Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

jerryjanka
14. led 2010

do vaničky je lepší fusak ktorý sa použiva do autosedačky maxi-cosi 😉

kejtykejla
14. led 2010

Ahoj, ja mam original fusak v korbicce uz od listopadu. Male je sest mesicu a skvele se do hluboke korbicky vleze i s fusakem. Jsem s nim moc spokojena!

dahlia23
14. led 2010

ďakujem, kejty. 😉
tiež som rozmýšľala nad tým fusakom do autosedačky, ale nakoniec sme kúpili (sestra kúpila 🙂) len zavinovačku do autosedačky - Eckert. lebo mne sa tie "nohaté" nepáčili 🙂

kejtykejla
14. led 2010

Dahlia, dobre jste udelaly 🙂 my mame doma nohatou letni a prijde mi hodne neprakticka.

dahlia23
14. led 2010

ja som si to nevedela predstaviť, že tam mimču pchám tie nožičky 🙂 ale väčšina tých zavinovačiek do sedačky je nohatých 🙂

jerryjanka
14. led 2010

dahlia ale maxi cosi je skôr pinguin fusak nie nohatý aha
http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/stor...

dahlia23
14. led 2010

ja viem, len zas som nechcela fusak do sedačky, to asi nevyužijeme už
túto zimu nič a budúcu sa tam nevojde 🙂 ani do sedačky, ani do vajíčka 🙂

jerryjanka
19. led 2010

lucenek - si chcela vidieť speedak kde je nakliknuta autosedačka vratane šporťaka tak tu je 😀
http://cgi.ebay.co.uk/Quinny-Speedi-SX-3-Wheele...

lucenek
19. led 2010

jerry dík teda není toak drastické...jak jsem si myslea 😀

jerryjanka
19. led 2010

lucenek - hej je to lepšie ako predstava 😀
niektore kočiky sa daju len takto nakliknuť neda sa u niektorých dať dole poťah športový

innes
19. led 2010

jerry, ale na quinny jde naklapnout i jen sedačka, ne? 😕

dahlia23
19. led 2010

jerryjanka, to sa fakt dá takto nakliknúť na tú športovú časť? a netreba na to nejaké špeci adaptéry? my budeme mať kočík až o 2 týždne, je objednaný, tak ani neviem, ako to spravím. hlavne, keď mi ho dovezú, až keď pôjdeme domov z pôrodnice 🙂 to bude fakt sranda 🙂

jerryjanka
19. led 2010

innes jasnačka - toto je len typ ked to niekto potrebuje využiť takto
dahlia no namiesto adaptera na športovy ktory nenasadiš ale šporťak upevníš suchymi zipsami - tak tam naklikneš adaptery na autosedačku alebo vaničku a hodiš ju tam
ale aj tak to krajšie vyzera ked je to samostatne
jedina vyhoda tohto využitia je tá že ta strecha môže dieťatko ochraniť proti priamemu vetru.

dahlia23
20. led 2010

jeminééé, ja dúfam, že sa z toho kočíka dokážem vysomáriť 🙂 ale každopádne ďakujem. 😉

innes
21. led 2010

jerry, my máme doma právě zatím jen sporťák, zbytek už je objednanej, tak jsem se trochu lekla 😀 Moc díky za info 🙂

jahody11
1. únor 2010

Caute babky, neporadili by ste mi, kde by som zphnala FUSAK na quinnyho??? Mala je strasne dlha a do vanicky sa mi uz pomali nezmesti ☹ chcem ju dat uz do sportaku ale nemam fusak -.... tak kazda rada dobra 🙂

dahlia23
1. únor 2010

jahody, skús cez mimibazar, tam kúpiš aj z druhej ruky. 😉
my máme odtiaľto:
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

jerryjanka
1. únor 2010

jahody - skus mimibazar tam su ponuky z druhej ruky, alebo ak nakupuješ na ebay tak aj tam sa da kupiť
ak chceš novy tak v podstate všetky predajne či už kamenne alebo internetove fusak ponukaju pri novom však treba ratať s cenou okolo 70 eur pri použitom tak 30-40 zaleži ako velmi sa použival a aku farbu chceš
ja mam teda jeden naviac za 30 ale ma malu chybičku krásy - na jednom mieste je zips zašity takže sa neda uplne odzipsovať ale otvori sa uplne ale hovorim najdeš to na každej stranke kde predavaju kočiky
a ak chceš novy fusak ale nechceš platiť vela penazí kup si nejaky univerzalny 😉

dahlia23
1. únor 2010

my keby sme nemali ten originál (mamina nakúpila celé príslušenstvo ku kočíku 😅 ) tak by som si kúpila taký, čo má vo vnútri vlnu a čo sa dá zmenšiť aj do autosedačky. ale darovanému koňovi sa na zuby nepozerá, ja som spokojná 😀

jahody11
1. únor 2010

tak novy nechcem, uz sme dali dost za cely kociar... len skoda, ze vetdy nebol v ponuke namiesto tasky ten fusak ☹ na mimibazare som zatial nic nenasla, ak by ste mali nejaku lin ku, sup s nou sem, uz som aj zopar inzeratov podala ale zatial sa mi nikto nezval...
jerryjanka a ten co mas naviac mas quinny fusak? a chces ho predat? ak ano, tak mi mozes poslat fotku na jahody11@gmail.com

jahody11
1. únor 2010

ja som kociar kupovala v enikibeniki

dahlia23
1. únor 2010

jahody, poslala som Ti IP 😉

dahlia23
1. únor 2010

inak, tento teraz kúpila kamarátka a nevie si ho vynachváliť 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6607412

minitrouble
1. únor 2010

jahody - my sme si kupili fusak Lodger Bunker - prave kvoli tej velkosti a najma ze je velmi teply - ak mas velke dieta tak najma zohladni fakt aby sa ti do toho fusaku vmestilo aj buduci rok v zime 😉 🙂
neviem aky je ten original fusak ale asi by som riesila nejaky fusak ktory je fakt velky a teply - mozno by som zvazila aj Emitex 😉

jahody11
1. únor 2010

baby navrtali ste mi chrobaka do hlavy asi uz nechcem origos fusak, fakt sa oplati popozerat aj po inych, u quinnyho sa plati dost aj za znacku 😖

jerryjanka
1. únor 2010

jahody ano je to aj o značke - ale hlavne je quinny z goratexu a aj ked nie je hruby je strašne teplučký 😉

jahody11
1. únor 2010

to ano ale dala som uz X inzeratov, ze kupim fusak pouzity ale este ani jeden cloviecik mi neodpovedal :D

jerryjanka
1. únor 2010

jahody posielam mail

soanpe
1. únor 2010

já jedu druhou zimu emitex a nedám neá něj dopustit
mám ten exclusive s odepínací vložkou a fakt ho kromě léta a konce jara využiju po celý rok.je fakt prostorný, neprofoukne a déšt po něm stéká .už jsem ho i 2x prala

kaa
2. únor 2010

Holky, nevíte jak sedí nánožníky od Emitexu? Od té paní na mmb se mi zdá na fotkách takový divný....