Kočárek Roan 4 Runner Bebé Beni, máte zkušenosti?

yesu
21. led 2012

Ahoj maminy nebo snažilky, moc se mi tento kočárek líbí, ale chtěla bych slyšet názory druhých.... 🙂

diamant_1
5. led 2015

Maminky, my jsme si tento kočárek pořídili z druhé ruky. Zatím naprostá spokojenost. Kočárek je lehoučký snadno rozložitelný. Jen nemohu sehnat adaptéry na autosedačku maxi cosi. Překvapujeme mě ochota prodavaček v kamenném obchode. Byla jsem v Brně u Růžového pantera, Sam Baby a v Olympii (obchod naproti Hervisu, název nevím) a nikde mi moc neporadili ☹ . Kde jste jej kupovaly Vy? Poraďte mi prosím. Děkuji

stirek
21. srp 2015

Ahojte,mám teo jsem s ním moc spokojená a teď bohužel řeším že ho budu muset dát pryč pač na něj nemohu sehnat skate pro starší dceru na výlety.ty vozítka jsou super ale žádná nepasuje,Jestli někdo má skušenost s nějakým typem dejte vědět dík.

blahova_andrea
21. srp 2015

@diamant_1 jé, já ho nedávno prodala 😅 myslím, že to byly adaptéry na kočárky abc design a seděly právě i na bebe beni. ony se nedělají přímo na BB žádné, takže nejsou nikde v popisech na krabičkách a prodavačky vědí prd. já je tehdy sehnala na netu. jediný prodejce uváděl, že pasuje i na BB kočárky, tak jsem to riskla. domů mi přišly adaptéry na abc a já se zhrozila, že popletli objednávku a ono to sedělo 😅 😀 😉

stirek
22. srp 2015

ahoj andreo,nemáš to náhodou na fotce jak to vypadalo?

diamant_1
1. říj 2015

ja už adaptery mam. stirek mam vyfotit?

blahova_andrea
1. říj 2015

@stirek už nemám, už jsou prodané. je potřeba dotyčného označit, aby se mu zpráva ukázala 😉