Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

danuska24
23. říj 2008

ja som tiez spokojna so speedi 😉
a asi jedina 3-kolka (aspon co ja registrujem) co sa da dat sportova cast v smere aj protismere je cam cortina.

veronikahel
24. říj 2008

danuska aj quinny buzz otočíš naopak 😉

chymenitta33
24. říj 2008

No to hej aj buzz otočíte, inak aj mne sa veľmi páči Quinny speedy 🙂

eriqe
24. říj 2008

aj quinny freestyle otocite v oboch smeroch

sisstin
25. říj 2008

tak jsem dneska vytáhla už fusak..a je fakt promakanej...teploučkej..a dá se sundat ten vršek..takže dítě může mít bud pod sebou teplo..a pak i na sobě..nesjíždí..drží..super..jsem ráda, že jsem si nakonec koupila ten origoš 😵

lucenek
25. říj 2008

sis myslíš tu kuklu?

sisstin
25. říj 2008

lucenek:jj..jak tu někdo psal, že není teplej od pohledu..tak jsem si to myslela taky..ale je mega teplej..měl jenom bodýčko a mikču slabou..a byl úplně uvařenej 😉

veronikahel
25. říj 2008

ten fusak je z goratexu, tak musí byť teplučký 😉

lucenek
25. říj 2008

jo ten mám ale do hl. korby je moc dlouhej když ho sroluju tak zas sára nemá místo takže jde do sportáku

veronikahel
25. říj 2008

lucenek do korby je malý fusak maxi-cosi - ten, čo je aj do autosedačky... takýto http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=303851

lucenek
26. říj 2008

jo verčo je super ale ta cena 😒
mám emitex combi momentálně zkráceny a vejde se v poho

sisstin
26. říj 2008

lucenek: tak já měla emitex minulej rok za stejnou cenu jako je ten maxi cosi 😝

lucenek
26. říj 2008

já ho koupila z babylifu nový za 960Kč

sisstin
26. říj 2008

lucenek: tak to už zas není takovej rozdíl 😉

lucenek
26. říj 2008

to ne ale zas až ti prtě vyroste tak se prodloužit nedá a té kukle taky moc nedůvěřuju , ale aspon to zkusím jestli je to fakt goood jak píšeš

chymenitta33
26. říj 2008

ahojte zlatinka chcem sa Vás spýtať či na speedim sa dá zastaviť predne koleso aby sa netočilo???prosím do IP 🙂 🙂 dakujem

pleva
3. lis 2008

ahoj,chtěla bych si koupit kočárek speedi,jen se chci zepat jak jste spokojeni a jestli je stabilní,jak se říká o trojkolkách,že nejsou,máte někdo zkušenosti?

veronikahel
3. lis 2008

stabilny je, ak máš na mysli, či sa neprevrhne, ked sa nakloní... môžeš s ním chodiť aj po horach 😀

sylvar
3. lis 2008

stabilní je dost, malá se z něj hodně vyklání a i to v poho ustojí, i cestu busem, co ho řidič natáčí jako ho.ado 😝 😝 😝

lucenek
3. lis 2008

syl 😀 😀 😀 to znám 😀 😀 😀

alififi
4. lis 2008

kocky caute, kupovali ste uz niektora nove koliesko na Speedy ? len tak ma to napadlo, uz ich mam dost osuchane - tak ci sa to da vobec niekde kupit nove a pripadne za kolko

lucenek
4. lis 2008

alifi či tak nějak 😀
kolečko celé ne ale ty gumy jsem viděla..na speediho..ale zaboha nevzpomenu kde a stála jedna guma kolem 350Kč ale možná si vzpomenu 😉

veronikahel
4. lis 2008

lucenek, tu napriklad 😉 http://www.predeti.sk/?c=detail&id=1606

lucenek
4. lis 2008

ju a ještě byly české stránky...nevíš? 😉

minitrouble
4. lis 2008

alififi - my sme objednavali duse (a maju aj plaste) priamo z BB tam je importer Quinnyho 🙂 http://www.quinny.sk/

sisstin
4. lis 2008

www.libfin.cz objednají, co chcete..výhradní dovozce Quinny 😉

alififi
5. lis 2008

aha super dakujem
obchod *predeti* poznam

duse uz sme kupovali, v normalnom cylkoobchode za 100 sk, ale ten plast som chcela 😎

skoro rok sa nic nedialo a zrazu stale defekt 😀

veronikahel
5. lis 2008

sisstin a ako sa dá odzipsovať zvršok toho fusaku? dnes som to chcela dať dole a nešlo mi to :(

sisstin
5. lis 2008

veronikahel: normálně 😕 začneš z jedný strany..dojedeš na druhou a je to 😕

sisstin
5. lis 2008

veroni: pak máš ty dva jezdce na stejný straně 😉