Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

jerryjanka
12. led 2012

@dosa tak daj vedieť 😀

mirka099
25. led 2012

Ahojte... snazila som sa precitat maximum z tejto temy...
zhanam madlo na quinny speedi... viem ze pasuju tie z chicca st 04 ..teda dufam 😅 Ale kde sa prosim vas daju zohnat??? Nechce sa mi kupovat original za vyse 30 € 😢
Prosim dajte mi vediet, dakujem za pomoc

jerryjanka
25. led 2012

@mirka099 to madlo už sa nevola tak, to chicco sa už nevyraba vyraba sa teraz iny druh ja som kupovala toto iste madlo na zappa tiež tam pasuje, ale aj tak vyšlo as poštovnym 20 eur, ja byť tebou radšej kupim original možno na ebay ho najdeš lacnejšie alebo ak by niekto predaval kočik s madlom tak by predal aj madlo zvlasť

jerryjanka
25. led 2012

@mirka099 je to myslim madlo na Chicco multiway to ma ovalnu rurku myslim

mirka099
25. led 2012

@jerryjanka dakujem.... na e-bay nie je, uz som pozerala 😖 asi mas pravdu, idem asi objednat to, co si napisala... ja ja som nasla za 30 € s postovnym 34 € no dakujem pekne... chcela som sice investovat do neho kusok menej, ale aj sa bojim ci to zas bude dobre pasovat ...

a aky typ zappa mas ty? pasuje ti lahucko???

mirka099
25. led 2012

píšu tam, že sa nedá okamžite objednať, nakolko uz on prejavili zaujem viaceri... no uvidim, pockam 😒

ia.
25. led 2012

aho holky, prosím dotaz jestli některá víte - mám golfky quinny zap, můžu na ni "nacvaknout" vajíčko maxi cosi? mám i speediho, ale ten spodek je objemnější než zapky. díky

jerryjanka
25. led 2012

mam zapp xtra no pasuje v jednom mieste perfektne to chicco - nižšie a vyššie len nasilim
@mirka099

@ia. ano na zapp ak maš adaptery ide aj vajičko - ide tam aj vanička ale to vraj nedoporučuju

ia.
26. led 2012

@jerryjanka díky, vyzkouším. Tzn. že z toho kočáru nesundávám ten posed, ten kočár jakoby zůstává tak jak je, jen přidělám adaptéry?

jerryjanka
26. led 2012

@ia. maš zapp obyčajny alebo xtra - pri xtra davaš dole sedačku, pri obyčajnom bud ak maš našité kliny a da sa dať trocha do polosedu tak sa da dať maxi cosi aj na poťah, ak nemáš našité zväčšovanie ľahu musiš dať poťah preč uplne inak sa ti tam sedačka asi nezmesti

iwky
26. led 2012

Baby, rozmýšlam nad kúpou quinny speedi na jar, aby som mohla s malou chodiť na korčule. Poraďte mi tie ktoré ho máte, či by bol vhodný ... je tam brzda čo je výhodné, ale nie je kočík príliš ľahký? 🙂

jerryjanka
26. led 2012

nemyslim si že by bol moc ľahký, a super je ako si pisala ručná brzda - ale ak ho chceš na korčule kup novy alebo len malo jazdeny.
@iwky

mirka099
26. led 2012

@jerryjanka preco? lahko sa "vyhega" ? 😕

jerryjanka
26. led 2012

@mirka099 ani by som nepovedala ale na korčule potrebuješ fakt kvalitu, a hlavne na 100% funkčné brzdy a to ti pri kočiku starom 5-6 rokov nikto nezaručí.

janika84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monikabr
2. únor 2012

Ahojte baby aj ja rozmyslam nad kupou quinny speedi koli korculovaniu ale vaham nad chiccom S3, ide mi hlavne o rucnu brzdu.viete mi dakto poradit?

ia.
2. únor 2012

@monikabr já mám speediho, u prvního syna jsem jezdila na bruslích pořád a supr. Brzda perfektní, žádný problém jsem s ní neměla..

monikabr
2. únor 2012

@ia. diky za odpoved

janika84
2. únor 2012

nas vylepseny speedi 🙂 strieska,nanoznik,uplny sed

janika84
2. únor 2012
sakura77
3. únor 2012

@janika84 jej,parada,tu clonu si tam všila ci je len nejak pripnuta?

janika84
3. únor 2012

@sakura77 vsila,ale da sa vyparat keby vadila.na tretej foto je vidiet ze sa da uplne schovat takze ok 🙂

blanka.k
6. únor 2012

Ahoj,mám dotaz...mám koupenou vaničku Quinny Dreami Freestyle + adaptéry, kterou prodávám, paní má podvozek Buzze, bude to pasovat s adaptéry na Feestyle, nebo ta "díra" na kočárku na adaptéry je jiná dle typu kočárku, jiné adaptéry jsou na Buzze, jiné na Speedi....? Předem díky za odpověď!

jerryjanka
6. únor 2012

každy kočík ma iné adaptéry takže si ich pani bude musieť zohnať ak ich nedostala ku kočíku
@blanka.k

sjuzi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malekacatko
12. únor 2012

@janika84 ahoj, a pls. das aj nejaky aspon strohy navod ako na vsitie tej clony alebo je to tajomnstvo? dakujem

janika84
12. únor 2012

@malekacatko ahoj. neni to tajomstvo 😉 usila mi to jedna pani z ceskeho mimibazaru.ja som si to tam potom rucne nasila...

iwky
18. únor 2012

ahojte .-) tak som sa rozhodla zatiaľ na 90% pre kúpu speediho, ale chcem sa opýtať, či sa Vám v zime do toho jedného predného kolieska nezasekava sneh. Mám teraz Abc design rodeo a keď je viac snehu tak vôbec nechodíme von, lebo sa mi tam narve kopa snehu a nepotočím kolieskom, a samozrejme mi to nejde odtiaľ potom vybrať ak sneh trochu primrzne ☹

jerryjanka
18. únor 2012

@iwky tak toto sa mi ešte nestalo za ten rok čo ho použivame aby sa nan tak sneh nalepil, možno ti ešte odpovie niekto iny ale mne sa to fakt nestalo. akurat ked sa mi nechce aretovať koliesko tak v snehu beha 😀 ale keby som sa zohla a zaaretovala ho tak by to bolo v pohode