Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

sisstin
5. lis 2008

už jsem to odepla..dneska je fakt vedro 🙂

veronikahel
5. lis 2008

ano, ale nedaju sa mi odpojiť tie zipsy dole... my mame kolekciu 2007, možno je to tam inak :(

sisstin
5. lis 2008

veronika: aha..tak to je možný 😕 já mám 2008 😉

veronikahel
6. lis 2008

tu je podložka pre male dieťa a originál madlo... škoda, že tá podložka nebola už skôr... náš malý ju potreboval odporúčam kúpiť, kto bude meniť vaňu za šporťak... l

http://www.babystyle.cz/zbozi/554-originalni-zm...
http://www.babystyle.cz/zbozi/546-originalni-ma...

sisstin
6. lis 2008

veronika: hele..já koukala na ty fusaky 2007..mně to přijde stejný naprosto 😕

veronikahel
6. lis 2008

hm. idem to znovu skusiť 😀

veronikahel
6. lis 2008

sisstin, ono sa mi to da 😅 dnes somo to skusila na druhej strane a šlo to na prvý šup 😀

bihan
6. lis 2008

Teda ale s podložkou a origoš madlom to ten kočík fakt nenormálne predražuje 😕

sisstin
6. lis 2008

veronika: no hurá 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bihan: já už bych do něj znova nešla..za tu cenu s doplnkama jsou teda i lepší kočáry 😕

bihan
6. lis 2008

to ja tiež nie.. nám stačilo našťastie len madlo, ale fakt keby som potrebovala toto všetko - fusak, pláštenku, nánožník, podložku, madlo.. prípadne slnečník alebo striešku - k tomu vaňu, autosedačku... no fakt pálka.. to radšej kúpim Bugaboo Beečko.

tekvica
6. lis 2008

ja som objednala speedy 2009 aj s madlom a cena je rovnaka, ako speedy 2008 bez madla- sport. cast 9.990,.

mne sa to nezda tak vela, k tomu vanicka tusim 5:500,-.

veronikahel
6. lis 2008

tekvica a to si kde tak lacno kupila?? my sme dali za šport. časť 11 990,- a za vaňu 6 990,- a to nepíšem o tých doplnkoch... vyšiel nas tak okolo 36 000,- 😀 😠 kupovali sme ho 10/2007

tekvica
6. lis 2008

veronika a mozem tu dat stranku?

akurat dnes prisiel, teraz som ho skladala, len to robim na etapy, lebo nevladzem 🙂

autosedacku mam novu a za ovela nizsiu cenu, ako unas, je z ebay. co sa tyka nanoznika, ten teraz neriesim, ani velmi nechcem, kupim na buducu zimu teply fusak, uz mam yvbraty, ak dovtedy nenajdem zas daco ine. no a podlozka- uvidi sa este, ci bude nutna, babo pojde do sport. casti v lete, tak neico tam bude asi treba, uvidime. slnecnik je aj univerzalny, alebo kupim na ebay lacny, aj pouzity.

takze nas vysliel zatial speedy 2009 necelych 18 OOO aj s autosedackou, kedze ten netovy obchod nam este spravil aj lepsiu cenu, ako maju na ich strankach.

je to v trnave, kapitulska ul, bambini.sk

este musim pospekulovat, ako to dat do lahu , ako tu baby pisali. a tak sa mi zda, ze tento2009 ide takmer uplne do sedu, len ten lah poriesit. aj ekd mozno nebude nutne.

veronikahel
6. lis 2008

môžeš dať linku...
my sme kupovali: kočík, vaňu, autosedačku, malý fusak maxi-cosi do autosedačky aj do vaničky, veľký quinny fusak, pláštenku na šport.časť, prebalovaciu tašku, letný poťah na autosedačku a slnečník a dáždnik v jednom - casualplay a ešte chicco madlo...
kupovali sme v BB...

a do lahu sa to uplne nedá dať, ale to ti je jedno, pretože dieťa bude väčšie a bude sa chcieť aj tak dívať a keď bude spať, tak až také zlé to nie je, bude mať trochu zdvinutú hlavičku. niektoré deti musia ležať v takej polohe od malička, keď maju reflux...

pezi
6. lis 2008

Ahojte.
Takze hlasi sa vam dalsi "Novacik" v oblasti hladania vhodneho kocika. Mna velmi zaujali kombinovane trojkolky (vpredu ziadne dvojkoliesko) ako Quinny Speedi. Po prvej nasteve v obchode som bola presvedcena ze to je ten pravy kocik. Len po dalsich obhliadkach podobnych kocikov som nejak spochybnila moje presvedcenie. Hlavne s to tyka velkosti vanicky - plochy na lezanie. Pozdava sa mi to male. A nikde alebo ke tal su uvedene rozdielne rozmery. Taktiez aj sportova cast.
Nahodou som objavila podobny kocik od firmy TFK Joggster Twist. O tom Joggsteri som nasla len malo info. Nemate nejake info?

sisstin
6. lis 2008

tekvica: já měla sporták na akci za 7200, vanička stála myslím okolo 5..ale tu už jsme nepotřebovali 😕 ale jako taška skoro za dva tisíce, fusak za 2500, pláštěnka za litra, madlo za litra a ted už i ta vložka a já nevim co.....to je fakt předražený 😕

tekvica
6. lis 2008

veronika, tak teda www.bambini.sk
celkovo tam maju asi najnizsie ceny a obrovsky vyber, su mili a ochotni.

s fusakom som to poriesila teraz tak, ze som zobrala wallaboo newborn, ide aj do autosedacky aj do vanicky, vyzera byt teply, je pekny a vo vanicke nie je taky napchaty.

tasku kupim inu, nejaku sportovu na plece, za polovicnu cenu, lebo naozaj tie originaly su predrazene 😖

veci ako slnecnik a plastenka - tie snad zozeniem na ebay.

ale suhlasim, ked sa to zrata, tak to ide hore.
pezi, mne sa zdaju vsetky vanicky take male na kombinovanych kocikoch, ale tebe sa babo narodi niekedy na jar, jar, leto pohoda a do zimy uz pojde do sportoveho, tak to by podla mna nebol problem.

baby, ta streiska na vanicke, mne sa zda, ze ked zafuka vietor, ze ju zhrnie dolu, ze sa to velmi lahko dava dole,alebo hore, ked rozumiete
🙂

ci nie? inac sa s nim chodi super, po byte a bez nakladu 😀

minitrouble
6. lis 2008

tekvica - asi ju nemas zafixovanu - ju treba tak silnejsie potiahnut dopredu aby sa to zaistilo a ona sa potom nepohne ani ked potlacis konskou silou - tak skus to potlacit dopredu aby sa ti fixlo 😉

sisstin
6. lis 2008

já teda nelituju toho origoš fusaku, jsem s ním strašně spokojená..což třeba jako o tašce už říct nemůžu 😅

lucenek
6. lis 2008

sis já si koupila...dpkonce i v barvě emitex tu půlkulatou a bomba ladí perfektně nebýt té nášivky emitex a drží...narvu tak i nákup 😀

sisstin
6. lis 2008

lucenek: mně vadí, jak je placatá, nedrží tvar a nic v ní nemůžu najít 😠 nechápu, co na ni stojí 1800 😠

lucenek
6. lis 2008

no orávě to sem si taky říkala ta emitexová je pevná čili tvar drží já tu co jsem měla prodala byla naprd tahle ta moje požadavky hlavně na praktičnost max. splňuje

makinka.1
6. lis 2008

Ahoj holky.Chtela bych na sportak tu slunecni clonu,ktera je nejlepsi?Hodte prosim link.Diky.
Jinak co se tyka vanicky,je fakt mala,museli jsme do sportaku v 5 mesici,uz se nevesel. 😒

sisstin
6. lis 2008

makinka: my měli clonu z MMB..ale byla na prd, páč Speedák má tu boudu fakt vysokou..takže to chce nějakou fakt dlouhou 😕

lucenek
6. lis 2008

prej ta teutonia je ok kukni na mimibazar a zadej do vyhledávače clonu jedna mamina to šije na zakázku

veronikahel
6. lis 2008

makinka a nechceš slnečník? my používame slnečník a dáždnik v jednom - casualplay... keď málo prší, vystačí nám aj dáždnik, nemusime naťahovať plástenku...

tekvica: tu striešku si si asi naozaj nezafixla 🙂 dufam, že ju budeš vedieť dať dole... my sme tiež maturovali prvý krát 😀 ak by si nevedela, su tam na bokoch z vonkajšej strany, take šedé gombíky, treba ich zatlačiť smerom dole...

sisstin
6. lis 2008

veronika: co? O tom slyšim prvně.. 😲 o tý stříšce 😔

sisstin
6. lis 2008

já tam žádný čudle nemám 😕

tekvica
6. lis 2008

minitrouble, veronika, dik, baby, uz to je , ste zlate

uz to je, cvaklo to a je to napevno,este vyskusam dat dole

tak aj dole to funguje

🙂

k tym kocikom, urcite su kvalitnejsie, ako speedy. ale napr. ja osobne nie som ochotna davat za kocik veeela penazi, ale nechcem ani tazke kravy , ktore neviem ani otocit na ceste.alebo tie hrkajuce male koleiska typu peg perego...

povodne som rozmyslala nad mutsy a casualplay, mutsy ma odradil cenou,casualplay je zas vraj kazovy, je kratko na trhu, nema vychytane muchy...potom bola favoritim teutonia, tiez drahsia, mozno by som aj do nej isla, ale nikde v mojom okoli som ju nemala moznost vidiet nazivo .

tak ostal speedy.

ved je to nakoniec "len " kocik ", tak vedu z toho robit nebduem, nekupujem byt 🙂

sisstin
6. lis 2008

tekvica: tak nas vyšel sporták s doplnkama na 16tis, což mi teda přijde dost 😕