Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

holis84
24. únor 2009

lucenek moc diky tak ja asi pujdu do speediho kdyz je lepsi pro miminko 😀 kdyz mu nevadi jit v zime do sportaku tak proc ne ja stejne neplanuju delat dlouhy tury po meste v takovymhle pocasi 😀 😀 😀 jee uz aby to bylo. a co barvicky ty se ti nevysisovalina slunicku nevim totiz jakou barvicku vzit budeme mit chlapecka

lucenek
24. únor 2009

holi určo v zimě bude mimčo víc ve sprtovní nástavbě speediho chráněné než v buzzíku mj názor.....ale nelíví se ti bébe high trek nebo peg perego GT3???jako jsou lepší jak speedi..nemaj tak široký rozchod kol a sproták se dá po i proti směru a je víc kryté mimčo ....já bych už šla do těchto dvou 😉

lucenek
24. únor 2009

ježiš píšu jak tatar doufám, že rozumíš 😅

holis84
24. únor 2009

lucenek koukala jsem na oba dva ale me ten quinny prijde takovej o moc vznesenejsi 😵 vis tak hezky vypada a stejne deti chteji pak uz spis chodit no ja uvidim moc diky za typy. mam jeste spoustu casu ale uz ted nevim pro co se rozhodnout.

lucenek
24. únor 2009

jj já bych šla fakt to gt3 asi víc opravdu ale uvidíš sama do sportáku je sice větší, prostornější oproti buzzíkovi, ale fičí, u GT je gráněný lepší polohování zad...jako o značce to fakt není....quinny je kvaliutka ale už sjou lepší 🙂

veronikahel
24. únor 2009

holis, tiez sa pridavam k lucenek, speedi je super, ale vadi mi, ze nemozem otocit maleho k sebe. ked fuci, tak mu strasne slzia oci... alebo aj ked trochu snezi, alebo prsi, hned ide vsetko na neho 😝
volila by som taky, ktorý sa da na obidva smery otocit...
a vanicka je uz skoro pri vsetkych kocikoch cca do 6.mesiacov... to quinny ma este jednu z tých väčších...

holis84
24. únor 2009

holky jeste ze existuje konik teda 🙂 tak kdyz je to tak na prd ze se to neda otocit neni tedy lepsi ten BUZZ? jeste se mi libi i CasualPlay S4 jenze je drahej 😔

lucenek
24. únor 2009

není lkepší je fak malej a mín krytej v zimě hlavně....fakt bych šla do gt3 viděla jsem naživo 😵 😵 😵 ale nejsem tu od toho tě přemlouvat 😉

tobi08
24. únor 2009

Holis, ten casuplay ťa bude stáť asi toľko, čo speedy. Pozri si poľské stránky. Ja som bola dlho rozhodnutá pre tmavo modrý speedy, ale už až tak nie, teraz sa rozhodujem medzi casuplay S4 a Peg Perego 3.
Casuplay by ma v Poľsku vyšiel tak na 8000 Kč-šporťák aj s nánožníkom, vložkou, pláštenkou a Peg PErego asi na 12000 Kč. Speedy výde okolo 8000 Kč ale bez nánožníka, vložky, .....
Tak ja už neviem.....

lucenek
24. únor 2009

jj je to fakt holý kočár není tak drahý, ale ty dopňky jako ty sou mastné...pokud nekupuješ v sadě prodraží se to jako fakt

veronikahel
24. únor 2009

holis, alebo ešte jedine buzz... ma ešte aj nejakú XL väčšiu športovú časť pre väčšie dieťa...
a buzz je tiež dosť drahý...

holis84
24. únor 2009

holky moooc dekuju za nazory kazdopadne si jich moc vazim 😀 ja tedy uvidim musim se rozhdnout i podle financi, koukala jsem na britskej ebay ale tam nemaji vubec casualplay asi tam neni distribuovany a peg perego je tam nejaky straasne levny no jdu to podrobne prozkoumat

lucenek
24. únor 2009

jdi 😀 a pak písni

ve24
25. únor 2009

dobrý den, prodávám zlepšovák na quinny speedi na sezení. taky se namakáte než kočárek posadíte a stejně je to polosed? S tímto to bude hračka. Kamarádky, kterým jsem to ušila i zákaznice, které si to ode mě koupily tak jsou spokojené. Neváhejte 100,- i s poštou to si myslím není vůbec hodně a za ty nervy to určitě nestojí 🙂

lucenek
25. únor 2009

ve já si to udělala sama za polovinu 😀
pásek sokoba jehla a nit a je to....náklady v hornbachu cca 55Kč

achalteke
8. bře 2009

ahoj holky, chtěla bych si koupit quinny speedi (korba+sporťák+podvozek) a pak zvlášť autosedačku maxi cosi cabrio fix a zajímá mě, zda se dá autosedačka na tento podvozek nacvaknout i bez adaptérů, nebo je potřebuji?
Pardon, ale jsem naprostý laik 😉

chymenitta33
8. bře 2009

Ahojte cicky🙂)

potrebujem poradiť mala som defekt na zadnom kolese a teraz kuki prídem domov a predne mám defekt ako to mám tu dušu vytiahnuť ked to je na pevno??Dakujem

chymenitta33
8. bře 2009

teda viem vybrať to predne s kočíka ale tie boky ako to vyberiem, aby ste ma pochopili

lucenek
8. bře 2009

alchateke potřebuješ na ty adaptéry se svaká korba i sedačka...taže stačí jeny 😉
chym to nefím já nepíchla zatím ťuk ťuk

achalteke
8. bře 2009

aha tak to je bezva, takže když nacvaknu korbu, nacvaknu i sedajdu...díky moc 😉

chymenitta33
9. bře 2009

lucanek--dakujem za snahu🙂

lucenek
9. bře 2009

a celé kolečko sundat a odnést někam nepůjde???

midka
9. bře 2009

neviete mi poradit, ci do Quinny pasuju tie farebne podlozky z Casualplay S4?

jerryjanka
9. bře 2009

midka velkosťou ano 😉

midka
12. bře 2009

Maminy, ktore mate Speedi, vozite tam aj 2-2,5 rocne deticky, ake pouzivate vtedy nanozniky, ak som dobre hladala, tak Speedi nanoznik nema ☹ . Ako to potom riesite? Lebo rozmyslam kupit malemu novy sportak, ale neviem, ci ho dostatocne este vyuzijeme.

chymenitta33
12. bře 2009

kočenky defekty už mám hotové🙂)dakujem za pomoc ide to rozšrobovať tie boky na prednom🙂

lucenek
12. bře 2009

midka já mám emitex nánožník černý na velkou trojkolu a našila jsem si na něj logo quinny tož mám emitex quinny 😀 jsem to ale padělátor 😀 😀

midka
13. bře 2009

ako ti tam drzi, na cvoky, na suchy zips...

nikol_79
13. bře 2009

ahojte, neviete poradiť kde kúpiť adaptéri na quinny speedy? alebo nepredáte náhodou niekto? ďakujem. 😉

lucenek
13. bře 2009

midka na takové spony třeba u lyžařských kalhot co jsou pásky tak na tom je to na gumičce