Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

minitrouble
25. čer 2010

@janulabj len tak na rychlo som hodila do googla: http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

janulabj
26. čer 2010

ďakujem za radu 🙂 takže originál mám kupiť,ok,a ty máš prosím ťa? oplatí sa mi to kupovať?splní svoju funkciu? 🙂

minitrouble
26. čer 2010

@janulabj - nie ja nemam. my sme mali pred 2ma rokmi ked este nebol original to chicco a bolo na prd - potom sme ho dali kamoske a odvtedy sme bez madla a v podstate madlo nemame na ziadnom kociku (aj ked k 2om kocikom ho doma mame ale nepouzivame) - podla mna to je vec dietata ze ci madlo chce alebo nechce ...moje baby madlo nepotrebuju ani jedna
takze ak chces kup - maly si zvykne a budete madlovy (len si ho potom nezabudni skladat pri kazdom skladani kocika aby si ho nezlomila 😉 ) ..kamoska ma to madlo a nevie si to vynachvalit 😉

lucenek
26. čer 2010

janula určitě se to nedá s rovnat origo a neorigo madlo....daleko líp sedí a je tak nějak fyziologičtěji upevněné pro dítě.....já kouúila nejdřív madlo chicco co pasovalo a pak toto, a fakt mega rozdíl

janulabj
26. čer 2010

@minitrouble ja som chcela koli tomu,lebo ked malý bude sedieť,polohovanie pod chrbátikom nejde dať až na kolmo,takže sa nebude opierať,tak či by to nejak pomohlo...neviem ...píšem jak tatar,ale neviem to inak opísať 😀

minitrouble
26. čer 2010

@janulabj - no to isto pomoze - on sa toho chyti a bude pekne drzat madlo s sledovat okolie 😉 🙂
a on este nesedi v tom kociku? 😕 ...bo nasa Simca sa uz zacala dvihat do sedu tak ze sa opiera rukami a zdviha sa aby mohla cumakovat von z kocika (madlo by jej branilo vo vyhlade zatial 😎 😅 )

lucenek
26. čer 2010

jani kukej u nás bylo to samé 😀

janulabj
26. čer 2010

dakujem baby,velmi ste mi pomohli v rozhodovaní,objednám origoš madlo 🙂
a Oliver nesedí,on je taký lenivý,leží a tak mu to vyhovuje zatial.... 🙂
tak ešte jedna otázočka ,vidím že máte tie podložky,aj nad tým premýšlam,malý sa dosť potí len tak bez...asi to tiež využijem že? díky hej a odkial to máte? ste zlatéé

lucenek
26. čer 2010

jani podložka je řekla bych nutnost už jen k tomu fakt že speedy není vůbec polstrovaný....
kukni na mimibazar sposuta šikovných maminek šije podložky an přání, šťastnou volbu 😉

minitrouble
26. čer 2010

@lucenek - prosim ta od koho mas tu kvietkovanu? lebo robila ju ta Marina ale pisala naposledy ze uz tu latku nema - tak ze ci nahodou aj nejaka ina nerobi takuto kvetovanu 😉 🙂

lucenek
26. čer 2010

minitrouble kdysi mi je prodala jedna mmina co ji měla, a já ji dala ke speedymu, když jsme jej prodávala, takže si nevzpomenu ani za boha, ale vím, že tento druh látky je vyprodaný.....nikde jsem na ni pak nenarazila

janulabj
26. čer 2010

hľadala som tie podložky ale na SK mimibazare som nenašla,neviete,asi len na českom nájdem že?

minitrouble
26. čer 2010

@janulabj len na ceskom - skus napriklad tu Marina Horemuzova alebo tak dako sa volala - a ta ma banku aj na slovensku a posiela aj na slovensko - takze v pohode bez problemov to s nou vybavis 😉 🙂

dahlia23
27. čer 2010

@janulabj my máme aj situ podložku, kúpenú na CZ MMB. Ale teraz máme tú origoš zmenšujúcu . Malý má sice skoro 70kg a niečo cez 7 kg, ale prišiel mi tam úplne stratený. Aj s tou neorigoš podložkou. To je skôr len na ochranu poťahu a trošku zmäkčenie. @minitrouble Zajtra ideme prvýkrát v šporťáku, konečne som sa odhodlala, som zvedavá, čo malý. Mám z toho blbý pocit, ale vo vaničke ho už neudržím, ked je bdelý

fifa79
27. čer 2010

tady je link na Marinu http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72252
Mám podložku od ní a je úžasná.

minitrouble
27. čer 2010

@dahlia23 inak dnes v tej zmensujucej podlozke bola romca a upne v pohode - stale tam bola stratena a to uz ma skoro 2.5 roka 😎 😀 😀
ale objednala som podlozku od jednej pani z MMB tak ked pride hodim foto 😵 😵 ...od mariny chcem objednat potahy do P&T 🙂

janulabj
28. čer 2010

dakujem,už som tej pani pisala,ešte mi neodpovedala,no len mam problem si vybrat,ma ich tam tolko krasnych 🙂 🙂

dahlia23
28. čer 2010

ja som asi vadná 🙂 boli sme dneska v tom športiaku vonku, malému sa páčilo, ale mne vadí, že na neho nevidím a nemôžem s ním komunikovať. teraz ešte spinká, myslím, že všetko ok, len ja pokukujem po novom kočíku, aspoň dočasne. manžel ma zožerie, mamina asi tiež. ale fakt mi vadí, že ho mám v smere od seba. príde mi taký malý....

minitrouble
28. čer 2010

@dahlia23 jooooj ved ak je on spokojny tak by som to neriesila - ak ho das tak aby si nanho videla tak bude on menej spokojny lebo bude vidiet len a len na teba a bude sa mu aj horsie zaspavat - ver mi mam to oskusane - mame 2 kociky ktore sa daju dat v oboch smeroch a aj tak v speedakovi mi obe baby najlepsie zaspia 😉 🙂

dahlia23
28. čer 2010

@minitrouble fakt? ja neviem... poobede som ho zas vytrepala v šporťáku. ale až keď som absolvovala cestu do škôlky pre Lenku v hlbokom. samozrejme, aj zaspal, bez problémov. lenže keď bol hore, tak si naťahoval prikrývku na hlavu a ja som stále musela zastať a potiahnuť mu ju dolu. a nemohli sme sa rozprávať, to mi vadilo. ☹
už som našla jeden jazdený kočík aj aj, mali sme tú istú značku športiak pre Lenku, tak uvidím, možno ho aspoň za čas kúpim. Lebo som z toho fakt nešťastná ☹ a pritom ten kočík je fakt úžasný. a máme k nemu úplne úplne všetko. hrozne ma to mrzí, ale neviem to v sebe prekonať ☹

janulabj
28. čer 2010

ahojte,tak podložka a navleky objednané...super...už sa tešíím,potom hodim foto,len sa tažko vyberalo,ma toho tak veľa 🙂
zajtra ešte objednám to madlo,a je to...len velmi drahé to je,teda mne sa zdá dost drahé...len dufam,že ho využijem 🙂
ohľadom spania,Oliver spi len v kočiari cez den,aj večer zaspí,a potom ho preložím tam....tak sa naučil,čo už,nenarobim nič. a ked sme na prechádzke ja na neho rozprávam,nakukujem,to je sranda cez okienko horné,bočné to ho baví 😀

kudelovazuzana
28. čer 2010

janulabj:
My máme podložku od této paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

Já už ji mám taky doma.
O tom madle taky uvažuju, jenom kdyby nebylo tak masný 😠

janulabj
29. čer 2010

@kudelovazuzana peknú tú podložku máte,ja som dala čo najjednoduchšiu,aby pani stihla ušit do piatku,idu na slovensko,tak mi ju pošle.+ navleky na pásy,pretože sme origoš stratili jeden.dohromady to vyšlo 18 eur.my máme tiež čierny quinny,takže sa hodí hocijaká.

dahlia23
29. čer 2010

my už máme doma aj druhy kočík. Ale speedi je speedi, to sa nezaprie. 🙂 Využijeme ho, možno tak mesiac-dva, potom definitívne ideme do nášho krásneho milovaného speediho. 🙂 Inak, my sme mali madlo už v cene. Aspoň teda myslím...

rainee
5. črc 2010

ahojte chcem sa spytat ci madlo aj plastenku dostanem kupit v akomkolvek obchode? a este ci je kociarik aj do zleho terenu a je dobre odpruzeny dakujem 🙂

dahlia23
6. črc 2010

@rainee no, neiviem, ako je to s madlom a pláštenkou, ale podložku do športiaka napríklad v predeti nemali, hoci quinny predávajú.
podľa mňa je to košík aj do horšieho terénu, záleží ako veľmi zlý terén chceš navštevovať. 🙂 a odpruženie je tak akurát, ja som spokojná. 🙂

minitrouble
7. črc 2010

@rainee co je podla teba zly teren? ...madlo a vsetky doplnky odporucam kupit na nete - okrem toho ze ta vyjdu lacnejsie tak mas aj istotu ze to tam maju na rozdiel od obchodov - zvacsa nik nedrzi v obchodoch doplnky o ktore je zriedkavy zaujem 😉

rainee
7. črc 2010

zly teren je podla mna tak do lesa, nerovny povrch atd. 😉 chodime dost na vylety a nas stary kociar zvladol Tatry aj Spissky hrad 😀 no a ked vidim tieto ubohe odpruzenia a alu konstrukcie ktore sa zlomia po par pouzitiach tak mam obavu. potrebujem pevny kociar s dobrym odpruzenim. a najlepsie celogumene kolesa aby som nedostala defekt 😀 no asi si dam taky vyrobit na mieru 😎

rainee
7. črc 2010

a tie doplnky by mali byt ku kociku automaticky, take madlo je podla mna dost potrebne, aj nanoznik a plastenka. tasku ozeliem a dokupim podla vlastneho vkusu.

minitrouble
7. črc 2010

@rainee podla mna quinny je pevny kociar s dobrym odpruzenim a chodila som po roznych terenoch a sme s nim leteli v lietadle kde bol hodeny spolu s batozinou a zvladal aj prechadzky po trave, po piesku a roznych terenoch ...ale zavisi co ty konkretne hladas ...ja nie som vysokohorsky typ a tak ti neviem povedat ako by sa spraval v lese ale podla mna v pohode - len ber do uvahy ze to je 3kolka ......
k tym doplnkom - my sme mali aj madlo aj nanoznik a oba som dala prec lebo sme to nevyuzivali - dokonca aj teraz kociky co mame s madlom tak casto to madlo nepouzivame lebo moje deti nie su madlove typy a nanoznik je u nas v PK uplne zbytocna vec - uplne staci kvalitny fusak ...cize mne osobne tie doplnky vonkocom nechybaju
plastenku nema ziaden kocik v cene pokial viem ....
ak chces kocik aj s doplnkami tak si kup Jane ale tam su tie doplnky aj riadne zohladnene v cene toho kocika - to si mozes kupit aj neviem co vsetko este ku quinnymu za tu cenu 😉 🙂