Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

kaa
15. bře 2010

Dahlia- jéé ta je pěkná, závidím 😀 , to se prcek má, krásný kočár a nádherná podložka, to je frajer 🙂

Medan- budeš spokojená uvidíš 😉 , každý kočár má své mouchy, ale tady se vychytají, my jsme nejdřív chtěli z Polska za pár korun, ale nakonec jsme udělali dobře a ani těch peněz nelituju. 🙂

Verled- http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/slunecni-clon...
No ale teď , jak se na ní dívám, tak se mi podle obrázku zdá, že ta safety víc kryje 😒 , no každopádně to půjdu vyzkoušet a uvidím dle skutečnosti.
A ten nánožník mám s rovným límcem, nemámto tak vykrojené, asi novinka: http://www.eshopbaby.cz/katalog/sport-nanoznik-...

medan29
16. bře 2010

kaa:taky jsme si říkali že mrkneme v Polsku ale zas my potřebujeme nějaký pořádný na hory a prostě nakonec vyhrál

dahlia23
16. bře 2010

my sme najprv nový kočík vôbec nechceli. Ale potom som bola s mamčou a segrou na nákupy a mamča furt do mňa húdla, tak sme boli pozrieť aj v obchode s kočíkmi. A ja som hneď chytila speediho, že tak teda tento. Lenže tam v obchode nás mal kazdy v paži, tak sme to nechali tak. Potom som este pozerala na nete, že aký teda, spravila som zoznam kočíkov, čo od neho čakám a čo nemôže byť. A potom ho mamča so segrou išli kúpiť. Ale obom sa najviac páčil speedi. Tak ho máme. 🙂

verled
16. bře 2010

dahlia.to je pěknýýýý

verled
16. bře 2010

kaa:já nevim, mě se nezdá, spíš jak je to jinak focený ne??každopádně tahle je za supr cenu děkuju
...teď ještě sehnat ten nánožník🙂

pepuka
16. bře 2010

Ahoj holky, tak kamarádka měla clonu od emitexu a chválila si jí. Používala jí jak na sporták jané,tak i na golfky buggster. Tak zakoupím od emitexu a uvidíme. Manža mi dnes říká at koupím malému sluneční brýle 😎 , tak jsem ho ujistila,že by je měl víc v rukách než na očích.

kaa
16. bře 2010

No já to každopádně vyzkouším a pokud se mi nebude zdát, tak koupím tu safety. No myslela jsem, že to počká, ale už to pořídím asi příští týden, v sobotu má být +18st, že by teplíčko.
Jestli vydržíte, dám vám vědět, jak to sedí.

celin
17. bře 2010

Ahojte, viete mi niekto poradit ake madlo a nanoznik pasuje na kocik Quinny freestyle ? Dakujem

dahlia23
17. bře 2010

chcem sa poďakovať za tip na WD40. Už nevŕzgame. 🙂

kaa
19. bře 2010

Dahlia- staré známé: kdo maže, ten jede 😀

Celin- já nee, bohužel 😒 Ale myslím si, že nánožník by pasoval emitex univerzal, je to i na větší sporťáky. Madlo nevím.

pepuka
20. bře 2010

Ahoj Kaa,jestli tu clonu vyzkoušíš tenhle týden dáš vědět, jak sedí. Já jedu do ČR až 14 dní,tak bych si jí objednala hned na netu,aby mě už čekala doma. dík 😉

Taky jsem se chtěla zeptat, taky se vám na rukojeti odřelo to černý okolo napisu quinny? Nám teda hrozně ☹

kaa
20. bře 2010

No pokusím se tam zajet co nejdřív🙂

No mi se to taky odřelo, to mně dost štve a taky mně štve ta dírka ve slídě. A to s tím kočárem zacházím normálně. A nevydrží to 😝

pepuka
20. bře 2010

Kaa, nemusí to být hned tenhle týden jak ti to vyjde 😉
To máš tu dírku na slídě od sportáku?

kaa
20. bře 2010

Pepuka- na boudě sporťáku, jak jsou tam ty boky děrované, tak zevnitř je taková slída, a jak jsme jeli, tak se mi zdála pokrčená, tak jsem to chtěla vyhladit, a píchlo mně něco do prstu, tak koukám a ona dírka. Jak je ta slída hrubá, tak ty okraje odstávaly. To mně naštvalo, ptž jsme sporťák měli tak měsíc vytažený ☹ .

Pepuka- já spěchám, protože se těším na ty pusinky od spokojených dětiček, co budou mít clonu🙂 Skočím tam během týdne, ať víš, zkusím i vyfotit.

jahody11
20. bře 2010

uz mam podlozku na quinnyho od tej pani z ceskeho mimibazaru 🙂 len je este v cechach u kamosky.... 😵

kaa
21. bře 2010

Jahody, pěkná podložka, já ji mám trošku jinak šitou, ten spodek mám rovné strany. A jakou máš barvu quinny?

jahody11
21. bře 2010

ciern sivy, cize raven, teda myslim 🙂)

kaa
21. bře 2010

Jahody- já taky raven 🙂 , a podložku mám tež černou, jsem holt konzerva.

kubaka
21. bře 2010

Koukněte ke mě na clony , jestli sháníte - kryjí dobře, maminky si ji moc chválí.

jahody11
21. bře 2010

ja som mala tiez objednanu ciernu ale manzel hundral, tak som nechala podla neho, ked uz kciar je podla mna 😀

pepuka
22. bře 2010

Kaa, tak jsem Matteovi říkala,že daruje jednu pusinku někomu jínýmu než mamince a povídal ,,hu hu hu´ˇ a smál se u toho,tak to byl asi souhlas 😀

Jinak nevadí vám,že na miláčky nevidíte ve sportáku. Já se s tím nějak nemůžu vyrovnat a to jsem věděla ,když jsme kupovali kočár,že na něho neuvidím. Ale realita je jiná

kaa
22. bře 2010

Kubaka, dík, ale my máme prodejnu v Ově, takže si tam sjedu a přímo vyzkouším, chci vidět, jak to sedí na našem kočáru, prostě si to odzkoušet sama. Ale jsi hodná. 🙂

Pepuka, tak to beru, když říkal hu hu hu, je to tak 🙂 . Zítra tam jedu, mám cestu do centra a sluníčko už svítí, tak nebude ležet.

Jahody, ale vybral pěknou, teď mně trošku mrzí, že jsem se aspoň trošku neodvázala a nenapsala paní, ať mi ušije jednu stranu černou a druhou tyrkys (má tam fakt pěknou), na té černé asi půjde vidět každý drobek 😒 Dobře mi tak, nemám být konzerva 😀

kaa
22. bře 2010

Pepuka- že nevidím na Kubu, mi až tak nevadí, spíš mi ten sporťák po směru vadil v zimě, když jsem třeba šla a foukal studený vítr, tak to jsem měla strach, ať nezmrzne (přes fusak, nánožník s límcem, teplé oblečení a deku 😀 ). Ale koukat jsme se naučili na sebe tím vrchním okýnkem v boudě a to nám stačí, když něco "potřebuje", tak prostě zastavím.

celin
22. bře 2010

pepuka, my sme prave zacali pouzivat sportak quinny freestyle a tiez mi vadi ze na kubka nevidim a jemu to tiez trochu vadi, je strasne vazny ked tam sedi a jemu vadiaj ked na neho fukne vietor. no co uz musime si zvyknut. ale velmi dobre sa ovlada ten kocar. v zime sme mali taky lacny s velkou vanickou lebo do quinny vanicky sme sa nevmestili s fusakom a to bola drina kocikovat 🙂

kackaj
22. bře 2010

Holky, já mám hrozný dilema...mám doma firkon verano...dobře se ovládá, je lehký (lehčí než quinny prej), má velkou korbičku a sporťák jde až do lehu a autosedačku, kterou chci prodat a koupit novou, ALE...taky mám možnost koupit Speedi i s korbičkou a autosedačkou za dost levno...hrozně se mi teda líbí, ale v podstatě oproti funkčnosti firkonu dost zaostává. Jenže já na něj nedokážu zapomenout a strašně bych ho chtěla kvůli té parádě🙂 Co byste dělaly vy...vychládly a nechaly si superfunkční verano, nebo ustoupily trošku tomu vašemu i miminkovýmu pohodlí a koupily si pořád ještě quinny???

Ha, když to tady píšu, tak si říkám, že snad nikdo nemůže odpovědět, že ustoupí mimčovýmu pohodlí a koupí si něco, co jen dělá dobrou image🙂 To jsou panebože problémy 😀

kackaj
22. bře 2010

Jo a hlavně teda, teď je to pro 7mi měsíčního prcka, takže už o moc nejde, asi už mu bude vcelku fuk, jestli leží, nebo pololeží, ale druhé plánujeme hned jak se zadaří, takže může být i velmi brzo...je dobrý ten kočárek i od narození, když se mi tam třeba mimi nevejde už v 5ti měsících? Stalo se to vůbec někomu? Nebo fakt aspoň těch 6 - 7 měsíců vydrží?

pepuka
22. bře 2010

Kaa, myslím,že jste nad zimou vyhráli 😅 určitě Kubíkovi zima nebyla. My byli v korbě celkem dlouho tady taková zima nebyla.
Asi si musím zvyknout já myslím,že Matteo si užívá,když vídí co se kolem něj vše děje.

Celin, a nejde freestyle sportovní část dát pro i proti. Známí ho měli a vím,že to šlo.

kaa
22. bře 2010

Pepuka- já si taky myslím, že mu zima nebyla, ale víš jak to je 😀

Kackaj- no mi se malý rychle vytáhl, takže v korbě byl cca 5 měsíců, pak se mi s fusakem nevlezl , takže jsme šli do sporťáku a i když ještě nesedí, tak to nebylo až tak brutální, stejně když jsem ho měla na rukách , tak se tahal do sedu, já myslím, že nijak jsem mu neublížila, doma jsme používali/používáme polohovací lehátko, to taky nešlo dát tak, aby to bylo jak prkno a měli jsme to od dr. schválené.
Jinak teda nevím, co ještě myslíš miminkovým nepohodlím- třeba že nevidí na maminku? Našemu to třeba nevadí.
A o jiném nepohodlí teda nevím, naopak si třeba holky pochvalují prostornost.
Pro mě, ani ne vyloženě nepohodlím, bylo, že jsem řešila nánožník, podložku , sed, ale aspoň jsem si na koníkovi pokecala 🙂 . Jiné nepohodlí nepociťuju, dobře se mi skládá, nakládá a vykládá z auta, je lehce ovladatelný, vypadá dobře.

S tou hmotností jsou na tom podobně, sporťák firkon je lehčí o 1,5kg a korba firkon lehčí o 1kg 🙂 , ALE! korba firkonu delší o 13!cm

Já bych ale zase šla do Speeďáka, my jsme rozvažovali mezi koupí v Polsku, x-landerem a speedi 🙂

kackaj
22. bře 2010

Kaa, díky moc🙂 Nepohodlí jsem myslela pro sebe ... větší tíha, pro mimčo... menší a užší korbička, a ten pololeh. Můžeš mi please ještě pisnout, v jakém úhlu zhruba je ta nejležatější poloha? Nebo je to spíš leh, nebo víc sed? Já se dnes chtěla na quinny mrknout ve kšeftech a speedi nikde neměli☹ Chtěla jsem právě vidět to polohování zad a skládání podvozku, korbička je malá, ale ne zas tak brutální. Kdyby druhé byla holčička, tak by to bylo ideál 😵 Ale jestli bude zas takovej kluk macek jak Ondra, tak potěš...ten má tak tak ten firkon🙂 Mimochodem, o ty zádíčka mi až tak nejde...Ondra sedí, ale nesedá si☹ Manža ho furt tak posazoval a Ondra se teda do sedu i tahá hodně, že už prostě když se posadí, tak sedí a nebalancuje, prostě je pevnej.... A taky ke koupi je modrej quinny a já jsem zamilovaná do té krásné zelené🙂 Nemá tady někdo jeden zelenej na prodej 😀
Tak nic, modrej bude taky o.k. 😉

minitrouble
22. bře 2010

kackaj - tu na foto je maximalna poloha na lezanie - my sme v nej vozili 3mesacnu romanku lebo nechcela byt vo vanicke - jej sestra je rovnaka a tak asi u nas vanicka ostane uplne nevyuzita - oni sa chcu proste divat na svet a z vanicky to nejde 😎 😀