Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kočárek Raf-Pol kombinovaný Baby Lux Alu Way 2017 - jak ho složit?

reniee83
11. zář 2019

Dobrý den, dnes mi přišel kočárek Babylux alu way 2017 a nebyl k němu přiložen žádný návod. To co jsem našla na internetu je nesrozumitelné a nepřesné. Jsou tam i jiné obrázky. Nejde mi složit hluboká korbička, kde jsou pod matrací 2 takové ohromné dráty, které absolutně nejdou nikam zapřít, aby se korbička narovnala, držela a nebyla splácnutá. Máte s tím někdo zkušenosti? Můžete poradit? Jsem dost zoufalá ☹ Také mi nejde rozložit konstrukce kočárku. Prosím poraďte.

gwendolina221
12. zář 2019

Jak už jsem psala vedle, chytni ten drát a posuň ho nejvíc na kraj, do té zarážky. Jestli ti nejde rozložit konstrukce, tak má pravděpodobně někde pojistku, kterou musíš uvolnit.

kvmatonka
12. zář 2019

@reniee83 konstrukci rozložíš, když nad nápisem alu way chytneš z každé strany ty dvě páčky a potáhneš k sobě. Pak už se konstrukce "zlomí" a složí na sebe.

reniee83
autor
12. zář 2019

Tak jsem na to konečně přišla, hurá 🙂 Ale zatím pouze jen na korbičku. gwendolina měla pravdu, že se musel drát posunout do té prohlubně. Při použití větší síly se opravdu zadařilo. horší to bylo s druhou stranou, tam je ta zarážka pod tím černým, takže tyč provlíknout pod to, zachytit nahoře a pak jen poslepu hledat tu zdířku, jelikož tam není moc vidět. Opravdu nechápu proč k tomu kočárku nedávají návod 😠

reniee83
autor
12. zář 2019

fotografie pro ty, co někdy budou řešit stejný problém...

reniee83
autor
12. zář 2019

@kvmatonka konstrukce mi ale stále rozložit nejde :( S těmi černými "tentononc", co jsou nad nápisem alu way nijak hnout nejde, ani po stisku červeného knoflíčku.

reniee83
autor
12. zář 2019

@kvmatonka dle návodu z internetu by se mělo udělat něco s těmi černými co jsou v prostředku, ale s těmi už vůbec nejde hnout. Navíc v návodu je vyobrazena trochu odlišná konstrukce. (je to návod pro 4 typy kočárků). Mělo by se něco přizvednout, ale jak se snažím, tak u mě tím nejde ani hnout ☹

kvmatonka
12. zář 2019

@reniee83 měla jsem raf pol. Stejný systém. Zmáčkneš červené tlačítko a obě páčky k sobě potáhnout a pak se to zlomí v ohybu. Ale šlo to fakt blbě, chtělo to grif.

kvmatonka
12. zář 2019

@reniee83 a tu rukojeť dle návodu. Nesmí být ohlá dolů.

reniee83
autor
12. zář 2019

@kvmatonka Konečně se povedlo 👏 Jak je to nové, tak to bylo asi nějaké ztuhlé. Po pár zkoušení se nakonec vysunulo a sklopilo. Uff 😖 Je to tedy děs složit takový kočárek bez pořádného návodu 😅 Doufám, že nebude žádný problém se sportovní korbičkou, protože tu jsem raději nevybalovala a ani vybalovat nebudu, dokud na ní nepřijde čas.

kvmatonka
12. zář 2019

@reniee83 Tak sláva 🙂 Ono to fakt šlo ze začátku ztuha. Jenom manželovi se to povedlo. Sporťák byl na nás moc nepraktický. Mám teď jiný pro druhé.

reniee83
autor
12. zář 2019

@kvmatonka Manžel bohužel není teď doma, tak jsem musela sama, ale fakt to chtělo sílu, které jsem se z počátku bála, abych to nerozbila. Teď už mám složeno a teď už jen prcek, aby se umoudřil a konečně vylezl 🤰

kvmatonka
12. zář 2019

@reniee83 Ono se to časem ochodí a půjde to dobře. Ze začátku to fakt chce chlapskou sílu, ale tak jste šikovná a podařilo se a to je hlavní. V sobotu je úplněk, tak třeba to půjde 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli