Kočárek Quinny Speedi - vylepšováky

iza
26. led 2008

ahoj holky,
prosím o radu ty,které mají kočárek...máte kněmu některá namontované madlo a dokoupený nánožník? Někde jsem četla, že by k němu mělo jí madlo Madlo Chicco Ct 0.4 a nánožník CASUALPLAY.Máte některá? A jak jste to madlo přichycovaly?děkuju 🙂

sisstin
5. čer 2008

noangel: si dělám prdel ne 😉 😅 😅 😅 😅 už bych jako mohla mít ten kočár..ještě tak 10 dní 😢

alififi
5. čer 2008

sisstin ja som mala pumpicku vo vybave - ty si kupovala este inu ? ( ak mas teda Speedy )

sisstin
5. čer 2008

alififi: ona je ta pumpička jen k některým kočárkům, záleží, kde to objednáváš 😉

noangel
5. čer 2008

siss: ja cesky eshopy nesnasim vsechno jim trva vecnost rychleji me ty veci chodi z nemecka nebo dokonce i ze statu

alififi
5. čer 2008

sisstin - inak ja som ju nevedela najst - bola v tom nakupnom voziku - kukni, ci ju tam nemas 😀 😀 😀
to by bola sranda

alififi
5. čer 2008

nakupnom kosiku :o)

sisstin
5. čer 2008

aflifii: nemám 😉 jsem někde dokonce koukala, že ho prodávaj i bez košíku 😅

bihan
5. čer 2008

Siss, tak to si už fakt robíš prdel, nie? 😅

Ja som s taškou spokojná.. je síce taká, ako by som to "mľandravá".. nie je pevná, ale to mi práve vyhovuje, lebo sa mi vprace do auta zaprataného nákupmi 😀

sisstin
5. čer 2008

bihan: fakt..a ten koší stojí 450 Kč 😅 😅 a i bez stříšky jsem viděla..tak doufám, že mně ho pošlou se stříškou..jinak vraždim 😅

xaverov
5. čer 2008

Noangel: dekuju moc, to jsi moooc hodna holka 😵
Budu se sem divat. Ja myslela, ze je ten fusak prave hlavne do hluboky korby na zimu. 😕 Takze zase zmena..

Sis: plastenka za litr je teda taky narez. To jsme ani nevedela, ja uz to mam v cene hluboky korby.. Jsi si tu plastenku mela za ty prachy radsi spichnout z Tescackejch igelitek.. 😀

Na tasku se nekde musim podivat osobne, chci aby vyhovovala vsem tem kramum, co s sebou budu tahat na prochazky. Jinak jsem se divala vcera na tasku Casualplay a ta se mi zdala hodne dobra. Spousta kapes, dobrej design, omyvatelny vnitrek, fortelnej a solidni material.. No jo, ale zase to nema ten napis Quinny.. 😅

noangel
8. čer 2008

xaverov: tak fusak je delsi nez korba tak min o 15 cm a o dost sirsi. samozrejme se tam da nacpat ale nevypada to nejlip jde proste videt ze tam nepatri ze je delanej na ten sportak

minitrouble
8. čer 2008

ahojte baby - nemate nejaky typ aky slnecnik najlepsie pasuje na Q.Speedy? kupila som univerzalny ale ide ma z neho porazit - je to tam uplne nasilo namontovane a furt sa to kyve - tak rada prijmem akekolvek tipy ze ktory je na to idealny - vdaka vopred za radu 🙂

nikap
8. čer 2008

Ahoj kočky, nemohla by jste mi některá, která máte Q.Speedi poradit? Ve čtvrtek mi dorazil kočár. Barvička je Sail. Vypadá božsky a jízda.... Mňam. Ale trochu mi kazí požitek z jízdy fakt, že když přejedu nějakou díru, tak mi přední kolo vydá cvakavý zvuk. Doma jsem to zkoumala a když nadzvednu kočárek, tak to přední kolo není na fest na pevno. Povyjede tak o 2 mm. Dělá vám to taky?

alififi
9. čer 2008

minitrouble
ani nehovor s tym slnecnikom, ten by som najradsej hodila do kosa. kymaca sa, stale treba kukat, ci nesvieti a polohovat.
to bol zly kauf 😒
segra nasla toto - http://www.ecipisek.cz/detail/clona-na-kocarek/... ,tak to asi kupime - horsie jak ten slnecnik to urcite nebude 😎

alififi
9. čer 2008

nikap
- nic necvaka, cez diery je uplne v pohode - mas to tam dobre nasadene ? 😕

sisstin
9. čer 2008

já mám clonu a spokojenost 😎

alififi
9. čer 2008

sisstin - taku jak som dala link ? to ma tesi, ze si spokojna. nech mi nepribudne dalsia blbost do bytu
nemas foto, nech si kuknem jak to na sportaku vyzera ?

sisstin
9. čer 2008

alififi: já mám trošku jinou..od paní z MMB..počkej..hodim to do alba 😉

sisstin
9. čer 2008

nebo momentoš..dám ti odkaz.. 😉

alififi
9. čer 2008

aha ta vyzera tiez dobre. tak to je super, ze si s tym spokojna. tiez si kupim 😎

ao
9. čer 2008

ahoj holky, mám dotaz: kdo máte quinny buzz, od kdy jste přešli z hlubokého do něj, m

ao
9. čer 2008

ahoj holky, mám dotaz:
kdo máte quinny buzz, od kdy jste přešli z hlubokého do něj, malému budou 4 měs a do hlubokého se skoro nevejde a děsně se v něm bez výhledu nudí... problém ale je, že buzz nemá sklapovací záda, naklání se jenom celej 😠
docela řeším, jestli nekoupit rovnou nové lepší golfky... vaše zkušenosti? díky...

xaverov
9. čer 2008

Noangel: dekuju moc za radu. Takze koukam, ze fusak od Q. si asi kupovat nebudu. To bych si totiz musela koupit dva, jeden na zimu do hluboky korby, druhy do sportaku a to je blbost. Takhle asi pujdu do univerzalniho Emitexovyho a zabiju dve mouchy jednou ranou.. Holt to fakt nejak nemaji vychytany, na to, jak ty Q.kocary vypadaji a kolik stoji.. Jeste jednou dik

sisstin
9. čer 2008

xaverov: maj šíleně drahý ty doplnky..až nenomálně 🙄

nikap
9. čer 2008

alififi : tak jsem s tím byla u nás v obchodě a byť jsem kočárek u nich nekupovala, tak mi vyměnili tu vidlici, co drží kolo a v poho. A dokonce po mě nic za to nechtěli 😀
SPOKOJENOST

alififi
10. čer 2008

nikap super 😉

nelinka1
26. čer 2008

Ahojky. Vidím, že se tu bavíte o madlech ke kočárku. Já jsem měla madlo z chica, ale nakonec jsem si našla, že se do ČR dováží i madlo, které je přímo na Speedi SX. Je tedy dražší, ale pasuje naprosto bezvadně.
Kupovala jsem to tady:
http://www.kocarky-ina.cz/index.php?nav=eshop&k...
Jinak s kočárkem jsem moc spokojená. Je prostorný a jezdí bezvadně. 🙂

noangel
26. čer 2008

ja prihazuju slunecni strisku, ktera jde na speedaka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12898727&tab=1

tahle clona na speediho nejde ma moc tlusty ty trubky na ktery se to dava sem to zkousela v obchode

http://www.ecipisek.cz/detail/clona-na-kocarek/...

noangel
26. čer 2008

ooops tak vidim ze zbytecne ze siss to tu uz psala no jo sem dneska naka aktivni 🙂