Kočárek Retrus Fire 3v1. Máte zkušenosti?

katrin111
31. srp 2009

ahoj holky mate nektera tento kocarek???nasla jsem ho na netu a moc mi padl do oka,hlavne tim vsim co ma.........marne ho ale shanim nekde v kamennem obchode zatim jsou vsude na netu.....ale nechci ho kupovat na slepo.........diky za odpovedi 🙂

giraffe8
24. říj 2011

@bukca diky .-) a tak jsem se koukala že mas trojkolku ja chci stejne 4 kolku .-)

bukca
25. říj 2011

@giraffe8 néé, mám čryřkolku, akorát ty přední kola jsou blíže u sebe ...

giraffe8
25. říj 2011

@bukca jo ale tomu se porad rika trojkolka 🙂 to ja nechci ..

bukca
25. říj 2011

aha, tak to já jsem nevěděla 🙂

denousek
7. únor 2012

holky prosim do kolika mesicu vam deti vydrzeli v huboke korbe?do kdy se tam vlezly?diky
@bukca

eloana
7. únor 2012

@denousek Ahoj kamaradka vozila malou az do 7 mesice -my jsme presli do sportaku brzy....5 mesicu malej mel reflux a v hlubokem rval...

denousek
7. únor 2012

@eloana jj diky.. no ja rodim v dubnu retrus uz mam koupeny ale premyslim ted o tom.. 7 mesicu budem mit v listopade takze pres zimu mame asi smulu ☹ ale ono stejne dite uz pak v hlubokym byt nechce ze.. tak je to asi jedno

eloana
7. únor 2012

@denousek prave nechce... kamaradky mala byla fakt vyjimka....malej ve sportaku jezdil pres zime a v pohode... naopak mi to prislo lepsi- da se sklopit bouda o hodne vice nez v hlubokem, tak tam mene fouka

bukca
7. únor 2012

my jsme tam byli docela dlouho .. cca 9m. Vikoušek se strašně rád vozil a zůstalo mu to dodneš, takže pořád ještě na dlouhé procházky jezdíme sporťákem. Do obchodu většinou po svých nebo s Nunou 🙂

ssimmikk
7. únor 2012

@denousek Ahoj, malá má 7měsícu, je dlouhá, každej mi říká, že vypadá na víc, mudr.se zděsila, jak roste 😀 a stále je v hluvboké korbičce, dávám jí to do polosedu a ok 🙂

lucculee57
14. črc 2014

@evik33 prosim kde najdu kamenny obchod?? Dekuji