Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

lucenek
14. čer 2009

veru oúptám se, ale sakra nevim co myslíš 😲 😲 😲

veronikahel
14. čer 2009

ked zlozis kocik, tak ho zaistujes tým červeným kolečkom o ten cuplik, kolik... ked ides rozkladat musis ho zase odistit. a ten vycnievajuci gombik-knoflik...

lucenek
14. čer 2009

veru já nic takového nedělám a nemám 😲 😲 😲 a kde to je.....ten cuplík na rukojeti????? 😲
to jsou mi ale novinky 😅

veronikahel
14. čer 2009

nie je to dole na konstrukcii ako je kosik, teraz neviem presne 😅

veronikahel
14. čer 2009

pozri tu, fotky... http://quinny.libfin.sk/speedi.php
tam kde je len konstrukcia, je to priblizne v strede, napravo..len to nie je cervene...
a tam kde je vana, alebo autosedacka, je to nalavo pod vanickou - to co davas na ten kolik... kolik je potom asi dole...

lucenek
14. čer 2009

veru tak zítra kuknu mám kočár v kočárkárně....jako to nevím že tam je jistidlo...takže mnou nepoužité a nikdy se nesložil 🙂

lucenek
15. čer 2009

veru sem asi pako fakt nic nevidím nicméně se potám na tu pojistku oká? během týdne jedu do chicca 😉

veronikahel
15. čer 2009

lucenek je to na lavo, tesne pod spor. castou... 😅
zeby si to nemala?? 😕

jerryjanka
15. čer 2009

teda aj pre mna je to novinka 😀

veronikahel
15. čer 2009

ale babyyyy!!! 😀
zlozte si kocik a uvidite..

jerryjanka
15. čer 2009

ja mam ale verziu 2005 alebo 2006 tak neviem či to nemali až novšie verzie

veronikahel
15. čer 2009

a ked ho zlozis, tak sa ti neroztvara?

lucenek
15. čer 2009

veru no nemám no.....ti to vyfotím chceš??????? a nerozkládá se mi......opravdu

noangel
15. čer 2009

me se neroklada i bez te pojistky kterou MM urval 🙂

jerryjanka
15. čer 2009

ani mne sa nerozkladá - zostava tak zložený 🙂

michaelamia1902
16. čer 2009

Holky, tak len aby ste vedeli - co som pisala, ze som stratila ten kryt na vanicku - tak som si ho objednala v libfinu za 9,- Euro 1 postovne tiez 9, a ne zziadne neda sa, alebo ze za 4000 SK. Idem u nich este doobjednat origosw madlo.

Este sa chcem spytat - ma tu niektora tu zmensovaciu podlozku a nanoznik na sportiak od pani z MMB???
Ak ano ako ste s tym spokojne.

lucenek
16. čer 2009

mišo no super 😉 já ee ale mám podložku z quinny xl to je ten freeline, a sedí dokonale, nánoř¨žník mám emitex ale s nášivkou wuinny tož tak to kamufluju no 😀

veronikahel
16. čer 2009

miska my mame nanoznik a kosik na quinny zapp, ale používam niekedy nánožník aj na speediho. sme spokojni, pani pekne sije...

super, ze si zohnala kryt... 😉 budem tam musiet napisat ja o ten kolik 🙂

lucenek, ja to odfotim a pridam neskôr do albumu...

veronikahel
16. čer 2009

uz som vlozila do albumu. tam kde je ten maly otvor, tam bol ten kolik, ale my sme ho vysrobovali...

noangel, vidis, tak ty to mas 🙂 aj nas urval mm..

my ho uz ani moc neskladame, ked ideme autom berieme zappa. ale ked by sme ho chceli predat, tak az to tam nechyba...

lucenek
16. čer 2009

veru...ahááá a já to hledala dole u brzdy 😀 😀 😀 sem pako.....

jerryjanka
16. čer 2009

michaela - ja mam nanožnik a tašku od tej pani
kukni tu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a som spokojná - aj ked v reali to nie je ešte vyskušane ale určo to bude fajn

no a k tomu krytu na vaničku - tak fajn že si to zohnala
a za taku dobru cenu 😵 😵

jerryjanka
16. čer 2009

baby neviete či vtom libfine maju aj originalne deky do vaničky? ta mi totiž chyba ☹

soanpe
16. čer 2009

holky, paníi z mmb šije skvěle a rychle 😉

jerryanka, kam se hrabe origoš výbava 😉 😀 😀 😀

michaela, origoš madlo je normálně v prodeji a prodává se kolem kloem 650-700,- Kč

lucenek
17. čer 2009

tak info z libfinu
sportovní sedačky jen tak jsou loňské kolekce doprodané beznadějně (kuva ☹ ☹ ☹ )
ale maj teď aktuálku kolekci navíc....cena dle barvy, takže nejde říct kolik.......
verčo ta pojistlka se nedá zvlášť koupit musíš přřes libfin kontaktovat servis oni to tam sami připevní....takže tak

jo a mám ji 😀 😀 😀 tu pojistku
je to jerry u leveho kola jak vede tyč k nápisu quinny tak u sprtovní sedačky 😉

xaverov
18. čer 2009

Zensky, co mate uz deti ve sportaku. Jak mate zaksirovany deti? Mala ma ty cerny popruhy tak, ze vrchni popruh ma samozrejme na raminku, druhy pod pazi. Jenze porad mi pada k jedny strane. Taky vase deti maji tendenci se stacet k jedny strane nebo vam sedi/lezi rovne ? Pritom ty poruhy mam nastaveny nastejno, neni jedna min, druha vic... Reseni je jediny, a to ze ji dam i ten vrchni pasek pod paze a ne na raminko, jenze to zase nevim, jestli je to uplne bezpecny. Jak to mate vy? Diky

Jinak ten nanoznik od pani z MMB mam, neni spatnej, ALE suchace naprd, prot.mala je rozkopava, takze suchace zavazuju a nelepim a dalsim problemem muze bejt podzim/pripad.zima bez fusaku, kdy pomerne kratkej nanoznik diteti saha diteti max.do pasu a bude to chtit dalsi deku. Ovsem originalni nanoznik jsem popravde nikdy nevidela, tak nemuzu srovnavat.

jerryjanka
18. čer 2009

xaverov - nevidela si originalny nanožnik lebo quinny ho ani nemá v ponuke ani nevyrába
😀

soanpe
18. čer 2009

xaverov
a co klásický kšíry? já mám od baby ono a jak v hl, tak sporťáku jsou na uchycení oka 😉
ty origoš pásy Sofi nesnese,páč je přikurtovaná jak na prkně. s kšírky se může hejbat, jak chce

sisstin
18. čer 2009

xaverov: já ty popruhy nedávám, jen okolo pasu...a malá se ti asi stáčí, protože ji je ten kočárek velkej...Tygr se takhle stáčel někdy do 14m, ted už došáhne nohama na to stupátko a sedí rovně a neopírá se 😉

veronikahel
18. čer 2009

xaverov, aj my sme chodili vykruteni 😀
a dodones mu dávam pasy popod ruky, nedavam mu ich na ramena, tak isto aj v zappovi...

sisstin
18. čer 2009

já jsem snad neviděla žádný dítě ve Speedákovi, který by mělo ty pásy přes ramena...páč si nemůžou pořádně sednout..já bych ho teda nemusela poutat vůbec, nedělá v kočáře blbosti, ani nevystupuje za jízdy..takže já je tam fakt nepotřebuju 😅 ta stabilita se fakt vyváží, až když dáte tu opěrku noh do dolní polohy 😉