Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

domeenika
22. zář 2008

ahojte, tento kocik som mala... mozem povedat ze original nanoznik neexistuje.. ja som kupil od casualplay.. perfektne sedi

minitrouble
29. zář 2008

baby tak som dnes skusila kamoskin nanoznik zo Jane a sadol uuuuplne perfektne - a je super hruby - tak ho idem objednat 🙂 - tak ak niekto chcete nanoznik ktoty je fakt hruby a najma riadne vysoky tak tento zo jane sedi fakt super - ked mi to pride tak vam nafotim a poslem link 🙂

noangel
29. zář 2008

jeee super zpravy o nanoznicich. akorat ted nevim jestli si objednat jane nebo casualplay 🙂

minitrouble hod prosim link nezapomen 😉

noangel
29. zář 2008

jeste varovani k nanoznikum. objednavala jsem si v kvetnu na MMB u te pani co tu byl odkaz co sije podlozky i nanozniky a do dneska nic nemam porad mlzi do mejlu atd........

hankka
30. zář 2008

Noangel, fakt? Já si nánožník objednala a měla jsem ho do týdne doma. A sedí perfektně.

noangel
30. zář 2008

hankka bohuzel porad cekam a to uz me pred 2 tydnama psala ze to posila 😠 teda ze posila podlozku a nanoznik ze me prijde od jine pani 😝

ted uz ma ale smulu objednala sem ten nanoznik na jane v tomhle pocasi ho uz fakt potrebuju

hankka
30. zář 2008

Tak to je fakt smůla :(.

minitrouble
30. zář 2008

noangel - no este mi neprisiel - tak neviem kedy dorazi - ale hned potom nafotim 🙂

veronikahel
1. říj 2008

ahojte! tu sa da objednať madlo http://babymarket.sk/index.php?page=view&code=1.... a nemusíte sa báť, že bude deťom zima v quinny fusaku, je z goratexu, tiež výplň vaničky, autosedačky a malého fusaku maxi cosi... takže naň netreba ani nánožník, je aj nepremokavý.... my ešte používame aj slnečník a dáždnik v jednom casualplay, keď slabo prší, tak nedávame pláštemku, ale len vystrieme nad malého dáždnik...

ivulienka22
1. říj 2008

Ahojte babušky, tak to madlo nemajú nikde!!!!!!!!!!!! Všade ho majú poobjednávané cca 2 mesiace a nikde ho zatiaľ nedodali!!!! Všade to majú len sľúbené a stále im to nechodí!!! Už ma chytá panika!!!!!!
Ozaj baby a čo v tomto čase?? Včera som poskladala šport.časť, len neviem-čo tam malého len prikryjem dekou? Asi na to treba aj ten nánožník, nie?? Viem že na ten fusak už nánožník netreba, ale v takomto čase-nečase?? ako prikrývate vy svoje ratolesti??

lucenek
1. říj 2008

Tak jak říkám v Ostravě je, chcete někdo polsat? za 349 prodejní cena

ivulienka22
1. říj 2008

Lucenek, si zlatko!!!!!!!! Prosím ťa ak sa ti dá pošleš mi ho?? Júúj aká by som bola šťastná ani nevieš. A môj manželík tiež. Normálne chodíme po predajňach, hľadám na nete, obvolávame predajne a nič. Daj vedieť či by sa ti to dalo preposlať sem na SR.

alififi
1. říj 2008

noangel, myslis pani mamaa2certi ? ja som jej pisala minuly tyzden-neodpisala
asi ma moc prace
ale tiez uz to asi budem muset riesit

noangel
1. říj 2008

alififi presne ta. vim ze ma hodne prace proto jsem to objednala uz v kvetnu a do dneska nic ☹

peluska
3. říj 2008

Ahoj pridam se do diskuze,mam tak Quinny speedi-kolekci snad 2006,nyni ocekavame narozeni sveho prvniho ditete a tak se taky rozkoukavam po doplncich na tento kocarek.Vcera jsem psala email primo na dodavatele Quinny zda je mozne sehnat original madlo Quinny a bylo mi odpovezeno,ze madlo bude u kolekce 2009,tak doufam,ze bude pasovat i na ty starsi kolekce.

veronikahel
4. říj 2008

peluska, quinny nemení konštrukcie, ale iba farby, takže ti to bude pasovať... a tu je to madlo http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx...

lucenek
4. říj 2008

ivi mám ty madla stály 379kč jsou origoš zabalená s návodem

peluska
4. říj 2008

Veronikahel mrkla jsem na ty stranky,vsimla jsem s ii podlozky do sportaku-dobra vec,tak jestli to nebude k dostani tady u nas a tak to vse koupi manza v Nemecku,jeste by mohli vyrabet ten nanoznik.

veronikahel
4. říj 2008

my sme menili šporťak na jar a spomenula som si, že sme niekedy ako nánožník polužili kryt z vaničky. Malý mal nožičky hore, takže to držalo 🙂 teraz používame už fusak, ale keď bolo teplejšie mali sme iba deku, stačila...
možno quinny začne vyrábať aj nánožníky, už začali s madlom a podložkami... 🙂 a peluska, myslím, že aj keď to budú mať u nás, tak v Nemecku kúpiš určite za lepšiu cenu, my sme tak kupovali v Taliansku quinny zapp.

nikap
5. říj 2008

jerryjanka : redukci pro malé děti, aby tolik nelítali v kočárku. Něco na styl vložky do kočárku, které šije třeba maminka na MMB ID 1168, tak něco v tom stylu

Jinak Vám dámy musím oznámit, že nový vůz je PAN kočárek. Maximální spokojenost. Oproti Speedi je sice o 4 kg těžší, ale to je vykoupeno tou otočnou sedačkou po i proti směru jízdy. Sjeli jsme s ním celou dovolenou po lesích atd i po horských cestách.

lucenek
7. říj 2008

holky objevila jsem dostatečné zásoby madel ct 0.4 pasující na speediho na netu www.babylife.cz, za cenu sice vyšší než u nás v obcodě, ale dá se 466Kč 😉

minitrouble
10. říj 2008

ahojte baby, dosiel mi nanoznik Jane - ak chcete pozrite si ako to vyzera na speedym - pre mna uplne idealne - moje dieta je zakryte az po usi - cize mu tam vobec nenafuka 😉 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
ked pojdete smerom do prava sipkami tak su tam dalsie fotky (zboku, a ked je nanoznik zhrnuty kusok dolu)

veronikahel
11. říj 2008

minitrouble, videla som ti v albume, že máte na zem tie penové puzzle - podložlu pod malú. kde sa to dá kúpiť? kupuje sa to po jednom kuse? a kolko to stojí?

minitrouble
12. říj 2008

veronikahel - mame to z dracika a vsetky co su tam tak boli v jednom balicku - stalo to okolo 200sk ten balik (cisla od 1po9) - ale asi by som odprucila kupit hned 2 - len my mame zatial maly byt tak mame len jedno - ale inak 2 by boli tak akurat aby sa dietatko mohlo aj kusok pohnut po nich 🙂

noangel
12. říj 2008

minitrouble diky moc za ukazku nanozniku 😵 je fak supr a barvu mam vyhlidlou stejnou takze jdu ho objednat

btw od pani z MMB me dosel pred tydnem mejl ze posilala naky zasilky a ze ma reklamace ze nedosly jestli me to uz doslo ovsem stale nic nemam ☹

michalka12
13. říj 2008

Ahojte, prosim prosim poradte mi, kto ma kocik Quinny speedy, ako sa rozklada ked ho uz mate zlozeny . My sme sa totiz zabudli v obchode spytat, a nevieme ho zlozit 😀
dakujem

kykynka
13. říj 2008

mamušinky prosím prosím jdou na adaptery quinny buzz a quinny speedy sx i autosedačka od x-laneru? ☹ písněte mi do id díky

veronikahel
14. říj 2008

michalka, otvoríš na bokoch rúčky tie krytky, ktoré otváraš, keď polohuješ rúčku, potom na rúčke je šedý gombík, ten zmačkneš, zatlačíš na rúčku a už sa skaldá... keď ho pôjdeš zložiť, na ľavej strane je čierno, červený háčik, ten odopni s čierneho malého gombíčka a zase rozkladáš, dáš rúčku tak, aby nad krytkami trčali na každej strane, strieborné guličky, alebo ako to mám nazvať 🙂 , nastaviš si rúčku ako potrebuješ a zatvoriš bočné krytky a je to 🙂 no, dúfam, že to pochopíš 🙂 a ak nemáš ešte ani kolesa, tak tie sa iba nakliknú, a ak máš zaaretované predné, tak potočíš do boku, tak aby to puklo... veľa šťastia! 🙂

noangel
14. říj 2008

michalka taky nam trvalo nez sme na to prisli 😅 nechapu proc k tomu nedaj poradnej navod 😉

konecne me dosla podlozka i nanoznik od pani z MMB sem v takovej zazrak uz ani necekala a je oboje fakt super