Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

tekvica
7. lis 2008

tak po vcerajsom a dnesnom skladani a rozkladani speedyho, skusani a jazde po byte som skonstatovala, ze jazdne vlastnosti super, ale idu na ukor pohodlia pre dieta. vanicka ok, ale sportova cast mohla byt viac vychytana, vadia mi napr. tie umelohmotne boky, ak viete co myslim, su tvrde, neohybne, nemozem ich dako esteticky poskladat, su take zhuzvane. a sem tam dierka medzera ,takze naozaj super fusak je potrebny na zimu.

ale je dostatocne siroky, dieta by tam malo mat placu v zime dost, v lete sa mi asi zosunie spod toho madla, takze nejaka zmensovacia vychytavka bude potrebna.

no na druhej starne krasne sa otoci, na jednom mieste, nemusim mat vela placu, aby som sa s nim vymotala...

tak uvidime, co prinesie prax.

a este jedna vec, baby- ked dvihnem kocik, len trosku ho s ruckou nadvihnem, tak ten podvozok, tie rurky, na ktorych su zadne kolesa, ako by sa trolilinku nejak pohli, neviem, ci chapete 🙂

nic vazne, len citim , ze o par milimetrov isli tie rurky hore a potom ked ho polozim, tak sa o tie milimetre spat zasunu.

musim to pozriet v obchode.

veronikahel
7. lis 2008

tekvica to je v pohode, je to normalne, má to tak byť, neboj...
a zložila si aj ten umelý šedý nánožnik (s okrúhlymi otvormi)? vieš, čo myslím? tam kde maju v šport. časti deti nožičky... lebo už som to videla nosiť všeliako... s tým nánožníkom a ešte aj zdvihnutú tu konštrukciu, nánožnik sa dá odpojiť a ta konštrukcia sa dá dať dole, niektorí to nosia zdvihnuté až ku vaničke...
neviem, či ma pochopíš, čo mám na mysli 😀

sisstin
7. lis 2008

no ten sporták fakt mouchy má..jezdí se s ním teda super, je velkej...ale děsně tam fučí 😠

alififi
7. lis 2008

sisstin a ty mas taky fusak - tu original kuklu ? maly tam chce byt ?
mala uz chce len sedet, tak neviem, jak by v tom fusaku sedela 😀
jak kukla 😉

veronikahel
7. lis 2008

alififi, naš malý sedí a v pohode vo fusaku. vpredu mu to trochu ohnem dovnútra a je to ok...

alififi
7. lis 2008

aha, ja som myslela, ze tie decka uz budu pobehovat a nebudu tam chcet byt v zime, tak som to riesila kupou nanoznika z MMB.
mozno som mala kupit aj fusak.
no neva

sisstin
7. lis 2008

alififi: v tom jde normálně sedět 😉 jako my teda rozhodně ještě nechodíme..počítám, že sám nějaké dlouhodobější chůze bude schopen tak na jaře 😉

alififi
7. lis 2008

jasan, neviem preco som mala taku divnu predstavu - predstavovala som si decko jak sedi zabalene komplet vo fusaku vratane hlavy 😀 😀
mala tiez este nechodi, ale stoji rada pri kociku a ruckuje okolo

minitrouble
7. lis 2008

tekvica - nemyslis tym perovanie kocika?
inak baby ja neviem - myslite ze akykolvek iny sportak je odolnejsi voci vetru? (pokial nehovorime o tom type kocikov co vyzeraju jak detsky tank - tie rozne polske kociky) - podla mna v kazdom sportaku je potrebne mat fusak a nanoznik - aspon tie co som ja videla - ale mozno som nieco prehliadla 🙂

katuska85
7. lis 2008

ahoj holky 😉 Chtěla bych se zeptat,nemá některá z vás zkušenost s kočárkem Zope Jumper?Docela se mi zalíbil ale v mém okolí žádný prodejce naní a než ho objednám přes net tak by mě zajímala odezva na něj.jelikož jsem tu zaregistrovaná jen krátce a ještě nejsem zabydlená 🙂 byla bych ráda kdyby jste mi vaše názory mohly poslat na emeil.KatkaWesela@seznam.cz Předem moc děkuju 😉

lucenek
7. lis 2008

minitrouble
dětský tank 😀 😀 😀

minitrouble
7. lis 2008

lucenek - no ale skusala si to niekedy potlacit tie rozne kociky tipu Viper a spol....- to podla mna lahsie odtlacis tank ako ten kocik 😎 😀 😀

minitrouble
7. lis 2008

katuska85 - este som nepocula o takom kociku 🙂

veronikahel
7. lis 2008

katuska a čo tak založiť novu temu?
myslíš tento kočík?? http://www.mimina.cz/golfove-hole/cam-zopa-jumper

lucenek
7. lis 2008

mo to je fakt tady se to nehodí ani vzhledem ani funkčností myslim 😉

lalli
14. lis 2008

Ahoj holky, prosim o radu. Doma uz mame celou vybavu Quinny speedi. Je uzasny a krasny, jen jsem se vas chtela zeptat, jesti kdyz nasadite misto sportaku hlubokou korbu, tak jestli se vam, ta korba trochu nekyve? Diky moc!

lucenek
14. lis 2008

trochu jo ale v adaptérech drží jen se kýve dopředu dozadu

lalli
14. lis 2008

Ahoj lucenek, jojo presne to jsem myslela, v adapterech drzi a kyve se dopredu a dozadu. Takze je to v pohode? Ty uz tam mimco vozis, nehrozi asi prevrhnuti, co?? Diky moc

veronikahel
14. lis 2008

lali, neboj neprevrhne, drží na adapteroch, a kýve sa trochu, to je pravda...

tekvica
14. lis 2008

aj mne sa vanicka troska kyve, ale to vela kombinovanych kocikov tak ma, je tam akoby vola.

inac som ja spokojna s kocikom, lubi sa mi, kazdy ma muchy, ideal nie je . napr. ani concord nejde uplne do lahu, dokonca vraj niekedy pada opierka, tusim ani jane nejde do lahu. peg perego GT 3 je sice krasne vypolstrovany pre dieta, ale to by som musela mat jednu izbu, kde by som parkvala len tento kocik, kedze je obrovsky ako hovado 😀

ja napr. ani velmi nerozumiem, preco mamicky hladaju co najvacsiu vanicku. dieta miluje stiesneny priestor, vo velkom je stratene a boji sa a to plati aj pre vanicky. a ked vnima svet, tak ho vo vanicke zas nikto neudrzi, ani mne by sa nepacilo pozerat hore lezmo na chrbte, ked mozem objavovat svet.

😉

lalli
14. lis 2008

Holky, diky moc. Uklidnily jste me 🙂

veronikahel
14. lis 2008

tekvica presne, nas malý, ked už často nespával, tak iba plakal vo vaničke, keď bol hore. museli sme chodiť na rukách, ešte že už bývalo celkom teplo 😀
keď sme ho dali do športového, nie hneď posediačky, tak obzeral všetko, bol ticho, skoro ani nedýchal 😀 😀 😀

lucenek
14. lis 2008

lalli převrhnutí fakt nehrozí už drandím skoro 4 měsíce a pohodáááá

sylvar
18. lis 2008

holky, potřebuju poradit, máte zkušenosti s nějakým nánožníkem na speedi?jako je kláda jako hrom a je hrozně otevřenej a potřebuju nánožník,ale aby to sedělo a vypadalo.díky S

mon25
18. lis 2008

sylvar,
www.mimibazar.cz/bazar.php?album=195994
uz sa to tu asi spominalo, pani Ti usije aj podla farby kocika, kukni k nej do albumu
ja ho od nej mam khaki, segra cierny
sice nemam s cim porovnat, ale vraj je lepsi ako emitex

veronikahel
18. lis 2008

sylvar, na str.13 minitrouble pisala, že si kupila jane nánožník... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sylvar
18. lis 2008

holky, díky, ta paní z mmb mi šila i vnitřek do kočárku a ochranu na madlo, tak u ní asi objednám v naší barvě 😉

lucenek
18. lis 2008

syl čáááááu 😀
já mám ten emitexáckej no uvidím až přesedláme či nevyužiji tento kontakt

sylvar
20. lis 2008

holky, a máte zkušenost s tou paní z mmb?jako jestli od ní máte některá nánožník?já ho chci objednat dnes, tak potřebuju vědět, jestli pasuje atd.

luc, čááááu, jakpak se máte?nádherně vám malá roste, je krásná 😵

lucenek
20. lis 2008

syl děkuji vy taky rostete jako z vody fákt 😲 😲 😲