Kočárek Roan 4 Runner Bebé Beni, máte zkušenosti?

yesu
21. led 2012

Ahoj maminy nebo snažilky, moc se mi tento kočárek líbí, ale chtěla bych slyšet názory druhých.... 🙂

yesu
autor
25. říj 2012

@herkuleska já ho měla, ale bohužel sem ho po měsíci ježdění musela reklamovat! A jelikož nebyli výrobci schopni ho za měsíc zpravit, nechala sem si vrátit peníze a koupila X lander...toť moje zkušenost...

herkuleska
29. říj 2012

@dzej @yesu Tak už ho mám doma a doufám že nebudu litovat 🙂 a taky fialovej 😉

yesu
autor
29. říj 2012

@herkuleska Tak ať jsi s ním spokojená!

herkuleska
29. říj 2012

@yesu díky 🙂

aadrika
12. pro 2012

Ahoj holky, tak mozem pridat skusenost s Roan Teo a snehom...na moje prekvapenie to zvlada dobre 🙂 a aj najvatsie zaveje zvladol v pohode 🙂 ale najlepise zvlada MHD autobusy a saliny, tak sa v pohode vleze, je to proste mestsky kocik 🙂

aadrika
12. pro 2012

@yesu mozem sa spytat preco si musel Roan reklamovat? diky 🙂

yesu
autor
12. pro 2012

@aadrika asi po měsíční ježděná začalo klechtat přední kolečko a pak začala hrkat celá konstrukce tak, že mi to budilo i syna!

aadrika
12. pro 2012

@yesu a peniaze vratili v pohode?

yesu
autor
12. pro 2012

@aadrika Ani mi nemluv! Borec v prodejně řekl, že se snaží to opravit rychle, že chápou, že kočárek člověk potřebuje a že to většinou trvá týden...náhradní mi nepůjčili(ale to je věc prodejny). No ale nedělo se nic týden, ani dva, tak sem je urgovala a oni, že v Polsku, kde se vyrábí měli v té firmě jakousi dovolenou a cosi ještě blábolil a dopadlo to tak, že ho nespravili ani do těch 30 dnů podle zákona, takže ten 30. den šel přítel do prodejny s tím, že už ho nechceme ať nám vrátí peníze! Prodavač se cukal a omlouval, ale já už fakt byla naštvaná, takže sem na vrácení trvala, takže peníze vrátil a já šla hned koupit jinej kočár!

danka1984
19. pro 2012

@pajafra dobrý večer, chtěla bych se zeptat na ty adaptéry k autosedačce. Chci si je sehnat na maxi cosi sedačku. nemohla byste mi napsat jaký je to tip nebo číslo těch adaptéru? děkuji moc dana

pajafra
1. led 2013

@danka1984 Dobrý večer, mám momentálně na prodej adaptér i autosedačku Maxi cosi Pebble 2012 v barvě růžové - dcera je už větší, kočárek mám prodaný. Kdybyste měla zájem.......

tadeo6
16. únor 2013

@dzej
Aho,a přes jakou stránku jsi ho objednavala,prosím?
A to je cena i s autosedačkou?

dzej
16. únor 2013

@tadeo6 http://mimi-vyskov.com/15078-bebe-beni-kocarek-... bez autosedačky. Tu jsem měla 😉

tadeo6
17. únor 2013

@dzej Jj super,díky moc.-)

blahova_andrea
17. únor 2013

@kubinkov není těžký a košík je velký a dobře přístupný, nožní opěrka je taky ok, spíš šířka zádové opěrky je zúžená díky bočnicích, co u menších dětí hezky chrání hlavičku, ale větší dítko se díky nim už nevejde. záleží kdy se narodí, jestli drobná holčička nebo macatej kluk 😉

blahova_andrea
17. únor 2013

@dzej lehčí terén? mě zvládl i hodně těžký terén. kdyby bylo druhé, tak přítele na jinej rozhodně neukecám 😉

blahova_andrea
17. únor 2013

@dzej já ho mám taky od mimivyškov 🙂

dzej
17. únor 2013

@blahova_andrea no ja uz zkusila i tezsi teren a kocar zacl vrzat. Tak nevim. Snad je to jen tou zimou a staci promazat.

blahova_andrea
18. únor 2013

@dzej mě přítel kolečka promazal a super, fakt s ním nebyl jediný problém, nikdy žádný defekt ani reklamace

misa147
20. dub 2013

holky mate uz nketrea doma bebe beni?

blahova_andrea
20. dub 2013

@misa147 my ho měli, teď už máme golfky

petrunka84
22. dub 2013

Holky když si ktomu kočárku bebé beni 4runner koupim origoš autosedačku taky bebé beni,potřebuji dokoupit taky ten adaptér??

katuska_01
24. dub 2013

Holky co máte kočárek, píšete že ROAN TEO je novější verze 4runneru...... co je tam vylepšeno? .....mi se to jeví kromě konstrukce jako 2rozdílné kočárky, ta korbička u TEA je jiná. Mi se teda více líbí korbička u 4runneru do něj jsem se úplně zamilovala..........TEO se mi taky líbí, ale už to není láska na 1.pohled :D ale zase koukám, že je na délku o 2cm delší

blahova_andrea
6. led 2014

@petrunka84 a neměl by ten adaptér být už v ceně? ☹

blahova_andrea
6. led 2014

holky setkali jste se s tím, že u vajíčka ke 4 runneru nebyla automaticky stříška? já teď sháním čistě vajíčko na tento kočárek a použité se tedy sehnat asi samotné vůbec nedá ☹ našla jsem jen jedno, ale k tomu paní asi nemá stříšku a ta mi přijde poměrně důležitá 😅

pavla2424
30. srp 2014

holky co máte bebe beni 4runner, můžete sem napsat jaké jsou rozměry konstrukce? Předem moc děkuju! 🙂

katyajen
25. zář 2014

Holky prosím radu ty co mají tento kočárek ...máte k němu stupátko? (skate pro starší dítě) jaký typ se němu dá namontovat? Už jsem zkoušela 2 a nic nepasuje ....potřebuju značku Díky

katyajen
25. zář 2014

@pavla2424 máte ještě zájem o ty rozměry?

pavla2424
25. zář 2014

@katyajen ano, jestli byste byla tak hodná 🙂

katyajen
26. zář 2014

@pavla2424 tak tedy konstrukce je v nesloženém stavu délka 85, šířka 57 a výška je 99-106 /dá se vysouvat rukojeť/
a ve složeném stavu je to 80x57x35 kdyby jste chtěla i korbu tak stačí říct pěkný den Katy¨