. Máme bazarový quinny Speedy a nemůžu nikde sehnat originální madlo...v prodeji již není, výhradní prodejci náhr. dílů nereagují, bazarové nabídky nulové. Nevite prosím, kde sehnat, nebo kdo by jej prodává ? Dále se chce zeptat, zda jde vyprat boudička, je totiž špibavá a mýdlová voda vůbec nezabírá 😒 . Máme tyrkysový, tak se zase bojím i o barvičky...jinak bych třeba zkusila žlučové mýdlo...ale nevím. A ještě prosím, kde se dají sehnat ty polohovací prodlužovací pásky na sezení a pěkná na míru šitá podložka do kočárku? Odkazy zde z diskuze nefungují. Děkuji. 🙂 😉

maki73
27. zář 2013

@kikimaruska s tím madlem řeším to samé, nefunguje nám skládání na madle a taky mi přijde, že se dost zasouvá, jenže neoriginální jsem nikde nenašla a origo (http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...), vyjde tak draho, že si říkám, jestli nebude lepší se na to vykašlat :D, dcerka má dva a kočárek skvěle slouží a možná čekáme 2. tak zvažuji, jestli pořídit jiný, nebo jen obnovit tento "jetý" a dokoupit korbičku, protože ty se dají teď sehnat poměrně levně z druhé ruky...máme nedávno měněné přední kolečko, což bylo taky docela dost drahé, tak si říkám, že když už jsme ho spravovali :D...

kikimaruska
2. říj 2013

@maki73 Tak jsem našla, dá se koupit nové, ale za madlo chtějí 810kč + adaptéry 320kč 😝 , to je teda palba. Bazarové sem našla jedno, odpovídala asi x krát a prodejce neodpovídá, takže uvidím, možná to pak i dokoupím... Sem ale nadšená, koupila sem bazarovou originální pláštěnku a krásně sedí oproti těm univerzálům a za pěknou cenu. Nová vyjde taky teda na dost 😝 . Jen tedy musím najít někoho, kdo by mi vyrobil ty polohovací pásky. Tady je náš bazarovej kočárek...má teda už od předchozí majitelky našitou clonu, dá se uplně, na polovinu nebo celkově rozevřít, takže toho už ted využívám, když hodně fouká nebo svítí... 🙂

keenfan
23. říj 2013

Ahojte, poprosila by som o radu kde v Prahe by sa dala kupit/pripadne ci by to vedel niekto usit striesku, ne potrebujem slnecnu clonu ale striesku, kupila som Speediho z druhej ruky a ta strieska je dost vysisovana, vyblednuta a nevyzera to dobre. Dakujem moc

poohie
19. lis 2013

ahojte mamicky, kupovali ste niektora pneumatiky na tento kocik? ak ano, prosim o radu - kupovali ste nove za cca 20 eur za kazdu alebo daju sa zohnat aj lacnejsie? vdaka.

michaelamia1902
5. led 2014

@kikimaruska ta clona je peckova aj ja by som ju brala😉

kikimaruska
6. led 2014

@poohie já chtěla koupit a originál plášt stojí 360 Kč a duše 230 Kč. Celá kola sem nenašla nikde. Bohužel když sem ale chtěla koupit, protože vzadu máme také neoriginální, tak obchod je měl již vyprodán má dodavatel udajně výpadek a nejsou nyní k sehnání a neví, kdy budou k dispozici a za kolik.. :-/ , ptala se se v listopadu 2013.

poohie
6. led 2014

@kikimaruska my sme nakoniec kupili plaste na najmensi detsky bicykel (sedi len na zadne kolieska, na predne bude treba predsa len original), len asi ani to nie je take jednoduche trafit ten spravny, nas je znacky Kenda, toto bolo napisane na stitku: Kenda K912 12-1/2 x 2-1/4. ak to niekomu pomoze...

kikimaruska
6. led 2014

@poohie a ty Kenda tedy sedí na to přední kolo, nebo i na zadní? Kenda mi něco říká, taky sem je někde už viděla...

poohie
7. led 2014

@kikimaruska len na zadne sedia, lebo predne koliesko je trochu mensie, na to uz sa asi neda nic taketo kupit.
toto si asi videla, a mozno tebe pomoze, ja som potrebovala zohnat na slovensku, nech nie je drahe postovne.
http://www.lovelybaby.cz/produkty/plast-kenda-n...

kikimaruska
7. led 2014

@poohie jo jo viděla, je to i skvělá cena...asi je pořídím, máme totiž na zadku neoriginály, co vypadají jak na kárku a mě se to prostě hrozně nelíbí 😅

kikimaruska
7. led 2014

Jinak sem si Speedíka dotunila, paní mi ušila tašku na pláštěnku dolu pod košík, dala sem si na něj svůj nánožníček, co sem měla puvodně šitý na Gessleina F4 buggy a koupila sem oroginál madlo (mohu dát kontakt na prodejce za dobrou cenu 🙂 ) a originál boudičku, na kterou sem nechala našít také tu clonu. Tu starou boudu nechám a pak prodám s kočárkem, nebo prodám zvlášt, to ještě uvidím. Jen ty zadní kola mi prostě trochu vadí...jsou to takový begani.

ina1911
11. led 2014

@kikimaruska Dobrý večer, mohu se zeptat, kde jste koupila origo madlo (myslíte před prcka?) a origo boudičku?Koupila jsem taktéž speediho z druhé ruky a chytám se tunit 🙂

kikimaruska
11. led 2014

@ina1911 tady: http://www.cistykocarek.cz/ napište jim, jsou moc vstřícní a komunikativní. Madlo sem koupila na podzim kompletně s adaptéry (jsou potřebné) za 825 Kč (je tam i PPL) a stříška+ 980 Kč.

kikimaruska
11. led 2014

@ina1911 jinak clona na stříšku stála dalších 450 Kč + 2x pošta, šije ji jedna paní na MMB.

ina1911
11. led 2014

@kikimaruska Děkuji moc za bleskovou odpověď, mrknu. JJ, lustrovala jsem MMB a natrefila na paní, které se tomu věnují. Hezký večer

aklus
15. led 2014

Ahoj, praskl nám plášť na předním kole Quinny Speedi, neřešila jste to některá? Nová originál stojí kolem 600 Kč, což mi přijde opravdu hodně. Byla jsem se zeptat i v kolařství, zda nepomohou, ale kolečko je atyp a nenašli daný rozměr.
Díky za radu.

brigita
22. únor 2014

ahojky vsichni, prosím o radu kde koupit orgi. madlo na quinny speedi nemohu nikde sehnat , vsude snad vyprodano... dekuju moc za pomoc

jerryjanka
22. únor 2014

@aklus kvoli tomu som rozpredala kočik na diely a za to som kupila rok stary speedi v ovela lepšom stave 😀
@brigita neda sa len ak v nejakom bazare ale tam aj ked niekto da tak je hned preč, ja použivam ine - uni madlo z kočika chicco ct 04, ale ak niekto poradi budem rada madlo mi chyva

kikimaruska
22. únor 2014

@brigita napiš sem:http://www.cistykocarek.cz/sluzby/ kupovala sem originální madlo v listopadu 2013 😉

kikimaruska
22. únor 2014

@aklus ted jsme byli 14 dní nepojízdní a ano, je to masakr! Sehnala sem nakonec přes jednu firmu, co má vyprodáno přes jeden servis, co mi doporučili.. Písni na email: polacek.Vasek@seznam.cz , pán má pláště i pneu skladem na přední kolo. Stálo nás to plášť 490.- Kč a duše 280.- Kč. V případě zaslání na dobírku+ 180.- poštovné a balné. Takže 950 Kč jen to fikne, ale pán odeslal okamžitě, druhý den doma. 😉

brigita
24. únor 2014

dekuju moc za informaci.. mam taky universalni madlo ale to neni ono je moc nizko a pri skladani se musi cele sundat.. .. .. kikimarusko dekuju moc za info .

kikimaruska
24. únor 2014

@brigita Já tohle neorigo madlo taky nemám ráda, vypadá to děsně a je to nepraktické, takže sem chtěla originální, je to hlavně mnohem pohodlnější, když ted v zimě ukládám nechodící dítko atp...