Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
12. led 2009

xaver my už spor´tákujem a nemá tu click polohu jako korba..úřesně jak píše pajinka..má to držet samo a taky drží

veronikahel
12. led 2009

no ano, drží 🙂
xaverov sa bojiš, že ti ju vietor sfúkne dole? 😀 tak sa nemusíš, báť, pretože drží veľmi dobre 😉

xaverov
12. led 2009

Holky, diky za reakce. Toz to jo. Presne to me napadlo, Veroniko🙂 Tak ja uz za to tahat teda nebudu 😀 Dneska jsme byly poprvy venku s kocarem od ty doby, co je tolik snehu (mala je jinak na balkone) a s malou to teda hopsalo neuveritelne. Mne to pripadalo, ze s ni jedu tu bobovou drahu nebo jak se jmenuje ten sport, jak lyzari sjizdej kopec mezi tema velkejma boulema a drnca to s nima 😅 Myslim, ze si budeme zase par dni balkonovat, nez snehu ubude...

xaverov
12. led 2009

Teda mozna boulova draha.. Kdo se ma v tech sportech vyznat, ze jo? 😉

veronikahel
12. led 2009

xaverov, tak to s tým trasením sa ani mne moc nepaci, niekedy mam pocit, že z maleho dušu vytrasiem 😅
pred rokom ked sme mali vaničku, tak sa mi nezda, že by to tak natriasalo... už si to asi nepamätám 😀

xaverov
13. led 2009

No jak rikam, pokud nebudu nikde nic potrebovat, budu balkonovat. Mezi nami, je to pro me, takovou lemru domaci, nesmirne pohodlny 😅 A pristi rok uz treba nebude snehu jako v Gronsku.

lucenek
13. led 2009

xav ta moje čavera malá ten bouling miluje schválně jezdím přes neupravený chodníky.... 😀

betina
13. led 2009

ahoj holky,
prosím vás, kyž je speedy udělaný na sportákl tam musím vždycky nasazovat tu sportovní verzi, dyž někam jedu? ted mám podvozek a hlubokou korbu zvlášt. MM říkal, že jednou sporták na podvozek nastavíme a pak už se to jen celé sklopí a jede se...

xaverov
13. led 2009

no jo, covece, to mala si taky vyskla, kdyz jsme poprvy vyzkouseli boulovou jizdu, ale nemam dobrej pocit z toho natrasani...

ena
13. led 2009

betina ked das sportovu verziu, mas uz stale sportovu, uz tam nenasadis ani vanicku ani autosedackku.. na miesto kde sa davaju adaptery na vanicku-vajicko das take krytky a mas len sportak.
uz ho len cely sklapas, ako si pisla.. nerozoberas..
takze podla mna je najslepsie, kym sa ti zmesti babo do vanicky alebo vajicka, tak nedavat spotrovu verziu.. lebo to sa ti nebude chciet odmontovavat sportak, trocha babracka 😀

lucenek
13. led 2009

jj betina jak píše ena jakmile nasadíš sporták tak už je to pracné vymontovat a dávat korbu..nebop sedajdu
ena ne trocha ale ku.va práce 😀

xaverov
13. led 2009

Na 2.stranu preci jakmile nekam pojedu autem, tak muzu autosedacku nechat v aute a dite dam do sportaku, protoze ten preci budu mit v kufru. Preci i kdyz mas jen vajicko, tak podvozek s sebou beres v aute..Tak to vyjde celkem nastejno.

lucenek
13. led 2009

jj přesně xav a když sportákuju tak se sára už nvleze do korby....taky bych ani tak nepředělávala

xaverov
13. led 2009

No s tou velikosti ditete, tak nejak.. Ja bych rada jeste vozila v korbe, ale miry nasi maly mi to nedovolujou.

xaverov
13. led 2009

Lucenku, prodluzovala jsi nejak operadlo sportaku do uplnyho lehu? Premejslim, ze koupim suchace a melo by to jit, ne?

lucenek
13. led 2009

zatím ne ale už jsem špekulovala ty boky tam že....uvažuju kdyby ti ko.... to udělali delší tak by bylo po problému, stačilo by ještě přehaz. rukojet a byl by dokonalý 😀

xaverov
13. led 2009

No a jeste tak o par mm uzsi kola, aby se nam vesel do vytahu🙂
Taky spekuluju, jak to s tema suchacema udelat, nezda se to bejt velkej technickej problem. Napada te krome nasiti dalsiho suchace na stavajici suchac neco jinyho?

lucenek
13. led 2009

nenapadá myslím že to jejediná varianta

michaelamia1902
4. únor 2009

Ahojte, mam na vas jeden dotaz, kupili sme kocik Quinny speedi 2008 a chcela by som poradit. Je mozne pouzit vanicku Dreamy namiesto autosedacky pe miminko v aute. Viem ze vanicky niektorych znaciek tak funguju,a le neviem ci aj tato. Mohli by ste mi prosim poradit. Precitala som celu tuto temu,ale o vanickach sa v tejto suvislosti nic nepise.
Ďakujem

leryl
4. únor 2009

já myslím,že to nejde

lucenek
4. únor 2009

mišo v žádném případě vana nemá pásy..neblbní jde o život tvého ropcka..sedačku mít musíš!!!!!

michal_spuntik
4. únor 2009

Pro Michaelamiu:
Nejde to minimálně ze 2 důvodů
1) nemá možnost uchycení do auta
2) nemá pásy pro uchycení miminka
korby které takto jdou jsou například od Jané (Slalom PRO, Nomad ...) Casualplay (S4, S6 ...) Baba Confort - korba Windoo (musí se dokoupit set do auta),
...ale není čeho litovat. Tyhle systémy mi prochází denně rukama a vnímám je jako nouzové řešení, které sice má atest, ale své dítě bych do toho nedal.
Michal

michaelamia1902
5. únor 2009

Ahojte dakujem Vam vsetkym za rychle odpovede, ja samozrejme sedacku mam aj stym original malym fusakom, len sa mi zdalo jednoduchsie pouzit vanicku (keby sa to bolo dalo), ale ako citam tak sa neda, lebo si neviem predsatavit ako mam malu potom prepravit z nemocnice domov. Dam ju len tak oblecenu v kombineze do fusaku. Ze ci jej nebude zima, ked nebude aj v zavinovacke.
Ale jasne ze najdolezitejsia je bezpecnost babatka. To uz mi radili aj take, ze ju mam hlavne riadne poobliekat a len tak drzat na rukach - tak to v ziadnom pripade.
Este raz vsetkym dakujem.
Miska

veronikahel
5. únor 2009

Miska, malu normalne oblec do dupaciek a nejakej teplejsej supravicky, môžeš použiť aj deku z vaničky a to stači...
ten fusak je z goratexu, tak isto aj sedačka aj vanička, takže neboj zima jej nebude 😉

romanakatka
5. únor 2009

och, dalo mi zabrať kým som celú tému prečítala, ale stálo to za to 😉 pribudol nám v domácnosti kočík quinny speedy 2008 a mala som k nemu plno otázok, na ktoré som väčšinou odpoveď našla, vďaka 🙂 no predsa čosi ešte ostalo... drobec sa nám má narodiť v apríly (4/09), šporťák sme zatiaľ odložili takže polohovanie budem riešiť asi neskôr 😀 ale otázka... mám hlbokú vaničku a neviem ako sa skladá ten nánožník (polohovanie nôh) a tiež sa chcem spýtať... do výťahu sa kočík zmestí tak na tesno a ja k nemu tiež, nedá sa to nejako sklápať ako pri iných kočíkoch???
Ste tu už väčšinou maminy... my sme kúpili celú sadu za super cenu, takže s tým som spokojná, máme aj ten fusak origoš, myslíte, že by som si mala dokúpiť aj fusak do autosedačky alebo si v apríly vystačím pri prevoze teplým overalom a dekou??? Aby som to nekupovala zbytočne, lebo na jeseň už budeme mať 6 mesiacov... a do toho origoš fusaku sa zmestí dieťa asi do akého veku? Bude nám to na zimu stačiť alebo je potrebný aj ten nánožník?
Za rady vopred ďakujem 😉

veronikahel
5. únor 2009

romanakatka, nánoižník zložíš, su tam take pačky po stranách, ktoré zmačkneš a pôjde to dole, no a tu šedu plastovú časť dáš dole, normálne ju ťahaj, neboj nič sa nestane 🙂
ja do výťahu chodím s kočíkom naopak, najskôr naložím dve koliečka potom až tretie a musím si ho narovnať...
a malý fusak už nebudeš potrebovať, je fakt malý, keby ste mali mimčo cez zimu, tak by si ho využila, ale do ďalšej zimy už ho potrebovať nebudeš...
a na šporťak, my používame len fusak, a do fusaku ešte teplejšiu deku, ako tu original, teda ked je velka zima, ked je menšia tak len quinny deku...

romanakatka
5. únor 2009

ďakujem veroni, zajtra ho skúsim naložiť do výťahu tvojim spôsobom 😉 a máme tu quinny deku no akú máš ešte na mysli tú originál?

romanakatka
5. únor 2009

teraz som to skúšala... úplne dole dám len tú šedú časť, hej???? Tá konštrukcia ostane len sklopená, dobre to chápem?

veronikahel
6. únor 2009

ano koštrukciu sklopíš, aby "nevytrčala" a tú šedú časť oddelíš od konštrukcie 😉
a original deku som myslela tu quinny...

kulllisek
6. únor 2009

Ahoj holky, mohl by mě někdo poradit, jak sundat adaptéry z kočárku??? Někde jsem ztratila návod a teď jsem v koncích.... ☹