Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

mishusha
27. kvě 2009

ajsa ja som teraz objednavala na ceskom mmb rovnaku podlozku, jedna mamka to sije doma a je na nerozoznanie od origosu... sice ju este nemam... ale podla obrazkov tak vyzera...napisem ked mi pride.. 😀 a je podstatne lacnejsia.....

soanpe
27. kvě 2009

jde o to, aby byla ze stejného materialu a držela tvar a plnila funkci zmešovací vložky a ne podložky 😉

mishusha
27. kvě 2009

jaaaj tak tu tocime o dvoch veciach 😀 ako tak kukam..som si objednala podlozku...nie zmensovaciu vlozku... takze sa ospravedlnujem... 😝
ale oproti tym cenam origos podloziek to je fakt lepsie... zaplatila som tretinu z ceny originalu...
tieto quinnacke doplnky su niekedy nechutne predrazene... 😒

soanpe
27. kvě 2009

jo podložku mám taky od paní z mmb
je to lepší,než aby mimi sedělo na tom nylonu

mishusha
27. kvě 2009

noo to urcite... moj drobec sa strasne smyka na tom, vacsinou sedavala len v takom akoze sedo-lahu 😀 zatial to riesime dekou...ale v tychto horucavach... chuda, vsak sa jej ritka zapari...tak som na tomto fore nasla, ze sa to da aj inak poriesit... este ze su take skusene mamky tu 🙂

jerryjanka
6. čer 2009

teda ale to tu umrelo ☹
babulky poradte da sa nakliknuť na speeda aj vanička z maxi cosi mura? tiež je to dreami ale či ma tie iste adaptery 😉 myslim že by to isť malo ked ide aj autosedačka ale ista si nie som viete to niektorá na 100%?

soanpe
6. čer 2009

myslím,že by to mělo jít. já mám na nákupy, k dor. atd. kvůli slkadnosti maxi cosi city golfky a na tom dreami speedi hluboký a sedačku
jinak ti určitě poradí na www.libfin.cz

jerryjanka
6. čer 2009

ahoj
dakujem
tiež si myslim že to bude tak že sa daju vaničky kombinovať s podvozkami
ja len že mura dreami je väčšia ako speedi dreami alebo buzz dreami hlavne teda do šírky

lucenek
7. čer 2009

jerry odpověd poslal špuntík v diskuzi maxi cosu mura na ty korbičky prej to nejde, ale opačně jo

lucenek
7. čer 2009

Pro Jerryjanka:
ahoj, to bohužel nejde. Jde to obráceně - Maxi cosi dreami nebo Quinny dreami jde nasadit na Maxi Cosi Muru. Protože se tyhle korbičky dají nasadit na adaptér na který se nasazuje Cabriofix.
Dreami z Mury má bohužel svůj vlastní způsob nasazení a tak není nasaditelná ani na Speedi SX ani na Freestyle ani na Buzz.

soanpe
7. čer 2009

Lucenek to jako vždy vyřeší 😀 😉

jerryjanka
7. čer 2009

dik - je to škoda - lebo korba mura je o dosť širšia ako dreami na speeda ☹

lucenek
7. čer 2009

soan ne já si jen všimla pozdního příspěvku v diskuzi a potřebovala jsem radu michala 🙂

soanpe
7. čer 2009

lucenek
jinak jsem konečně přestavěla na sporťák a všechny speeďačky koukaj, co to mám za barvu. Sehnala jsem novej oceanic refl. a po ségře mám ten lagoon hl.korbu.
Před 14ti dny mi dorazilo origoš. madlo a je skvělý.Krásně se odepíná a Sofinka má na něm věčně nožičky 😀
Ty neorig.jsou na prd 😝
Teď mě napadá, když sundám ty kryty na adaptéry, myslím u sportáku, tak tam můžu místo madla nasadit adaptery a na to autosedačku, když mi malá usne v autě a nechci ji budit.
Je to tak?

lucenek
7. čer 2009

soan to můžeš teda jestli to půjde taky mě to napadlo, ale nezkoušela jsem
a to madlo to chicco je fakt naprd, taky to je odkládačka nohou 😀

jerryjanka
7. čer 2009

ja som to skušala - ide to pred nasadenim šporťaku nasadiť ine adaptery a dať na to autosedačku 😉 mam to aj odfotene ale s vaničkou ale tak adaptery su rovnake takže to ide isto 😵

leryl
10. čer 2009

na autosedačku jsou stejné adaptery jako na korbu,my to honě využívaly při nákupech
před časem jsme se tu bavily ohledně pláštěnek,my měly ke kočárku jen jednu,používala jsem ji na hl.korbu a ted zkusila na sporťák a jde to,takže stačí koupit jednu (tu sporťákovou)

jerryjanka
10. čer 2009

leryl oni nemysleli vymeniť korbu hlboku za autosedačku
ale dať na športovu verziu adapter na maxi cosi a nakliknuť to a nechať aj šporťak
tak baby ide to ktora by chcela fotku rada pošlem 🙂
čo sa tyka pláštenky tak zvyčajne k vaničke davaju plaštenku zdarma
takže potom treba dokupiť už iba na šporťak 😉

ajsa32
11. čer 2009

prosim vas, co davate proti slnku? nemate vyskusanu tu striesku od emitexu? alebo nejaky slnecnik?

sevzuz
11. čer 2009

ahojte baby,
chcem sa spytat ci sa da sportova cast polohovat az uplne do lahu. a dalsia otazka je ze som nepochopila ze podla jerryjanky ide nasadit ta vanicka maxi cosi mura na sportovu cast quinny speedi sx 2009 ked sa tam daju neake adaptery?
dakujem

jerryjanka
11. čer 2009

sevzuz - nie - uplny lah nejde - teda nie bez zasahu - no ja som to vyriešila a viem todať aj do lahu ale musim tam našiš dlhšie popruhy

druha vec - nie nejde nasadiť maxi cosi mura na športovu časť ale normalna vanička speedi dreami alebo maxi cosi autosedačka ide nasadiť aj ked maš nastaveny šporťák . len vymeniš adaptery

soanpe
11. čer 2009

holky,
taky vám přijde, že ty kolekce 2007 a níž byly líp udělaný? Lepší matroš, teflonový podšití atd.?
Ted sice dávaj madlo v ceně, ale něco mi na nich vadí... nemluvě o barvách 😝

lucenek
12. čer 2009

soan mám 2007 kolekci madlo jsem dokupovala takže já spokojená jsem, ale zase se mi víc líbí ty barvy, hůavně ta fialová 😵 😵 😵

jerryjanka
12. čer 2009

ja mam kolekciu ešte asi z roku 2005 alebo 2006 myslim že to bola prva topline kolekcia - rok vyroby presne neviem 🤐
a madlo je tiež len dokupovane ale je origoš 🙂
a zda sa mi super nove som ešte v rukach nemala - teda nove kolekcie - ale zda sa mi že material čo mam na kočiku ja je lepši ako na novych verziach - a to mam aj tu zmenšovaciu podložku pôvodnú - ktoru teraz predavaju za nehorazne peniaze - vtedy ju davali zadara ku kočiku 😠

michaelamia1902
12. čer 2009

Ahojte maminky, mam na vas prosbu, mozno budete vediet poradit, mam kocik Qiunny Speedi SX a vanicku Dreami, stratila som na nu ten latkovy kryt, co sa dava proti vetru. Som bola tu v BB u jedneho predajcu a ten povedal ze sa to neda doobjednat, ale ze ak velmi chcem ze mi to preda za 4 tisicky (SK) ☹ som na neho vyvalila oci, ze to hadam nemysli vazne a on ze hej - ved to si este trosku doplatim a budem mat novu vanicku - lenze tejto co mam nic nieje a chceme este druhe babo tak ten kryt mi dost chyba - mala ma len 3 mesiace.

Prosim ak viete poradte mi kde by som ho mohla kupit( moze byt aj v zahranici). Pripadne ste tu pisali ze nejaka pani tu na konikovi sije rozne veci na kociky, mozete dat na nu kontakt, by som pripadne oslovila ju ci by mi to nevedela usit.
Za pomoc Vam voped dakujem.

jerryjanka
12. čer 2009

michaela - že 4 tisic sa asi s konom zrazil nie? ved to si kupiš novu vaničku za to
idem to skusiť kuknuť na ebay - viem že predavaju tie fleecove deky ale toto som zatial samotne nevidela

jerryjanka
12. čer 2009

michaela - že 4 tisic sa asi s konom zrazil nie? ved to si kupiš novu vaničku za to
idem to skusiť kuknuť na ebay - viem že predavaju tie fleecove deky ale toto som zatial samotne nevidela

nenašla som to
jedine čo ma napada je skusiť si dať inzerat na mmb alebo kuknuť inzeraty a spytať sa či ti to nepreda niekto

soanpe
12. čer 2009

michaela
koukni na MMB na ID 1168
ta paní šije všecko a fakt super 😵

lucenek, já vloni sháněla starou kolekci, ale novoý kousek a bylo t nad lidský síly 😒
no ale já byla vytrvalá a mám oceanic refl. 😵 😵 😵
já fialovou od mala nesnáším 😅 😝

jerryjanka
12. čer 2009

soan - oceanic je kraaaaaaasna a potom ešte tá čo bola červená reflexná - nie bordova ale červená ta staršia verzia a potom aj bronzova

teraz su fakt otrasne farby 😔

lucenek
13. čer 2009

já lila miluju 😀