Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

kaa
11. bře 2010

Kejty- no podle mně to chtěl složit silou, já jsem to taky doma skládala a chtěla jsem to taky tak udělat, ale pak mi docvaklo, že asi to tak nepůjde a budu to muset odepnout.

Jo chlapi jsou strašní chytrolíni, k autu ví jak se chovat, ale zbytek je jim fuk 🙂 U nás se auto taky zavírá, jak by bylo ze skla, ale ostatní se buď rve silou nebo pokud někde něco nedrží, tak se přibíjí 😀

Dahlia- já jsem chtěla koupit clonu Emitex, budu ji kombinovat se slunečníkem a máme fajn obchod a moc příjemnou paní, a hned si to můžu na kočár vyzkoušet, a pokud se mi to nebude líbit nebo nebude pasovat, tak to nemusím brát.

Siss- no my skládáme pořád, bydlíme ve 3.patře bez výtahu a taky furt jezdíme autem. No ale řeknu vám, že jen ta konstrukce byla lehká, ale jak se na to připnula ta sedací část, tak je to těžké jako prase.

dahlia23
11. bře 2010

kaa, mne sa tá clona pri Lenke osvedčila viac ako slnečník. ten mi hrozne liezol na nervy 😅 ale každému vyhovuje iné. 🙂 a tú clonu som občas vytiahla, aj ke´viac fúkalo, aspoň trošku to zabránilo. my sme ju mali aj na hlbokom, aj na športiaku, aj na golfkách. takže 2 roky sme ju využili a nič jej nie je. aj keď tá cena za kus látky... 😒

kaa
11. bře 2010

No právě mi se cena za tu Teutonku zdála šílená, tak chci Emitex. Já jsem to taky chtěla, když fouká, tak aspoň ať to zakryje prcka, ta quinny bouda je moc otevřená.

A ten slunečník mi poradila Minitrouble (já jsem totiž psala, že ho chci zlikvidovat🙂)- chrání to nožky, takže budu používat oboje, teda vyzkouším, co nám bude vyhovovat.

dahlia23
11. bře 2010

no, keď som ja kupovala, tak emitex ešte nebola . teutonia bola jediná možnosť...

minitrouble
11. bře 2010

dahlia - no ja si bez slnecnika neviem predstavit leto ....jasne na vietor a tak moze byt aj clona ale bez slnecnika si neviem predstavit ist niekam k vode alebo k moru a tak ako sme my chodili ze na cely den von tak ta clona cez obed podla mna nezakryje vsetko, kdezto slnecnik hej 😉

pepuka
11. bře 2010

Holky díky za rady ohledně tý clony. Koukala jsem na tu od emitexu jak říkala Kaa a pak ještě od safety,tak je proštuduju a jeden z nich pořídíme.

Kaa chtěla jsem se tě zeptat ty jsi kupovala nánožník od emitexu? Sedí dobře na tom sportáku?Díky

kaa
11. bře 2010

Pepuka, sedí docela dobře, je o něco větší, ale zase dobré do budoucna, až prcek poroste, vleze se tam pak nabalený i s dekou bez problémů. Co se týče uchycení, tak má po stranách spony s gumičkou, a i límec je vysoký, takže teď mi na malého aspoň nefouká(ještě nesedí a v lehu to dobře kryje).

pepuka
11. bře 2010

Kaa,díky moc až dorazím do Čech,tak ho koupím. Chtěla jsem si ho objednat od tý pani z mimibazaru,ale zdál se mi krátký.

kaa
11. bře 2010

Pepuka- no mi právě taky, takže jsem šla do velkého, ten šitý vypadal, že není ani pořádně do pasu, tím pádem je na nic.

medan29
12. bře 2010

Ahojka, mám na Vás dotaz co tedy říkáte na kočárek Quinny Speedi, uvažuji že bych koupila tu poslední verzi

minitrouble
12. bře 2010

medan - ako som uz viackrat pisala, pre mna je to ten najlepsi kocik aky som kedy kocikovala a aj napriek tomu ze uz ho asi nebudeme moc vyuzivat lebo mame 2 malinke deticky a museli sme kupit surodenecky, tak my sme sa ho s muzom nevedeli vzdat a nechavame si ho 😵 😵
len si musis uvedomit ze ma niektore "nedostatky" - a ak si s tym OK tak potom nevahaj a kup ...nedostatky (ktore mne osobne neprekazaju ale vela ludom vadia): neda sa dat uplne na lezato, ma taku strechu ze je dost otvoreny, a neda sa dat do protismeru jazdy, niektorym babam sa tusim zdalo ze aj ta poloha na sedenie je plytka (netusim lebo my co mame kociky su vsekty priblizne rovnako na sedenie 😉 )

co ja na nom milujem je: to ze je to najlahsie ovladatelny kocik - fakt neviem ktori ini by sa lahsie kocikoval ako tento, a je neskutocne priestranny pre dietatko 😵 😵 ...pokial viem tak je to najpriestrannejsi kocik na trhu- ked si realne pojdes kociky odmerat tak to zistis - totiz vyrobca uvadza rozmery v najuzsich castiach kocika (ostatni vyrobcovia uvadzaju v najsirsich castiach kocika) ...takze papierovo vyznievaju niektore sirsie ale ked sme to merali s kamoskami lebo nam to neslo do hlavy tak sme prisli na toto 😀
paci sa mi na nom ze na to aky je velky tak sme ho vpratali aj so Swifta 😝 ..lahko sa sklada a celkovo je lahky podla mna

medan29
12. bře 2010

minitrouble :moc děkuji za info

minitrouble
12. bře 2010

ktory iny ...fuuh ze jaka hrubka 😎 ...kurnik musim si po sebe citat co pisem 😀

xaverov
12. bře 2010

Minitrouble vsechno poctive vypsala a ja souhlasim. Taky bych porad i pres obcasny brblani koupila znovu Speediho. Jen doplnim negativum: ma hodne siroky rozpeti kol, takze zmer vytah, dvere etc., kudy budete pravidelne projizdet, abyste vubec projeli.

kaa: ja jsem ten sity nanoznik od pani z MMB mela, teda vlastne stale mam a fakt se mi zda v provnani s jinejma kratkej. U dalsiho ditete kupuju jinej. Stejne tak plastenku.Tak tu mam od Emitexu, ale zda se mi kratka a blbe padnouci. Taky to tak mate nebo jakou mate plastenku? A Kaa slunecnik kupujes jaky?

Slunecni clonu jsem mela Safety plus. Bajecna vec, jen nasazovani na strisku je zalezitost pro chlapa a bohuzel vydrzela nam jen jednu sezonu. Pri skladani kocaru jsme ji zlomili, ale jinak bajecna vec, myslim, ze tu samou koupim znovu. Za 3 kila nadelala docela uzitku.

minitrouble
12. bře 2010

xaverov - hej hej na to som zabudla - ma siroke rozpatie - my sa s nim nevopchame do dveri v pivnici - ale zase ziadna tragedia, kedze sa kolecka daju dat lahucku dolu 😉 , horsie to je na nasom Phil&Teds - kde mi nepomoze nic lebo su na koleckach blatniky a tak aj ked dam dolu kolecka tak sa neprepcham a musim ho cely zlozit - co pri novorodencovi neni vobec mozne - lebo sak kde by som ju chuderu ulozila kym by som kocil rozlozila (jasne mohla by som tam mat vanicku ale kebyze nemam iny kocik tak hold smola) ...takze P&T kocik mame pod schodami a dufame ze nikoho nezlaka a neukradne nam ho

baby takze ten sity nanoznik nic moc? ja som premyslala si tam dat usit na P&T nanoznik lebo ani k tomu neni ziaden a podla mna im tam bude kosa buducu zimu + som chcela aj tasku si dat usit ...no ale asi pockam a uvidim aka bude zima buduca 😉 🙂

veronikahel
12. bře 2010

minitrouble my sme s nanoznikom od pani z MMB spokojní. Prvú zimu, to mal malý rok a viac sme mali quinny fusak, tuto zimu sme chodili so spodnou časťou fusaku, dekou a nánožníkom. Keď už je dieťa väščie a sedí, tak nepotrebuje taký vysoký nánožník, ak sa ti zdá, dáš vyššie deku.
možno by ti tá pani vedela ušiť na požiadavku presne aký chceš.

kaa
12. bře 2010

Xaverov- no já jsem právě chtěla pořádný nánožník, ten z mmb se mi zdá takový nijaký a za ty stejně prachy jsem koupila emitex. A pokud ho budu chtít kratší, tak prostě ohnu límec, krátký nastavovat dekou
😒 - no to už ho teda nemusím mít vůbec, ale jinak nic proti šití z mmb, objednala jsem si vložku a ta je super, ještě jsme na ní nejeli, ale určitě budu spokojená 🙂 .

Pláštěnku i deštník máme neznačkový a zatím dobrý, máme to z http://www.sambaby.com/11841-plastenky-sitky-de....

Tu clonu asi koupím emitex, máme tady v Ově prodejnu, tak nebudu zbatečně platit za poštovné. A ta clona se teda musí pokaždé sundat, když se skládá kočár???

Minitrouble- přesně tak, jak je quinny velký, tak se vejde i do malého auta- Twingo, ale jak jedu, tak musím sundat kolečko, a nesmím nic nakoupit, už bychom se asi nevlezli🙂 Naštěstí je to náhradní auto 🙂 .
Prosím tě, chtěla jsem se zeptat ohl. Phill, kudy malou vyndáš, když ti spinká pod "igelitem" 🙂 a ta větší ti třeba sedí v kočárku?

minitrouble
12. bře 2010

kaa - no ten igelit sa da cely odopnut - a zvacsa ju tam vkladam aj vyberam prave tak ze odopnem igelit a dam/vyberiem malu stade - nechcelo sa mi odmontovavat tu sedacku ...ale teraz som zistila ze je este pohodlnejsie dat sedacku dolu a potom tam mozem nechat fusak a nemusim ten fusak nosit hore dolu...len supnem malu do fusaka vzdy priamo v kociku 😎 😀
ale obe moznosti su schodne - aj zadok aj z vrchu sa tam da dieta vlozit 😉

xaverov
13. bře 2010

Medan,takze jeste si mas zmerit vsechny dvere do mistnich pivnici 😀 Jak vidno, pro Minitrouble je to podstatna vec 😀

Minitrouble, to bych si klidne ten nanoznik usit dala. Jen bych pani uvedla minimalni rozmery, ktery to ma mit, protoze my s tim docela bojujeme. Podlozku mam jako Kaa sitou z MMB taky a spokojenost.

Kaa, s emitexovou clonou nemam zkusenost, ale ta Safety 1 se pri skladani kocaru nemusi sundavat, jen musi byt clovek opatrnejsi.Ted uz to vim 😅

xaverov
13. bře 2010

tady je odkaz na tu clonu http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/slunecni-clon.... Jen je teda lehce drazsi.

pepuka
14. bře 2010

Já našla od tý safety levnější za 350kč,ale zaúkolujeme a poprosíme Kaa, jestli dojde vyzkoušet od toho emitexu a pak nám poreferuje 😉. Odměnou jí budou poslaný pusinky od našich miláčků,protože jim nebude svítit sluníčko do očíček 😵

kaa
15. bře 2010

Minitrouble, tak to je teda super,to vyndavaní🙂
Já mám teďka taky naistalovaný fusak napevno, z kočáru sundám až na jaře🙂, jestli nějaké bude🙂

Pepuka- jasně, že to vyzkouším a poreferuju, akorát to asi hned tak nebude, tady sněží, takže asi ještě chvilku počkám 🙂.

dahlia23
15. bře 2010

my máme konečne tú správnu pláštenku na kočík 🙂
len je fakt veľká, takže neviem, kde ju budem nosiť. chcelo by to niečo takéto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26336938&tab=8
lenže to už si budem musieť urobiť sama, lebo to sa mi z ČR objednávať neoplatí....

kaa
15. bře 2010

Dahlia, tak si to vyfoť a nech si to v nějakém krejčovství ušít, pokud to nevyrobíš sama a nebo nemáš někoho v ČR, že by ti to dovezl?
Mi to až tak nevadí, že mi to zabere místo, já ten košík pod kočárem mám jen na pláštěnku , nánožník, nákupy tam nevozím.

dahlia23
15. bře 2010

no, neplánujem tam ani ja voziť nákupy, ale tamto sa mi zdalo byť praktické. ja to teda ušiť v pohode zvládnem, len keby som také lenivá nebola 😅
keby som bola z ČR, tak za tie peniaze sa mi ani stroj nechce vyťahovať... 😀

kaa
15. bře 2010

No tak to jsi šikula, já teda nemám stroj a v ruce to je mazec🙂, to děcko ve školce šije líp jak já🙂

dahlia23
15. bře 2010

😀 kaa, to je pekné 😀
len vieš, niekedy nevedieť a chcieť je viac ako vedieť a byť lenivý 🙂
ale asi si predsa len pozriem tú látku na kapsičku 🙂

verled
15. bře 2010

holky hoďte sem pak prosím ještě odkau na tu clonu emitex, super věc asi koupim a taky tu levnější safety plus🙂

slunečník mam, ale jak teda ten nánožník?,ouuu to jsou boje🙂

dahlia23
15. bře 2010

baby, odfotila som našu podložku do kočíka. iba do hlbokého, ale do šporťáku máme to isté 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

medan29
15. bře 2010

Tak kočár objednaný a má být snad do 5.týdnů tak jsem zvědavá