Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

jerryjanka
14. črc 2008

lucenek takže ked sa kupi kočik je to v tom ale niekto to predaval bez toho? alebo dokupoval niekde dalšie?
fuha ja sa nevyznam ale raz tento kočik určo chcem

iza
autor
15. črc 2008

janusa:
tak v základní výbavě je :
hluboká korba+konstrukce kočárku,pláštěnka,deka, síťka proti hmyzu,korba má vypolstrování(pratelné)a takovou jako vložku s potahem(taky pratelnou),košík,pumpička,kryt na korbu(dřív se tomumyslím říkala slída 😅 )....pokud čekáš mimi v říjnu vejde se ti v pohodě do hl korby i v březnu 😉
sporťák - ten nemá žádné jiné vybavení....tznmusíš dokoupit pláštěnku(doporučuju originál),pak si můžeš koupit madlo od Chicca, slunečník nebo clonu, taky se dá na MMB dokoupit nánožník
fusak mám originál,ale myslím, že tu holky mají i od Emitexu(nebo jak se to píše)
taška-já mám zase origoš,ale jde dokoupit jakákoliv 😉
lucenek: jáchymek se narodil koncem července a ještě v únoru byl v hl korbě(i s fusakem)...a to rozhodně není žádnej drobek

sisstin
15. črc 2008

holky, jak teda s tou snůrkou do sedu? vždyt to n ejde vytáhnout už nijak 😕 mně to zatím teda fakt nevadí, furt ho máme v tý nejnižší..ale co když pak pozdějc? 😕

lucenek
15. črc 2008

iza tak to je fajn snad to s tou délkou užitnosti korby bude i u nás 😉
sis kdosi psal že dával polštář...asi to jinak neúpůjde....ale nefim, kdyby s něco vymyslela, tak se pochlub 😉

sisstin
16. črc 2008

spíš by to chtělo, aby sem napsal někdo, komu už dítě sedí..třeba kamarádka ho kvůli tomu prodává, malej e vzteká, že si nemůže pořádně sednou, nepustí ho ty kšíry a kdyby mu je povolila, tak zas vypadne ven 😕

lucenek
16. črc 2008

no sis musíme počkat....až se mamina se sedícím kinderem ozve co a jak.... ☹

minitrouble
16. črc 2008

baby - ja neviem ale minule som videla jeden parik na korculiach a vnutri sedelo asi 4rocne dievcatko a tak sa s nim korculovali a to uz je teda riadne velke dieta a v pohode tam bolo pripasane a sedelo - tak ja neviem 😉 😝

iza
autor
18. črc 2008

sis..mě dítě sedí..a v kočáru si nestěžuje..mě to jde dát do takovýho hooodně velkýho sedu,ale někdo tu psal,že prodloužiltu šňůrku a že pak to jde dát do absolutního sedu i lehu...jinak u nás když chce jáchymek absolutně sedět tak se přitáhne za madlo(Chicco) a drží se a sedí

sisstin
18. črc 2008

iza:no jde to dát do asi 60-70stupnů ten sed, což mi přijde málo..a když sedí, tak mu nemusíš povolit ty kšíry? Právě ta kámoška mi říkala, že když si chce sednout, tak mu musí ty kšíry uvolnit a pak, že by ji vypad 😕 jinak mi taky přijde logicky, že se chytne za to madlo a sedí bez opěry..jinak vytáhnout tu snůrku fakt nechápu jak 😕 ona sice dlouhá je, ale nevím, jestli je to tak u všech, ale i když mám kočár v tý nejnižší pozici..tak ta snůrka dost čumí ven..prostě dlouhá je..ale od tý podložky a ne v tý podložce na záda, jestli mě chápeš 😉 to se prostě dá toho toho max. sedu a víc to prostě nevytáhneš 😕 😕 😕

xaverov
19. črc 2008

Trochu z jinyho soudku,funguje vam holky u Speedaka nozni brzda na obe dve zadni kolecka? Mne totiz funguje jen na jedno a nevim, zda je to zamer vyrobce ci vec k reklamaci 😕
Jinak k tomu sedu u sportaka bohuzel neporadim 😒, ale nejaka holcina to tu psala, ze si to prodlouzila... Jak, netusim...

iza
autor
19. črc 2008

xaverov mě funguje na obě...

sylvar
19. črc 2008

funguje na obě kola 😉

malá taky jezdí tak, že se drží madla a je hrozně důležitá 😀

iza
autor
19. črc 2008

sisssnažímse najít kdo a kde topsalo tompolohování zádíček..jaksi to vylepšil..ale nějakto nemůžu dohledat 😅

mon25
20. črc 2008

caute,

add brzda - mne hapruje uz dlho, niekedy to vobec nejde zosliapnut, teda ani zabrzdit, ako keby to bolo zaseknute, segra ma ten isty problem a ten isty kocik 😒

add sed - tiez som najprv riesila, ze to nejde dat uplne nakolmo, ale maly si nestazuje a je to pre neho aj pohodlnejsie, ked sa moze opriet do pololehu ani si vlastne neviem predstavit, ze by sedel uplne kolmo, podla mna by na nerovnom terene prepadaval dopredu v tomto veku ( 9 mes )

este k slnecnej clone - bolo tu pisane ze ta clona z www.ecipisek.cz nejde pripevnit na Speedi, tak my ju mame slo to sice tazko ale je tam 🙂 a sme max spkojni

lucenek
21. črc 2008

já furt nevim jak ten speedak jezdi a funguje bo to moje kindero je klíště.....
Sárušo vyléééééézzzzz

iza
autor
22. črc 2008

lucenek...asi se sáře nechce do tohohle hnusnýho počasí... 😉

nelika666
22. črc 2008

mon25 - ked brzdy premazes, pojde to... 😉

xaverov
22. črc 2008

ok, diky , holky, vcera uz to slo, tak nevim, asi byl kocar nejak docasne ochrnutej...

sylvar
22. črc 2008

Sárušo,vyleeeeez!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucenek
22. črc 2008

holky nevyleze...nález tak odpovídá začátku těhu..zabetonoiváno..a já budu kočárkovat kdy....hrůza 😝

alififi
30. črc 2008

tak nakoniec vyliezla 😉

lucenek
30. črc 2008

jo.... a stálo to za to 😉

sisstin
6. srp 2008

čus baby, tak Tygr už konečně sedí 😉 sed jsem vyřešila tak, že mu nedávám ty popruhy na ruce, jen kolem bříška, takže když chce, tak se drží madla..a když ne, tak je v pololeže a těžkej relax 😎

sisstin
6. srp 2008

jo..a ten nánožník mám od Emitexu..je tam psaný, že je přímo na větší trojkolky typu Quinny..mám béžovej a perfektně pasuje 🙂

nikap
6. srp 2008

Ahoj holky,
mám 14 měsíčního prcka a sed jsme vyřešili pomocí pásku. Mrkněte na MMB ID 95524 - to jsem já a jukněte do rodinných.

Se Speedim jsem max. spokojená, jediné - vidím v tom, že nejde dát po i proti směru jízdy 😖

sisstin
6. srp 2008

nikap: fotku vidim, ale stejně to moc nechápu..mohla bys mi popsat, jak je to udělané? 😉

lamia
6. srp 2008

Holky já Quinny v pondělí prodala,protože budem používat sourozeneckej,ale sezení do úplného sedu jsme na sporťku vyřešili nákupem široké černé pásky v galanterii plus dvou secvakávacích spon (takové ty jak se jima třeba zapíná ledvinka kolem pasu apod,prostě nevím jak se to jmenuje 😀),které jsme upevnili páskama na ty postraní tyče,tu hlavní pásku podvlíkli pod sedačkou a zkrátili tak,aby dítko úplně sedělo,pak secvakli - bylo to rozepínací z obou stran,takže nebyl problém rozepnout ani když dítko usnulo a hlavu mělo narvanou na jedné straně boudy,tu polohovací šňůrku pod sedačkou už jsem potom vůbec nezatahovala a v podstatě jsme fungovali na dvou polohách - sed se zacvaknutejma sponkama a leh po jejich uvolnění,bohatě to stačilo a k naprosté spokojenosti....jinak prodloužením těch origoš pásek po stranách sedačky se dá i víc položit,ale není to teda úplně do lehu. Škoda že jsem to nenafotila než jsme to prodali....

nikap
6. srp 2008

sisstin: koupíš v galanterii secvakávací sponky jako psala lamia a pásku nebo pokud neseženeš, tak kup ve zverimexu vodítko (z toho to mám já 😀 ) sešiješ a provlíkneš kolek konstrukce zhruba v místech, kde máš boudičku a potom to nastavíš podle potřeby a hotovson, ty původní pásky vůbec nepoužívám a stačí nám dvě polohy na sed a hajání

další zlepšovák je kšilt na boudu místo clony a slunečníku mrkni zde: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=119...

mám ho taky a bomba a v zimě nepofučí a v létě nepaří

makinka.1
6. srp 2008

Ja mam Speediho od kamosky a zatim jezdime v korbicce.Ted se mi stalo,ze pri skladani,kdyz se zmackne to tlacitko na rukojeti,tak nezajede na leve strane ten caplicek,musim ho rucne zamacknout,aby se dal slozit.Asi se to bude muset rozebrat,ale bojime se do toho hrabat a davat kocar do opravny,to nejde.Nemate tip?On to teda velkej problem neni,ale preci jen...

ena
6. srp 2008

inak, tuto temu by si mali precitat vyrobcovia quinny a potom by uz ten kocik bol fakt dokonaly 🙂