Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

jerryjanka
23. říj 2009

aj casual pasuje na speeda - myslimj že od všetkych trojkoliek to bude sedieť aj na speediho - len proste sa mi zdaju tie jane, casual a ine strašlivo drahe

mishusha
24. říj 2009

to su, ale mam moznost zohnat lacnejsie prave vintage...tak som bola zvedava...dakujem za odpoved 😉

xaverov
31. říj 2009

Jerryjanka: ja to spis zmerim. Az pujdeme v nejblizsich dnech ven 😀 , tak s sebou do kocarkarny vezmu metr. Ale je to fakt strasne kratky... Vpodstate to zakryva jen nozky, ani pas ne. 😕

jerryjanka
31. říj 2009

tak to je fakt divne - pošli mi do IP mailovu adresu pošlem ti fotku toho čo mam nafotene ja - tiež ručne šité

zuzka11
9. lis 2009

Holky prosim o radu - mam nove Quinny a zda se mi, ze by kola potrebovaly dofouknout 😕 😔 Musim mit nejakou specialni pumpicku nebo staci nejaka "normalni"? Moc diky za odpovedi, snad jste to tu neprobiraly.....

soanpe
9. lis 2009

zuzi.u kočárku je pumpa ve výbavě.ale stačí obyč 😉

kattum
9. lis 2009
zuzka11
9. lis 2009

Jej, ahoj Andrej, to uz se zase potkavame? 😀 Ja ji ve vybave nemela, kocarek mam od kamaradky, je nepouzivany, jen stal u babicky"kdyz by bylo potreba", ale pumpicku mi potvurka nedala.....takze staci normalni, diky.....na IP odpovim hned jak budu mit vic jak jeden prst, pisu pri kojeni 😀

tilly
21. lis 2009

potrebujem poradiť, oplatí sa vanička dreami? nie je príliš malinká? neviem, či sa mi ešte oplatí kupovať, malý má 2 týždne, 56 cm, ak tam chcem narvať fusak alebo nejakú hrubšiu deku...

erikasadek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
minitrouble
21. lis 2009

tilly - no podla mna sa oplati - ale kupila by som pouzivanu 😉
moja dcera sa na dlzku vopchala do vanicky este ako 10 mesacna - ta vanicka neni o nic mensia ako ostatne - len quinny na rozdiel od inych vyrobcov uvadza miery v tych najuzsich castiach a nie v najsirsich ako ostatni vyrobcovia (cim podla mna skodi aj sam sebe) ...ale ak mas moznost idealne je si ju vyskusat aby si nelutovala 😉

tilly
22. lis 2009

našla som ju na mmb za 70 eur, len neviem, či s tými adaptérmi bude pasovať na freestyle... aj keď mm je proti tomu, aby sme kupovali ešte aj vaničku...

maatkka
23. lis 2009

ahojte
neviete mi prosiiim poradit kde by sa dalo dokupit madlo na kocik quinny freestyle???
dakujem

tilly
25. lis 2009

baby, súrne by som potrebovala, ak niekto máte adaptéry k freestylu na dreami, kúpim, súrne, dííík, na speedi a ostatné idú iné adaptéry, na freestyle idú iné, predávajú sa len so športovým kočíkom, takže ak niekto máte len športiak, nebudete chcieť vaničku a adaptéry sú vám na dve veci, veeľmi rada ich odkúpim 😉
kontaktujte ma prosííím cez IP 😉

sisstin
10. led 2010

Zuzi: ty máš jakej rok? U těch nových už madlo je, já ho mám z inacafe, ale v tu dobu stálo snad litr 😕

zuzka11
10. led 2010

Siss - promin, jsem tu az ted, tygr dval a furt chtel kojit....ach jo.....ja rok nevim.....tusim, ze je rok a pul stary...kupovala jsme ho od kamaradky, uplne novy, je trosku milionar a mela ho uplne nepouzivany u tchyne, kam nejezdili 😀

zuzka11
10. led 2010

Da se ten rok nekde precist? 😕

sisstin
11. led 2010

holky, tak já si ho dneska na tom sněhu asi zničila 😒 něco se mi stalo s tou sedačkou, jakoby se pořád zaklápí, nejde dát dolehu a je spadlá celá, mi přijde, jako kdyby se to v tom ohybu zad a sezení zlomilo 🙄 konstrukce je v pořádku..nevíte, co s tím? Jestli to půjde opravit? My se zatím bez kočáru neobejdeme, musela bych si koupit jinej, z čehož teda fakt jako nejsem odvázana 😖

sisstin
11. led 2010

tak ted jsem to koumala doma, a nic s tim není 😕 normálně to jezdí, nic se neskládá..tak jsem asi debil nebo co 🤐 myslíte, že to moh skládat ten sníh? Je ho tu strašně moc, tak jestli to nějak na ten kočár netlačilo nebo tak 🙄

zuzka11
11. led 2010

Siss - snih - smejd jeden...pokud to nepujde, zkus zapojit nejakeho technickyzdatneho chlapa...tak doporucuju nej´driv nejaky servis....to vyjde urcite levneji nez novy kocar.....

sisstin
11. led 2010

zuzi: no fakt to vypadá, že je to v pořádku 😕 jestli mi ten sníh na to nějak zespoda netlačil..fakt tu je závěj jak svina 🙄 táta mi na to ještě mrkne, ale asi to bude fakt dobrý 😕 ale jako ve sněhu fakt nevyjíždějte, to se vůbec nedá 😕

zuzka11
11. led 2010

Ja se ani nesnazila, dneska jsem Adama vzala do nositka a bylo.....ted tu busi do hrazdicky, rad ze je doma v teple 😀 Jsem rada, ze je to OK...-

leryl
11. led 2010

teda holky, Vy mě děsíte,zítra se chystám do Prahy,tak snad to přežijem 🙂

dahlia23
13. led 2010

ahojte,
my tiež chceme kúpiť Quinny Speedi, teda zatiaľ je to favorit. viem, že niektoré z Vás písali, že by za tie peniaze kúpili radšej bebe konfort high trek, lenže ten má kamoška a mne sa teda vôbec nepáči. 😀
len neviem, ako je to s fusakom. vojde sa ten origoš aj do vaničky? mám termín 27.2., možno nám ho už nebude treba, ale mamča to chce kúpiť všetko komplet.
na tašku som tu tiež moc chvály nečítala, je to fakt až také zlé? ja neviem, ale mne sa tie ceny zdajú v pohode, veď toľko už pomaly stoja u nás aj poľské kočíky 😅

zuzka11
14. led 2010

Dahli - nevim, mam Emites 3v1 a super........a jinak jsem s kocarkem maximalne spokojena 😉

kaa
14. led 2010

Dahlia- taky mám emitex 3v1 a s kočárem jsem spokojená, neměnila bych.

Holky, nemáte někdo fotku jak vypadá kočár s nánožníkem od emitexu??

dahlia23
14. led 2010

zuzi, kaa, díky, ste ma potešili , že ste spokojné. tak nakoniec to bude tento kočík, bez debaty, len mi volali z obchodu, že ktorú farbu. tak som to nechala na maminu a sestru. rozhodnutie padne medzi fudge a twilight. máte niektorú z nich?

sisstin
14. led 2010

dahlia: já mám fudge..a je to taková univerzální barvička.. hnědo-béžová 😉 já jsem s origo fusakem max. spokojená, je neskutečně teplý, ale přitom tenký...dá se odepnout vrchní část...a když není velká zima, tak můžete mít jenom spodek pod zadečekem a zádíčkama 😉

do korby nevím, jestli se vejde..já měla až sporták 😉

dahlia23
14. led 2010

no, vyzerá to tak, že budeme mať tú fudge, ale som povedala, nech mi to neprezrádzajú, takže budem mať prekvapko 😀
mamine sa tiež veľmi páčil ten origoš fusak, že je úplne úžasný, aj segra bola unesená.
a v obchode im povedali, že sa ten fusak vojde aj do vaničky, tak snáď vedia, čo hovoria. predavač vyzeral byť fakt zlatý, lebo ešte volali, že ako je veľký výťah, že do niektorých majú problém ten kočík ľudia napchať. tak fakt myslel na všetko. 🙂

kaa
14. led 2010

Já mám raven, černo-šedý, perfektní 🙂 Já nemám origoš fusak, tak neporadím 😒