Kočárek Reverso Sport Tris. Máte zkušenost?

1kaculka
24. zář 2007

Uvažujeme o koupi tohoto kočárku nebo Cortiny. Máte s reversem některá zkušenosti?
Předem děkuji za přísdpěvky 🙂

1kaculka
autor
24. zář 2007

Že by jste neměli žádné zkušenosti a poznatky ☹ ????

luccinkav
24. zář 2007

Ahojky Kaculko.
Přesně takhle jsem tady založila já téma na Reverso a nikdo se mi neozval!!!!!Ale vzadějš je téma Cam CORTINA a tam se hodně píše o Cortině ale o Reversu nikdo!!!!!Bohužel!!!!Já se také nemohla rozhodnout a ještě teď jsem zklamaná,že Reverso nemá podvozek jako má Cortina jinak bych do něj šla.....líbí se mi jejich barvy!!!!!!Jsou krásné!!!!!!Ale my už s manžou jsme se rozhodli pro Cortinu!Má větší kola a všichni říkají že větší kola jsou lepší !!!!Hlavně na in-liny!!!!!!Držím palce ať dobře vybereš!Hlavně se prosím tě vyvaruj nákupu na netu!!!!Jsou tam čtyři nebo dokonce pět podvodníků!!!!!Kteří tahají kočárky z POlska Cam cortinu a Reverso a montují na to jiný podvozek!!!!!Když už budeš chtít koupit přes net.Tak se koukni na stránku baby direkt a tam to máš napsané o těch podvodnících které stránky to jsou!!!!!A baby direkt tam má přímo krámy napsané do kterých dováží kočárky .....a těm můžeš věřit!!!!!!!

onyx
14. led 2009

asi pozdě, ale přece: mám kočárek neonato reverso sport tris 2007 a jsem s ním nadmíru spokojená, cortina je moc velká - podvozkem a například do našeho výtahu bych se s ní asi nenacpala - vadí mi to kolo vpředu, navíc v mém okolí jiné neonato nejezdí a známí můj kočárek obdivují 😉 jukněte: http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=68216