Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

leryl
14. říj 2008

ahoj holky,
mám dotaz,nevíte některá na co je u hluboké korby po obvodu toho pulkruhu(boudy)zip?Co se tam dá připnout?Není něco jako nějaká zateplovací vložka na zimu?přijde mi ta korba dost odkrytá.Díky

ena
14. říj 2008

leryl- to je na sietku proti hmyzu, ta sa tam nazipsuje a okolo vanicky je potom este gumicka a na bokoch take dve uchytky

leryl
14. říj 2008

ena díky 🙂

daphnei
17. říj 2008

Ahojky ... mela bych dotaz.. Nemuzu prijit na to jak u Speedi nastavit polohu v sedu. Porad je to takovy pololeh. Mala chce sedet, ale nema podeprena zadicka. Chci nastavit polohu aby bylo sedadlo v 90´uhlu. Jeste jeden dotaz, kdyz fouka vitr - je dost kocar otevreny, existuje jina moznost nez plastenka? ... Dekuji za pomoc 🙂

veronikahel
17. říj 2008

daphnie, neviem, či sa ti podarí 90´uhol, ale skus odopnut tie bočne sponky a tak skus zatiahnut a potom zase zapnut, ale ked tam nebudeš mať bábo. vtedy sa to dá najlepšie do sedu. a na vietor... o stránku späť písala minitrouble, že kúpila nánožník jané, pozri : https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tam by nemalo moc fúkať 🙂 ale v sede neviem, či je to praktické, keď bábo leží, tak je to lepšie. ja otáčam malého naopak, keď moc fúka. iná možnosť asi nie je.

sisstin
17. říj 2008

daphnie: ten sed si musíš vyrobit, koukni do mýho alba 😉 jinak ten vítr je fakt blbej..dneskami tam fučelo děsně 😕

xaverov
17. říj 2008

Domaci vyrobu sedu jsem si tady nasla, ale holky nenasla jsem, jak vyrobit leh. Sis, zkousela jsi to nejak nebo na to hazis bobek?

sisstin
17. říj 2008

xaverov: no úplnej leh jsem neřešila..pže mám Quinny až od Petových 8měsíců..takže ten leh, co tam je nam stačí 😕 ale prej stačí prodloužit ty pásky pomocí sucháčů 😉

xaverov
17. říj 2008

Ok, zkusim. Dik moc

daphnei
17. říj 2008

Tak jsem zkusila uplny sed. Uvidime jestli to malou udrzi 😀 ☹ ... zahakla jsem ty pasky na suchy zip o strisku. Lezet mlada moc nechce. Chce sedet a kontrolovat co se kde deje a kde mame psa 😀 😀 .Jinak mame fusak od Emitexu, takze telicko ok, akorat me stve ze tam fouka do ocicek. Zbyva jen plastenka.... Jak jsem byla s autosedackou a vanou spokojena, tak buggy je hrozny. 😖 ... Tahne tam ze predu, bouda taky protahuje, fusak klouze. Na Anicku nevidim, takze vecne cepice dole, dudlik venku. A kdyz ho chceme slozit, musime ho odstrojit a pak slozit jen kostru. A navic clovek musi dokoupit plno veci - napr. plastenku, fusak, nakupni tasku popr. prebalovaci, nanoznik, stinidlo,madlo a sitku.. Tu potrebuje snad clovek nejvic. Zda se mi to nebo bylo letos nejak moc vos? ... 😒 Dam vedet jak jsme dopadli - jestli jsme nekde nespadli 😅

veronikahel
17. říj 2008

ktore pasky na suchy zips? a ako o striešku? 🙂 myslela som tie pasky, ktore sa sťahuju na polohovanie opierky a su o kostru pripevnene sponami. a prečo odstrojujete kočík od kostry, ked skladáte? dá sa to perfektne zložiť aj s fusakom, len musíš dať opierku chrbta naležato. skúste to, ved to musi byť hrozné, keď to stále pripevňujete. celkom to dá zabrať, kým to tam všetko popripínaš 😀 Je to smola, že sa nedá otočiť v protismere, to sa ani mne nepáči, ale zase náš malý je tak spokojný, lebo takto má všetko pod kontrolou 🙂

bihan
17. říj 2008

Ja som dokúpila jedine madlo a tašku 😅 Teda u nás fusak nie je treba 🙂

Daphnei, s tým skladaním som to ani ja nepochopila, to celé odprackávaš, keď ho chceš zložiť? To fakt netreba 😀

alififi
17. říj 2008

daphnei ja tie suche zipy nepouzivam ani, len tu * snurku* co je naspodku, to zatiahnem ako to najviac ide
ja ho vobec tiez neodstrojujem - este to tak 😀
ale je fakt, ze som dokupovala madlo a teraz nanoznik z MMB
*stinitko mi rozkopala* 😎

daphnei
17. říj 2008

Odstrojovala jsem ho jen jednou - teda manzel 😀 a nejak mu to neslo. Tak asi proto, ja jsem byla taky pro to slozit cele... Ta snurka vzdadu, to neudrzi, vzdy to sjede. Dnes jsem posunula ty suche zipy a obmotala to kolem konstrukce a boudicky.. Bylo to uz lepsi uz se da rict, ze sedela uplne... Akorat me mrzi, ze nejde otocit madlo, ze na ni nevidim ... Ale jinak to jde 😅 😅 Diky za rady

alififi
17. říj 2008

aha, no mne to *nesjizdi*, neni v uplnom sede, ale to ani nechcem. je tak akorat
no, pri 3kolkach je to tak, ze neni vidno. asi by to nebolo technicky mozne prehodit rucku ( aspon teda, pri vacsich 3kolkach - stabilita a pod. )
ale mne to neva, cely den na malu kukam, v kociku si kukame kazda podla svojho uvazenia :o)
ked jej nieco vypadne, tak na to vacsinou stupnem 😀

daphni skus si poopravit ten 66tt, beha mi mraz po chrbte 😎 ( prenasala som skoro 2 t )

veronikahel
18. říj 2008

sisstin a odkial máš ten pás, ktorý ti to drží v sede?? To bolo pri kočíku? My máme z kolekcie 2007, ale to sme tam nemali... a nám sa to dá pekne na sedenie, aj bez takýchto vylepšovákov. a keď je dieťa už väčšie, teda, keď vie samo sedieť, tak už sa toľko neopiera...

sisstin
18. říj 2008

veronikahel: ne, to jsem si koupila v galanterii..1,5metru pásu a pak dvě cvakačky, který jsou např. u ledvinky 😉 stalo to asi 36Kč 😉

xaverov
19. říj 2008

Holciny, resite slunecni clonu s UV filtrem? Jakou mate? Teutonia ma myslim UV50 a ty levnacky na MMB UV 0. 😀

bihan
19. říj 2008

Xaverov, nejaký UV filter tam bude, len to tie maminy nemajú zmerané... aj obyčajné oblečenie, ktoré nemám nálepku UV40 pri UV chráni 😉

iza
autor
19. říj 2008

holky novinka na MMB začali prodávat originál madlo na Speediho(teda trochu dražší)..dávám odkaz 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17149101
jo a sluneční clonu mám tuhle:
http://minimimi.mimishop.cz/detail.php?zbozi=58...

veronikahel
19. říj 2008

my nemáme slnečnú clonu, ale máme slnečník a dáždnik v jedno - casualplay. používame ho aj ked slabo prší, nemusíme dávať pláštenku.

sisstin
20. říj 2008

tak t o madlo vypadá super..je nahoře..což je mnohem lepší..ale jelikož mám už jedno "originální" za 1100Kč 😖 tak na něj prdim 😖

alienka1
21. říj 2008

ahojte. chcela by som sa spytat ako ste teda spokojne s quinny speedi. ja chcem totiz kupit cely komplet aj s vanickou a vajickom. kedze budem mat prve babo som si neuvedomila ze tam nie je madlo. je naozaj take potrebne ked su tam tie popruhy? mam cas rozhodnut sa do vianoc ale netusim ktory by som si inak vybrala.

veronikahel
21. říj 2008

alienka my máme všetko. sme s nim spokojný, akurát mi trochu vadí, hlavne keď fúka, že sa nedá dieťa otočiť tvárou k tebe. madlo je dobrá vec pre dieťa, keď leží môže si vyložiť nohy, my sme tak chodili v lete, alebo keď sedí, tak sa zaň drží. my máme od chicca madlo, to je nižšie ako to originál. vanička je vhodná najmä pre v zime narodené deti, lebo je z goratexu, tak isto aj malý fusak, velky a aj autosedačka. na tú sme museli kúpiť letný poťah... nevýhoda je akurát to, že všetky doplnky(taška, fusaky, pláštenka na špor. časť) musíš kúpiť zvlásť, nie sú zahrnuté v cene...

sisstin
21. říj 2008

alienka: madlo je super věc, dítě se pěkně drží a nesjíždí..akorát u Speedaka..pokud chceš mít sed..a to madla..tak mu nemůžeš dát ty horní popruhy...jen zaponout okolo bříška..jinak si d ítě nebude moct sednout 😉

alienka1
21. říj 2008

dakujem za rady. viete je to moje prve babo tak chcem prenho to najlepsie. a tento kociar sa mi aj velmi paci. musim si to nechat rejst vsetko hlavou a uvidim. este ho pojdem poriadne vyskusat. 🙂

sisstin
21. říj 2008

alienka: já jsem se speedym spokojená..ale znova bych do něj asi už nešla 😉

bihan
21. říj 2008

Po dvoch týždňoch používania madla na kočíku hlásim, že nám neslúži ani na vykladanie nôh...mladá ho kompletne ignoruje 😅

Ja Speeďáka nepredám, ale keby som kupovala znovu, vezmem iný, pretože som ho vďaka šatke takmer nepoužívala.

minitrouble
21. říj 2008

alienka ja som spokojna a kupila by som ho asi znova 🙂

ena
21. říj 2008

ja som tiez so speedim spokojna, mame aj surodenecky phil&teds, teraz chodim v podstate len s tymto, pri 2 detoch je pohodlnejsi ako speedi a skejtik.. ale quinny je pekne odlozeny v skrini. Teraz sme uz kupili krpcovi autosedacku 9-18, ale kym sme mali maxi cosi vajicko, pouzivali sme aspon podvozok speedi.