Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
22. čer 2009

tak já tak možná 90 za minutu a datluju 😀

sisstin
22. čer 2009

akorát musim jednim okem hlídat Tygra, popř. mi sedí na klíně..výhoda Obchodní akademie, asi jediná 😅

veronikahel
22. čer 2009

Lucenek, tak ides kupit purple?? 😀
a nemala by si lepsie predat svoj a kupit nový alebo ojazdený celý speedi?? nevyšlo by to na menej?

lucenek
22. čer 2009

veru nevyšlo dám dvojec i s poštou a budu mít sice jetý spodek ale jetý mnou...jen jinou colore no 😀 😀 😀 když ona je tak krásná...... 😵

jerryjanka
22. čer 2009

lucenek tak mi predaj jazdenku červenu - fakt by som ju zobrala od teba - teda cele to športove aj so strieškou aj s košíkom - 😵

lucenek
22. čer 2009

jerry klidně jen musím počkat až mi dojde ta purple páč oni o sedačce sportovní mluví jako o potahu...tak nevim co přijde jestli jako potah na tu červenou víš...ono samotné to není moc drahé tak vážně nevím co od toho čekat

soanpe
22. čer 2009

siss
tak to jo 😉 😀

lucenek, jj není nad svůj kpčár,víš, co od něj čekat 😉

jerryjanka
22. čer 2009

lucenek ved jasan.
a za kolko by si to dala? 😝

lucenek
22. čer 2009

jerry to nevím ale dvojku určitě ne...košík je vevnitř (jak je tam to plexi) naprasklé...takže spodina neí rovná) ale nepředbíhejme doba dodání 6-8týdnů a uvidím co vlastně dojde

jerryjanka
22. čer 2009

lucenek dobre - ved by sme sa nejako dohodli každopadne na mna mysli 😀

lucenek
22. čer 2009

jj nebuj

jerryjanka
22. čer 2009

jej to by som sa velice tešila keby som to mala tak - ina vanička a autosedačka a iny šporťak a ešte k tomu čejveny jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😵

janinunina
23. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem dnes koupila nanoznik na quinny speedi...ale prodejce mi poradil,at si vezmeme ten na golf...no a me se ted zda malej???nevite,jak moc je v tom rozdil??ja aby mi tam na ni v zime moc netahlo a tak celkove...rikal mi,ze ten na trojkolku je moc velky???Mate s tim nekdo zkusenost??dekuji..

janinunina
23. čer 2009

leryl:plast stoji 250kc a duse 160kc...nevim,dnes jsme se o tom informovali na detske prodejne,takze by ti to meli objednat tam,kde prodavaji quinny...akorat dodaci lhuta je i mesic!!

jerryjanka
24. čer 2009

skuste sa na dušu spytať v obchode na bicykle - tam by to mohli mať a za par korun

veronikahel
24. čer 2009

janinunina, ak mas original fusak, ten ti bude staciť... a kedže malá bude už sedieť, tak ju moc nezakryjes...

leryl
24. čer 2009

holky díky,už mám pláště objednané a snad už jsou na cestě,ale 2 stojí 800Kč!
janinunika:kde jsou za 250???????

jerryjanka
24. čer 2009

lucenek tak čo odolala si fialovej alebo si si ju nakoniec objednala 😀 😀 😀

soanpe
24. čer 2009

janinu
on existuje origoš nánožník na speedi???

jerryjanka
24. čer 2009

soan - oni asi myslia emitex nie?

soanpe
24. čer 2009

jerry
taky si myslím 😉 já mám z mmb takovej do tohodle hnus počasí .se mi všichni smáli, když jsem říkala,že si nechávám ušít letní nánožník 😅

janinunina
24. čer 2009

holky,samozrejme emitex...sorry,ze jsem to nenapsala..

leryl:v Prostejove v Berusce...

jerryjanka
24. čer 2009

soan - veru - aj ja budem musieť nejaky taky lahky dať ušiť ešte lebo mam len vyteplený 🤐

sisstin
25. čer 2009

já to brala přímo z libfinu ty duše..a přišlo to docela rychle 😉

jahody11
25. čer 2009

🙂 🙂 ahojte baby, vcera sme s manzelom kupili celu sadu quinny speedi, chcem vas poprosit, nemate niekto navod v ceskom alebo slovenskom jazyku????? potrebovala by som ho surne, dik za rady 😉 😉

jahody11
25. čer 2009

baby, to fakt nikto z vas nema doma tento kociar ???????????????????????????????,

iza
autor
25. čer 2009

ahoj, kouknu jestli ho někde nenajdu, ale myslím, že nebyl v češtině 😅

sisstin
25. čer 2009

já jsem teda snad ani žádnej návod neměla 😕 😅

lucenek
25. čer 2009

já mám návod pošli mi mail pošlu ti ho skenovala jsem hio 🙂

veronikahel
25. čer 2009

jahody a naco potrebujes navod?? 🙂
a ako ste to kupili bez navodu? 😅