Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

michaelamia1902
26. čer 2009

lucenek - pls. uz mam tu clonu?
http://www.magik-obchod.cz/detail.php?zbozi=992...
by som potrebovala vediet ci ju treba skladat ked sa sklada kocik dost casto chodim autom, tak aby som to zakazdim nemuselaa davat dole, dakujem za odpoved.
Ozaj a da sa ta clona zohnat aj na SK?????

jahody11
26. čer 2009

ale mali sme tam navod ale nie v slovencine a iba s takymi obrazkami co stoja za prd... tak ak sa da, tak mi posli ten navod, dikes 🙂)

lucenek
26. čer 2009

,míšo eště nedorazila clona ale podle obrázku je měkká látková, takže vadit by ne 99% neměla
jahody vydrž jsem po 12 tce doma brajgl...esli nepadnu pošlu 😉

michaelamia1902
29. čer 2009

Lucenec - zatial dik, ked ju budes mat odskusanu pls. hod info.

PS - kedy sme zacali davat decicky do sporitaku, v kolkych mesiacoch . Nasa Ella ma 4 mesiace a ja uz asi idem dat do sportiaku , vo vanicke nechce byt, dokaze revat aj hodinu v kuse , takze nakoniec ju musim vybrat a niest v manduce. - takto to je uz asi 1 tt. ona ch ce kukat, len sa bojim bo ta sportova cast nema uplny leh, aby jej to neposkodilo chrbatik. Myslite ze by pomohla ta zmensovacia podlozka????
Dakujem za odpovede

leryl
29. čer 2009

Barča šla do sportáku až v 8měs. a to mi manžel ještě sporťák upravil,že jde skoro do lehu 🙂 .

soanpe
29. čer 2009

michaela
já bych počkala tak dva měsíce.
bude tam pokroucená

zkus jí dát na bříško čelem k sobě a nožky pod boudičku, takhle jsem 2 mes.vozila já Sofii, aby mi nezešílela 😅

sisstin
29. čer 2009

tak Tygr je tam pokroucenej doted, pokud spí 😕 ale v kočáře už toho moc nenaspí, takže leh skoro nevyužíváme 😉

lucenek
29. čer 2009

tak mi došla dnes clona zítra snad nasadím a prubnu
jo ve 4m je brzo...mooooc.....já ten problém vyřešila tak, že jsem malou nacvakla do sedačky a bylo......

veronikahel
29. čer 2009

michaelamia, do autosedacky, ak ju mate, my sme tak tiez chodili, striedali sme s vanickou...

lucenek
30. čer 2009

tak dneska clonu neprubnu.... ☹

lucenek
1. črc 2009

dneska jo...večer písnu

jerryjanka
1. črc 2009

lucenek čakame 😀
ale suseda ju na speedovi má a chváli si ju tak myslim aj ty budeš

lucenek
1. črc 2009

tak teda
clona vypadá z mého pohledu, když řídím naprosto ufonsky 😀 totál mazec 😀
z boku vypadá teda líp a ze předu taky
Nevýhody-koncový oblouk směřuje spíše nahoru, nejde stáhnout dolů
-vzhled
- cena

Výhody- lze jej mít i při složené stříšce
- prodlouží stíšku a to tak, že sluňo opravdu nesvítí (ale svítilo by při západu slunce)
- kapsičky na blbiny na boku
- super materiál, drží tvar

Závěr: clona je super, mnohem lepší než slunečník, takhle jsem nemusela furt cosi poupravvat a ták, ale všeci čučeli co to mám za markýzu 😀 😀 😀

soanpe
1. črc 2009

lucenek
makrkýzu angeliku 😉 😀

lucenek
1. črc 2009

soan no angelika jí říkat nebudu prostě to je markýza 😀 😀 😀

michaelamia1902
3. črc 2009

lucenec - dakujeme za info o markyze - este jedna otazocka, moze tam ostat aj ked skadas kocik do auta????
Netreba ju davat dole????
Dakujem za odpoved.

lucenek
3. črc 2009

mišo zůstzat může vůbec ničemu nevadí

leryl
3. črc 2009

lucenek:ta klávesnice v ohrádce nemá chybu 🙂

lucenek
3. črc 2009

leryl... 😀 no tu dostala Sára když furt chtěla mlátit do té naší 😅
hany ji z práce jednu vyřazenoudovezl, vydrhl a má svoje třískadlo 😀

lucenek
4. črc 2009

jo vyfotim všem kdo mi psal Ip jen strpení hany si vzal foták na chalupu, zkusím to mobilem

lucenek
6. črc 2009

tak fotky clony se staženou i nataženou stříškou u mě v alkbu tak kukejte at to můžu smáznout 😉

zuzka11
6. črc 2009

Zdravím všechny koníkářky! 😉

Mohly byste mi prosím poradit, která autosedačka Maxi Cosi pasuje ke Quinny Speedi? Moc diky!!

lundova123
6. črc 2009

zuzka11 Na Quinny pasuje Maxi Cosi Cabrio fix a Citi, X Lander X Car Lída

zuzka11
7. črc 2009

Moc diky! 😉

veronikahel
9. črc 2009

baby a neviete, ci sa na speediho nakliknut aj vanicka carcot??
tato: http://www.paraelbebe.net/wp-content/uploads/20...
maju buzz a speedi rovnake adaptery na vanu?

veronikahel
9. črc 2009

pozeram, ze nie je v tom linku obrazok.
tu by to malo byt http://www.bebejou.sk/index.php?page=view&code=...

lucenek
10. črc 2009

veru má stejný úchyt mě přijde..ale napiš radši dodavateli..a tahle vanička se mi teda moc nelíbí

veronikahel
10. črc 2009

lucenek, ved ani ja si ju moc neviem predstavit na speedim.. len som chcela vediet, ci nema niekto skusenost, ci to neskusal 🙂 asi predame vanu a sedacku, tak keby sme si nechali sportak, potom by sme mohli dokupit tuto vanu aj namiesto sedacky. to je zatial len taky napad 😀

lucenek
10. črc 2009

veru a ta vana má atest a pásy uvnitř jako na použití v autě?? To myslím má jen Jane matrix a ještě jedno myslím casualplay to bude.....

bihan
10. črc 2009

Speedy a Buzz majú rovnakú tú základnú vaňu, tak predpokladám, že aj táto bude sedieť na oba.. a tak isto daptéry na Maxi-Cosi sú rovnaké pre oba kočíky, ale nevyzerá, že by tento carcot mal vnútri pásy.