Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
22. lis 2008

holky ted jsem kukala na sporták co a jak ažbudem přesedlávat a sjou tam takové dvě černé plastové součástky označené L a R jako levá a prav¨á, ale kam s nima?????

sisstin
22. lis 2008

lucenek: to j sou adaptéry ne? 😕

lucenek
22. lis 2008

jo? hm uvidím až budu sedlat když tak to fotnu a písneš co to je 😀

veronikahel
22. lis 2008

lucenek su v tvare obdlžnika a maju malý okrúhly otvor?? ak ano, tak to je namiesto adapterov, na ktorých je korba. ked sa dava sportak, tak adaptery sa daju dole a namiesto nich sa daju tieto krytky 😉

sylvar
23. lis 2008

holky, tak jsem si objednala nánožník u té paní na mmb a bude v barvě našeho kočárku za 350,- to je super.už mi ho šije, jen jí musím poslat penízky a příští týden ho tu mám,jsem zvědavá, sice máme fusak beránka,ale ještě to pojistím nánožníkem 😉

janula34
23. lis 2008

Sylvar, nanoznik mam aj ja od nej, je super, teply, takze na zimu sme pripravený 😀

lucenek
24. lis 2008

začínám byt nasratá na emitexácký nánožník...kdo ho máte asi tak good nedrží že?

veronikahel
24. lis 2008

lucenek a ty už používaš športovú časť? 😕

my nemáme nánožník, vystačí nám fusak...

lucenek
24. lis 2008

verčo ne...ale malá je pěkně napresovaná hádám že leden je náš ☹

sylvar
24. lis 2008

vůbec nechápu, proč ty korbičky dělají tak malinké 😕 u hodně kočárků, kámoška měla x-landra a nadávala, malá se jí brzo nevešla, tak ji vozila v autosedačce přicvaklé 😅

já se na nánožník moc těším...

lucenek
24. lis 2008

syl to délka 77cm korby je ještě ok...ty nové casualplay vaničky vypadaj designově šupa ale jsou dlouhé 65cl a mělké na výšku maj 18cm 😲

lucenek
24. lis 2008

za chvíli budou novorozenecké korby pak něco pro děti do 6-7m než budou moct sedět ve sporTáku a autosedajda takže budou 4 kombinační 😀

kape
16. pro 2008

Ahojte.
Mame tiez Qiunny Speedi vo farbe Sail a vcera sme skusali zlozit uz doma sportovu cast, lebo maly s fusakom je uz len tak tak vovanicke. Chcem sa spytat, ako ste si upravili kociar, aby mohol byt v uplne lezatej polohe- myslim sportovu cast, ja som vcera na to cumela, a teda podla toho co tu bolo pisane a ako som pozerala na kociar, tak sa mi nezdalo, ze sa to da. A este sa Vas chcem spytat, od kolkych mesiacov ste prechadzali na sportovu verziu. Lebo neviem ci budeme moct vyuzivat sportovu, pokym to neupravim a Samko zatial by nemal sediet. A ste si vsimli pre verziu 2009 uz maju na sportovu cast aj madla, no nemohli to dat uz pre rok 2008 ? 😒

leryl
16. pro 2008

kape:sice sporťák ještě nepoužíváme,ale četla jsem tu,že do uplného lehu to nejde 😠

veronikahel
16. pro 2008

sproťak nejde dať do úplneho lehu, ale az take zle to nie je...
my sme davali sportak v 6. mesiaci, malý keď nespal, tak som ho musela dať vyššie, chcel už pozorovať...
... a to madlo.. tak to mohli dať už aj pri kolekcii 2007 🙂 my máme chicco madlo a sme spokojní, teraz cez zimu ho ani nepoužívame...
to original madlo sa da dokúpiť aj zvlášť...

kape, pozeram, že tvoj malý má iba 4 mesiace 😕 a to sa ti už nezmestí do vaničky?? náš malý bol a je teda o dosť dlhší ako ostatné deti a v pohode tam vošiel ešte v 6.mesiace, sice bez fusaku, ale s hrubou dekou...

kape
17. pro 2008

Ahojte.
Ale baby pisali, ze maju nejaky vylepsovak na predlzenie do uplneho lahu, ale pytala som sa na to vcera lekarky a povedala, ze uz moze byt aj takom lahu aky je mozny v nasom kmociari.
Samko este vojde do vanicky, je tam napratany s fusakom ale poriadne, keby bolo leto tak je to v pohode, ale viac ma trapi skor, ze on uz chce ocumovat svet a vo vanicke uz byva nespokojny.
A to original madlo nejde dokupit a isli pekne dole s cenou 😠 Dovcera som si myslela, ze lepsi kociar pre nas neexistuje, ale opak je pravdou, vcera nam predavac ukazal Teutoniu spirit S3, tak to je ina kava.
Ale v celku zatial sme s Quinny spokojni, ale zvazujem ci ho nevymenime za tu Teutoniu.

lucenek
17. pro 2008

kape malá má 65cm a ¨vejde se i s fusakem..zatim je tam sice jako sardinka ale přijde mi ta korba bytelnějí neprofoukne oproti sporťáku...chci vydržet co nejdýl to půjde v korbě, spíš mi jde o kila korba na adaptérech má nosnost 9kg sára má 7,5kg plus fusak kombinézna mno nevim nevim

kape
17. pro 2008

veronikahel - tak to nas vcera v predajni dobre salil 😉 , on opvedal ze sa neda. No my sme kupili to Chicco, tak asi si ho uz necchame alebo kupime tu teutoniu 😀

danuska24
17. pro 2008

na predajcov by som sa nespoliehala... mna presviedcala predavacka ze original madlo neexistuje a pritom na nete bolo dostupne uz minimalne mesiac...

veronikahel
17. pro 2008

ja som sa tak pytala v jednej predajni na nakupny kosik na quinny zapp, už sa vyrába aj originál a tiež o tom nič nevedeli... 😕

michalka12
21. pro 2008

Ahojte, ja mam tiez speedi. Pouzivame ho asi 2 mesiace a vypadol mi srob, ktory je na boku konstrukcie. Asi budete vediet ktory, z obidvoch stran je jeden taky velky, ktory drzi celu konstrukciu pokope. Mate niekto takyto problem? Neviete nahodou, kde sa to da reklamovat alebo objednat novy?
Kupovali sme ho v shopingu vo Viedni.
dakujem

lucenek
21. pro 2008

michalka..mno
kde myslíš ten šroub? na kovové konstrukci nebo v plastech???

luciakubista
22. pro 2008

ahoj baby, nevite mi poradit, kde koupim nahradni dusi na quinny speedy? je nejaka specialni? mame defekt lepeny na 5x,tak chci mit jistotu. Moc dik

lucenek
22. pro 2008

http://www.libfin.cz/
lucik tady 😉

luciakubista
25. pro 2008

luci, dik, uz ji mam a muzu na hory 🙂

domeenika
27. pro 2008

baby nechcete niektora maxi cosi mura 3??? mam na predaj, je jazdeny len 3 mesiace a je v 100% stave.. mala mi uz chodi a chceme len golfky.. ak niektora mate zaujem, tak mi napiste do IP

lucenek
30. pro 2008

holky střelim madlo ct 0.4 nové zabalené s paragonem pasuje na quinnyho

xaverov
11. led 2009

Baby, poradte, prosim. Dneska jsme montovali sportak a nemuzu prijit na to, jestli striska od sportaku se da za"cklick"nout do fixni polohy, jako to bylo u korby, nebo je ta striska takova jaksi povolna...Bojim se hodne zabrat, aby kocar nemel premieru i dernieru v jeden den 😅 Diky

pajinkaa
12. led 2009

Xaver - já ho zatím ještě nepoužívám, ale mám pocit, že tam - u sporťákové stříšky - žádný zakliknutí není... jen se to prostě natáhne a má samo držet... 😉