Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
6. bře 2010

dahil mám to samé po zimě nalepená sůl a štěrk, kup spray WD40 a bude klid...bude se točit jako divé
prostě udělej jarní udržbu

minitrouble
6. bře 2010

lucenek - ale dahlia ma ten kocik fungel novy !!! to by jej nemalo podla mna robit 😖 😒

lucenek
6. bře 2010

třeba je blbě promazaný

minitrouble
6. bře 2010

lucenek - no snad jej to pomoze 😵

jahody11
6. bře 2010

dahlia a ako si to zaplatila tej pani z CR??? teda ako ti to posiela, napis mi prosim IP
a nas tiez vrzga a zasekava sa koleso ale som si vsimla len ked je mraz alebo vela snehu ale manzel to stale vycisti a opravi... a to WD40 to riesi 😀 😉

kaa
7. bře 2010

Nám taky vrzalo kolečko, nařídila jsem údržbu a stačilo promazat a je to ok.

Holky, já mám tu origoš pláštěnku na sporťák , ale je taková tvrdá a zabere dost místa, takže používám univerzal měkkou a jde složit na malý čtvereček, ale to si asi každý musí vyzkoušet, každému vyhovuje něco jiného. 🙂

lucenek
7. bře 2010

kaa-ono to v teple změkne a v chladu ztvrdne ta origo

kaa
7. bře 2010

Tak to bych ji teda v zimě zlomila 😀
A zkoušela jsem ji doma, a zas taková kosa tu není 😲

lucenek
7. bře 2010

ne fak nad 20C to měkne 😀

dahlia23
7. bře 2010

kaa a akú univerzál máš? lebo tamtá vyzerala fakt strašidelne 😒

a to koliesko - myslím si, že ho treba premazať, len neviem kde. to tam, keď ho vytiahnem?

sisstin
7. bře 2010

já jsem s tou origoš pláštěnkou spokojená, nekazí design kočárku..a složit jde taky... 😉 ale je tvrdá, to je pravda 😉

dahlia23
7. bře 2010

no, veď viem, že bude asi tvrdá, lebo aj tá na hlboký je tvrdá 🙂

sisstin
7. bře 2010

jinak počítám, že tak zhruba za půl až tři čtvrtě roku ho budu prodávat, tak kdyby někdo stál o verzi 2008, tak můžete písnout..je ježděný, v dobrém stavu, vesměs skoro všechny doplnky mám origoš (taška, fusak, pláštěnka) neorigo mám madlo a stínítko 😉

kaa
8. bře 2010

Dahlia- mám tady tu http://www.sambaby.com/11841-plastenky-sitky-de..., my tam často nakupujeme, máme to kousek od domu.

dahlia23
8. bře 2010

kaa, tá je v pohode. ale ja to už riešiť nejdem, som zvedavá, či tú origoš segra donesie.

baby, ten wd40... použitie... vytiahnem to predné koleso a tam dnu to vstreknem? alebo ako?
ja viem, že som jak mongol, ale môj muž ani nevedel, čo je wd40, takže si to budem musieť urobiť sama 😀

kaa
8. bře 2010

U toho wd je taková tyčinka, takže bych to nastříkala všude, kam by se dostala a pak nasadit kolečko a točit, dokud to nepřestane vrzat. Dneska zrovna wdčkem přítel prostříkaval panty 🙂
http://mazivo.cz/

dahlia23
8. bře 2010

kaa, ja som to už pozerala na nete, ten wd40. a ďakujem veľmi pekne, tak to skúsim nastriekať. lebo tam vnútri je total že sucho, nečudujem sa, že to vŕzga. a nedám ruku do ohňa za to, že na tom koliesku Lenka nestála...

kaa
8. bře 2010

Není zač🙂, my jsme si kočár nechali seřídit, nafoukat a připravit, otázka je , jak to dělají jinde. Je možné, že to nemazli, ale to není až takový problém.

dahlia23
8. bře 2010

my sme ho doviezli zložený v krabici. tak asi tým to bude. no nič, kúpim ten sprej a dám to dokopy. 🙂

kejtykejla
9. bře 2010

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat těch, které používaté sporťák. Skládate kočárek s madlem nebo bez? Manžel ho totiž složil i s ním a bohužel se zlomilo ☹ Děkuji všem za odpověď.

lucenek
9. bře 2010

kejty.... ☹ to je jasný to se lomí v části kde madlo je nainstalovaný...teda to origo

pepuka
9. bře 2010

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat na stínítko. Jestli používáte a jaké. Díky 🙂

jahody11
9. bře 2010

ja idem kupit ten origos slnecnik, tienitko iba na striesku nema zmysel lebo nezakryje nozicky,,,,, 😉

kaa
9. bře 2010

Skládáme bez madla, s madlem to nešlo, ale nevypadalo to, že by se to chtělo zlomit 😒 , my mám eorigoš madlo

verled
9. bře 2010

holky tak my už jezdíme.-)...kolečka fungujou🙂....jako do výtahu jen tak tak ale a to tu budou dělat nový a ty budou určo malý🙂....a taky mě štve že korba má děsně kraťoučkou střechu a na maláho furt svítilo sluníčko a budilo ho:-/.....

kejtykejla
10. bře 2010

taky jsme meli original ☹ a kdovi jakou silou to slozil. Neda se nic delat koupi se nove a tatinek dostane skoleni jak se ke kocarku chovat 🙂 tak jak dostala maminka skoleni - spravne zavirani dveri u auta 😀

dahlia23
10. bře 2010

ja mám slnečnú clonu teutonia, ešte po Lenke. na hlbokú korbičku nám pasuje, ale neviem, ako to bude na šporťák.

lucenek
10. bře 2010

kejty no nové a skládat zásadně bez madla, ale ono jak se to nalomí tak prdne ten plast toho madla a pak už to není ani o to té síle

sisstin
10. bře 2010

holky, tak já ho snad v životě neskládala..a to ho mám už skoro dva roky 😝 mně teda nepřijde moc skladný, je obrovský 😝 ale jsem spokojená...nicméně před barák, na cestování atd. už používám golfáč 🙂

dahlia23
10. bře 2010

baby, ja vám ďakujem za upozornenie, že skladať bez madla. mňa by ho nenapadlo dávať dole 😒