Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
5. kvě 2009

soan prostý nelíbí se mi taková hadra a tvar...no prostě je to u kmě u designu a přijde mi krátká..jakože když kolem 17-18h jedu dom a stmívá se jedu proti slunci...tahle clona by mi byla naprd

sisstin
5. kvě 2009

mně je ta clona taky na hovno...nestíní, je to jen na malé kočárky 😉

veronikahel
5. kvě 2009

baby, no my mame slnecnik a v pohode, nikdy nebol problem... zakrylo mu to aj nozicky, ten tieň...

lucenek
5. kvě 2009

veru slunečník je mi na prd...fut se blambolá a při každé změně směru ho nastavuju a šteluju

veronikahel
5. kvě 2009

a aky máš? my sme nemuseli stelovat...

soanpe
5. kvě 2009

lucenek to má prostě vychytaný 😉

sisstin
5. kvě 2009

jako já to vidim stejně..slunečník je na prd, furt padá a musí se natáčet..a tamta clona vůbec nestíní..mně stíní dobře na Moon bugy kiss..na golfáči...ale na speedaka je k ničemu 😉

veronikahel
5. kvě 2009

tak mate na prd slnečníky 😀 😵

lucenek
5. kvě 2009

veru simtě nekecej, že na slunečník nešáhneš jen co ho roztáhneš a máš furt stín
, mám bebe confort takže žádná smažka, ale je mi k ho.nu
já beru clonu tu drahou je fakt lepší už jen proto že se dá přetáhnout do různé délky obzoru kočárku

veronikahel
5. kvě 2009

lucenek, fakt! 😕 mam casualplay a je dost velky.. pouzivam ho aj ked prsi, v pohode zakryje maleho celeho..

lucenek
5. kvě 2009

no mě přijde deštník taky velký..a drží ti pevně jako neklimbe se????

lucenek
6. kvě 2009

holky mám fotky té clony přímo na speedovi zkusím dát do alba, ale nevim je to v divném formátu

jerryjanka
6. kvě 2009

lucenek a ona sa da ešte viacej stiahnuť alebo toto je maximum?

lucenek
6. kvě 2009

jerry koukám na tu boční fotku a myslím že půjde když ty sucháče dám výš k rukojeti

sorrelia
6. kvě 2009

Ahoj, chcela by som sa spýtať jednu vec. Stále hľadám ten správny kočík. A máme vyhladnutý aj Speedi. Mohli by ste mi prosím povedať, aká dlhá a široká je športová časť ? Nikde som sa toho nedopátrala.
Ďakujem 🙂

veronikahel
6. kvě 2009

lucenek, ani nie. a ked je vystreta strieška, tak sa o ňu oprie a drží, aj keď sa s nim malý hrá...
a už ste vymenili červeného speediho za čierneho?? 🙂
sorelia, tak približné miery... dĺžka 86cm a širka 36cm...

sorrelia
6. kvě 2009

veronikahel
ďakujem 🙂

lucenek
6. kvě 2009

veru ne mám červeného to jsou fotky od prodávající , té co prodává tu clonu 😉

soanpe
6. kvě 2009

speedi je jeden z největších sporťáků 🙂
ségra v něm zimě vozila 2letýho kluka
kluk měl 85cm,sice mu čouhaly botky,ale vedle něj se vešel obří plyšovej pes 😀

lucenek
6. kvě 2009

soan kukla jsem ti do albika a mělas teda pekelné nohy 😲 😲 😲

soanpe
6. kvě 2009

lucenek
a podle těch "odborníků" v porodce to bylo normální
já si pak zjistila něco o otocích a preeklampsii (snad jsem to napsala dobře) a měla jsem ŠTĚSTÍ, že jsem malou donosila , že je v naprostém pořádku a že jí všechno funguje tak, jak má. apgar scr.9,10,10
ta první 9 byla kvůli tomu ,že se zdála být bledá

moje prakt. mudr. mě z toho vysekala za necelé 2 týdny a "vyčůrala" jsem 16kg nebo litrů??? 😉

lucenek
7. kvě 2009

juj tak to je mazec no mě to hned z noh spadlo po porodu...takže furon to u tebě jistil jo? A jsme off topic 😀 🤐

pepies
7. kvě 2009

ahojte,
neviete mi povedat prosím, kde nájdem nejaký návod na nete na Quinny Speedy SX? ja ho totiž nemôžem nájsť a teraz sme skladali športovú verziu a asi ju máme zle poskladanu, lebo nám to vôbec nejde do sedu, teda do toho polosedu, malý tam iba leží ................ tak si myslím, že máme niečo poskladané zle, alebo že by nám niečo chýbalo? neviete mi poradit prosím? mňa z tejto športovej verzie asi vystrie !!!!!!!!!!!! 😝

lucenek
7. kvě 2009

pepi pošli maila já ti svůj oskenuju na netu nenajdeš

pepies
7. kvě 2009

lucenek Ty si poklad, posielam cez IP 🙂 🙂 🙂

lucenek
7. kvě 2009

jj jdu skenovat

pepies
7. kvě 2009

dakujem. 🙂

lucenek
7. kvě 2009

máš to v mailu

pepies
7. kvě 2009

lucenek, si proste super, ze si si dala taku namahu, takze Ti moc moc dakujem.... mas to u mna ....
vidim, ze este existuju dobre duse v tomto hnusnom svete ....... 🙂

lucenek
7. kvě 2009

ježiš to byla maličkost 😉