Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

veronikahel
6. únor 2009

kullisek, su tam take male sede knoflíčky, tam kde su adaptery... zmačkneš a ťahaš smerom hore... niekedy to ide trošku ťažšie... 😉

kape
10. únor 2009

Chcem sa spytat, skusali sme uz sportovu cast, ale nejako sa nam zle skladala, ked sme chceli nalozit do auta. Ide to tazsie, alebo to bolo len tym ze sme sportovu cast zle zalozili? Lrbo doteraz s vanickou to bolo uplne jednoduche, vana sa dala dole a konstrukcia sa zlozila uplne v pohode, ale ako sme zalozili sportovu verziu, tak aby sme to zlozili, museli sme rozopnut tie spodne sponky. A skoda a velmi velka, ze sa uz pri sportiaku neda nakliknut vanicka, lebo ja som to velmi casto vyuzivala.

veronikahel
10. únor 2009

kape, nebolo to tym, ze ste mali operadlo dane na sedenie. musi sa zložiť na ležato a vtedy to ide dobre.
a naco chces naklikávať vajíčko, keď už máš športovú časť? posadiš mimco do kočíka, nie? 😕

kape
11. únor 2009

veronikahel dakujem, no mne maly casto spinka v aute a casto naklikavam autosedacku na konstrulciu, a tak by som sa potesila, keby som to mohla vyuzivat dalej pokym bude vyuzivat tuto autosedacku

alabb
11. únor 2009

Ahojte kočky. Máme Speedy a už sme zrušili vaničku, dali sme športovú časť. zarazilo ma, že sa to nedá dať "naležato". Pri kúpe sme to nejako opomenuli... Opierka sa mi dá dať len tak na polosedmo, neviete nejaký spôsob, ako sa to dá dať ešte nižšie? Dik.

veronikahel
11. únor 2009

alabb uplne do roviny sa to neda. povol si ten pas vzadu a tak to ide na lezato, nie je to na sedenie... ani nie uplne rovne ako vo vanicke...

leryl
11. únor 2009

alabb:pročti si diskuzi,holky to nějak nastavují aby to šlo více do lehu i do sedu

console
11. únor 2009

Holky, neporadite, kde lze nejlacineji koupit na netu madlo a slunecnik na Speedaka? Diky 😉

lucenek
11. únor 2009

console záleží jestli chceš origo madlo nebo chicco ct0.4...to origo už seženeš na mmb za 590Kč a chicco ct0.4 za 400-500Kč.....
a slunečník origo není, ale dá se univerzál dát, já to tak mám....tak kukej na mimáč 😉

console
11. únor 2009

diky, tam ja koukam, jen jsem myslela, jestli nemate nejakej konkretni exxxtra levnej tip...
koupim si asi to chicco a myslis, ze jako slunecnik tam pasne jakykoli univerzal?

console
11. únor 2009

diky, tam ja koukam, jen jsem myslela, jestli nemate nejakej konkretni exxxtra levnej tip...
koupim si asi to chicco a myslis, ze jako slunecnik tam pasne jakykoli univerzal?
Je, kokam, ze mas red flame jako ja-uz jsi koukala po slunecniku? Vaham nad barvou-design red flame zrejme nebude, tak se bojim, aby jiny odstin cervene nevypadal hloupe, dal uvazuju nad cernou, no jsou to starosti 😎

lucenek
11. únor 2009

console já měla chicco a pak to prodala a koupila origo chicco je umístěne celkem dole a to origo naklikneš jakoby na místa adaptérů takže pro mě nesrovnatelný rozdíl...dítě se nemusí po madlu natahovat, ale je to každého věc....extra tip na prodejce nemám vyhledej a uvidíš jak se ceny ted pohybují
a mám černý a nemám red lfame ale deep red 😀

lucenek
11. únor 2009

teda koupila orido speedi ne chicco 😀

lucenek
11. únor 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17056684&tab=0
tady máš foto kde se dává origo madlo

lucenek
11. únor 2009
console
11. únor 2009

teda, diky za vycerpavajici info.
?as pravdu, ze to origo vypada mnohem lepe, asi do nej taky pujdu.
😉

lucenek
11. únor 2009

no vypadá jak bypadá ale je mnohem líp umístěne....
našla jsem i origo slunečník maxi cosi ale za 936Kč na www.malvik.cz

llucus
11. únor 2009

Ano pasuje nan madlo z chicca. mame ho. je super

llucus
11. únor 2009

jj

lucenek
11. únor 2009

console cos to dávala za odkaz ono nové fotky se rychle mění musíš kliknout na tu aktuální a pak zkopčit

console
11. únor 2009

jezkovy, co se to zkopcilo, toto jsem chtela: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19635554&tab=1

lucenek
11. únor 2009

jj super cena, škoda že nejsi z ostravy 😀

console
11. únor 2009

to jo 😎 . ale stejne nevim, jestli si koupim cernej, nebo nejakej cervenej. Ale slunecnik koupim asi nejakej obycejnejsi, ne maxi cosi

veronikahel
11. únor 2009

console my máme slnečník a dáždnik v jednom casualplay...

alififi
12. únor 2009

my sme mali minuly rok aj clonu, aj slnecnik. oboje je naprd. clonu rozkopala a slnecnik poriadne nedrzi, kymaca sa a slnko vzdy svietilo tam, kde nebol
tak som zvedava co vymyslim tento rok 😎

lucenek
12. únor 2009

alifi mě drží pěkně slunajs akurát se musí upravovat to jo...co tak plínu na kolíčky? 😀

alififi
12. únor 2009

no plina na kolicky by bola ok
a mala ti este nekope do toho slnecnika ? moja si na to vykladala nohu a mixluje s tym
( nemam original - ten neviem kde sa upevnuje )
ja mam univerzal a ten sa upevnuje cca tam, co madlo

lucenek
12. únor 2009

ali ještě jsem nezkoušlea teprve na léto zkusíme...mám ho nainstalovaný taky tam dole kde se dává to chicco madlo...tak uvidím no.....

veronikahel
12. únor 2009

nam maly tiež do neho kopal, alebo rukou sa snažil s ním pohybovať, ale držal...
a pred slnkom sme boli vzdy dobre schovati... ten casualplay je dost velky, oproti inym slnecnikom....