Kočárek Retrus Fire 3v1. Máte zkušenosti?

katrin111
31. srp 2009

ahoj holky mate nektera tento kocarek???nasla jsem ho na netu a moc mi padl do oka,hlavne tim vsim co ma.........marne ho ale shanim nekde v kamennem obchode zatim jsou vsude na netu.....ale nechci ho kupovat na slepo.........diky za odpovedi 🙂

ssimmikk
29. dub 2011

@eloana asi je to opravdu o zvyku, ale neznám moc maminek co jsou s tříkolkou spokojený, to, že máš tříkolku s dvouma kolama vepředu si myslím, že je velký plus 😉
U malé jsem měla klasickej kočár, kombinaci bez otočných koleček, jsou to tři roky zpět a dělalo to samou neplechu, ale který kočárek je dokonalý, že....

eloana
29. dub 2011

@ssimmikk 🙂 fire ma 3 kolku se 4 koleckama. Mela jsme ted moznost vyzkouset 4 kolku s otocnyma a prislo mi to temer stejne. Jen na manipulaci mi prisla horsi ta 4 kolka, ale jak piseme obe je to o zvyku.
Jinak s kocarkem jsem vcelku spokojena za ty penize....jsem z vesnice a ted tu u nas zacali frcet teutonie- je peknej,ale muj nazor je ,ze je zbytecne dat za kocarek 25 tisic....
sice ten fire nema tak kvalitni autosedacku..... neni zadna znackova, ale s miminem jsme jeli v sedacce parkrat -rval tam🙂) a od 6,5m pouzivam maxi -cosi -9-18 kilo

ssimmikk
29. dub 2011

@eloana taky jsme u prvního měla vajíčko jen chvilku a pak koupila polohovací 🙂 jinak si myslím, že ono na tom něco je i není, protože všechny sedačky musí mít atest a když je člověk prozkoumá, tak jsou na jedno brďo....ještě jsme nikdy neslyšela, že by třeba maxi-cosi zachránila v té situaci život a jiná ne...je to těžký, ale k těm kočárkám, nedala bych za kočárek ani 15tis., u prvního jsme dala 9tis.a teď chci starší, protože stejně hlubokou korbu má člověk chvílku, jak mi malá začala sedět, tak jsme koupily golfáč Peg Perego a mám ho schovaný i na druhé, je lehký a celkově jsem s ním byla spokojená a to moooooc 🙂 takže sporťák jsme moc neužily, v kočáru jezdila do půl roku...

eloana
30. dub 2011

@ssimmikk to mi povidej - my meli hluboky 4,5 mesice- malej mel reflux v hlubokem rval rval a rval.....tak jsme presli na sportak a pohoda. vy\birala jsem havne dle hlubokeho a moc jsem si ho neuzila:((((( hlubokou korbu mam jak novou🙂)

ssimmikk
30. dub 2011

@eloana jj, to je právě to, že maminky, když čekají první, tak neví a vybírají hlavně podle hluboké korbičky 😒 což je chyba......já jsme si teda Retrus vybrala podle kritérií co mám a u hluboké korby to byla jen délka, jinak jsme koukala na podvozek a spor´ták....splňuje vše co chci, teda zatím, až s ním budu jezdit, tak se uvidí 😉 ale prošla jsme tolik diskuzí na netu a každej si retrus chválí, když jsme ho srovnávaly s ostatníma kočárkama, tak stejně vždy vyhrál 😅

eloana
30. dub 2011

@ssimmikk musim rict, ze sportak jesuper zatepleny)- oproti tomu co jsem mela pujcene ted. ma zateplenou odvetravaco boudu....vsichni mi rikali , ze jsem blazen, ze ho davam na zimu do sportaku- no nemela jsem na vyber . hlavne jde hodne sklopit bouda, a otocit proti smeru jizdy) takze na nej nefoukalo

ssimmikk
30. dub 2011

@eloana no já taky vidím, že v zimě půjdeme do sporťáku, mimi čekáme v červnu-červenci a v zimě bude mít půl roku, pokud už bude sedět, tak je to jasný 😕 ale nějak to neřeším, člověk dítko oblíkne a je 🙂

giraffe8
10. zář 2011

ahojky chtěla bych oživit tohle téma a zeptat se na tento kočárek...sspokojenost?děkuji 🙂

giraffe8
10. zář 2011

giraffe8
11. zář 2011

no táákk maminky... ☹

giraffe8
12. zář 2011

.

giraffe8
13. zář 2011

h

giraffe8
13. zář 2011

maminky ma retrus nanožník??ta sportovní verze??

giraffe8
13. zář 2011

.-(

eloana
14. zář 2011

@giraffe8 ahoj jasne ma

eloana
14. zář 2011

@giraffe8 hluboka verze, sportovni i autosedacka🙂

giraffe8
14. zář 2011

@eloana no konrččněěěě se mi nekdo ozval 😀 já mám termín az v dubnu ale už dlouho se mi tento kočárek líbí.. a právě není nikde nafocenej s nánožníkem u sportaku ale to snad musi mit každej kočárek ne? 😀 jen my rodime v tom dubnu a pres zimu uz se mi tam prtě nevleze ...v listopadu budeme mit 7 m tak budeme muset do sportaku...

eloana
14. zář 2011

@giraffe8 mrkni mi do alba tam ho mam urco fotky i s nanoznikem

giraffe8
14. zář 2011

@eloana jj koukla jsem tak to jsem ráda škoda že to nemají na netu nikde vyfocený už jsem se bála že tam není... tak do nej asi pujdem .-) stejne v 7 m (v listopade) pujdem do sportačku takze nemusim resit ze hluboka korba ma jen 75cm..

olusenka
19. zář 2011

@giraffe8 : Kamarádi mají Retrus Fire dva roky (miminko nar. 11/2009) a jsou s ním moc spokojení. Nánožník je všude, u hluboké i sportovní korby i u sedačky. Korba hluboká je prý dost velká. Miminko měli skoro 4 kila a vešel se jim tam celou zimu i s fusakem. Museli jen prošít košík, aby vydržel víc kilo. Teď v něm odvezou i menší nákup a meloun (malý) a vydrží! 🙂
Letos už je novější verze resp. nový kočárek, měl by být vychytanější, je to Futuro Alu. Má třeba na korbě nahoře ten kšilt. To Retrus Fire neměl.

giraffe8
19. zář 2011

@olusenka dekuji za info 🙂 ten futuro alu ted jsem koukala a on nema takovy ten pekny tvar te korbicky ale jinak taky nevypada zle...jajsem se nejak zamilovala do toho retsruse .-D a zatim nic špatnýho jsem na nej nesslysela .-)

giraffe8
24. říj 2011

@katrin111
@bukca
@deenakee
@evik33
@kpetra
@brukev
@evik33
@kaninka2
@eloana
@ssimmikk
@katulak
@saimone

ahoj holky a maminky.snad nevadi ze jsem vas tak hromadne označila... chystam se koupit retrus fire ale nikde ho nemaji v prodejne ze bych se mrkla ☹ což je hodne velký mínus... chci se zeptat jak jste spokojene ktera jste do nej sla...
houpe??budem mit mimco v dubnu tak ze pres zimu se urcite do hluboke korby stejne nevejdem ze? hodne se mi libi ale videt ho nikde neni mozny ☹ díky na nazory..

ssimmikk
24. říj 2011

@giraffe8 Já jsme kočárek koupila už použitý, jezdím s ním 4měsíce a jsme moc spokojená, neměnila bych 🙂 paní mi pomáhala do šaliny a říkala, že je hrozně lehkej, že to nečekala 😉 manžel ho taky rád vozí, malá 3roky s ním taky jezdí, babička taky zkusila a chválila, my jsme moc spokojení 🙂 nevímodkud jsi, tady v Brně ho na prodejně mají 😕 jinak korbičku máme furt, malá měla ve třech měsících 64cm a vleze do něj i s naducanou dekou, ale takhle stejně až bude sedět, tak bude chtít vidět a přejdeme na sporťák, což počítám, že bude brzo 😅 za mě velké ano 🙂 pokud chceš, tak se kidně ptej.....houpe dost, houpání se dá dát na tužší nebo na lehké, je super skladnej, do auta ho mám rozložený,složený během minuty 😉 u první dcerky jsme měla kombinaci a nikdy víc, retrus je moje láska 😝 😵

giraffe8
24. říj 2011

@ssimmikk jéé tak to jsem moc rada ... jsem z prostejova...do olomouce 35km tam nevim o obchodu kde by ho meli... .-( do brna pres 60km .-( ani nevim jesstli by se tam manzel jel podivat porad nema cas ach jo... ale kdyz rikas ze super 🙂 no ja rodim v puli dubna takze v listopade v 7 mesicich se tam stejne uz nevejdem a pujdem do sportacku ze,..na zimu ...co uz..

ssimmikk
24. říj 2011

@giraffe8 tak v olomouci ani prostějově nevím kde ho mají ☹ ´já jsme prvně taky nevěděla, že ho v Brně mají, tak jsme se na něj jela kouknout do Blanska 😀 dlouho jsme váhala, srovnávala s ostatníma kočárkama, nechtěla jse dopadnout jako u první dcerky a nakonec jsme se orzhodla pro retrus, má velkou korbičku, oproti jiným, je lehký, velký koš pod kočárem, lehce se ovládá.... 🙂 já jsme z něj fat nadšená a asi mě bude mrzet dát jej z ruky 😅 což u prví dcerky sjme se kočáru velmi rychle zbavovala a v půl roce jí koupila raději golfáč od Peg Perega Pliko P3 a mám ho schovaný, protože s ním jsme byla taky moc spokojená 😵 třeba se ti ozve někdo z prostějova, nějáká maminka co ho má a nechala by tě ho vyzkoušet 🙂 zkus si to napsat na fotoblog 😉

giraffe8
24. říj 2011

dekuji moc no ja ho kdyztak kdyz ho nesezenu tak koupim naslepo vsak zbozi koupene po netu muzu do 14dnu vratit tak co...

bukca
24. říj 2011

ahoj, nevadí, že jsi mě označila. Já jsem spokojená a plnně, jestli máš zájem, napiš IP, budu ho prodávat.

eloana
24. říj 2011

@giraffe8 ahoj musim podotknout, ze jsem spokojena🙂

giraffe8
24. říj 2011

@bukca dekuji moc 🙂 ale budeme kupovat novy 🙂

@eloana děkuji moc 🙂) to jsem rada 🙂

bukca
24. říj 2011

@giraffe8 jedině schvaluji 🙂