Kočárek Retrus Fire 3v1. Máte zkušenosti?

katrin111
31. srp 2009

ahoj holky mate nektera tento kocarek???nasla jsem ho na netu a moc mi padl do oka,hlavne tim vsim co ma.........marne ho ale shanim nekde v kamennem obchode zatim jsou vsude na netu.....ale nechci ho kupovat na slepo.........diky za odpovedi 🙂

bukca
31. srp 2009

katri... taky se mi líbí, je skvělý na pohled, ale pokus si ho člověk neošahá a neokouká, tak je to na prd ....

nat11
4. zář 2009

Kočárek FIRE 3v1 😵 už mám doma,4-kolku a ja naprosto úžasný.Prostorný,odpružený a má i polohovatelná záda v korbě.Kamarádka má trojkolku a už jezdí, je s ním moc spokojená.Kupovali jsme ho v Boskovicích,tam je mají.Natálie

deenakee
16. zář 2009

Ahojjky. My jsme chtěli kupovat v- cross, ale tenhle kočár mi víc padl do oka... hůavně tím větráním... polohovatelnou matrací a tím, že se dá páčkou nastavit polohování zad (což se musí jinak dělat páskou.... a prostě má spoustu vychytávek. trochu mi ale u něj vadí že má tak velký košík. Nepřekáží vám při chůzi , např. u sporťáku?
PS: Jak je těžký ten sporťák...?

evik33
16. zář 2009

ahoj holky, Taky vybírám kočárek. Ne pro sebe, ale pro sestru. Tento kočárek jsem objevila včera a velice se mi líbí. Konečně pořádně prostorný kočár. Ale taky mi trochu vadí ten košík. Je prima, že je velký, ale zdá se mi dlouhý až moc. Mám obavy, že když se sporťák otočí proti směru a opěrka na nohy dá hodně dolů, bude košík zavazet. Jinak je ale moc hezký. Máte někdo zkušenosti? Zatím jsem ho nikde neviděla jezdit naživo.

kpetra
16. zář 2009

Ahoj
Já si myslím, že ten košík určitě nevadí. Spíš je plus, že je tak velký.
http://www.mimistar.cz/Fotografie/Zbozi/Origina...

mirka755
12. říj 2009

http://www.eshopbaby.cz/katalog/fire-kombinovan... ahojky tady ho mají pro Prahu a okolí

http://www.urobiska.cz/detail.php?zbozi=1340089 a tady pro Brno a Moravu 🙂

brukev
22. říj 2009

Ahoj. Tenhle kočík je zatím náš největší konkurent pro Dorjan Prestige. Není ale ta korba 75cm krátká? Na lednové mimčo???

evik33
23. říj 2009

brukev...tak mě taky zaujal. Byla jsem se na něho už i podívat v obchodě. Ale zrovna zavírali, pán nebyl moc ochotný, tak jsem ho viděla jenom tak narychlo. Musím přijít znovu. Vybírám kočárek se sestrou, má mít mimčo taky v lednu. Korba vypadala docela velká.Hlavně na šířku. Ony ty kombinace jsou vesměs rozměrově podobné 75 - 78 cm.To je tak na půl roku.To bys musela mít hluboký kočár samostatný, aby byl větší. Já tu délku tak moc neřeším. V lednu se tam mimčo s fusakem vleze, přes léto v pohodě a na podzim už stejně bude ve sporťáku. Mohl být trošku delší, ono těch 75 cm je spodní hranice. Pro srovnání: můj syn byl docela velký, v 6 měsících měřil 70 cm, v osmi 75 (to mají některé děti v 1 roce), tak min. půl rok by tam to dítě mělo určitě vejít. Já se zaměřuju hlavně na sporťák, aby šel přetáčet, byl prostorný a šel polohovat až do lehu.To tenhle splňuje, hlavně je dost široký, má rozměr 90/38 cm. Co jsem zjistila, ani tak není problém s délkou, ale vesměs jsou ty kočárky hodně úzké 32 - 33 cm. A dát tam roční dítě i s fusakem, bude asi trochu problém. Už se nám líbilo tolik kočárků, ale ta šířka nás dost odrazuje. Ale jak jsem psala, ještě jsem ho pořádně neviděla, ale zatím o něm dost uvažuju.

brukev
23. říj 2009

No my už celkem byli rozhodlí pro Dorjan, ale ted zase váháme. Hodně kočárků šlo s cenou dolů, takže opět dilema. U tohoto kočárku mě dost mate i ten košík, jestli fakt nepřekáží. Jinak teda ještě uvažujem o kočárku S max.

brukev
3. lis 2009

Tak po testu kočáru prohlašuji, že ten košík vůbec nepřekáží.

kaninka2
3. únor 2010

Ahoj maminky, tak jak jste s kočárkem spokojené? Zdá se mi hodně levný, proto se ptám. Na živo jsem ho ještě neviděla, ale dle fotek a popisu vypadá dosti slibně. Otázka je, jest-li třeba podvozek v tomhle počasí nerezaví, jest-li nezlobí otočná kolečka a tak. Kočárek se mi moc líbí a podle ceny nevybírám, hodnotím vlastnosti. Sporťák je hrozně hezky řešený, takový prostorný, hlavně otočný žádný drahý "kvalitní" kočárek nemá 😒 a to už jsem toho omrkla opravdu hodně. Proto prosím maminky, které s tímto kočárkem už jezdí, aby napsali jak jsou spokojené 🙂

eloana
15. bře 2010

Ahoj-holky-nemate-nektera-tento-kocarek??
mam-ho-objednany.Jen-bych-rada-vedela-na-co-si-dat-popripadne-pozor.
Kamaradka-mela-akorat-problem-ze-prefoukli-kola-a-praskly-duse
diky🙂

evik33
16. bře 2010

Kočárek má moje setra. Používá ho asi 1 měsíc. Je celkem spokojená. Kočárek má velkou prostornou korbičku. Lehce ovladatelný. Jezdila jsem i ve sněhu a v pohodě. Ty duše jí praskly při dofukování na předepsaný tlak všechny naráz. No byl to docela šok. Pán v obchodě se ani moc nedivil. Říkal, že na ráfcích jsou nějaké výstupky a tam ta duše zaleze a praskne to. Prý se to má podlepit nějakou páskou. Moc jsem tomu nerozuměla. Po výměně nových duší zatím v pořádku. Tak si na to dejte opravdu pozor.

eloana
16. bře 2010

Ahoj-diky-moc🙂
koukam-s-kolecky-je-problem-vsude.U-male-jsem-mela-problem-to-ze-se-mi-kolecka-zas-zdeformovala.
Kamaradce-jeste-prasklo-poutko-u-kosiku-jak-ho-sklladali.
Takze-uz-i-v-tom-krame-to-zacali-zapinat-tak-aby-se-to-nestalo.Nastesti-jsem-se-s-tou-holcinou-co-prodava-v-tom-krame-skamaradila-tak-doufam-ze-mi-vse-ukaze.
Ale-spoustu-veci-take-nevedi-to-se-zjisti-az-jezdenim🙂
Diky

daskap
20. bře 2010

Zdravim vsechny,
kocarek Retrus Fire (3v1) se mi taky libi. Bohuzel jsem ho nenasla nikde v kamenem obchode, pouze na netu. Chtela jsem pozadat, pokud by ho nektera z vas mela doma (okoli Ostravy), jestli bych se mohla prijet na kocarek podivat.
Dekuji za vsechny odpovedi.
Dasa z Ostravy
(22tt)

dendy03
7. kvě 2010

Ahoj Dašo taky hledám kde bych se mohla na kočárek podívat osobně. Kdyby jste o něčem věděla tak mi prosím dejte vědět.

dendy03
8. kvě 2010

Ahojky všem!!!!!! 😉 Chtěla bych se zeptat kdo už používá kočárek delší dobu zda je sním skopokojen nebo jsou s kočárkem nějaké problémy(např. rozvyklaná konstrukce nebo že vrže, atd)????Mockrát děkuji za odpovědi!!!!!!!!!!!!!!!!!

monule23
8. črc 2010

Milé maminky, ráda bych přidala svou zkušenost s kočárem Retrus fire. Jezdíme s ním sedm měsíců a začínám být poslední měsíc nespokojená. Výhodou je velký koš, který určitě nezavazí, jen se to nesmí přehnat se zátěží. Mohl by prasknout řemínek nebo se zbrzdit na třeba na silnici, což se mi taky stalo. 😠 Takže POZOR NEPŘETĚŽOVAT!!!!! Přiznávám za to si můžu sama. Podvozek mám s většími koly vepředu, ovládání v pohodě jezdí krásně i po sněhu i v terénu, někdy se kola spříčí při sjezdu z obrubníku. Brzda se docela špatně odbržďuje, obzvlášť teď v letní obuvy.
Po zimě trochu vržou kola, ale to je věc údržby. Kabela se mi uvnitř trhá. U hluboké korby se mi nelíbí polohování zad, které je nestabilní, když si dítě lehne trochu víc na bok. Tak jsme nevyužily a přešly na sporťák. Ten má na bocích uvnitř suché zipy, špatně zapraveno. Dítě se má poškrábané celé předloktí 😠 😠 😠 , zatím jsem to vyřešila dečkou a sháním vhodnou podložku příp. golfáč. To jsem ještě nenafukovala kola snad to nepřefouknem jak píšete víše. Tak nevím nevím já bych si ho už nekoupila.

eloana
11. črc 2010

Ahoj holky ja pouzivam kocarek neco kolem mesice..... pozor kos se utrhne pri rozklasani pozvozku kdyz vice trhnete-me se to nestalo ,ale manzel to utrhl-nebyl problem to prisit....
ja mam tedy trojkolku -predni kolecka mensi -trojkolka... uvidime jak to bude na snehu-obcas zavibrujou pri nerovnosti terenu-jinak perfekne se s nim jezdi treba v obchodnim centru 😀
jsem z vesnice,ale silnice tu mame nove -takze se s nim jezdi dobre -mam ho stale oderetovany...
souhlasim s monule23, ze to polohovani korbicky je takove divoke...na stranach se ohyba..... sportak jsme zatim nepouzili,tak uvidime..
jak uz nekdo napsal -idealni kocarek proste neexistuje. me docela vyhovuje ,ze se muze otacet korbicka sportaku -to treba Jane a jine drahe kocarky nemaji.....

saimone
20. črc 2010

ahojky,chtěla jsem se zeptat,jak jsi s pokojena s kočárkem..čekám kluka v září a nevím zda korbička bude stačit do cca půl roka a víc?díky

eloana
21. črc 2010

@saimone Ahoj no me prijde ta korbicka docela velika oproti jinym kocarkum hlavne je siroka....nam vychazi pul rok na prosinec -tak nevim, kdy budeme davat sportak.
jak sedi stejne uz pak v hlubokem byt nechteji

ssimmikk
8. únor 2011

Ahoj, chtěla jsme vás poprosit o nové zkušenosti s tímtokočárkem, dost o něm uvažuji 😉 hlavně se chci zeptat zda je sportovní verze opravdu vevnitř tak široká jak píší? 38cm? Díky

ssimmikk
11. únor 2011

Tak nikod nenapíše nové poznatky s tímto kočárkem??? 😒

katulak
1. bře 2011

Ja som s kočíkom vcelku spokojná. Bábo vozíme od augusta a korbička je stále dosť veľká. V tuhej zime dokonca na dve deky a fusak. Akurát v zime mi vadilo vŕzganie a zadŕhanie predných koliesok, keď bol jemný sneh. Dostal sa za blatníčky a kolieska sa nemohli otáčať. Polohovanie matracíka mi vyhovuje. Teraz je už malá strašne zvedavá a vozím ju na sedato, lebo na šporťák sa mi zdá stále trocha zima. Len ten mechanizmus je trocha nepraktický - musím čachrovať s bábom a do pol tela sa vraziť do kočíka, aby som to nastavila. Strieška nemá tienidlo a keď sedí občas jej svieti do očiek.
Bývame v paneláku, takže je skvelé, že sa dá otočiť na minimálnom priestore a krásne sa zmestí do výťahu. Krásne sa zmestí aj do kufra auta. Vnútorný poťah sa dá prať, ale keďže tam nie je napevno, často sa zhrnie a kočík nevyzerá tak upravene. Teraz prejdeme na šporťák, tak som zvedavá, ako to bude s ním. Inak si myslím, že za slušné peniaze je to slušný kočík.

ssimmikk
9. dub 2011

Není tu někdo, kdo retrus fire prodává??? 😉

eloana
29. dub 2011

ahoj holky -jen bych chtela napsat zkusenosti s reklamaci---- reklamovala jsem podvozek- pri zaaretovani kolecka ( trojkolka) stacela do leva -spatne navrtana aretace- reklamovala jsem po 9 mesicich -aretaci prilis nevyuzivam,ale kdybych chtela kocarek prodat..... reklamaci uznali a vse vyridili behem 10 dni...v prodejne mi pujcili iu jiny kocarek
jsem spokojena

eloana
29. dub 2011

@ssimmikk ahoj sportak asi neni tak siroky jak se uvadi...ale melajsme pujceny jinysportak a ten byl rozhodne uzsi

ssimmikk
29. dub 2011

@eloana tak já bych si trojkolku rozhodně nekoupila, nelíbí se mi to a ani v obchodech to nedoporučují a navíc, když slyším některý maminky, jak na to nadávají, tak nikdy 😅
Je super, že reklamace proběhla, tak hladce, to jako klobouk dolů, já když jsme skoro totéž reklamovala u prvního kočárku co jsme měla na dcerku, tak mi ho vrátily jako neuznanou reklamaci, bylo hrozný s ním jet, furt zatáčel na jednu stranu a vyjížděly nám pak i kolečka ☹
Spor´ták už mám změřený, za dva měsíce mám termín a sháníme kočárek použitý, což je nad lidský výkon, jak to tak sleduju 😒

eloana
29. dub 2011

@ssimmikk na rovinu mela jsem pujceny kocarek ctyrkolku -kolecka otocna🙂 no des🙂 ale je to asi o zvyku..... najezdy na chodik mnohem horsi nez s trojkolkou🙂 kolecka se mi vzpricila kazde jinam)))ale jak rikam je to o zvyku ja nemam vpredu 1 ale 2 kolecka a nestabilni mi to vubec neprijde

eloana
29. dub 2011

@ssimmikk ono to bylo videt, ze to je vyslovene vyrobni vada....a vadilo to jen pri zaaretovani. neuznavaji to pri reklamaci klasicke 4 kolky. Ale musim rict, ze me to prijemne prekvapilo...
Par firu jsem uz prodavat videla na bazos.cz